Антопіль

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Антопіль

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Есть в Антополе неплохой с виду ставочек. По напрвылению на Киев, слева, за магазином. Треугольный такой. По рассказам, славится большими глубинами. Но про рыбалку никто толком ничего не рассказывал. И вот летом прошлого года захотелось мне проверить этот водоем. Приехал с вечера, на ночь. Подьехать можно только на дамбу. Но мне удалось сьехать метров на пять с дамбы на бережок. На утро приехали таксисты, сполоснуть машины и с округленными глазами, удивлялись, как это мне удалось туда подьехать! Ведь уже не один там топил свою машину. Даже трактора, оказывается там тоже купались. Но моя Мазда-626 - рулез! Так вот, дно у водоема, по крайней мере возле берега- сплошной песок. Вода чистая, почти прозрачная. Всю ночь то там, то здесь что-то сильно плескалось. На слух похоже немалокилограммовая рыба. Поплавок все время шевелится, а кто его шевелит, узнать не получается. Короче, поймплось за ночь несколько окуньков, один карпик 300-400г. и несколько раков. Наверное это они все время беспокоили мои снасти. Когда уезжал, попросился подьехать какой-то старик. Все время доставал:-"Есть у меня сеть. Давай, поможешь забросить. Рыбы наловим." Он, похоже так и не понял, что я противник таких методов, сколько я не старался ему это обьяснить. В общем, рыба там есть, но крупная и не много. Потому на удочку ловится не очень удачно. Видимо эти сеточники сильно ее проредили. Но что особенно впечатлило, что там совершенно нету комаров, коих я на дух не переношу! За всю ночь не было ни единого. Наверное электромагнитное излучение вышки им не по вкусу. Ставок этот не спускался с незапамятных времен, да и спустить его будет, наверное внапряг. Так, как за дамбой народ уже построил домики и при спуске его, неминуемо подтопление. Ходили слухи, что у него будет какой-то хозяин, но из-за невозможности спуска ставка, (наверное) дело стоит на месте. Да, хищника там, окромя окуня, местные говорят нету. Вот такой вот загадочный водоемчик.
Vetal

Непрочитане повідомлення Vetal »

Був я теж одного разу в Антополі, є там крупна риба ставок напевно років з 10 не спускався. Нажаль на тій риболовлі вдалося взяти лише одного карася хоча "соліднякового" грамів на 800. Може хтось скаже яка там тепер ситуація?
Nevel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104
Контактна інформація:

Антопіль

Непрочитане повідомлення Nevel »

Періодично буваю на даній водоймі, останній раз був в четвер. Покльовує карась та плотва в основному на манку та перловку,також можна впіймати окуня та карпа. В сонячну погоду риба клює тільки вранці та вночі особливо на манку, в похмуру краще на перловку. Карась в основному від 100 - 400 грам !!!
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення proteus »

Nevel писав:Періодично буваю на даній водоймі, останній раз був в четвер. Покльовує карась та плотва в основному на манку та перловку,також можна впіймати окуня та карпа. В сонячну погоду риба клює тільки вранці та вночі особливо на манку, в похмуру краще на перловку. Карась в основному від 100 - 400 грам !!!
сколько денег рыбалка стоит? и где именно находится став?
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Рыбалка в Антополе-бесплатня.Доезжаете по Киевской трассе до Телевышки,поворачиваете направо и сразу же налево,по дороге под-мост.Проезжаете под мостом и прямо !Я на "Запорожце"доезжал на ставок,на иномарке-не рискую,оставляю не доезжая.Рыба очень "прошенная" и капризная,есть крупный карп.-день на день не приходится! Успехов !
Nevel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104
Контактна інформація:

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення Nevel »

Вчора були на цій водоймі. В 6:00 прибули на звичне для нас місце, закормили макухою, закинули вудки і прийнялись чекати рибу. Чекали ми її до 8 ранку без єдиної покльовкі, експеременти з наживками ні до чого не привели, приблизно у 8 годин був зловлений перший карасик менше лодоні, насунули темні хмари і повіяло холодом... Аж тут із кущів вийшло якись два добрих "тєла" та один із них поліз у воду метрів пять від мене, проплив під протилежний берег та почав перевіряти сітку і це серед білого дня :sh_ok: ... виявилося що в них весь берег обставленний сітками :de_vil: :de_vil: :de_vil: . Що цікаво місцеві жителі які там пасли скот на мої слова про браків які заставили сітками весь ставок тільки знизували плечима, та тихо щоб хоч ніхто не почув, собі під ніс супроводжували їх матами. Заспокоїло те що попри велику активність риби на поверхні води до переміни погоди, у сітках було лише пару не залікових рибин... Після цього ми змінили місце та кльов потроху активізувався, зловили по кілька карасиків, кожний із них мав червоне пятно на плавниках, таке як від лопнувших капілярів, спочатку я думав що це від сіток, але луска вся була цілою... Цікаво що це може бути? Ця рибалка одна із самих невдалих цього року, і спокійно відпочити на природі не вдалося через браків, і впійманих карасиків назвати рибою теж тяжко...
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Есть ли новости по этому ставу? любая информация, стоит ли пробовать с фидером туда ехать?
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення proteus »

RIPsys писав:Есть ли новости по этому ставу?
есть .. но печальные http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 751#p34751 Зображення
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення RIPsys »

мда.. я там лет 12 назат с дедом линя ловил и карпа... окуня на спининг.. на поплавок карасиков
rabinovich
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 79
З нами з: 20 квітня 2010, 19:32
Телефон: 0509674615
Контактна інформація:

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення rabinovich »

Думаю что с фидером в Антополе эксперементировать не стоит по одной простой причине - дно сильно захламлено. Местные "резинщики" вместо грузов использовали кирпичи,которые постояно обрывались и оставались на дне ,(там не на один домик для "дядюшки Тыквы" хватит!),благо на телевышке постояно что-то строилось и дефицита с кирпичами не было.Так что есть риск оставить не одну кормушку.Своими глазами видел спойманых карпов одного на 9,6 кг и второго на 7,5 кг ! Беда даного ставка в том , что он не имеет "хазяина ", а у местных "браков" нет ни совести,ни страху ! А ставок хороший ,рядом с Ровно (13 км) и с хорошим доездом ,(много проходящих маршруток).
Nevel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104
Контактна інформація:

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення Nevel »

Дійсно є місця не придатні для фідерної ловлі, але в більшості дно не таке вже і засмічене. Я вдало ловив на фідер біля дамби, та якщо дивитися на ставок з дамби то по правому березі теж можна ловити, кормушку втратив лише один раз. Я вважаю що на фідер можна ловити, та більше того потрібно ловити ,так як мої спостереження показали що риба на великій відстанні є менш обережною.
Nevel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104
Контактна інформація:

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення Nevel »

!7.07.2012 вже о 5 годині я на водоймі. Щільно прикормив місце та прийнявся чекати, та вже якось класично на цій водоймі кльов почався приблизно о сьомій годині, коли трохи потепліло та почало виглядати сонце :du_ma_et: :du_ma_et: :du_ma_et: . Використовував такі насадкі як пшениця, манка, та червяк. Саме краще себе показала манка, хоч на неї і проскакувала інколи дрібнота яка одразу була втоплена. Думав пшеницею відсікти мєлочь та невдалося кльов на пшеницю був мало інтенсивний. На червяк попадався окунець та плотва, окунь розмірів з палець. За всю рибалку було відібрано кілограма 2.5 нормальної риби. Більшість риби мало все теж кровяне червоне пятно, за допомогою нашого форума та власних спостережень я виявив на тілі риби прозорого кліща, який намагався покинути рибу коли вона попала на сушу...
Вже черговий раз спостерігав як на мормишку було витягнуто карпа практично з під самого берега, мої зусилля щось виловити на цю снасть були марними :-( :-( :-( , ще я її не засвоїв та не зовсім в ній розібрався...
Nevel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104
Контактна інформація:

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення Nevel »

Прибув на став у середу 29, десь біля 6-ї години ранку, закормив місце прикормкою власного приготування, уже через хвилин 15 покльовка...підсічка... і плотва з лодоню :a_g_a: , потім ще таких дві з проміжутком у хвилин 10-15. Глибину спочатку не відміряв (місце вже вивчив минулого року) поставив на "глаз", потім дійшло що рівень води в ставку піднявся тому опустив гачок на дно уже вірно відмірявши глибину, після чого на одній вудці чітко ліг поплавок на воду, підсічка і є карасик, не встигаю намотати манку на гачок і знову ідентична покльовка на другій поплавчанці митєва підсічка...приємна вага на тому кінці вудки, тільки підвів до верху як відчув схід ...( прицьому побачив досить приємного на вигляд карася приблизно грам 400-500))...засмутився і думав про причину сходу, але через кілька хвилин впевнена покльовка і карась красень після приємного впирання на березі :happy: , настрій піднявся, зробив висновки виявив пріорітетну насадку і почалося) Карась брав кожні 10-15 хвилин, розмір його коливався від трішкі менше ніж "ладошечний" до грамів 500, в основному грам 200-300, плюс плотва жадібно хапала насадку, поки та лягала на дно. Опустив всі грузики на низ щоб насадка скоріше падала і не попадаля плотві, після чого плотва трохі відсіялася...Кльов карася тривав десь до годин одинадцяти потім затих, після чого я докормив місце що стабілізувало кльовання, хоч інтенсивність знизилася але розмір карася радував, тому я рибалив десь до часу дня, поки не почало пекти сонечко, і карась довго не відзивався на насадку... да вже і набридло. Відпустив менших карасиків та вирушив повний позитивних вражень трішки змучений але "довольний як слон")) додому. Хочу добавити що цього року в Антопілі на риболовлі третій раз, до цього два раза взагалі повертався додому без жодного карасика навіть і без плотви, спостерігав плаваючу по поверхні води рибу здохшу або "приморочену", з ближніх сіл і місцеві люблять "окутувати став сітками"(( та і підозрюю що риба та була прибита током, мій товарищ одного разу впіймав такого карася на мілині попавши гачком прямо в рот рибі, так як та ні нащо не реагувала, казав що як розрізав йому живіт то аж відчувався сморід гнилі(, цікаво можливо хтось знає що це може може бути!? Ще коли повертався додому минулого разу з водойми, вирішив пополоскати твістери, виявилося не дарма, взяв 4 гарних окуня), а того року друг на манку, мабуть випадково, взяв судачка грам на 100, його ми тоді відпустили... тому хижак теж є і по моїм спостереженням цього року, він активний. Завтра планую теж на риболовлю в Антопіль)) побачим чи знову удача мені усміхнеться)!
Цифровік чекає ремонту тому нажаль без фото(
ПС. Думаю інфа у звіті стане в нагоді (серед наживок рекомендую перловку і манку)!
Nevel
Ледар
Ледар
Повідомлень: 39
З нами з: 07 травня 2011, 15:47
Телефон: 096104
Контактна інформація:

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення Nevel »

Тільки з рибалки. Ситуація з минулого разу (середи) змінилася кардинально...по порядку...
6:00 я вже закидаю вудки, роблю прикормку і чекаю на клювак, чекаю 5 хв, 10 хв, перезакид і знову чекаю :-( , так десь до 7:00 - 7:20,потім покльовка в дно підсічка і плотва менша лодоні, перезакид і знову чекаю... Поплавки після погрузки відразу щось кілька раз дьоргало і відходило, мабуть мальки. до 8 години взяв ще 2 плотви. Таке нехтування насадкою, яка минулого разу показала хороший результат, мене обурило :du_ma_et: , починаю експерементувати з насадками і глибиною, довжиною поводка і тд, після чого заробив кілька покльовок плотви та невеликих карасиків на манку, це вже біля 10 годин дня, ще пару хвилин чітка покльовка підсічка і один "зачётний" карасик на березі. Після чого до мене підійшли два місцеві знайомі, присіли і почали розказувати що бачили в кінці ставу знову мертву рибу, і що в іншому рукавці рибаки взагалі без риби і без покльовки просиділи, один місцевий казав що мабуть знову вночі електроудочкою хтось рибу бив :ny_tik: Сумно... місцеві пішли далі а я ще дістав одного не поганого карасика і, коли збирався додому побачив чітку покльовку, приємна вага давить в низ кілька секунд і риба уже зверху, ще метра два до берега і схід :smilefish: , вдалося побачити не великого, грамів 600-800, дзеркального карпика. На цьому рибалка закінчена.
За 5 годин мною було зловлено 5 карасиків і 4 плотвички(, 2 карася з яких хороші все інше не дотягує до лодоні.
Прикормку і насадку, яка чудово працювала минулого разу, риба ігнорувала :du_ma_et: Буде над чим подумати!
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Антопіль

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Ось у цей звіт віриться більше ніж у попередній :bra_vo:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей