Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення Bulick »

Вчора побував на даній водоймі. Метою ловлі був карась, якого по словам друзів розвелося дуже багато і останнім часом дуже активно клює. :a_g_a:

Коротко про водойму - став знаходиться відразу навпроти джерела Св. Миколая, що в 2-ох кілометрах від острозької траси. Зимою 2009-2010 рр. на ставку був страшний замор, рибу вивозили тоннами. :sh_ok: :sh_ok: Через сморід, що стояв у селі навіть був конфлікт між власниками і жителями села. :men: Проте зараз ситуація на водоймі нормальна - запустили нову рибу - коропа, білого амура і карася. Ловляться в основному екземпляри 1-2 кг і рідше трофеї, що вижили після замору і маса карася розміром з долоню. Став досить великий за своєю площею, проте риболовля можлива на відстані 20-25 м від берега, оскільки далі суцільні кущі, які не були обрізані під час підняття рівня води і розширення меж ставу - 100% обрив :a_g_a: :a_g_a: На фото нижче видно, яким був став до наповнення, а червоною лініює обвів межі ставу на сьогодні:
Зображення

Детальніше про водойму можна прочитати у фідерній темі - http://rybalka.rovno.ua/modules/forum/v ... ?f=5&t=927.

Декілька фото водойми:

Зображення Зображення Зображення Зображення

А тепер детальніше про вчорашню риболовлю. :)
Риболовля коштує 50 грн. з людини, так як і минулого року. Жодних обмежень по снастях, виловленій рибі не вказується, лише сторож просить випускати маленьких карпиків, запущених цьогоріч, що ми успішно й робили (попалося штук 20 як дзеркальних, так і звичайних). Карася просять забирати ВСЬОГО, що попадається, оскільки його розвелося дуже багато.
Рибалили ми з 6:00 до 15:00 год. на півтори поплавчанки кожен :hi_hi_hi: :hi_hi_hi: :hi_hi_hi: тобто мали по дві, але коли клювало - встигай з однією справлятися))) Клювали з 6:00 до 10:00 год. і з 12:30 до 15:00 год. - коли дув північно-східний вітер, в перерві вітер помінявся і не було жодної покльовки :ne_vi_del: А коли вітер дув "правильний", то клювало і в сонце, і в дощ, і в град, оскільки це все постійно чергувалося.
Наживка - опариш і черв'як. Кльов був на будь-якій відстані від берега, тому щоб "не напрягатися", ловили вудками по 4 м і 5 м.)))

Зранку був досадний схід в друга на дальній закид на кукурузу - пізня підсічка і карп в кущі і обрив:-( :-( :-( Взагалі були й ті. хто приїхав суто на карпа - ловили на горох і в улові було від одного до п'яти коропців вагою біля 1 кг.

А нас клював ось такі карасики:
Зображення
Зображення

Фото мого улову (у пакеті) і улову мого друга (в садку) після ранішнього кльову до обіднього затишшя:
Зображення Зображення
Зображення

В результаті вчорашньої риболовлі я зловив 7,1 кг, друг 4,4 кг і тато 2,3 кг карасиків :co_ol: :co_ol: :co_ol:
Давно я не отримував такого задоволення!!! :) :) :)
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Сегодня рыбачил в Гильче с 5 до 15 часов, на правом (от въезда) берегу. Приехали ещё затемна, но с трудом смогли найти свободное место - всё уже заставлено машинами... Не ожидал такого аншлага. :)
Сначала пробовал на опарыша, но вскоре выяснилось, что наиболе активный клёв сегодня на растительные насадки - перловку, и особенно мастырку. Так что впоследствии я ловил именно на мастырку. Помимо стандартных ладошечных карасиков мной были пойманы несколько махоньких карпиков и малюсенький белый амур (видимо из тех, которыми зарыбляли водоём этой весной), естественно отпущены. Также попался один довольно крупный карась 250-300 грамм. Всё поймано на одну поплавочную удочку, даже если бы была вторая - не было никакого смысла её забрасывать. :) Всего же у меня в улове около 9 кг, у друзей немного меньше.
Клёв с самого утра и до нашего уезда практически не затихал. Если бы не ужасный солнцепёк и усталость, то можно было бы и дальше оставаться.
Дааа... Давно я не видел такого сумасшедшего клёва. :)

Зображення

Зображення

ЗображенняЗображення
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення Bulick »

Знову випала нагода "відірватися" по карасику на ставу в Гільчі поблизу джерела Св. Миколая в неділю:)
На ставок приїхали (я, мій дядько і тато) в 5:10 і були трішки шоковані, оскільки яблуку вже не було де впасти - машина на машині :-( Проте моє місце)) не було ще зайняте, оскільки дещо є некомфортне з погляду сухої ловлі, тому ми з дядьком успішно там і розклалися, а тато пішов шукати далі по берегу))). Кльов не змусив себе довго чекати і стало зрозуміло, що сьогодні знову рулить одна поплавчанка :) . Згодом закинули ще одну на дальню відстань в надії на карпа.
Піднялося сонечко і ловити було ой як гаряче: :)
Зображення Зображення

До речі, 22 травня в Гільчі престольний празник Святого Миколи, - людей було більше, ніж навіть на Водохреще. :sh_ok: Цілий день до джерела приїжджали люди, купалися, стояв гамір, пускали в день салюти :-) і щось стріляли протягом цілого дня. Ось така ситуація спостерігалася в неділю біля джерела:
Зображення Зображення

На рахунок риболовлі - клювало практично на все. Зранку успішно ловили на опариша та черв'яка, проте на черв'яка кожна третя рибка - невеличкий карпик, якого випускали. Ближче до обіду кльов став не такий активний на опариша, і ми спробували манку - і знову понесло :) :) :) Закинув - витягнув, як з кулемета :) До кінця вже ловили тільки на манку) Сусіди біля нас ловили на пшеницю - клювало рідше, але стабільно проскакували карасики побільше, при мені витягнули з десяток по грам 200-300. В мене такого жодного за весь день не було :hi_hi_hi: . Ось таке ловилося:
Зображення Зображення

В результаті вчорашньої риболовлі я зловив 9,6 кг, дядько 6,3 кг і тато 6,6 кг карасиків. В тата ще був схід гарного карпа на поплавчанку на черв'яка, проте глуха снасть і поводок 0,1 не витримали(((( На фото мій улов і улов дядька у 20-и кілограмовому відрі з-під клею для укладання пінопласту:
Зображення Зображення

Всім вдалої рибалки :co_ol: :co_ol: :co_ol: :) :) :)

P.S. Після вчорашнього чищення цих "шпіонів" найближчим часом тільки спінінг :-) :-) :-)
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

:cry_ing: Хочу теж таке спробувати!!!
Я ловив в Любомирському вапно-карьєрі. Кльов відмінний тай карпи попадаються на лодонь, яких пришлось відпустити. Карась розміром до лодоні. Чистити його було таки напряжно, зате смажений він пішов за милу душу Зображення
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення proteus »

Сегодня был тоже там :biggrin: в Гильче ... Думаю воскресение .. надо в ночь приехать еще ... пля приехал в 03,30 .. еле место забил ... рыбаков ТЬМА :shok: По дороге ехал .. обогнал 3 машины (одну в здолбунове еще) .. в итоге все три приехали на озеро .. ппц ...
Короче занял место ... прикормил .. в трех-четырех метрах справа чел ... на таком же растоянии слева .. и так по всему берегу :shok:
ехал оттянуться по карасиках ... :good: С 5 до 12 часов - 3,5 кг карася :good: И то .. я в начале тупанул . двумя удачками чет там дергался .. потом нормально одной ловил ничего не мешало ...
Осталься на вечерний клев .. потянул бы еще столько ... уверен ...
Но обещал не надолго поехать ... Всем советую ... карась хоть и не большой ... но поклевки шикарные :good: ну и даже маленький карасик под самым берегом вытаскиваешь на поверхность .. тоисть удолетворение от вываживания даже такой рыбки отличное :good:
Если жена и сыночек пустят ... возможно на следующие воскресение рвану туда же :)
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення ANDROID »

А як дорога? Машина легкова проїде? На резинку можна ловити?
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення proteus »

ANDROID писав:А як дорога? Машина легкова проїде? На резинку можна ловити?
у меня машина очень низкая ... но удачно справилась с дорогой ... немножео шосейки потом приемлемая грунтовка вокруг озера ...
на резинку думаю да ... если закидовать будешь а не заносить
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Возможно у кого есть информация по поводу условий ловли на сегодняшний день? стоимость, ограничения, способы добраться до озера общественным транспортом, рекомендуемые насадки и возможные советы?
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення ehnaton »

писав з цього приводу у Загальному форумі - відповіді ще не було.
з минулого року - можна почитати вище.
З новин які принесли на "хвості" - з ранку (невідомо з якої) до 10:00 - 50 грн. (в минулому році було 50 - день). Зараз кажуть, якщо хочеш сидіти цілий день - 100 грн. Вночі ловити заборонено. Але це інформація неточна. Може хтось знає 100% - буде цікаво почути.
Заїзд в принципі непоганий. Але треба їхати завчасно (щоб в 3-4 ранку вже бути там). Ловити звичайно в цю пору навряд чи будеш, але місце зайняти треба - інакше потім фіг де буде стати.
В ставку в основному карась - тьма (принаймі так було в минулому році). Крупна риба - може й є. Але дістати її......якщо сидіти з обривистого збоку - то там коряги чи дерева затоплені....донкою чи фідером не шибко розгонишся. ЯК з полого боку - не знаю.
При нормальному кльові - вистачає однієї махової вудки. Минулого року класно йшов карась на долоню і менше на перловку, мастирку. Як в цьому - хто зна...
Іноді попадаються маленькі карпики.
Від себе добавлю - якщо ловитимеш збоку де обриви - захвати з запасом шнур для садка, бо висота обриву нормальна. І довжини шнура до води може не вистачити (як було у моєму випадку). Або ще краще захвати відерце для риби. Щоб потім через певний час викидати її (рибу) з нього у садок. Або - в труселях і гумаках у воду і тоді все буде пучком :)
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення ehnaton »

І так! Вчора сусід їздив.
Вартість - 50 грн. якщо до 22:00, якщо довше - 100 грн.
Рибачили до 16:00 - улов, в кожного по 40-50 шт. Карась, на долоню і менший. Ловили на горохову мастирку. На опариша і перловку клювало туго. Черв"я не було з собою. Дальнобойки на (фішдрім універсал+пшоно)+наживка опариш і кукурудза - глухо.
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

ehnaton писав: Вартість - 50 грн. якщо до 22:00, якщо довше - 100 грн.
Не зовсім зрозуміло. Якщо з 6 ранку до 15,00 то 50 грн?
А якщо з самого ранку до 21,30 ? То теж 50 грн???
А після 22,00 це означає що дозволено вночі ловити??????
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Не зовсім зрозуміло. Якщо з 6 ранку до 15,00 то 50 грн?
- Якщо вночі приїжджаєш і ДО 22:00 - то 50. Якщо залишишся на всю ніч - 100.
А якщо з самого ранку до 21,30 ? То теж 50 грн???
- чит. вище.
А після 22,00 це означає що дозволено вночі ловити??????
- виходить так, за що ж тоді ти 100 платитимеш ? :)
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
avtoelectrik
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 23 червня 2010, 19:27
Телефон: 0975002075
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення avtoelectrik »

вночі були ми того року там ,у брата покрали снасті стілець, у мене слава богу ні,завжди на ніч ставлю ліхтарі які освітлюють мій сектор думаю це і спасає від таких злодіїв.
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Застереження!!!

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Може й не в ту гілку втулю, але думаю застереження буде корисним усім.
====================================================================
П'ятдесятирічний Степан Коберник з села Гільча у неділю, як завжди, вирушив на риболовлю. Досвіду у цій справі вже має чимало. Взяв дві вудки. Коли на одній почало клювати, різко її смикнув і зацепив лінії електропередач. Крізь чоловіка пройшов струм у 20 тисяч вольт. Сам не йме віри, що залишився живий.
У селянина залишилось лише декілька опіків на тілі та поранена рука. Енергетики вважають цей випадок унікальним. Адже нещодавно у Шпанові за схожих обставин рибалка загинув, хоча його вразило струмом вдвічі меншої напруги.
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: Гільча (біля джерела Св. Миколая)

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Всім привіт!
Ну взагалі лінії ел.передач бувають 6 000В, 10 000В, 35 000В, 110 000В.
То в цьому випадку було не 20 тисяч вольт а цілих 35.
З правил "Наименьшее расстояние от проводов ВЛ до поверхности земли, зданий и сооружений на населенной местности нормальный режим до поверхности земли 7м."
Тому телескопа з лєскою хватить щоб закинути на провід.
Якщо я не помиляюсь то з рибалками це вже третій випадок :cry_ing:
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей