Велика Любаша Костопільського р-ну

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

В погоні за окунем в неділю (05.07) знову на цій водоймі. в 4.00 ранку підйом і .... відбій - на вулиці йде нормальний дощик. Та згодом, біля 5-ї ранку, він закінчився і ми вирушили на водойму (швагро вирішив ловити карася з берега). Активності окуня як і в попередні рази не видно зовсім. Починаю перевіряти свої місця - повний нуль (супер спортивний окунець, що поплив по маму і тата не рахується). Перевіряю інші місця, ситуація не міняється, хоча погодні умови обнадійливі. Зображення
Тим часом, телефонує швагро і каже, що біля нього один рибацюга вже піймав на вудки 2-3 залікових карасі, тоді як він ще не обрибився. Приймаю рішення пливти ловити карася (вудка передбачливо була взята). Приплив на місце лову, взяв у швагра прикорми (фіш-дрім карась) і трохи прикормива місце, де збирався ловити. Перша покльовка, як завжди несподівана. Поплавець виклало, проте я її «провтикав». І так було ще три рази (такий я рибак :lol: ). Проте на четвертій покльовці не проморгав і витягнув гарного карася. Карась клював не зовсім активно, проте мені до обіду, періодично підкормлюючи місце лову, вдалося впіймати 12 штук (швагро тільки три на спутники ). Наживка - червоний хробак. Думаю, якщо б готувався до карасевої риболовлі, результат був би кращий.
Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Напередодні відведеного для риболовлі дня (неділя) зателефонувуав товариш і повідомив, що карась клює досить непогано, віддаючи перевагу рослинним насадкам - перловка, мастирка і т.ін. Хробаки за його словами рибою ігноруються. Виходячи із цього і була побудована стартегія лову, яка як виявилась була провальною :du_ma_et: . Риба на прикормку підійшла, це було дуже добре видно по великій кількості бульбашок, що підіймалися з дна, проте вищезгадані наживки її не цікавили. Правда була одна покльовка на перловку і як наслідок зхід одного непоганого карася. В той же час сусід рибалка час від часу витягував пристойних карасів. Результат у мене з"явився лише після того, як я попросив у нього декілька хробаків (за що йому велика подяка). Перший же заброс у місце де підіймались бульбашки, практично моментальна покльовка і чималий карась опинився у садку. В подальшому вдалося впіймати ще три непогані рибини і кльов як відрізало. Не було помітно і ніякого руху під водою у закормленому місці, незважаючи на періодичне прикормлювання. Сусід також седів без кльову. Як показав час, після 8-ї ранку ранку можна було "сушити снасті". Висновки по даному виїзду для себе зробив. НХНЛ.
ПС. Товариш не впіймав ні одного карася.
Зображення Зображення
Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Я думав, що це тільки я дивлюсь і іногда завидую сусіду :smu:sche_nie: , але бачу ти теж на сусіда орієнтувавсь :-)
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. В.Любаша, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

SashulkaB3 писав:Я думав, що це тільки я дивлюсь і іногда завидую сусіду :smu:sche_nie: , але бачу ти теж на сусіда орієнтувавсь :-)
Орієнтуються всі :a_g_a: , особливо це актуально для зимової риболовлі :mi_ga_et:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Запізнілий звіт.
В неділю випола нагода трохи порибалити. Вирішив зупинитися на цій водоймі і спробувати впіймати карася. З колегою розмістилися у двох місцях з різною глибиною. Я на більш мілкій ділянці +-1м, у нього глибина сягала до 2м. Ловили на різні нажики: він використовував виключно горох, я - хробаки, мастирку... Закорм відбувався також різний: товариш кормився горохом :du_ma_et: , я - прикормка власного приготування. В підсумку моя тактика спрацювала по швидкому приверненні уваги до закормленої точки дрібної риби. В основному це була червонопірка. Проскочило декілька карасиків до "лодоні". Колега за час ловлі впіймав чотирьох дебелих карасів від 0,4 до 1 кг. Якби це було метою, то червонопірки можна було наловити дуже багато. Крім риболовлі і комарів покормили добряче.
ПС. Активність окуня була дуже великою.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Сьогодні випала нагода трохи порибалити. Ставку робив на карася. Ловив з 5-ї до 8-ї ранку. До самої риболовлі особо не готувався, що було під рукою, те і використовував: саморобку прикормку у невеликій кількості, хробаки і мастирка. Місце ловлі вибрав поблизу лілій. Ловив на 5-ти метровий мах з човна. Після закорму місця практично відразу почала клювати плотва з червонопіркою. Попадалися і непогані екземпляри, проте це було не те заради чого їхав, тому все відпускалося. В районі 6.30 год кльов цієї риби достатньо швидко зник, з чого я зрозумів, що скоріш за все підійшов карась. Так і сталося. За наступні півтори години вдалося впіймати більше десятка симпатичних карасиків. Були також зходи і не реалізовані клювання. Якби ловив довше, результат був би значно кращий. Практично вся риба зловлена на мастирку.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Спінінга поки вирішив відложити в сторону (доки окунь збирається в осінні зграї :mi_ga_et: ) і знову рушив за карасем. В неділю о 6.30 був вже біля води. Вибрав на мій погляд перспективне місце, замісив саморобну прикормку, здійснив стартовий закорм і став чекати кльову.
ЗображенняЗображення
Цього разу вирішив ловити на два вудилища; 4-х метрова болонка і 5-ти метровий мах. Все ніяк не можу заставити себе ловити однією вудкою. :smu:sche_nie: Болонкою розраховував просканувати дальню дистанцією, а махом ловити карася в березі. Проте через деякий час, все таки, прийняв рішення ловити тільки на одну махову вудочку. Наживка - червоний хробак, мастирка. Достатньо довго карасиної покльовки не було, тому підкинув ще невеличку порцію прикормки. І ось нарешті біля 8-ї години поплавець ліг на воду і перший карась опинився в садку.
ЗображенняЗображення
Надалі карась клював більш менш стабільно. Щоправда клювання були різного характеру. Іноді риба брала впевнено наживку, іноді ледь-ледь ворушила її. Декілька разів під час таких "ворушінь" підсікав і витягував пристойного карася. Розмір риби був прийнятним. В сусідів кльов був не такий як у мене, але вони також періодично витягували карасиків. Думаю, що частіші клювання в мене були пов"язані з періодичним підкормлюванням місця лову. Було помічено, що зранку риба більше реагувала на хробака, тоді як в денний час цікавилась мастиркою...
Як відомо, все добре рано чи пізно скінчується, цей раз не був винятком. Після одинадцятої треба було збиратися. Дуже неохоче це прийшлось робити, так як карась ще прокльовував.
Приємним бонусом під час ловлі став лин, який чинив доволі сильний опір. Також був зловлений один рак та до 10-ти особин плотви. Загальний улов на фото.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Всім НХНЛ.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення stal1n »

Чудовий звіт!
Якщо не секрет: що за прикормка?
Лин взяв на хробака, чи не так?

А от фідером там ловити можна чи ні?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

stal1n писав: Якщо не секрет: що за прикормка?
Який же тут секрет. Основа взята з "ТВОЄЇ" прикормки, але складові не всі, і пропорції трохи не такі. Відсутні лом печива та добавка фірмової прикормки. Основні принципи цієї бази - дешевизна і практичність. В крайньому разі там де я ловив на поплавцеві снасті, прикормка завжди приваблювала рибу. А от як її впіймати, то вже інша справа. :du_ma_et:
stal1n писав: Лин взяв на хробака, чи не так?...
Так.
stal1n писав: А от фідером там ловити можна чи ні?
Можна, але не у всіх місцях. Значна частина водойми має крутий берег, і ловити там не дуже зручно. Крім цього, є ймовірність обриву оснастки, так як затоплених коряг там вистачає. Проте все залежить від вибору місця. Подекуди, особливо біля дамби, ловити фідером буде комфортно.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення stal1n »

Рибалив на день Незалежності.
Через певні обставини нормально вдалось половити лише десь до восьмої ранку. Карасики клювали гарно і впевнено. Серце завмирало при кожному коливанні поплавочка. В більшості випадків його викладувало на поврехню, іноді класично "вело" в сторону. Найкращою насадкою був гнойовий хробак, на мастирку теж клювало. Розгорнутий звіт ось http://rivnefish.com/blog/2013/08/27/ve ... 4-08-2013/

1. Погодка дуже хмарна. Міжнародна Поліська траса завантажена в п'ятницю дуже сильно, всі пруть по зустрічній як дурні.
Зображення

2. Коментарі мабуть зайві. Дохла риба біля берегу. Сором і смуток.
Зображення

3. На перший погляд ідеальне місце для поплавцевої ловлі чомусь мені якось не сподобалось після кількох годин безклів'я. Можливо потрібно було все-таки настійливо там бути, але щось на душі зацарапало і я змінив цю точку.
Зображення

4. Ось така вона ця водойма. Якщо я не помиляюсь, то це перегороджена дамбю річка Замчисько. Дуже красиве місце в лісі.
Зображення

5. Один з пійманих карасів. Якась сволота поставила сітку, а він з неї героїчно зумів вирватись, розірвавши свої пута. Але одне вічко лишилось на ньому. Бідолага.
Зображення

6. Моє місце дислокації
Зображення

7. Ще один краєвид. Саме це місце я покинув ввечері
Зображення

8. Намет й машину поставили прямо в лісі, у який заїхати з траси дуже просто. Як бачите береги дуже круті.
Зображення

9. Місце рибалки мого напарника
Зображення

10. Це не тільки фото не дуже веселої погоди, а ще й двох лебедів
Зображення

11. Прощавай літо, нам пора.
Зображення

12. Ще один вид, на дамбу
Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Так як вдень часу на риболовлю не вистачає, приходиться рибалити у вечірні часи. Вчора о 18.30 вже був на водоймі. Покльовки довгий час не було. Перша риба була впіймана в половину десятого вечора. До 22.30 год. вдалося впіймати ще декількох карасів. Після чого, на жаль, довелося вирушати додому. Думаю, що якби ще трохи посидіти результат був би кращий. Наживка - мастирка, хробак (50/50). Прикормка - модернізований Фішдрім карась (часник).
Фото телефон.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Нехотів створювати нову тему, тому напишу тут, так як рибалив в цьому р-ні. Сьогодні відкрив літній сезон. Ловив на приватому невеличкому ставу поплавцевою вудкою, наживка - мотиль. Ловив трохи більше години. За цей час було зловлено більше 15 невеликих карасиків, яких, при бажанні, можна було наловити вдосталь. На фото мінімальний і максимальний розмір впійманої риби. Сезон відкрив, чого і всім бажаю.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ПС. У моємо списку бажаних риб карась займає почетне 2-ге місце після окуня :mi_ga_et: .
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Рома писав:...Ловив на приватому невеличкому ставу поплавцевою вудкою.. .
Знову там був. Так як я відношусь до категорії людей, які підлягли мобілізації :men: часу на рибалку не вистачає. Та все ж сьогодні трошки "пополоскав" поплавок. Водойма приватна і за своїми розмірами невелика, тому робити якісь висновки було б не зовсім правильно. За дві години ловлі мною було зловлено одного карася і два карасики, а також одного карпика. Також було декілька нереалізованих клювань. Прикормку не використовував. Наживка - хробак.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Нарешті в неділю, на перший день Трійці, вирвався на риболовлю :happy: . Цього разу вирішив ловити карася. Інформація надходила, що риба ловиться добре і о 04.30 я з колегою були вже на місці.
ЗображенняЗображення
Проте місця, де ми планували ловити, були вже зайняті (на дамбі) і ми розташувалися в іншому.
ЗображенняЗображення
У мене із снастей була одна махова (5м) і одна болонка, якими я планував обловлювати різні дистанції. Колега ловив на «смерть карася». Закормивши точку ловлі «Фішдрімом-карась», почали очікувати кльову.
Моя "платформа". :mi_ga_et:
ЗображенняЗображення
Першим розмочився колега. Буквально за ним і в мене поплавець ліг на воду, в результаті чого на березі опинився симпатичний карась в р-ні 150 гр. Далі в мене покльовки були більш-менш стабільними, а в колеги навпаки, риба була дуже прошеною. Махова удочка (ближня дистанція) у мене мовчала, «працювала» тільки болонка. До 7,30 (приблизно) я перемагав з великим відривом, проте потім ситуація кардинально змінилася. У мене покльовки практично припинилися, натомість колега почав надолужувати втрачене і до 11.00, часу нашого від’їзду, від періодично витягував карасів. За моїми спостереженнями у рибалок на дамбі, основна маса яких ловила на донні снасті, з самого ранку кльову не було. До 10-ї години деякі з них почали змотувати снасті, а дехто почав витягувати поодиноких карасів. Зазначу, протягом всього часу ловлі карась активно плескався на поверхні води. Таким чином, відловилися ми достатньо добре. Я відзначився трофеєм вагою в 710 грам. Середній розмір риби був десь до 200 грам.
Улов на двох:
ЗображенняЗображення
Мій трофей :ti_pa:
ЗображенняЗображення
Скидання води на дамбі (рівень води великий).
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Велика Любаша Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Проїзджаючи в суботу біля цієї водойми, заїхали на дамбу подивитись як тут "обстанівка" :) . Було двоє рибалок, які ловили донними снастями. Один нещодавно приїхав, він був без улову. Інший, не зважаючи на мороз, рибалив вночі і вже збирався додому (приблизно 10,30 ранку). Його улов на фото. За його словами найкраще клював карась у період з 23.00 до 1,00 ночі. Приманка - хробак, манка. Як тут не згадати крилату фразу "рыба есть - ловить надо уметь".
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей