Гориньград

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Lustuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 20 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Lustuk »

В Горингроді сьогодні окунь клював непогано. На мотиля можна було зловити по 3-5 кг. правда невеликого. Лід крепкий і сухий. Погода була класна. Так що якщо хто хоче потренуватись порибалити то їдьте в Горинград.
Аватар користувача
Lustuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 20 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Lustuk »

На Горингрод дорогу прочистили. Через ферму хороший заїзд, так що якщо в кого є бажання порибалити слава праці. По кльову даних не має, бо як проїзджав то не було рибаків.
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Цікаво чому ніхто не розповідає 8O Сьогодні почув, що валять повним ходом, окунів на живця 8O Невже ніхто з форумчан не їздив... :?
Кажуть, що дорога через Шубків хороша, їхати можна....
Аватар користувача
Lustuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 20 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Lustuk »

В Горингроді в суботу 20.02.10р. добре клював окунь. Можна було зловити 100-150 шт. Одне питання з дорогою. Думаю трохи розтане і можна буде до ферми їхати а там трохи пішки. Будуть нові дані по доїзду на ставок відпишу.
Аватар користувача
Lustuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 20 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Lustuk »

Гориньград проснувся. Окунь клює по першому льоду як завжди дуже добре, правда пока стандартного гориньградського розміру.Доїзд добрий,оплата 10грн. Їхати треба через с.Рисвянка через ферму,в пятницю прочистили дорогу трактором ДТ-75, а можна через с.Гориньград по нижній вулиці і виїхати на дамбу. Реально зловити 3-5кг окуня. Слава праці.
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Вот и я сегодня открыл сезон на льду...
До самого утра не знал куда поеду.Решили отправится в Горыньгрод.
Народу сначала было маловато,как для первого льда,но потом люди немножко подтянулись.
С утра,особого клева не наблюдалось,в основном по несколько полосатиков с лунки,Вите даже попалось три ерша.
Немного поздже,мы першли к дамбе и поклевки участились,а вскоре резко пропали...настало время обеда и приятной беседы.
После небольшой паузы,поклевки вернулись и окуня стали под моей лункой в очередь.Я взял более 30 окуней с одной лунки.Потом мне надоело и я начал эксперементировать и поставил блесну,а потом и маленький кастмастер-всеравно клевало!!!Клевало у всех!Я поднял голову...все интенсивно махали руками.Наступила тишина...Небыло слышно не матов соседей ни стуков пешни,не шуршания ледобуров...все ловили рыбу.
Оторвался я по полной.Испытал тулькие мормышки и спортивные кивки своего производства.Выяснилось,что мои снасти еще требуют некоторой доработки,хотя я достаточно комфортно справлялся и с тем,что было.
Я устал от бесконечсного мелокого окуня и отсутствия перспективы поимки чего-то достойного и поехал домой.Ребята были на другой машине и потому остались.Звонил Вите,то он говорил,что окунь под вечер снова зарядил свой пулемет и они значительно увеличили свои уловы.
В итоге,у меня около 5кг мелкого окуня(даже не заметил как натягал).
Дорога нормальная через само село.Оплата 10грн.
Открытие состоялось.Колличесство поклевок радовало,а качесство-по умолчанию
Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення Зображення
Аватар користувача
OGNISH
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 30 березня 2010, 00:00
Телефон: 050-699-30-35
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: ГОРИНЬГРАД

Непрочитане повідомлення OGNISH »

Добрый день!
06.03.2011 первый раз выехал на зимнюю рыбалку, спасибо друзьям SergeyS и SergeyOn вытащили.
Впечатлений море словами не передать :ya_hoo_oo:. Насчет интенсивности клева точно не скажу но у меня клевало, хоть и не часто. Коллеги рыбаки на озере жаловались что клев плохой. На озере были с 10:00 до 16:00, ловили на мотыля.

Зображення
SergeyS
Зображення
Я
Зображення
SergeyOn
Зображення

Зображення
Улов на двоих 720 грамм (+ один пакетик, штук 10 рыбок забыли :smu:sche_nie: )

На первый раз думаю очень даже не плохо.
Спасибо за внимание.
Аватар користувача
SergeyOn
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 157
З нами з: 25 березня 2010, 01:00
Телефон: 063-477-93-16
Звідки: м. Радивилів
Контактна інформація:

Re: Гориньград

Непрочитане повідомлення SergeyOn »

Всім привіт!
Дочекався! Відвідали перший лід в цьому році в неділю в Гориньграді!
Трошки їхали, трошки пхали :hi_hi_hi: , не потягнуло наше КЕНГО виїзд на саму дамбу, дорога була не пробита.
Приїхали, вигрузились, зайшли від сторожів на місток перший удар по льоду і ....... з одного удару лід пустив, покрутившись трохи пішли дальше, але таки найшли чуть крепший лід, 1-2 удара і лунка але витримував нашу вагу.
Ловили на мотиля не дальше ніж 7-8 метрів від берега, приблизно 2 год, в мене в активі 10 окунців, в кума 12. І то так, один потім другий, а намацали його вже як майже збирались їхати додому в самому березі, 1-2 метра від берега, кожна нова лунка 2-3 шт приносила. Але час прижав і прийшлось змотуватись, почався сильни вітер з мокрим снігом, на поверхні повна каша (сніг з водою).
Якщо морозець не вдарить за ці дні то туда на лід не вийдеш! Бо в неділю був дуже слабенький, а ще ці відлиги! :ne_ne_ne:
Зображення
Зображення
Всім удачі!
Пишіть звіти, а то шось дуже тихо на форумі стало, особливо про зимову рибалку, навіть картини загальної не можна зложити, який лід, яка ситуація з кльовом наінших водоймах!
Рыба не клюет, потому что у нее клюва нет!!!
Аватар користувача
Lustuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 20 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гориньград

Непрочитане повідомлення Lustuk »

Сьогодні товариші були в Горинграді на рибалці то приїхали з повними ящиками окунів. Клював добре на мотиля і безмотилку. Лід нормальний. Їхали через село Горинград1 по вулиці яка виходить на дамбу. Дорога прочищена. З старого автовокзала ходить нова маршрутка Рівне- Шубків через Б.Криницю, Горингрод-2, Рисв'янка з 17 платформи в 8-00. В с.Рисв'янка в 8-30 а там через ферму і на ставку дуже удобно і ціна проїзду 5грн.рекомендую. Приемної рибалки.
Аватар користувача
Lustuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 20 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гориньград

Непрочитане повідомлення Lustuk »

Хочу добавити до сказаного, що окунь клював стандартний гориньградський, можливо крупного треба ловити на маленького живчика,як прошлою зимою клювали екземпляри по 200-300гр. Назад маршрутка з Рисв'янки іде в 15-15 також удобно.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Гориньград

Непрочитане повідомлення ANDROID »

а цена рібалки?
Аватар користувача
Lustuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 20 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гориньград

Непрочитане повідомлення Lustuk »

Ціна рибалки 10 грн.
Аватар користувача
Лин
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 14 лютого 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гориньград

Непрочитане повідомлення Лин »

Сьогдеі не зважаючи на лютий мороз з кумом вирушили в Горингад.Окунь клював славно різного розміру,хоча його потрібно було пошукати.З самого ранку був зішл бонса ще трішкі пізніше мінус дві мормишкі.Хочу відмітити добре працювала активна проводка і коли було сонце ловив на затемнену мормишку а вечорі на срібло,не першим ні другим кум не заморочувався.Вечорі вирішили перейти ближче до дамби як виявилось не даремно за годину півтори мною була зловлена більша половина риби.В активі умене добре відро риби а в кума зпів відра. Вихідний провели хвайно.Сорі звіт без фото,всім ні хвоста ні лускі.
Самого большого ляща поймала жена рыбака Семена, когда забыла разбудить мужа на рыбалку. :)
Аватар користувача
пітон
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 59
З нами з: 03 грудня 2010, 10:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гориньград

Непрочитане повідомлення пітон »

Чи можна машиною доїхати до ставу, а ще важливіше чи можна виїхати назад ?
Аватар користувача
Лин
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 14 лютого 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гориньград

Непрочитане повідомлення Лин »

Доізд нормальний через село на дамбу.
Самого большого ляща поймала жена рыбака Семена, когда забыла разбудить мужа на рыбалку. :)
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей