оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

Сегодня начал зимний сезон. Второй раз на зимней рыбалке :oops: Вышли в 8:00 р-н Стамбула,на озере были к 9ч. Ветерок ещё терпимо. На льду в поле видимости человек 15 рыбацюг. Прорубили первые лунки(лёд 10см) на первой молчок, вторая на глубине 2.5м через минут 10 первая плотва на ромбик латунь(кивок), после ещё 4 окушка, у друзей на поплавочную поклёвывала плотва но слабо 3шт. и пара окушков. Рыбаков стало побольше, потянулись от берега ближе к середине. К 10.15 клёв как отрезало, ветер усилился невозможно ловить. Леску сдувает,путает, работать кивком невозможно. В 11ч. по 100гр и домой, благо ветер попутный :-)

Зображення
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення bogdan »

А у цей день спортсмени проводили на озері кубок. Лідери ловили понад 1 кеге за 2,5 години... правда дрібноту - окунь, плотва, верховодка, йорж, незаліковий судачок...
детальніше результати цього Кубка на гілці "Змагання" - "Кубок Федерації"...
Vetal

Непрочитане повідомлення Vetal »

17/01/2009 року Узліїв Млинівський район прибуття на місце 8.30 ранку. Риболовля не досить успішна, 12 рибин (плотва і окунь) на двох з батьком, не густо якщо врахувати що рибалили до 15 години. Клювало лише у місцевих і то на "козака", а що це за "звір" дізнатись мені так і не вдалося......Можливо хтось із форумчан підкаже що це таке і де його шукати.
18/01/2009 року. БУло вирішено провідати рідний " БАсік" у компанії двох друзів рибалок-аматорів (у обох перші в житті зимові риболовлі) все треба показати навчити, допомогти.... Прибуття на озеро о 9.30. Початок риболовлі 10 ранку. Перша просверлена лунка приносить 3 плотки на перших спусках. Хлопці здивовані, показую прийоми гри, як мотиль насаджувати, далі відпускаю їх у вільне плавання.... світом рибалки і скажу вам для першого разу справились на відмінно. Погода була чудова, о 13 годині було розкладено обід, з салом, часничком і 50 грам як годиться за перші трофеї зимової рибалки. Додому повернувся задоволений, з чудовим настроєм і уловом в кількості 65 штук (окуні і плотка, попалась також гарна верховодка)... Що не порадувало то це як колеги риболови накидали пляшок на льоду, і ще одне це те що беруть в улов собі судачків вагою по 50-90 грамів.....Соромно має бути риболови....Ось коротко і все. Усім ні хвоста ні луски !!!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

egor писав:

"24 января был на Басовкутском озере. Несмотря на дождь, хорошо клевала плотва (средний вес 50 г), ловил с 9 до 15 , общий вес - 4 кг.
Ловил на безмотылку - чёртик. Возле лодочной базы наблюдал соревнования.
Поздравляю всех участников с праздником души, а победителей - с Успехом!!!
ни хвоста ни чешуи! "

Прохання форумчанам подібні звіти залишати на форумі у відповідних темах, як статті данна інформація не може бути виставлена!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Сніг. Лід. Його товщина під наметами снігу неоднорідна. Під Царським селом є навіть промоїна розміром із стіл, якій не дає замерзнути нирок-підранок.

В суботу в улові, як не дивно, 100% плотва спортивна, прошена. На мотиля і чорта... Під вечір кльов покращився. Всього за 4 години - 30 штук... Окунь зрідка в уловах тих, хто прийшов зранку...
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Хотя вчера собирались поехать в Горыньгрод,но машину со двора моему тестю вывести так и не удалосьАскому надо было сбить обязательно,так давно я ждал своего первого выхода на лед.Принято ришение порыбачить на "Басике"-месте прошлогоднего открытия сезона.

Сначала я пытался ловить на мотыля,но когда я перешел на безмотылку,то в улове начала попадатся плотвица.Потом позвонила теща,она с тестем были на другом конце озера и я отправился к ним.Пока тесть пил сто грамм за рыбалку со своим знакомым,теща поймала несколько окуней около 100-150гр.У меня чуть не произошол розрыв сердца я принялся сверлить лунки...

За весь день я почти нечего не поймал,только ближе к вечеру удалось поймать несколько неплохих окуней тоже около 100-150гр.У соседа был сход горбача больше чем полкило.На первом месте по улову оказаласть теща-поймала больше десятка зачетных окуней.

Ближе к середине водоема,мужики поймали два судака на блесну.По визуальной оценке более 2кг

Я доволен тем,что размочил сезон зимней ловли,но результатом не доволен...общий вес улова около 1кг.
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Shamik »

Доброго дня! Вчора був другий день на льоді в цьому сезоні. Рибалив навпроти заправки 10-15 м від берега! Ловив на граньону мормишку золотавого кольору в улові плотва та один окунець. Замерз як пес, вітер дув з півночі і замітав постійно лунку снігом, але для рибака нема поганої погоди , було б бажання.....
Хто де ловить на БК якщо не секрет роскажіть де можна відірватись по окуню??
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Думаю выскочить на Басик...Как там лед?
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Shamik »

Konstantin писав:Думаю выскочить на Басик...Как там лед?
Перш за все хочу подякувати рибакам на червоній "Девятці", які допомогли виїхати з баюри!
Лід гарний!
Зображення
Був в цю неділю з 11год і аж до темна! До обіду клювало слабенько, хоча по телефону товариш, який знаходився біля Нового двора сказав що вже надьоргав 59 рибин ..... але небуло бажання ганяти по льоді і я залишився шукати рибу біля берега! Після обіду кльов покращився і з одної лунки було виловлено
Зображення
Загальний улов склав близько 1 кг. але радувало саме проведення дня на льоді, гарна погода без вітру, сонечко... Коли сонце почало сідати за горизонтом рибаки почали втікати додому і тоді посмішку викликав рибацюга який зморився за цілий день та певне під дією алкоголя ідучи падав через кожні 20 метрів і грохотів ящиком виготовленим з морозильної камери старого холодильника, чим і привертав до себе увагу! Після того як сонце повністю сховалось я прийняв рішення сидіти до першої виловленої риби.... зацепив мотиля і почався активний пошук....
Темніло бистро , покльовки були але нереалізовувались...постукавши по дні пару раз на підйомі відбувається атака, підсічка і на тому кінці відчуваю добрий супротив.... ну думаю все, горбуля зацепив.... витягнув на лід , а то судачок грам так на 100..... пожалів малого та відпустив до дому, може наступного разу приведе батьків...??!!
жалко телефон без вспишки намав як сфоткати.. і так як задумане було виконано зібравши снастя поїхав додому з гарним настроєм!
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Був сьогодні на басіку в районі Нового Двору. Рибалив на ківок, і мотиля (моя перша підльодна рибалка:) із 7:30 до 14:00 в улові десяток плотвичок , півтора десятки йоршиків, один "зачотний" окунець, і бебі-судачок грам на 100(відпущений підростати). Погодка ляля! аж шепче!:)
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Ти добре відловився!
Я бачив аж 5 рибин =)
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення juice »

Почув можливо биль але :
йдечи на змагання 9 01 2010 з місцевим рибалкою почув що на місці стоянки земснаряда можна було виловити по оди - чотири карисика від 300 до 600 гр 2 01 10та 3 01 10.
ЗА ШО КУПИВ ЗА ТЕ ПРОДАВ. БЕЗ б.
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення juice »

Дома скукатіще з 11 був у Новому Дворі від пантона до старого моста.
Подорозі зустрічав рибалок хто скаржився що неклює інші змерзли від вітру а ссамі стойкіє вже збивались на обід під кущами ховаючись від вітру.
Кльов був не ахті дві три лунки - рибка або тільки покльвка слабенька. А от мій товариш присів на рибу з трьох лунок за кіло . Пробував біля ньго одне розачарування . Додому йшли біля 16 00 на водоймі залишилось чотири рибаки,
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

juice писав:Пробував біля ньго одне розачарування .
Джус, а треба було з ним...


Я сьогодні ловив окунця на палець - кивка не тре було... А Школярик піймав першу в житті щуку на жерлицю... Відзначили. Отаке... :-) Ясне діло, що не на Басіку...
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vetal »

Звіт по суботній риболовлі на рідному БасіКУ. О 8 годині вже на льоду, в маршрутці 50% пасажирів РИБАКИ. Усі їхали в Новий Двір ми вирішили виходити біля басейну, можливо і даремно. Рибалили до 11.30 в улові 3 плотви, (на двох) і ще 2 нереалізовані клювання. Просверлено з два десятки лунок. Сало з чорним хлібом та часником, пішло як ніколи смачно. З природою поспілкувались, намерзлись, позитив отримали. ОСь коротко і все. Цікаво як там в Новому Дворі, було краще чи гірше, відпишіться - колеги.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість