оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення juice »

Vob Ler писав:

Ну вот, один раз оступился и сразу из спинингистов исключить :-) Готов ловить хоть из лунки, хоть из промоин только спином но где??? Мне аж страшно что зима три месяца длится :ps_ih:
П.С.: Теперь рубайте Батька голову за офтоп... :cry_ing:
Доречі про лунки багато рибалок із лунок тільки й окуня , судака , а хто зможе умудриться і щук наловить . Доречі ловля на бльосенки всякого роду , балди (чортиків), балансири називається ВІДВІСНЕ БЛЕШНІННЯ, яке також приводить людей на водоими для наступного спілкування із природою та ще раз посматрєць где РЫБ . Також навідь змагання проводять по отвесному блеснєнію .
От розмоїни тільки залишаються на ріках та теплих каналах якщо мороз не скує їх окончатєльно конєчноже.
Такщо приєднуйтесь і три місяці пролетить не встигнеш і зогледітись. можливо і щось подчерпнуть для ловлі на спін новінькава можна, .
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення juice »

Доброго дня , Тількино неділю назад як закривав поплавок і вчерась невсидів вдома, за зимове спорядження і айда о 12-30 на новий двір.
Приходжу а там мої сусіди скирдують почорному йоршика та окунчика один за одного дрініших.
Приєднуюсь , лід отним ударом пишні пробивається але вода не виступає. Провіряю пару лінивих лунок нікаво, пробиваю ща парочку сідаю на пулємьот то йорш , йорш, то окушок , окушок. Але мені кортіло вийти на БК де я ловив плотву , зібрався приходжу а там уже ктота біл , ну думаю щас попре. перебиваємо із друзями весь периметр вздож і в поперек результат 5 окунців у мене і в один у товатиша. Вирішили вернутись назад на НДвір там застала нас ніч. І того грам 700 котячої радості.
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення ventel »

Всім привіт! Сьогодні вдалося порибалити на озері з 9-ї до 11,30. Лід біля 5-7см., під моїми 90 кг. майже не тріщить. :-)
Пробивши пішньою 7 лунок в радіусі метрів 30-ти з перших лунок почав покльовувати окунець 20-70 грам (22шт.), 2 невеличких йоршика 20-30 грам.
Риболовля була б одноманітною, як би під кінець не чіткий загин сторожка, підсічка і..... 3-3,5 метри жилки 0,075 вилетіло з шпулі миттю. Невільна боротьба взад-вперед, і що за ху..ня (подумав я) так давить до низу, але потихеньку, помаленьку, пальчиками-пальчиками. Коли голова показалась в лунці я здивувався, такий окунь :sh_ok: аж 340 грам, а так дав прос..тися (з осені сили ще не втратив).

Зображення

Зображення
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Аватар користувача
SKIPERUN4IC
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 22 листопада 2009, 01:00

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення SKIPERUN4IC »

на басовкуті хтось був останнім часом, цікавить як там лід після цих дощів????
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

Проходив сьогодні зранку мимо озера, бачив на ньому біля десятка рибалок (на пляжу, на вишці та біля вітряка), а ще бачив як рятувальник, попробувавши лід пешнею, активно розклеював на зупинці оголошення та плакати про заборону виходу на лід та риболовлю на озері. Але думаю, що на днях ситуація зміниться, адже так як і обіцяли синоптики-прихватив морозець. :)
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Кто сегодня мёрз на озере? Делитесь результатами.
Был с 9-30 и до 16. На льду было много народа, особенно в дальней части водоёма - в углу и возле ветряка. Я ловил напротив пляжа, в первой половине дня клевало неплохо, под вечер слабее, но к сожалению одна мелочь, коту на смех, так что похвалиться нечем. :-( Что удивительно, попадалась практически одна плотва, кроме неё лишь три окунька и два ёршика. :sh_ok: Куда пропал вездесущий окунь? :ne_vi_del:

Зображення

Интересно, какие результаты у рыбачивших возле ветряка? Неужели среди большого количества сидевших там не было пользователей форума? :)
Аватар користувача
SKIPERUN4IC
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 22 листопада 2009, 01:00

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення SKIPERUN4IC »

Я тоже сьогодні з 11 до 14 був, 2 окунька й 20 плотвиць, но сьогодні зовсім дрібнота, сидів напроти скупчення рибаків коло вітряка, тільки з правого берега
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

був сьогодні на озері з товаришами в районі вітряка. Не суперактивно, але добре клювали окунці та плотва (десь 50 на 50) спортивних розмірів 30-50гр. Риба стояла плямами, які треба було шукати. Добре працювала світла мормишка. Лід досить надійний біля 10 см. ось такі пироги :)
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення AndreyK »

И я сегодня ходил на озеро на пару часов после обеда. К ветряку идти было лень да и некогда, ловил напротив пляжа. Точнее не столько ловил, как проводил разведку - часто перемещался и долго не задерживался на лунке. Нашёл место где поклёвывали ёршики и даже словил пару штук вполне приличного как для ершей размера. Это конечно не шепельские, которые, по слухам, и по 300 грамм вымахивают, но всё-равно красавцы - вытаскиваешь такого, а он мало того, что растопыривает всё что только можно, так ещё и хвост кольцом сворачивает, вот и думаешь, как бы его так аккуратнее в руку взять :-) Приятное разнообразие после вчерашних плотвичек.

Зображення

А в целом клёв сегодня хуже вчерашнего - в том числе и по словам рыбаков, которых я спрашивал.
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Shamik »

Всім доброго дня! Начитався інфи, зараз зміну здаю і сам на лід..... завтра відпишусь...
Аватар користувача
roony
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 159
З нами з: 14 січня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення roony »

Хоч і не зимовий я рибалка але не витримав) Перший раз цього сезону і другий раз в житті вийшов на підльодний лов на Басік. Позичив бура, взяв за компанію ще чотирьох психів(одна з них дівчина). Ділитись немає чим особливо. Клювало кажуть добре позавчора, зі слів рибалок. Але одного окуня вполював. Віддав котові біля "Хортиці". Ловили не довго десь з 12.30 до 13.30. Холодно, лунка обмерзає, жилка теж, вітер піднявся... брррр. Але усім літнім рибалкам раджу сходити на кригу і половити. Я хоч далеко не спєц але кайф є! Так що не сумнівайтесь, не бійтесь морозу, не бійтесь що на вас будуть дивитись як на першокласників) Ловив як то кажуть спортивними снастями - 0,065, мормиха маленька, ківочки сам доводив.. ну ще раз повторюсь для тих хто вагається - це варто! Але зробив висновок, і можливо таким як і я новачкам це допоможе, жилку варто брати кольорову. Щоб на снігу її краще було видно. А вже за вудила і мормишки радьтесь в магазинах. А я вже готуюсь до наступної риболовлі з під льоду!
Если хочешь накормить голодного, не давай ему рыбу, а дай ФИДЕР и научи ее ловить. - Древнняя восточная мудрость
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Shamik »

Доброго дня! Відпишусь за 14.12. Був на льоді в районі Хортиці. Зловив з 10 плотвиць та краснопірок і одну верховодку. Погода була не дуже доброю. Під вітряком ловили карася та підлящіків - це зі слів рибалки який проходив мимо, добросовісно відкрив ящик та показав рибку... каже на чортика!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення KYM »

Сьогодні з сином вирішили нагуляти апетит - пройшлися на Б.Кут подьоргати годинку на блешенки. Т.я. я свою обірвав в р-ні вишки на 3-й лунці, асистував сину у подальшій риболовлі, якщо її можна так назвати. Прополоскавши бльосонку ручної роботи (а-ля від Васі) приблизно у 20-х лунках, змінівши 2 табори для лову (біля вишки та по центру - ближче до виходу в сторону вітряка), дива не сталося і ні одна рибка не спокусилася на наші ігри з блешенькою. Набравшись у легені чистого морозного повітря повернулися додому. Ловили протягом приблизно 1,5 год.
Все ж таки це було варто пройтися пішки на озеро та назад - апетит був відмінний, на відміну від апетиту риби :-) !
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Вчора на Басыку деякі рибалки непогано відловились.
Один рибалка умудрився впіймати 9судачків та 6 підлящиків приблизно таких які на фото зроблене в середу
Зображення
та вчорашня рибалка
ЗображенняЗображення
Сьогодні на мормишку кльов був слабенький, вчора клювало краще.
Підлящики та судачки зловлені в основному набезмотильну снасть , приманка видовжений вольфрамовий "чортік" з жовтими цяточками або кембрікими.
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Сегодня,вместе с Колей Свирыком решили провести тренировку на озере.Рыбачили с самого утра.Сначала ловили на чертики и результат был неутешителен.Я сумел поймать пару плотвиц и окуней,Колька тоже вымучил пару полосатых и перешел на мотыля.Через некоторое время у меня сильный удар и рыбина явно намеревалась расправится с тоненькой леской,но я вовремя среагировал и отпустил метр лески,потом начал постепенно вываживать,ощущая тупые удары по ту сторону лески...Судачек...немножко не дотянул до зачета и был утоплен...а я думал с судаком все закончилось еще на Горыни:gi-gi:

Перешли на блесны и балансиры...Неожиданно для себя,я ощутил четкую поклевку,но мимо...только прижал...

Немного побродив,мы перешли в район берега,где было немного меньше ветра.К слову хочу сказать,что сильный переменный ветер очень надоедал.
Нашли несколько зачетных лунок с окунями,а через некоторое время клев прекратился.

Коля предложил переехать в Кустын,на что я охотно согласился.Там окуня надо было поискать,но он клевал более активно.
ОТАКЕ.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей