р. Горинь та її стариці

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Єгор
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 23 січня 2011, 16:53
Телефон: 066-3007458
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Єгор »

Доброго всем времени суток!
На прошлой неделе слышали от наших коллег и друзей об активном клеве крупного окуня и плотвы на старице в районе Азота, но выбираться на лед в сильный мороз не было особого желания. И вот наконец дождавшись небольшого спада минусовых температур выбрались сегодня с другом на Школьную :ya_hoo_oo: .
Добирались порознь, поэтому когда я вышел к реке, мой товарищ уже ловил в районе поваленного дерева. В этом месте мы ловили с ним прошлой зимой, и тогда в улове в основном была плотва, а я сегодня настраивался на окуня, поэтому отправился к выходу старицы в Горынь. Пробив несколько лунок пешней, понял - нужно было брать бур (лед уже больше 10 см.) он явно бы ускорил процесс поиска рыбы. Уже на первых пяти лунках нашел рыбу, но пойманные окуня явно уступали в размерах, тем о которых мне рассказывал мой друг и однокурсник. Клевало достаточно вяло, после поимки рыбы из лунки приходилось давать ей несколько минут отдохнуть, переходя на другие. Стали попадаться экземпляры и покрупнее, а также не обошлось и без нескольких обидных сходов крупняка. В результате за день наловил 1 килограмм рыбы. Как для разведки и первого в этом году выезда на Школьную вполне достаточно. Сегодня у меня был попутчик Юрий с которым познакомились в маршрутке и ловил он метрах в 20 от меня ближе к Горыни, его улов сегодня был явно выше по качеству моего, самый крупный мой - это самый мелкий его, плюс где-то с пол килограмма горбыль и несколько штук по 250-300 грамм. Ну он рыбак с большим опытом и хорошо знает старицу и результат в его пользу. Сделал ему фото с его уловом, только не знаю сбросит ли он ее на форум. Мой же старый друг и товарищ наловил больше плотвы и несколько окуней сказал что насушит к пиву. Да, чуть не забыл, может кому то будет интересно - течение на старице поменялось в обратную сторону по сравнению с прошлым годом.
День удался! :co_ol:
Всем НХНЧ!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення stal1n »

А тим часом в районі Азоту
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
прапор81
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 20 жовтня 2013, 23:37
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення прапор81 »

01.02.2014р. з 8.00 до 15.00 та 02.02.2014р. з 13.00 до 15.30 побували на риболовлі з товаришем на стариці в районі школи с. Метків. Про риболовлю 01.02.2014р. скажу що кльов був як у "чорних камнєй", клювало на все, але на жаль ми не зразу вибрали правильну тактику, ловили уклєйку, дрібну плотву та густерку хоча в 5 метрах від нас ближче до середини русла клювали риби нормального розміру з таким же натхненням. Рибалка 02.02.2014р. виявилась для нас невдалою, рибка клювала дуже і дуже неохоче, хоча і місце було перевірене. Та все ж у деяких рибаків спостерігався вчорашній кльов і вони також вправно витягували з лунок пристойних розмірів плотву та густеру.
0_0
Зображення 01.02.2014р.
Зображення 02.02.2014р.
Зображення 01.02.2014р.
Єгор
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 23 січня 2011, 16:53
Телефон: 066-3007458
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Єгор »

Доброго всем времени суток!
Сегодня опять удалось побывать на Школьной. Ехал маршруткой на 7,40, когда добрались старицы то обнаружили что народ не спит, а весьма активно ловит, а кто и в творческом поиске. Людей конечно же было поменьше по сравнению с субботой, естественно и больше перспективных свободных мест. Желая реабилитироваться за несовсем удачную последнюю рыбалку, двинулся в обход по окуневым местам. Пришлось поискать и побуриться и первое что попало в лунку оказалось плотвой, но и это порадовало, т.к. в субботу я до обеда на этом месте не заработал ни одной поклевки. Продолжал ловить на одной лунке на безмотылку и стал проскакивать в улове окунек, густера, подлещик и даже голавль. К 11 часам активность рыбы начала снижаться у нас, поэтому пошли смотреть что делается у других. Под крутым склоном сидело человек 8-10 по бровке и почти у всех рядом лежала приличная куча рыбы - оказалось рыбаки ловят на мотыля на стоячку, увы у нас мотыля не было. Присоседившись позади всех, попытались поймать свою рыбу, но поймали только парочку мелких плотвичек. Тогда пробурился ближе к середине русла и на первом же подъеме заработал поклевку - рыба долго не хотела заходить в лунку, а на леске 0,08 форсировать вываживание и рисковать не хотелось. Ну наконец показалась голова и на лед вылетел красавец карась, дома взвесил -310 гр. Слышал что они здесь поклевывают, только не надеялся что это случится со мной. Больше поклевок здесь мы не заработали, поэтому после обеда сдвинулись к поворуту старицы, где нашли парочку уловистых точек, там и просидели до вечера. Причем ближе к вечеру рыба была более активная, поэтому уходить со льда очень не хотелось. Сегодняшний день меня и моих друзей очень порадовал, думаю как и всех других рыбаков, побывавших сегодня на этой старице.
Всем НХНЧ!
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Vetal »

Усім привіт. Відвозив сьогодні батька з його товаришем на риболовлю. Зранку ще прокльовувала рибка, а з обіду наче відрізало. Весь улов півтора десятка підлящиків та пліток, один окунець. Лід міцний, народу купа. Пи Си фото не робив телефон без камери. Всім НХНЛ
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення stal1n »

Вперше житті був на справжній зимовій рибалці. Моїм напарником-наставником був Віталік, також відомий тут як ventel
Відбулось це на одному з рукавів нашої ріки Горинь, в районі сіл Рубче-Метків (там же де й писав прапор81). Багато рибалок називають цю рибну точку старицею, хоча це не вірно. Оскільки тут є постійно діючий втік і витік води. То ж на зиму риба спокійно собі перебирається саме сюди. Мабуть їй тут комфортно в цю пору року. Що цікаво, влітку тут улови дуже слабенькі. То ж, вихід з дому в 05:30, маршрутівка на Метків прибула по графіку в 6:10 і з комфортом донесла нас до місця призначення. А там вже десяток машин і купа людей на твердій воді!

На лід ми вийшли ще затемна. Попили гарячого часу з термосу, розклали снасті. Оскільки для мене це все було в новинку і я не маю зовсім нічого для зими, то мій напарник Віталік вручив мені свою повністю оснащену вудку “балалайку”. Як потім виявилось мормишка в мене була вагою 3,5 грами 0,35 грама з вольфраму, з якимось гальванічним покриттям і перепаяним гачечком. Вартує вона майже 4 долари, а ліска моя вартувала десь 20 баксів 0_о
Але ми і ловили більше за інших риболовів. Клювало майже на кожній проводці. Насадка — один-два мотиля. Без використання жодної прикормки. Клювала здебільшого густера. Спочатку зовсім маленька, а потім пішла грам по 80.

Десь о дев’ятій ранку чомусь почала ловитися більше плотва. Вона в цьому місці геть якась біла. А потім взагалі чомусь густера перестала клювати і брала лише плотвиця.

Клювало дуже добре, без улову на цій “стариці” ніхто не залишився. Погодка нас не дуже балувала, було сиро, доволі похмуро і час від часу йшов дощ.
Але задоволення від рибалки ми отримали всі. Ось такий в мене перший досвід на льоду :)

Ось повний фотоальбом. Щоб бачити підписи до фото натисніть на піктограму в лівому нижньому кутку з зображенням рядочків


Якщо комусь так дивитись світлини не зручно, ось посилання на мій допис на моєму щоденничку: http://rivnefish.com/blog/2014/02/10/rubche-09-02-2014/
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

А я там був сьогодні, проте рибалив виключно на безмотилку, в улові в основному густера. Детальнішого фото мормишки нема?
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення stal1n »

kamennieshipy100 писав:А я там був сьогодні, проте рибалив виключно на безмотилку, в улові в основному густера. Детальнішого фото мормишки нема?
Нема :(
Щось я не додумвся зробити фотку крупним планом, та й не брав з собою макрооб'єктив.
Ось сама краща фотографія з мормишкою:
Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення os1 »

stal1n писав: Ось повний фотоальбом. Щоб бачити підписи до фото натисніть на піктограму в лівому нижньому кутку з зображенням рядочків

Щось фото взагалі не видно :ne_vi_del:

В догонку коротенький звіт. Вчора був на стариці біля с.Хотинь, в улові півтора десятка окунців та плотви. Окунь дрібний, а плотва попадала залікова. На безмотилку.
Востаннє редагувалось 10 лютого 2014, 17:05 користувачем os1, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення stal1n »

os1 писав:
stal1n писав: Ось повний фотоальбом. Щоб бачити підписи до фото натисніть на піктограму в лівому нижньому кутку з зображенням рядочків

Щось фото взагалі не видно :ne_vi_del:
журбинка
ось тут все є: http://rivnefish.com/blog/2014/02/10/rubche-09-02-2014/
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення trans »

stal1n писав:... Як потім виявилось мормишка в мене була вагою 3,5 грами з вольфраму....
Судячи з фото, вага менше 3,5 грам, можливо діаметр 3,5мм (досить часто зимові мормишки класифікують саме по діаметру?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення stal1n »

trans писав:
stal1n писав:... Як потім виявилось мормишка в мене була вагою 3,5 грами з вольфраму....
Судячи з фото, вага менше 3,5 грам, можливо діаметр 3,5мм (досить часто зимові мормишки класифікують саме по діаметру?
ой, я в цих мормишках зовсім не розбираюсь, може вам всім Віталік відповість
якщо сюди загляне :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Так-так, 3,5-грамова мала б бути завбільшки з горошину!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення Юра »

Також з батьком були в неділю на шкільній стариці.

Батько відразу "сів" на голову рибі і я не став мудрувати і приєднався до нього. Лунок навіть не били, використовували ті, що є.
Лід - як решето. Народу - тьма. Ловили на 3 метрах. Насадка - мотиль (1 шт). Не кормили нічим. Я - на свинцеву капельку, батько - на малий бананчик файр-тайгер та на позолочену.
В принципі, мормишка особливого значення не мала, але у батька було більше плотви, а у мене - в основному густера, хоча сиділи в метрі один від одного.
Кльов - "чорні камні". Але рибка дрібна.
Коли вже "рука бойца колоть устала" спробував погратися з безмотилкою. І результат був дивний: на чорта практично не брало, на безнасадочну мормишку - трошки краще але кардинально гірше, ніж на мотиля. Причому, до цього робоча лунка, в якій ловилися на кожній проводці, вмирала буквально після кількох проводок безмотилки. І при поверненні до мотиля ще певний час була мертвою.
В обід нас почали оббурювати і кльов відрізало намертво. В результаті - оскому збили і 3 кг наловили.

Судячи по погоді, в кінці тижня там вже страшнувато буде виходити на лід.
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Горинь та її стариці

Непрочитане повідомлення AndreyK »

stal1n писав: Багато рибалок називають цю рибну точку старицею, хоча це не вірно. Оскільки тут є постійно діючий втік і витік води.
Витя, всё-таки это именно старица, старое русло, в обход которого сейчас идёт основное течение. :) Старицы - это ведь не обязательно полностью или частично отрезанные от основного русла водоёмы, бывают и проточные тоже..
А рукава - это раздвоение русла, когда посредине возникает остров - как в Александрии и тп.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей