с.Забороль

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

с.Забороль

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Знаю що відкрився новий став, і що за гроші там можна ловити рибу. Видно з траси що там вже побудовані біседки і окультурено. Також відомо що там пару власників. Хто що знає чи чув дайте інформацію :smilefish:
Ось координати 50.694867, 26.333774
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: с.Забороль!!!

Непрочитане повідомлення westrvua »

рибалка вартує 150 гривень ... ніби не більше 5 кг риби. Моя теща живе у Заборолі, син у Сб їздив на дамбу, там йому відповіли що вартість рибалки 150 гривень для тих хто не з села, місцевим ніби 70 гривень. Риба є пристойна, рве снасті. Заїхати можна двома способами, через село, до Церкви а там вниз до дамби, але це не зовсім зручно ..., або відразу з траси, там біля магазинчика де продають рибу та пиво по праву сторону по трасі біля става є проїзд безпосередньо до дамби ....Власник реьельно стежить за кількістю виловленої риби.
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: с.Забороль!!!

Непрочитане повідомлення westrvua »

так, це є дійсністю, там обладнано місця для рибалки, але наскільки я бачив сам, там їх 4 чи 5, далі просто травянистий обривчастий берег -дамба
стосовно обладнаного місця додам, пірс у воду а біля нього деревяна бесідка накрита.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: с.Забороль!!!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

westrvua писав:так, це є дійсністю, там обладнано місця для рибалки, але наскільки я бачив сам, там їх 4 чи 5, далі просто травянистий обривчастий берег -дамба
стосовно обладнаного місця додам, пірс у воду а біля нього деревяна бесідка накрита.
орієнтовно в 2008році вже була спроба відкрити там риболовлю. але тоді розмір риби не дуже радував рибалок і всі переїздили на кращі варіанти(тоді був Кустин). Чи є там трофеї??? - Дуже сумніваюсь...Водойма для комерційного розведення риби. І крапка. Можливо будуть дурити голову дрібним карасем та коропом до 1кг...ой, щось знайоме :hi_hi_hi: Дежавю ;-)
ПиСи
Цікаво почути відгуки тих хто рибалив :men:
Аватар користувача
westrvua
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 10 листопада 2008, 01:00
Телефон: +380988553295
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: с.Забороль!!!

Непрочитане повідомлення westrvua »

Я Вова за що купив за те продав ... став зариблений був два роки тому, та рік тому ... дотого ж після проведення земельних робіт, вода разом із рибою зі ставка що у М.Житині перейшла у став у Заборолі .... з того приводу було багато невдоволених з прилеглих селищ. А те що це не спортивний став з великими трофеями, то я з тобою згідний .... але спроби місцевих ловити там рибу наприкинці липня показала що риба там є, не малих розмірів ....
Кустин то взагалі окрема тема ....так само як став в Олександрії, на якому доречі з достовірних джерел з кількістю риби та її розмірами все дуже добре і угарному стані, от лише ловити там не дозволять у найближчі роки, навіть по знайомству туди не потрапиш ....
а от ціна у 150 гривень на ставку у Заборолі мені так само не зрозуміла, як і ціна 100 грн у Кустині .... на основі чого ці люди складають ціну рибалки там???
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: с.Забороль!!!

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

І близько і дорого :-(
Будемо чекати тоді звітів, всеж таки хтось да має туди поїхати, чи вірніше планує :fishing:
В любому випадку буду вдячний за інформацію. Вихід на одного співласника уже знайшов :hi_hi_hi:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
forest
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 168
З нами з: 27 жовтня 2014, 10:36
Контактна інформація:

Re: с.Забороль

Непрочитане повідомлення forest »

Після Горбакова відправилися сюди!
Прибувши туди, мене не покидало відчуття, що заплативши 200 грн. мене постійно переслідувало те, що я комусь щось винен!
До нас підійшов охоронець і запитав, як ми потрапили на став, чому ми заїхали, місць немає...
але компанія хлопців, яка там сиділа вже збиралася... (приємні молодики)
Ми присіли на їхньому місці... і тут знову охоронець підходить і каже ( звичайно, що він був з ознаками алкогольного сп’яніння ), що я Вас вижену як приїде хтось, бо Ви сідаєте там, де альтанка... хоча сам нас туди посадив...
І тут я відповів йому " в зрозумілій для нього формі"))) і продовжив розкладати свої снасті...
Потрібно віддати належне хлопцям, хороших карасиків наловили, але нажаль на дальняк... в мене мах...
Глибина лову близько 70 см., але дно просто встелене водними рослинами, які унеможливлюють нормальну риболовлю...
Я зловив декілька карасиків нормального розміру і все, хоча сиділи до 17.00.
Великим недоліком є присутність величезної кількості синявки... хоча не дає сумувати..
Напарник на дальняк, вийняв декілька карасів, точніше 10, але нормального розміру, одного витягнув до 500 г., навіть було таке...
Зображення
Все б в принципі нічого, але місцевий, який дотичний до цього ставу не рекомендує його, а обгрунтовує це тим, що його приспускали і виловлювали рибу для іншого ставу, який мають відкривати, говорить, що карасів по 1 кг є, але не в тих масштабах, про які говорять охоронці і власники...
Якось так... ))
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей