Де-які роздуми над мормишкою

Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

куди мені братися... я так невдаха в цьому...
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Остап писав: РС. А кивок у Вас KYMе перегружений. :) Це Вам мабуть щось чемпіон не договорив :), бо 45 градусів вигин - це вже межа. Якісну проводку з високою частотою і мінімальною амплітудою краще робити при вигині кивка в 30-35 градусів. Це не тільки ІМХО.
8O Хлопці, а ну ще щось цікавеенького підкиньте... :D 8O :lol:

А взагалі-то вважати якийсь певний кут правильним - нонсенс... Просто 45- усереднений... А далі враховуємо певні умови і гуляємо від 20-25 до майже 70... І взагалі - якщо тримати вудку майже вертикально, то який кут буде у кивка, який на горизонталці показує 45 ??? Хоча недогруз сам люблю :D

Повірте, мене кияни кілька років переконували, що я "не так" "адеваю" мотиля... Тим "теоретично правильним" внушеніям не піддався... Висновок...
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Повірте, мене кияни кілька років переконували, що я "не так" "адеваю" мотиля... Тим "теоретично правильним" внушеніям не піддався...
А як "правильно" одівати мотиля ?
І ще одне питання, чи використовуються повідки (наприклад флюрокарбонові) при зимовій рибалці на мормишку
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Юра »

А ще таке цікаве питання: чи є сенс використовувати флюрокарбон при зимовій ловлі?

З однієї сторони - малозамітність, з іншої - більша жорсткість (пам"ять) та менш міцна на розвив (на вузлах).
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Юра писав:А ще таке цікаве питання: чи є сенс використовувати флюрокарбон при зимовій ловлі?

З однієї сторони - малозамітність, з іншої - більша жорсткість (пам"ять) та менш міцна на розвив (на вузлах).
Питання звучить так- "при зимовій ловлі" -
відповідь -" ні", перше - дорого, друге - при діаметрах 0.05-0,08 - на розрив слабша, а візуально "0 різниці",

щука на жерлиці - статистику ще треба вивчати, але трофеї навіть цього сезону у Млинові ... інтрига...
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

trans писав: ....чи використовуються повідки (наприклад флюрокарбонові) при зимовій рибалці на мормишку
Не використовуються... Жерлиці - окреме питання...
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Взагалі, KYMа я попрохав би вивісити на фото варіанти насаджування мотиля на мормишку (зимою) - можливо я впізнаю "свій неправильний"... 8O
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

KYM писав:куди мені братися... я так невдаха в цьому...
Та Ви не знущайтеся! Але 45 градусів це дійсно перебор!
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

bogdan писав:Взагалі, KYMа я попрохав би вивісити на фото варіанти насаджування мотиля на мормишку (зимою) - можливо я впізнаю "свій неправильний"... 8O
було б цікаво побачити всі варіанти, і "правильні" і "неправильні".
будь-ласка...
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

oleg-rivne писав:
bogdan писав:Взагалі, KYMа я попрохав би вивісити на фото варіанти насаджування мотиля на мормишку (зимою) - можливо я впізнаю "свій неправильний"... 8O
було б цікаво побачити всі варіанти, і "правильні" і "неправильні".
будь-ласка...
Приходьте на Басік 9-10 січня, там будуть на змаганнях всі варіанти.
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

EXPERT писав: Приходьте на Басік 9-10 січня, там будуть на змаганнях всі варіанти.
дякую за запрошення!
алє було б непогано викласти трішкі інформаціі тут, все ж такі сайт для обміну досвідом.
Іванє Павловичу, Богданє, напишить, будь-ласка, Ваше баченя снасті, технікі проводки, нюанси зимової ловлі, Вашу тактику пошуку риби, а також цікаво почути про зимову прикормку.
Дякую.
КУМ - респект!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

oleg-rivne писав:
EXPERT писав: Приходьте на Басік 9-10 січня, там будуть на змаганнях всі варіанти.
Іванє Павловичу, Богданє, напишить, будь-ласка, Ваше баченя снасті, технікі проводки, нюанси зимової ловлі, Вашу тактику пошуку риби, а також цікаво почути про зимову прикормку.
Конкуренти не сплять - базову техніку показать можна, а от нюанси - вибачайте...
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

8) 8) :!: :!: Сергій, дякую , НАРЕШТІ хоть хтось відреагував на моє повідомлення написане рік назад. Для людини яка збирається на лід цікаво все від азів до основ. Звісно + знання на риболовлі, але підготовка хоч теоретична також завжди має значення. З нетерпінням чекаю на аналогічні просвітницькі пости від наших чемпіонів.
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення juice »

Натрапив на одну статєйку ,хочу почути про це вашу думку.
http://saksonov.design.kiev.ua/2009/08/ ... li-svinec/
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

juice писав:Натрапив на одну статєйку ,хочу почути про це вашу думку.
http://saksonov.design.kiev.ua/2009/08/ ... li-svinec/
я на лед только в этом году впервые вышел, но интересоваться мормышками стал ещё два года назад, и тогда у меня были сомнения, а фольфрам ли это, ведь он применяеться в спиральках в лампочках, как в него можно впаять крючок, но потом в одной из дисскусий с знакомым, он меня почти убедил в том, что их втискают а не заплавляют..
а оказываеться что истина в совсем другом, а именно в порошке..
с таким успехом можно смело в эпоксидку накрошить из сгоревших лампочек спиралек.. :)


А вот Харьковчанин написал очень хорошую статейку, именно по правильным зимним снастям для ловли мормышкой, завтра поеду покупать лавсановые кивочки, и буду их модернизировать под конкретные мормышки
http://www.harp.valor.ua/fishlib/articl ... nel_Kivok/
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість