Шпанів

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення stal1n »

став той що знизу називаєтсья у місцевих "Любительский". У ньому водиться карась, окунь. Місцеві запевняють що це й карп(ливити потрібно під вербою). Скільки я не пробував ловити - один-три карасика за півдня розміром на ладонь. Декілька років назад місцеві скидувались на закупівлю малька і зариблювали став, чи це правда - незнаю.

На ставку, що вище місцеві ловлять щуку на живця
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Добрыня
Нуб
Нуб
Повідомлень: 6
З нами з: 13 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Добрыня »

Спасибо за ответы! Я так понимаю что время там тратить неначто, буду лучше горынь понемногу осваивать.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення stal1n »

ну чому ж...
можна на лісапєді їхати до риббази на Північному, далі не крутячи підалів котитись по полю в напрямку до залізної дороги(синяки на попі і мушки ато й жуки в роті гарантовані), потім по мальовничому селу проїхатись до канави/ставочку

пряму біля в'їзду в село колись було величезне, просто епічне сміттєзвалище(минулого літа його розрівняли бульдозером) - там можна накопати справжніх червоних гнойових хробаків

гарний відпочинок гарантовано ;)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ШПАНІВ

Непрочитане повідомлення stal1n »

сьогодні з дружбаном на вілосипедах махнули в Шпанів

приїхали на канави о годині 10, погодка просто супер :ya_hoo_oo:

перед нами рибак зібрався і поїхав, сказав що взяв шість карасів грам по 300 кожен з самого ранку на опариша

нам же "пощастило" спіймати двох ротанів

відпочили суперово!

Зображення

місце дисклокації:

Зображення

герой дня:

Зображення

шпанівські канави у всій красі:

Зображення

успіхів!
Востаннє редагувалось 07 червня 2010, 14:07 користувачем stal1n, всього редагувалось 1 раз.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ШПАНІВ

Непрочитане повідомлення stal1n »

сьогодні був у Шпанові на "любительскому" ставку
до цього два дні після роботи їздив і закормлював два місця пареною пшеницею+товч
зловив аж одного карася і бачив як на спутніки один профі тягав линів :ki_ng:

став заростає водоростями, ще тижня два і щоб половти потрібно буде обов'язково косити
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ШПАНІВ

Непрочитане повідомлення stal1n »

проаналізувавши всі звіти з водойм, які з'явились на сайті за тиждень прийняв рішення вирушати в Шпанів :-)

з 4 до 8 ранку не побачивши ніодної покльовки зібрав манатки і забрався геть
пізніше викладу фотки цього ставочку :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Шпанів

Непрочитане повідомлення RIPsys »

С 4:50 я и ещё 2 любителя свободных от забот в четверг отправились в Шпанов попробовать половить карасика или окунька. С 5:30 до 11:00 небыло ни одной поклёвки. Ловили на домашнюю так сказать вкусную %) мастырку, опарыша и червя. Пробовали все глубины, все основные визуально заселёные рыбой места. Глухо. Возможно жара или перемена погоды ну или ещё что.. но за последные пару выездов ситуация не меняется(( к большому сожелению. Рыбка есть но брать как говорится не хочет. Около 12:00 взяли 4 окуня на червячка все наверное с одной стайки.. как один в один с лодошку не более.. двоих отпустили 2е здохли. Озеро как всегда начало сильно заростать.. и очень большое количество ряски создаёт множество проблем, а вот роголистника или как там они эти ёлкоподобные водоросли.. стало намного больше чем в прошлые годы.. видать месные перестали чистить став. Наверное до более мение приятной погоды откину шпанов как быстрые вариант выезда на велике на рыбалку.

п.с Карпа не пробовали брать.. да и погода не ахти а фидерная удочка вообще простояла очень непонятно.. кормушка просто розмылась со временем.. такое ощущение что даже малёк не клевал. Прикармливали места фишкой с резаными червями и кукурузной кашкой, но не помогло (( жду выходные.. поеду в Фёдоровку за карасями.. уж больно их к сметане не хватает)) отпишусь.
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Шпанов, озеро.

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Написал мне мой брат мол едем ещё разок попробуем вечерком. Поехали четвером, один был для количества) Прикормили Фишкой как всегда, закинули на опарыша(по 4 штучки на крючёк) на червя и на мастырку. Часа 2 поплавки стояли как вкопаные и тут вдруг клац, удочка брата свалилась с подставки, его поплавок был уже далеко в водорослях, после небольшой подсечки он немного подтянул рыбу к берегу но как потом выяснилось второй крючёк зацепился за корягу. Рыба сошла после 2-3 минут борьбы. дабы не приувеличивать вес был в раёне кило или чуть более того. Оценив ситуацию поняли что взяло на опарыша. Закинули все втроём и чз минут 15 я таки увидел чёткую как книга пишет поклёвку, карп, вес не большой около 600 грам. После этого было пару подсосов ну или так сказать подёргиваний и всё.. стемнело.
В итоге карпа мы выпустили, пусть ростёт, толку с одной рыбы. В воскресенье планирую повторную вылазку утром, часиков так в 4:30 - 5:00. Снасти как всегда 2 маховые удочки.
на противоположном берегу ходило два парнишки, ловили они на довольно большую блесну, меня это удивило и я спросил как их дела обстоят в целом. По рассказам самого говорливого:)) они брали здесь довольно приличных окуней и пару щук весом более 3х кг. Ребята покидали блёсна, было пару ударов но ничего так и не взяли, ушли домой.
Рыбалкой в принципе доволен лиш с той стороныы что убедился в наличии рыбы как таковой и в более мение разведоности берегов. Самый интересный вариант это чистить себе окна с любой стороны водоёма, закармливать ну и как всега. озеро ещё больше заросло буквально за сутки. По славам прохожего деда который был удивлён тем что мы выловили, рыба там не клюёт лиш тогда когда открыт шлюз. говорит мол когда шлюз закрыт клёв есть и она больше гуляет. Шлюз закрывают месные.. а кто открывает непонятно.
В воскресенье отпишу что и как. Ставлю цель поймать Линя, моя мечта..(
Есле есть советы или ещё какая инфа по данному водоёму буду рад выслушать.

p/s Выежаю на рыбалку утром или вечером сугубо на велосипеде, есле есть желыющие составить компанию буду рад.
petr0v1ch
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 12 вересня 2010, 22:21
Контактна інформація:

Re: Шпанов, озеро.

Непрочитане повідомлення petr0v1ch »

RIPsys писав: В воскресенье отпишу что и как
і шо там?
RIPsys писав:p/s Выежаю на рыбалку утром или вечером сугубо на велосипеде, есле есть желыющие составить компанию буду рад.
з задоволенням складу компанію, особливо вранці, але я починаючий поплавочник (востаннє бачив поплавок в воді років з 10 назад)
Bobi
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 28 квітня 2011, 11:26
Телефон: 0978835672
Контактна інформація:

Re: Шпанов, озеро.

Непрочитане повідомлення Bobi »

оприділяйтесь з датою
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Шпанов, озеро.

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Ездил, результат ноль.. погода была поршивая.. зато в понедельник на Басике оторвался.
petr0v1ch
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 12 вересня 2010, 22:21
Контактна інформація:

Re: Шпанов, озеро.

Непрочитане повідомлення petr0v1ch »

Bobi писав:оприділяйтесь з датою
я в пятницю вранці вільний, а які ще є варіанти відносно недалеко від міста? і бажано безкоштовні.
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Шпанов, озеро.

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

petr0v1ch писав: а які ще є варіанти відносно недалеко від міста? і бажано безкоштовні.
Малый Жытын.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Линь

Непрочитане повідомлення stal1n »

Минулого(2011-го року) рибальського сезону я продовжив свої потуги у спробі розкусити кльов риби на так званому "любительскому" ставку у селі Шпанів. Звичайно, що головною моєю ціллю був лин.

Оскільки на літо став повністю заростає кропивкою, жодною іншою снастю крім поплавковою вудку там ловити не можливо.
Мені в цьому сезоні пощастило відловитись там по карасю, карпу і що найбльіше радує - по лину.
Правда там потрібна серйозна підготовка, як то приваджування місця протягом тижня та очистка від подоростей перспективого місця ловлі.
Але результат наполегливого рибалку не розчарує ;)

Зображення Зображення Зображення Зображення

всі мої детальні звіти з цього нелегкого ставка можна почитати ось тут

Дно ставка представляє собою влітку суцільну ковдру водоростей

Зображення

Так що ваша найсмачніша і найвибагливіша насадка просто згубиться там, крім того її просто не буде видно.
Потрібно заздалегідь вибрати собі успішне місце для лову.
Особисто я ще з травня місяця приїзжав туди велосипедом удосвіта сонця і просто спостерігав за водоймою, відзначав в яких місцях піднімаються з дна бульбашки. Також дивився за різними бульбашками, адже і різна риба мулить по-різному.
Наприклад линок ходить ялинкою, і маю малесеньки бульбашки, а карпенко мулить на одному місці дуже серйозно, його бульбашки великі.
Потім я ще спостерігав за місцевими рибалками, і звичайно розпитував у них як і нащо ловити.
Коли я нарешті помітив для себе стежички під водою, якими ходить риба, я в одному місці зробив собі чисте дно(але під кінець літа воно все-одно спаплюжилось).
Ну і визначившись з місцем лову я через день перед роботою приїзжав туди і приваджував місце. Навіть розробив свій власний план :)
За тиждень до ловлі я прикормлював лише творогом, і як не дивно(але цілком очікувано згідно розумних книжок) на моє місце підійшов лин. Що саме цікаве, в той же день на рибалці зі мною був кум, який рибалив в п'яти метрах від мене, спіймав лише декілька недокрасноперок розміром з мізинчик.

Саме цей ставок дуже чітко підтверджує вислів "кто ищет тот обрящет"

Але якщо ми просто нахрапом приїдите туди з поплавковою вудкою і навіть з якоюсь дорогою сенсасівською прикормкою, то все одно ваші шанси на успіх навряд чи суттєво перевищать нуль :)
А взагалі всі свої рибалки я намагаюсь детально документавати і викладаю звіти в себе на сайті.
Нехай щастить :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Шпанів

Непрочитане повідомлення stal1n »

вчора рибалив тут знову
жодної покльовки :wo_ol:
на рибалці зустрілись з RIPsys
була цікава пригода: карпик з Усті пішов вверх по течії струмка, прямо як лосось. Ми його благополучо пересилили в ставочок.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей