Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення ehnaton »

SergeyOn писав:Всім привіт!
Ну взагалі лінії ел.передач бувають 6 000В, 10 000В, 35 000В, 110 000В. То в цьому випадку було не 20 тисяч вольт а цілих 35.
- Я скопіпастив з сайту "Рівне 1", розділ Новини...
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Привіт усім.
Вчора спонтанно вирвався на цей став біля 15-ї години. З прикормки мав те, що нарив в "закромах родіни", пів пакета ФішДріма-Універсал, на насадку по швидкому зварив перловки, в холодільнику була тижнева мастирка-горох, баночка з кукурудзою. З тим і поїхав.
Стали збоку "обривів" під деревами. Закормив скільки зміг - і закинув. Покльовка пішла одразу. На перловку. До 18-ї години зловив 34 шт. Різнокаліберні, але дуже дрібних мало. В основному на долоню і чуть менші. Усі на перловку. На горохову мастирку не клювало. Закидав дальнобойку з кормушкою і кукурудзою (перловкою) на наживку - тільки один карась і той на перловку. Клювало "напливами". Підніметься вітер, піде хвиля - кльов припиняється. Втихне - і клює знову.
Улов на фото (сорі за якість, фотіка не брав - фоткав мобілкою).
Зображення

P.S. З того боку де дерева - ну дуже незручно "працювати" маховим вудлищем - товстий (з палець) електричний кабель висить натягнутий і провисший між деревами над самим краєм ставу на висоті 3-4 м від землі. Якщо закидати махом чи після підсікання піднімати вудлище вверх - 100% чіпляєш. Це дуже не сподобалось. По кількості обірваних снастей на тому кабелі зрозумів що багато хто на то попався :( Доводилось підсікати і витягувати вудлище в бік.
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення proteus »

ehnaton писав: P.S. З того боку де дерева - ну дуже незручно "працювати" маховим вудлищем - товстий (з палець) електричний кабель висить натягнутий і провисший між деревами над самим краєм ставу на висоті 3-4 м від землі. Якщо закидати махом чи після підсікання піднімати вудлище вверх - 100% чіпляєш. Це дуже не сподобалось. По кількості обірваних снастей на тому кабелі зрозумів що багато хто на то попався :( Доводилось підсікати і витягувати вудлище в бік.
та да .. ты ж сам писал что даже током лупит! :du_ma_et:
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення ehnaton »

ну....я бачив провода по яким 35 кВт йде - цей не з тих...по цьому напевно десь 380 максимум йде...але все одно неприємно...
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
wolf
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 20 квітня 2010, 17:42
Телефон: 0969497325
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення wolf »

Підскажіть, будь-ласка, яка зараз ситуація на ставку? А то хочу батька вивезти на риболовлю, і боюсь прогадати, він в мене раз чи два на рік тільки й може вирватись... Хотілося б щоб відвів душу.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення proteus »

wolf писав:Підскажіть, будь-ласка, яка зараз ситуація на ставку? А то хочу батька вивезти на риболовлю, і боюсь прогадати, він в мене раз чи два на рік тільки й може вирватись... Хотілося б щоб відвів душу.
ввечері напишу звіт за минулу рибалку (29 червня) .. буде цікаво! :)
wolf
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 20 квітня 2010, 17:42
Телефон: 0969497325
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення wolf »

proteus писав:
wolf писав:Підскажіть, будь-ласка, яка зараз ситуація на ставку? А то хочу батька вивезти на риболовлю, і боюсь прогадати, він в мене раз чи два на рік тільки й може вирватись... Хотілося б щоб відвів душу.
ввечері напишу звіт за минулу рибалку (29 червня) .. буде цікаво! :)
ееей, де обіцяний звіт???
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення proteus »

wolf писав:
proteus писав:
wolf писав:Підскажіть, будь-ласка, яка зараз ситуація на ставку? А то хочу батька вивезти на риболовлю, і боюсь прогадати, він в мене раз чи два на рік тільки й може вирватись... Хотілося б щоб відвів душу.
ввечері напишу звіт за минулу рибалку (29 червня) .. буде цікаво! :)
ееей, де обіцяний звіт???
перший день відпустки .. загуляв Зображення вибачаюсь, завтра буде точно!
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Завтра якого року ?! Тебе за язик ніхто не тягнув ! Дав слово-виконуй !
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення os1 »

proteus писав:перший день відпустки .. загуляв Зображення вибачаюсь, завтра буде точно!
Четве-е-е-е-ртые сутки пыла-а-а-а-ют станицы ... :al_kana_ft:
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення proteus »

rabinovich писав:Завтра якого року ?! Тебе за язик ніхто не тягнув ! Дав слово-виконуй !
os1 писав: Четве-е-е-е-ртые сутки пыла-а-а-а-ют станицы ... :al_kana_ft:
Зображення ремонт затеял :smu:sche_nie:


итак как то на неделе довелось побывать в Гильче. Был в выходной день. Скажу что озеро просто не узнал. Был не раз на нем, и знаю что особо готовиться к этой рыбалке не зачем. Карась мелкий там клюет (клевал у меня раньше) всегда и на все. Но в этот раз ... :sh_ok: Приехал в 06,30 Полчаса - О, час проходит - О. Перепробывал асортимент насадок и наживок - О. Еще полчаса и начинает понемногу поклевывать. Но не так, как раньше, совсем. Поклевку ждешь 5-10 мин. Можешь 2-3 карася вытащить, и 15 мин тихо. Одним словом в тот день как не прикармливал натягал я около 1,5-2,0 кг карася Зображення словил также три карпа. Одного выпустил так как был не более тех же карасей, второго забрал - 700 гр, третьего такого же как и первого с размером в ладошку забрал, с целью выпустить по приезду на "лебединку". но увы, не довез :ny_tik:
самое что интересное хотел рассказать ... большое количество карася с таким вот кровяным пятном :-(
Зображення
Что это такое хз, но еще больше поразил зеркальный карпик. На его теле обнаружил такое вот отверстие из которого вылазило что то белое :ze_le_ny:
Зображення
Зображення
извиняюсь, фоткал телефоном :-( лд.
Ну вот такой вот выезд был. Проверю как то на стабильность такого клева, и потом для себя сделаю вывод ...
Кстати местные поговаривали что "вчера" включал насос, толи накачивал, толи выкачивал хз ... но вот так говорили .. неужели и этот уже "заботится" о клеве перед выходными как и горыньградовский?
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Хм...дивно чути таке за Гільчу...там завше був файний кльов :(
Стосовно другого питання - червоні крапки - можуть бути сліди рибного кліща....чув за таке. Більш детальніше можна прочитати тут: http://karpela.com/user/6907/diary/388
Хоча, я скільки брав рибу з тієї водойми - такого не спостерігав. Але судячи з фото і твоїх розповідей - то саме воно і є :cry_ing:
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Коротенько і по темі: позавчора був в Гільчі. Ловив з 5:00 до 11:00. Болонка 6м., яку використовував як махову, насадка - мастирка та перловка. Зловлено 5 кг карася, один маленький коропчик, та товстолобик грам 800. На ставку все по старому: мілко, народу мерва. Оплата 50 грн ДОБА!!!! Бачив в кутку багато мертвої риби, напевно починається замор...
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення ehnaton »

улов з кліщем ?
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

може один на 50 штук... :nez-nayu:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей