c. Велика Омеляна

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Привіт усім. Був сьогодні на крайньому з лівого боку ставу у селі Велика Омеляна.
Що можу сказати...став безкоштовий, незаболочений. Якщо дивитись через гуглі мапс - то я сидів з крайнього правого боку у нижньому правому кутку.
Глибина - по коліна на відстані 3-5 метрів. Місця є прочищені ще певно з того року.
Прикормлював "Fishdream" для карася. На наживку, що тільки не пробували - опариш, навозний червь, мастирку ванільну, перловку. Покльовок нуль. Закидав ще кормушку - туди давав горох з пшоном і паніровочними сухариками, на гачок - опариш, червь (чередував) - результат той же :( Жодної покльовки. Засмучений від відсутності покльовок, і задоволений відкриттям риболовного сезону - так і повернувся додому :) Впевнений - усе попереду... Може там і риба є як казали....я того не відчув, принаймі зараз :)
Зображення
Зображення
Зображення
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: c.В.Омеляна

Непрочитане повідомлення proteus »

Ось із за цього і починаю розуміти що хоч стави і в оренді, але завдяки цьому, ми можемо зловити хоч щось, і побачити рибу ... На безхозних все виб"ється током та сітками під нуль, як і в даному випадку ... Єдине не погано було б що б хтось контролював ціни на риболовлю .. а то вже стольніки а то і більше вже деякі гнуть ...
Аватар користувача
Mixa
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 10 квітня 2012, 22:09
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення Mixa »

Побував і я там з друзями в суботу - результат майже аналогічний. Дві покльовки - одна плотвичка, яка згодом була відпущена додому... Потім по дорозі був Басів Кут і 80 верховодок :hi_hi_hi:
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення ehnaton »

І знову в бій :)
І так, 21.04. - з 12:00 на ставу. Але не на крайньому лівому, як минулого разу - а на середньому. На крайньому лівому, сиділо два чолов"яги, які згодом пересіли на цей же ставок. На середньому ж не було де голці впасти. Чому так - незнаю. Мож місцеві що знають, чого незнаю я і ті два чолов"яги...
Я нарахував 12 авто. Але час від часу одні автівки від"їжджали, інші приїжджали, одним словом - було людно.
З 12:00 до 15:00 кльов був можна сказати ніякий. Постійний вітерець, пасмурність, потім незначний дощик певно зробили своє.
Але після 15:00 вийшло сонечко - і справи пішли на краще. Хоч рідко - але почало посіпувати поплавка. Вітер дещо втих. І за годину, до 16:00 +/- пару хв. я впіймав те, що ви бачите знизу на фото... До втрати свідомості від щастя ще далеко звісно, але вже не з пустими руками :)
Зображення
Ловив на опариша. Як прикормку купив якусь біду червоного кольору на окрас, карасячу... Фішдріма не було. Незнаю як рибі - а мене вона дістала за час рибалки :) Від тієї червоної фарби, що там містилась, не можна було руки відмити. І ду-у-у-уже сильно несло анісом. Було враження, що весь став буде чути запах того анісу :) Жаль, на ринку не було Фішдріма. Довелось купувати що було. І сказати що вона (прикормка) працювала - також не скажу. Але в тому чи іншому випадку - рибалка вдалась :)

P.S. Такого репету чайок як там я ще не чув. За кількістю пташок і лементу який вони зчинили - було враження, що я десь біля скель з чайковими кублами :)
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Гарний улов :mi_ga_et: Карасі чималі, таких приємно тягнути.
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення Юра »

Був на вихідних з ночівлею. З батьком і сестрою. На великому ставу.

Була надія застати кльов карася, та не тут то було - в улові жодного карася. :ny_tik: Що сталося із ставком, незрозуміло. Мусив визнати свій провал.
Ловив на поплавок, одна махалка 6,5 м. Повідок 0,12, гачок №16 під перловчину. Мав із собою і мотиля, і опариша, і перловку, і мастирку. І купу ароматизаторів. Та карась проігнорував все - навіть мотиля. Навіть не було видно виходів карася, всплесків. Водичка, до речі, вже тепла. І почала цвісти :sh_ok: . І це - на початку травня.

Спочатку впирався в фідер і альтернативні монтажі, пробував і снасть "пробка", і пінопласт. Марно. Лише зрідка - дрібна плотвичка. Хоча снасть "пробка" сподобалася. Та вже видно, що кращий варіант даної оснастки - "банджо-фідер". Треба буде виготовити кілька.

Тоді зрозумів, що діла не буде і переключився на плотву. Звечора трохи підійшла на прикорм і зранку із 7 до 10 покльовувала. Але також прошена, без правильної прикормки не підійде. Особливо в плотву не впирався, бо був розстроєний відносно відсутності карася, але трохи напідсікав. Прикормка - Фіш-дрім плотва розбавлена сухарями, варене пшоно і якісь залишки прикормок з минулого року, які лише портили загальну картину. Знайшов бровку за метрів 10, за нею прикормкою вдалося зібрати непогану плотву. На тонку махалочку кайф виводити навіть некрупні екземпляри. Покльовки дуже ніжні: підніме антенку на 1-2см , притопить на 1-2 см. Якщо вспів підсікти - зловив. І це на надтонку і надчутливу снасть з мінімальною вагою поплавка. Шляхом експерименту вдалося знайти насадку і арому: перловка, оброблена спреєм "Клубніка" від якогось карпового виробника, здається, Тандем Бейтс. На неї клювало не так швидко, зате крупніші екземпляри. На перловку із корвалолом певний час непогано брало, але середня плотва, потім перестало. Обкатав новоприкуплений садок 2,5 м. Вперше можна було вкидати рибу в садок, не встаючи з крісла, що і приємно і економить масу часу. Та й плотва залишилась живою.

Напідсікав десь зо три літри плотви, разом на всю компанію - 5 л.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення proteus »

Юра писав:Був на вихідних з ночівлею.
Привіт! А що це за надтонка-надлегка палка в тебе така? А то я ось це теж хочу купляти на днях болонку якусь ...
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Підтримую питання розкажи!!!!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення Юра »

kamennieshipy100 писав:Підтримую питання розкажи!!!!
Та нема про що розказувати. Китайська махалочка, куплена на базарі за 80 грн, по наклейці має бути 7,2 м, а насправді - десь 6,5.
Соплива, рибку в 200 гр тягнеш як монстра. Але що підкупає - ціна і легкість (відносна), можна працювати однією рукою, але не постійно тримати в руках. Відносно міцна, думаю, на рибі зламати - проблема. І закид нею - не проблема, звичайно, точність страждає, але не настільки сильно. А про тонку снасть: то це жилка+поплавок+повідок+гачок, а не про палку. :-)
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення stal1n »

обговоримо? ;)

Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
kolka505
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 43
З нами з: 20 жовтня 2011, 11:16
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення kolka505 »

Дайте номер на цей став.
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення pushustuy »

Що тут обговорювати РЕКЛАМА та й годі !!! хоча став дійсно не поганий сам там не раз бував, плата 100 грн. ловля виключно карася безкоштовна. А от чоловічі розваги виходить по замовленню працюють :-(
kolka505
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 43
З нами з: 20 жовтня 2011, 11:16
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення kolka505 »

pushustuy писав:Що тут обговорювати РЕКЛАМА та й годі !!! хоча став дійсно не поганий сам там не раз бував, плата 100 грн. ловля виключно карася безкоштовна. А от чоловічі розваги виходить по замовленню працюють :-(
А зараз більшість програм виходять виключно по замовленню.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення stal1n »

pushustuy писав:Що тут обговорювати РЕКЛАМА та й годі !!! хоча став дійсно не поганий сам там не раз бував, плата 100 грн. ловля виключно карася безкоштовна. А от чоловічі розваги виходить по замовленню працюють :-(
карасі тільки отакі всі малесенькі?
якщо я ловлю без внесення плати то відпускаю карпів?
дно хороше? для фідерної ловлі зацепів немає?

може тикнете на карті маркером, і ми додамо точку на нашу кару? :-ok-:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
kolka505
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 43
З нами з: 20 жовтня 2011, 11:16
Контактна інформація:

Re: c. Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення kolka505 »

як можна доїхати до того ставка, без машини?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість