р. Горинь та її стариці

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Вчера (18.01.2009) пытался поймать окуня на одной из стариц р. Горынь. Не взирая на небольшие размеры последней, пришлось изрядно потрудится, чтобы поискать уже далеко не «вездесущего» и далеко не «прожорливого» окуня :( . Или рыба не хотела клевать, или я что-то делал неправильно :? . В конце концов, сверля и рубая лунки, я все-таки нашел одно местечко диаметром 5м, где удалось извлечь несколько нормальных (100-150гр) окуней, но из разных лунок. В найденном месте был небольшой перепад глубин и какая-то коряга на дне. Больше из этого места, не взирая на попытки ничего выудить не удалось. Причем клев как отрезало, или, просто окунь не захотел больше клевать??? Попутно при поиске окуня попадалась плотва. Посему было принято решение отправлять домой. Отакэ.
Удачи всем :) .
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Вчора, в черговий раз намагався піймати окуня (нічого не можу з собою зробити – подобається мені ця риба і все :D ) на одному із безіменних водоймищ, поблизу р. Горинь. Скоріше за все, це була велика канава, проте риба, за словами деяких рибалок, в ній є. На місці були в 8.20. Перша покльовка трапилась о 9.10 год. Рибиною, яка попалась мені на блешню, виявилась невелика щучка, чим нас приємно вразила. І вона, як виявилось в подальшому, була не останньою. Було ще піймано аналогічного розміру її сестру чи брата, і був один зріз блешні.
Зображення
Також, в процесі риболовлі, попалися декілька окунців і одна невелика плотва.
Зображення
На вудку, оснащену мормишкою, впіймав лише 2 «мега» окуні,
Зображення
які і блешню не обділяли своєю увагою. Висновок: риболовля вдалась.
Зображення
ПС. Каюсь, 2 щучки забрали з собою, хоча їх розмір, давав їм право на відпускання (реабілітація перед домашніми за декілька останніх "безрибних" рибалок ).
ПС2. Треба буде навідатись сюди зі спінінгом.
ПС3. Можна було б спробувати половити на Горині спінінгом, проте останнього не було з собою, хоча були думки його взяти.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Місце лову - див.попередній звіт.
Температура повітря - +7С 8O
Товщина льоду - від 0см :D до 10см 8O
Вітер - до 8м/с
Похмуро.
До обіду вдалося "вимучити" 13 прийнятних, як для тараньки, окунців (в р-ні +-100 гр) на блешню. На мормишку окунь також відзивався, але дуже спортивного розміру. Іноді прокльовувала плотва. Інші рибалки також ловили невеликих окунців та плотву. Судячи з погодніх умов, це, скоріш за все, була остання риболовля з льоду в цьому році. Швагро встиг відкрити купальний сезон (вскочив по пояс). Причому, він йшов відразу за мною. При виході з берега на лід, мене останній витримав , а його ні, хоча важимо ми однаково :roll: . Добре, що все це відбувалося наприкінці риболовлі, коли ми вже збиралися додому.
ПС. Лід танув на очах. В деяких місцях, де зранку були невеликі промоїни, до обіду льоду вже не було.
ПС2. Бачили на льоду дуже велику дохлу щуку (не менше 5кг 8O, шкода не було фотоапарату ) без найменших фізичних ознак втручання на її тілі. Судячи по її стану, здохла вона недавно. Я навіть і не думав, що в цій водоймі є така риба. Як вона з"явилась на поверхні льоду, залишається тільки здогадуватись. Можливо випливла на лід біля берега, де його не було на воду, яка знаходилась на льоду, а назад не змогла попасти? Одного разу, на цій водоймі, вже таке бачили, але щука була невелика.
ПС3. Щось народ мало звітується про виходи на рибалку. Невіриться, що ніхто нікуди не ходить :wink: .
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Юра »

Шановні колеги!

Хто має досвід лову з льоду на Горині (не на старицях, а на річці)?
Поділіться, будьте ласкаві, знаннями.
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Юра, доброго здоров,я!
Не знаю як там у Вас внизу по течії, а у нас в районі м. Нетішин з льоду на Горині не рибачать-Г О Р И Н Ь забирає життя і часто не віддає навіть тіла!! Сильна течія, подвійні береги, бочарі з підмивами - не повеселишся.
Аватар користувача
Остап
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 103
З нами з: 10 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Остап »

Ну так, рибалка на Горині потребує бльше уваги з точки зору безпеки, але ловити можна і власне ловлять. Наприклад місця біля Азоту - розлив нижче шлюзу ("земснаряд"), інші заплави, наприклад апендикс відразу після шлюзу. Вище шлюзу, де течія сповільнена, під корчами вздовж берегів. Мормишка звичайна, трохи важча ніж на "стоячку". Це зрозуміло, бо течія.
Інший метод лову, який використовують місцеві, - "покаток". Пояснювати не буду, описано ще Сабанєєвим. Але ловлять і зараз. Сам так не ловлю, але підустів і густеру, що не пролазить в лунку зловлену на покаток, бачив.
Особливості ловлі на Горині, і взвалі на наших річках, - риба стоїть дуже локально. Можна пройти декілька кілометрів по руслу і не побачиш жодного клювання, але якщо знайдеш стоянку активної риби, то рвати буде капітально.
Стоянки риби з року в рік однакові, причому це не обов"язково ями, скоріше навпаки коси поблизу ям, куди риба виходить кормитися. А на "покаток" взагалі ловлять здебільшого на прямиках з рівним дном
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Юра »

Дякую за змістовну відповідь.

Якби почитав до рибалки, то, можливо, результат був би іншим.

В неділю, 17.01.10 - в розвідку саме на Горинь. Почитавши звіти про слабеньку рибалку на закритих водоймах і дивлячись на тараньку, яку було зроблено із риби, що зловлена на Горині в кінці листопада, розумію - лише Горинь.

Отже, я, батько та Костя (наш форумчанин) зранку на річці. Холодна погода і сильний вітер не дуже дошкуляють, адже береги річки високі і закривають від вітру. Костя пішов на "апендикс" а ми - на одну із обраток. Всі опасіння щодо льоду розвіялися, лід був і нормальний, але ми прийняли додаткові міри перестороги: була пешня і прив"язали мотузку до корча та викинули на лід. Під берегом лід тонкуватий і із дирки, пробитої пешньою фонтаном била вода - іде підйом.

Добре видно, де течія найменша. Там лід самий товстий. Але як почали пробивати лунки, тут і обімліли: із лунок на лід шнеком викидалося стільки сміття, водоростей і гілок, що, якби не знав місця, то подумав би, що пробурився в березі. 8O На всяк випадок проміряю дно - 3,5 м. Рукою шарю в лунці і виймаю цілий кущ зілля з корінням і землею. 8O Ну нічого, лунки трохи прочистив і запускаю "чортика". Та дна почути не вдалося: течія засильна навіть у самому тихому місці обратки. От тут би і був би в нагоді народний "покаток".

До такої рибалки поки що не готовий, тому переходимо до Кості на "апендицит". Там вже повно людей, але кльову немає. Міняємо ще кілька місць і переходимо на "водозабір". Місце гарне, затишне, глибоке (до 4 м а може й більше), із крутою прибережною бровкою, що поросла очеретом, але кльову й тут нема. Правда, один із рибалок активно тягав із одного місця йоржів на мізинець, та хіба це риба.

В принципі, оскому збив і місця розвідав. Потрібно переймати досвід у місцевих і тих, хто давно ловить на Горині, тоді й результати будуть, а так нашу річку голими руками не візьмеш.
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Сегодня,вместе с Горынычем отправились на Химию.Выехали еще в 6:00.Около 6:25 Андрей высадил меня возле дамбы,а сам поехал дальше.

Было еще темно и выходить на лед "Аппендицита" я решл попоздже,когда немного пояснеет.Я сел на ящик возле дороги и....заснул....пока меня не разбудили рыбацюги,что шли с метковской маршрутки и я чуть не свалился с "чемодана".Было еще темно и я решил пройтись за мужиками,чтоб поглядеть гду будут ловить.Они разместилиь сразу за "подковой" на входе в яму.Несмотря на довольно толстый лед,выйти на него,я всеравно не рескнул бы.Я вернулся на "Апеендицит" и начал блеснить,потом пробовал ловить на безмотыльные мормышки..За всю рыбалку только два окунька позарились на муравья с оранжевым кембриком.Когда я уже собирался уходить(около 11:00),то народу подошло еще больше.Все что я видел,то это как один пингвин поймал три плотки и густерочку,а другой только одну плотву.Ребята поставили несколько жерлиц,которые при мне не выстрелили.

Подъехал Горыныч и мы отправились домой.У Андрея был сход судака около 1,5кг..обидно..

Мужики блеснили возле дамбы,но уловов я у них не видел.Вообще,народу на Горыни хватало.Может чей нибудь знакомый был в этот день в тех местах,то отпишитесь
Аватар користувача
pensioner
Боєць
Боєць
Повідомлень: 234
З нами з: 09 грудня 2007, 01:00
Звідки: Костополь
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pensioner »

а что на самой реке нет льда ? если у Горыныча сход
старый , очень старый рыбак ,
споймал - накати .
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Konstantin »

pensioner писав:а что на самой реке нет льда ? если у Горыныча сход
Есть и такие места на Горыни где нет льда :wink:
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Юра »

Був в неділю на Горині. Зразу ж нижче шлюза на струї знову сиділи рибалки. Як потім взнав, ловлять вони на подьонку. Ми з батьком вирішили перевірити ямку на повороті із обраткою на предмет кльову в ній білої риби.

Лід тримає, хоча прийняли додаткові міри перестороги. Але коли побачили рибака, який безшабашно побрів по річці вниз біля промоїн 8O навіть без пешні, стало не по собі.

Я сів на 5-ти метрах, батько - трохи мільше. Снасть - покаток із двома та одним повідком (один повідок нижче ковзаючої оливки, інший - на 15 см вище). Насадка - кілька мотилів. Лунки не кормили, так як взагалі перший раз пробуємо таку ловлю і мова йшла про перевірку даного методу лову, тому не планували ловити стаціонарно.

Відносно кльову сказати нічого не можу, так як не побачили ні покльовки :oops: . Хоча пробували різні точки, я й на чортика пройшовся по лунках. Рибаки переміщалися і всі жалілися на ОП. Можливо, місце було вибрано невдало, але дуже сумніваюсь, що там нема риби.

У подьоночників не бачили уловів, можливо, вони зразу ж ховали в ящики :lol: , але й руками не махали, певно, дуже великі конспіратори :wink: :lol: .
romanslusarchuk
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 04 грудня 2010, 10:37
Телефон: +380975495736
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення romanslusarchuk »

Отпишіть на рахунок Азота !!! :)
FishxHunter
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 155
З нами з: 17 жовтня 2010, 23:58
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення FishxHunter »

Розклад маршруток Метків ч/з Городок: 6:10, 7:45, 10:45, 12:10, 13:45, 15:45, 17:10, 18:45.
Були із товаришем сьогодні на рибалці в районі Азоту. В улові п"ять непоганих плотвиць, густірка, пару окунців, нерахуючи дрібноту. Хто ловив на безмотилку-попадався в основному окунь різних розмірів...Кльов періодами: то є, то нема( в основному вранці та вже під вечір). Хто підходив зі стариць, результатами похвалитись не могли. Чув хтось був навіть із фідером (справжній маніяк) :sh_ok: .
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення Юра »

Де ловили? В районі "земснаряду"? Як лід?
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 7 гостей