оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

Вирішив вийти сьогодні на озеро трохи потренуватись. Ще такої трудової рибки та рибалки вцілому я не пам"ятаю! та й не тільки я, один рибалка сказав, що в цьому сезоні в нього це найгірша рибалка, а було їх у нього з нанцять..мабуть дається в знаки недостаток кисню для риб. Хоча все ж не так вже й погано, після обіду, поки обідали- риба й собі вирішила підкріпитись на стояка почала покльовувати дрібна плотвичка та окунець, але як тільки до діла, кльов різко десь подівавсь :ne_vi_del:
Приємно здивувала активізація кльову ввечері :) , коли вже сутеніло. за якихось 20хв. було впіймано майже стільки ж як за весь день. В улові за день: 3 гарних йоршика(70-80гр)та одинь маленький, біля десятка дрібних плотвиць(15-30гр), десь стільки ж окунців (20-50гр), пару сходів та ударів по "зубам". Дрібну рибу випускаю, тому точно сказати її к-ть не можу.
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Bulick »

Був сьогодні з 8:30 до 11:00 год. на ставку. На першій же проводці взяв окунця грам на 50, - це була перша й остання покльовка. :-( Далі глухо((((
Рибаків було чимало, проте ситуація схожа була у всіх.
По ставу лише спостерігалася постійна міграція "пінгвінів" з однієї частини озера в іншу і навпаки у пошуках риби. Але як кажуть, "рыба ушла на дальний кордон". :) :)
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Bulick писав:Був сьогодні з 8:30 до 11:00 год. на ставку.
Что там со льдом - какая толщина? Возле берега не подтаял - выходить на лёд нормально?
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Bulick »

Лід ще доволі крепкий, 15-20 см, проте біля берегів сантиметрів на п'ять, а то й більше стоїть води, або мокрий сніг, а під ним вода. Тобто каша всяка, - без чобіт не скрізь зайдеш((
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення nazrik »

Доброго дня)
Сьогодні хотіли з друзями відвідати озеро, але проснувшись 0 7 ранку,я побачив що ллє дощ,томі риболовля була відмінена.Надіюсь в наступні вихідні все буде гарзд, і погода сприятиме відпочинку.
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Бляха-муха!Ну нафига такое писать?Ето же полнейший флуд.Отличный отчет...хотел на рыбалку но не получилось...всем спасибо за внимание!Я хоть и не модератор,но напрочь непонимаю такие сообщения и предлагаю не писать такого в ветку с отчетами.
С уважением!
Надин
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 24 грудня 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Надин »

Сьогодні були на Басіку.Кльов посередній.Но вдалося виловити невеличкого монстра.Ротан 230гр.Шість годин був без води а зараз плаває в кастрюлі на балконі.Може кому потрібна ця чудо-юдо риба.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Хвалиться нечем, пишу исключительно для поддержки темы. :-)
В прошлое воскресенье вышел с друзьями на Басов Кут посмотреть на чемпионат. Правда, вышли мы поздно, и пока нашли зону проведения соревнования у ветряка, до их конца оставалось всего минут 15-20. Посмотрели, как ловят профи, немного поснимали, после того как спортсмены разошлись - пообедали и пару часиков порыбачили. Вообще, не смотря на отличную погоду, встреченные по пути к зоне рыбаки особым клёвом похвалиться не могли, хотя спортсмены вроде не жаловались. Вот и у нас бешенного клёва не было, рыбу приходилось активно искать. Зато размеры радовали - в улове были приличные плотвицы и большой ерш, таких крупных я ещё не ловил.

Зображення

Сегодня опять был на озере. Погода на этот раз подвела - очень сильный ветер. Возле вышки сидела целая толпа, человек 30, тогда как остальная акватория была непривычно пуста, и неспроста. :-) Планировал ловить там же, где и в прошлый раз, но просидев минут 10, понял, что надо прятаться - сидеть на таком ветре посреди озера ну очень некомфортно. :-) Пошёл прятаться за кустами и домами под левый берег. Клёв, как и в прошлые выходные, был не очень, да и то в основном мелочь. Часам к трём ветер немного поутих, клёв тоже, и я решил потихоньку собираться домой, заодно посмотреть, что ловится возле вышки. Народ там к тому времени уже немного разошёлся, но ещё десяток рыбаков сидели, время от времени таскали мелкую то ли плотву, то ли верховодку, я не присматривался.
Вот такой выходной. Улов не очень, но свою дозу "кайфа" я получил. :-)

Зображення Зображення
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Vetal »

Така погода не витримав і з 14. 00 до 16.30 пішов рибалити на озеро. Ловив ближче до вітряка, в улові плотка, верховода, окунець. Впіймано біля 1,5 десятка все віддав колезі і поспішив назад в місто. Сонечко гріє, рибалок біля вишки море. Зі слів рибалок вранці гарно клював підлящик і крупна плотва. Риба клює як біля дна так і метр від нього, часті клювання на паузу біля 1 сек. 30-40 см від дна. Без фото, фотік розрядився. Лід товстий.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення os1 »

В неділю зробив прогулянку на Басівкут. З собою взяв дві удочки і черпалку. Ловив по чужих лунках. Мотиля стрельнув. На водоймі був трохи більше години. В улові 4 рибки, всі з одної лунки: 2 плотки, йорш і окунь (все втоплено). Також було декілька холостих клювань. В рибацюг, які були поруч, в улові від 0 до 20 рибок. Прикро дивитися на замерзлих судачків розміром менше долоні. Погода - супер. Рибаків досить багато.
Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення

А ще були їздуни на коньках.
Зображення
ВернюкОлександр
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 21 листопада 2011, 20:43
Контактна інформація:

Re: Басівкут

Непрочитане повідомлення ВернюкОлександр »

Всім привіт, ходив сьогодні на розветку на басівкут з 14.00 до 16.30
обходив всіх рибаків, в кожного буквально по 2-3-4 рибинки, клювало на мотиль
з берега навіть якійсь чоловік витягнув на дьоргалку рака :lol: :lol: :lol: :lol: думав що корчі
і пішов я перший раз в житі закінуть зимову удочку, спочатку на мормишку - мертво
потім закінув 2 удочки на мотиль, я здурів, за 10 хвилин 16 рибинок
краснопірка, плотва, карасік і ще щось, за 40 хвилин 31 штучку зловив
попробував я на жерлиці, поставив 5 штук по колу радіусом 5-6 метрів,
зловив дві щукі в одній лунці по 300-350грам
врезультаті мужикі були в шоці шо я за першу свою зимову рибалку зловив скількі риби
а вони майже ні чого :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
риба зараз клює, аби було бажання ловить
бажаю гарного улову ;)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Басівкут

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Десперадос ;)
А де хоть ловив? Як температурка?
ВернюкОлександр
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 21 листопада 2011, 20:43
Контактна інформація:

Re: Басівкут

Непрочитане повідомлення ВернюкОлександр »

Вісім привіт
ходив сьогодні з дятьком на бісівкут
ловив я тількі на дьоргалку золоту
дядя ловив на все, за 3 години зловив 15 рибок мелоч
а я захотів попробувати на дьоргалку
де я тількі не був все обходив не було покльовок не одної
а на останій лунці буквально через 15 секунд після тягання покльовка
і є окунь на 510 грам :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
фототік як завжди був розряджений тому не виложив фото
дурна голова
а так у усіх шось то клювало
хай клює :)
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Басівкут

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Бачу вже є людина на вакантну посаду "витягувальщика сектора" :D :D :D :D :D
ВернюкОлександр
Нуб
Нуб
Повідомлень: 9
З нами з: 21 листопада 2011, 20:43
Контактна інформація:

Re: Басівкут

Непрочитане повідомлення ВернюкОлександр »

всім привіт
купив собі нарешті нову цяцьку, а саме Ледобур Барнаульский 130 mm http://www.flagman.kiev.ua/2010-10-06-0 ... arnaulskiy
шо можу сказати, лунку менше ніж за 10 секунд без напряга риє
за такі гроші напевно кращого не знайти, насверлив я ним дирок як дурний по всьому озері :D :D :D :D
та і пішов попробувати я мормишки, а саме
http://corsar.com.ua/products/45af1186f ... tails.html
http://corsar.com.ua/products/55e4830ca ... tails.html
з них робили тількі срібні і бронзові
з 10.00 до 15.30 я зловив 17 краснопірок, 2 судачка, 3 йоржика, 4 окуня і 10 плотвичок :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
в резулькаты вийшло 1.62 кг
кльов був бешаний, сидівби далі але треба було іти
а льод зараз 35-40 см
ось така в мене вийшла рибалочка сьогодні
всім гарного кльову :)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість