с. Мар’янівка, Костопільського р-ну

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: с. Мар’янівка, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Да нормальний улов!!! :bra_vo:
А ця водойма плятна?
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. Мар’янівка, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

ROMAnion писав:
RUBAK писав:нехто непидкаже чи рибалка платна чи не и чи далеко туди добиратися? Дякую!
З Рівного до Костополя - 35 км. З Костополя до с. Мар"янівка - орієнтовно 20 км. Риболовля не платна.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Jorjuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 07 квітня 2010, 00:00
Телефон: 0679460460
Звідки: Костопіль

Re: с. Мар’янівка, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Jorjuk »

тільки є одна проблема-це ж болото все-таки....і провалитись можна,і всякі"гади" водяться.... :ya_hoo_oo:
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. Мар’янівка, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

24.05.2010 разом з товаришем, рибалкою-початківцем, виїхали на дану водойму. Вибір пав на неї, бо початківцю треба було побачити кльов і впіймати рибу. Коротше кажучи нескучати від безклів"я. А на даній водоймі з цим проблем не має :mi_ga_et: . Перша покльовки відбулися через 3хв після закиду снасті :hi_hi_hi: і не припинялися до кінця нашої рибалки. Навіть добрячий дощ Зображення не був аргументом для припинення кльову місцевим карасям :-). Хоч карась живцевого розміру, задоволення, особливо товариш, отримали.
ПС. Норми вилову не перевищили :ni_zia: .

Зображення Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Andrej
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 19 березня 2010, 01:00
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: с. Мар’янівка, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Andrej »

Зі слів місцевих 5 липня блискавка вдарила в озеро. Вся риба мертва. :-(
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. Мар’янівка, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Andrej писав:Зі слів місцевих 5 липня блискавка вдарила в озеро. Вся риба мертва. :-(
Можливо це електрики вдарили??? :men:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: с. Мар’янівка, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення pushustuy »

я тоже відмовляюсь вірити що риба могла загинути від блискавни!!! щось там не чисто! :men:
Аватар користувача
Andrej
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 19 березня 2010, 01:00
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: с. Мар’янівка, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Andrej »

Можливо електрики. Розрізали мертву рибу всередині була чорною :ps_ih:
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. Мар’янівка, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Andrej писав:Зі слів місцевих 5 липня блискавка вдарила в озеро. Вся риба мертва. :-(
Вчора, в неділю, був у тих краях, тому і вирішив провідати дану водойму щоб підтвердити або стростувати вищевказану інформацію. Крім цього, напередодні розмовляв з одним місцевим, який дуже переконливо розповідав, що:
- вся риба на водоймі здохла :cry_ing: ;
- дуже багато останньої плаває по поверхні :cry_ing: ;
- вивезли дві машини дохлих карасів :ps_ih: ;
- навкруги водойми стоїть великий сморід :sh_ok: .
Коротше кажучи, мене все це дуже мене зацікавило, так як я практично виріс на цій водоймі і її доля мені не байдужа. На підході до водойми відмітив, що народ тут давненько не появлявся, так як доріжки позаростали різноманітною флорою, пауки рясно поперегороджували своїм паутинням вільні проходи тай взагалі свіжих слідів, окрім кабанячих, які поробили собі чималенькі лігва в багнюці, помічено не було.
Отож, прибувши на водойму відразу почав "нюхати" повітря і видивлятися плаваючих по поверхні води карасів - не побачив :). Почав розкладати вудилище і паралельно дивитися на водойму намагаючись побачити ознаки живої риби. Нічого поки що не вказувало на рибу, також не було чути у характерного карасиного чмокання, якого тут завжди вистачало. Закинувши вудку, на кінці якої був червоний хробак, прийнявся замішувати хитромудру прикормку, в склад якої входили паніровочні сухарі і ... більш нічого :-). Як правило, раніше, від такої роботи мене завжди відволікала перша покльовка, на цей раз тиша. Закормивши місце, став чекати. Через 15хв, що доволі довго як для цієї водойми, відбулося перше клювання, яке я з несподіванки не реалізував. Але ця покльовка відкинула всі сумніви на рахунок того, що риби тут не має. Пізніше бульбашки повітря, що піднімалися в прикормленому місці, вказали, що карась підійшов і цікавиться прикормкою, хоча клював не зовсі активно на 3+. Необхідно було постійно міняти хробаків, щоб карась ним зацікавився. Також в мене більш с собою ніякої наживки не було :smu:sche_nie: , тому експерементувати не було чим. Але тим не менше карасики потроху покльовували, і навіть трохи більші за розміром ніж я ловив восени. Крім цього, карасів так званої тугорослої (видовженої) форми, що також попадалися мені восені, я цього разу не впіймав. Розмір впійманих карасіх, мені найбільше подобається для жаріння. Ще раз зазначу, що карасі з цієї водойми дуже смачні в жареному вигляді :a_g_a: .
Отож, можна сміло спростувати все сказане на початку даного звіту і вирушати, якщо у когось є бажання, туди на риболовлю :)

ЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. Мар’янівка, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Давненько вже не був на риболовлі: то відпочинок, то дома проблеми, то ще щось .....
У неділю, не отримавши бажаного результату на окуневій риболовлі (всього один окунець і один зхід), вирушив на цю водойму половити карасиків. На водоймі був я і ще один рибалка, але з іншої сторони, тому за його результати сказати не можу. Кльов був не дуже і як виявилось в процесі риболовлі не було необхідності закидати снасті за далеко від берега - весь карась стояв у березі. В підсумку більше 20 не великих, але і не зовсям маленьких жирних карасиків. Наживка - червоний хробак.
Всім НХНЛ.
Зображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. Мар’янівка, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Паралельно із збиранням грибів, а точніше їх відсутністю, знову заскочив на цю водойму. Впіймав більше ніж назбирав грибів :hi_hi_hi:
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

с. Мар"янівка, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Хижак хижаком, а карасиків інколи також хочеться потягати :mi_ga_et: . Сезон ловлі карася я завжди відкриваю на цій водоймі. На жаль, з самого ранку не вийшло виїхати і на водойму ми попали (я і два товариша) біля 14.00 год. По прибутті віжразу ж спіткала невдача. Колега, який був там вперше, майже по пояс провалився у багнюку. А це означало одне - ловити довго ми будемо. :ny_tik: ... Отже, знайшовши вільні місяця і трохи закормившись, розпочали ловлю. Не скажу, що карась клював раз за разом, але періодично поплавець, демонструючи класичну карасину покльовку, лягав і черговий карась опинявся в садку. Розмір карася радував, хоч і не був дуже великим. Таким чином за майже дві години лову я впіймав понад 30 карасів (+ декілька зходів і нереалізованих клювань). Народ, який там сидів з ранку повідловлювався дуже добре. Отже карасиний сезон відкрив, мабуть скоро я там знову побуваю.
На фото частина мого улову.
ЗображенняЗображення

ПС. Один із товаришів (той який відкрив купальний сезон), пробував ловити на фідер - впіймав одного карася. Але його оснащення не було пристосоване для ловлі на цій водоймі - дуже важка годівниця, яка грузнула в товстому шару мулу. Думаю, що при приміненні відповідної оснастки діло пішло б :-ok-:.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. Мар"янівка, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

Вчора знову там побував. Нашвидкоруч закінчивши справи у селі, чкурнув на водойму.
Зображення
Ловив з 15.00 до 18.00 год. Несподіванок ніяких не було - карась клював досить добре і нормальних розмірів. Але все це при приміненні прикормки (використовував фіш-дрім карась). При ловлі без неї, карась клював набагато гірше (у сусідів). Приманка - червоний хробак. Коротко все. Всім НХНЛ.
ПС. Норми вилову не перевищив. :ni_zia:
ПСС. Не знаю як на інших водоймах, але на цій вже спостерігав, хоч і не масовий, нерест карася.
ЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
kreslyar
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 08 квітня 2010, 00:00

Re: с. Мар"янівка, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення kreslyar »

:co_ol:
Добрий день!! А чи не могли б Ви поділитись детальнішою інформацією про цей ставок??? Чи треба щось платити? Як туди добратись? Бо хочеться трохи посмикати карасів у спокійній обстановці, відпочити від міста... а куди краще поїхати - :nez-nayu:
Буду вдячний за будь-яку інформацію
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: с. Мар"янівка, Костопільського р-ну

Непрочитане повідомлення Рома »

kreslyar писав::co_ol: Добрий день!! А чи не могли б Ви поділитись детальнішою інформацією про цей ставок??? ...
День добрий.
Почитайте, будь-ласка, ТУТ. Якщо виникнуть ще якісь запитання - відповім. :)
ПС. Водойма безкоштовна.
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість