Корчин

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Корчин

Непрочитане повідомлення Николай33 »

ко владеет инфой, как там зимняя рыбалка, и какая такса?
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

был сегодня в Корчине
В 7-20 приехали, денежку заплатили и двинулись в конец, там где пни, и ловит сторож Игор щук, друзья поставили 14 жерлиц, я сидел на мормышку, был один удар пока друганя добежал, леску размотало и один крючок на тройничке разогнут, в остальном полный НОЛЬ, сильно трещал лёд, видать глушил рыбу, и по этому в такую прекрасную погоду ничего не клевало..
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KESHA »

А які там зараз розцінки ?
Dum spiro, spero...
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Николай33 »

25грн - мормышка
5грн -за кожну жерлицю.
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: корчин (платна рыбалка)

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Всім привіт! Бачу ця тема давно не з"являлась в новинах, тому вирішив її обновити (за збігом обставин сьогодні поїхав саме туди).
Отже 13.02.2011 р. в 8 год. були вже на ставу( по дорозі до ставка спостерігали, як в 7м. від нашої машини на дорозі стояла козуля і тихенько почала втікати). Як і в минулі рази батько і брат ставили жерлиці , а я в похід на перевірку наявності риб.
Спочатку стартував навпроти місця зупинки (біля хатинки сторожа). Лід там був завтовшки 30см. , а в деяких місцях , то ще більше. Глубина там починаючи від берега і до іншого берега від 2.5 до 3 м. Як я не намагався там щось спіймати, так в мене нічого і не вийшло.
Дізнавшись від сторожа, що за поворотом йде менша глубина(якщо стояти спиною до доміка, то йти направо) я направився туди зі своїм колегою і дійсно так вийшло. Глубина там під самим берегом см. 50, а далі бровка і зразу 130см. Почали ми там ловити, але нічого не виходило. Кльову взагалі не було і дуже сильно світило сонце.
До обіду ми так і не побачили жодного смикання "ківочка" . Після хорошого обіду колег а вирушив на бойове місце, а я лишився випробувати "дьоргалку"(перед обідом підійшов сторож і сказав, що на дамбі мужички з ехолотами стоять і почав брати карп). Мої зусилля не принесли жодного результату і тут брат піймав на "дьоргалку" окушка гр. 70 і як завжди всі активно почали ловити, але це був перший і останній окунь, який клюнув на блешню. В цей час подзвонив колега і повідомив, що почався кльов. Я побіг подивитися, що ж там клює, захопивши з собою вудлика. Переді мною лежали 5 окунців розмір яких з "мізинець". Я пішов і сів неподалік на своє місце і з першої проводки дістав окуньця-мізинчика. Пройшовши ще пару лунок я знайшов окунця гр.60. В тій же лунці впіймав 4 плоточки і було 2 сходи. Мій колега впіймав 40 окунців, 2 плоточки і все!
Відпочинок вдався на УРА! ВСІМ НХНЛ.
P.S. Фото завтра викину, бо треба зарядити батарею
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: корчин (платна рыбалка)

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Ось обіцяні фото (фоткав любительським фотоапаратом, тому прошу суворо не судити):
http://radikal.ru/F/s60.radikal.ru/i170 ... 703306.jpg
http://i033.radikal.ru/1102/bd/b1502e0a5186.jpg
http://s44.radikal.ru/i105/1102/8d/492218d9a98b.jpg
http://i061.radikal.ru/1102/fd/4b9eeffcd246.jpg
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Корчин

Непрочитане повідомлення Рома »

Для інформації.
Двоє колег позавчора побували у Корчині. Періодично надходила непідтверджена інформація, що місцеві непогано ловили окуня, тому вибір впав на зимові блешні. Якщо пам"ятаєте, то в понеділок був непоганий морозець - якраз окунева погода... Проте за більшу половину дня , який вони там провели, було впіймано лише одного недоокуня і отримали по одній поклівці. За словали зустрічених місцевих в той день окунь не брав, а от коли була відлига, попадалися чудові екземпляри, приходилося навіть розрубувати ополонки.
Що стосується ловлі на мормишку. Плотви можна наловити достатньо багато, але від вибраного місця ловлі багато чого залежить. Періодично влітають і непогані полосаті.
Жерлиці. В той день стояло трохи жерлиць, але ні одного загоряння прапорця видно не було.
Тарифи. 30 грн за ловлю на вудки + 5 грн за кожну жерлицю.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Корчин

Непрочитане повідомлення Рома »

На даний час на водоймі діють наступні тарифи:
- ловля на вудки - 40грн :men: (на рахунок кількості, яку можна використовувати, не скажу);
- ловля на жерлиці - 10 грн за 1 шт. (жерлицю).
Кажуть, що щука прокльовує, окунь і плотва не дуже. Можливо в когось є ще яка інформація?
Зображення Romanmix2002
david 2o13
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 01 березня 2014, 09:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Корчин

Непрочитане повідомлення david 2o13 »

На вихідних відвідав цю недешеву водойму. На жерлиці зловлено 3 щучкі 1.5кг. 0.7 та 0.5кг. В решти рибалок що попадали в моє поле зору результат приблизно такій самий. В мормишечників в улові в основному недоокунь та малі плітки та деколи йорш.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Корчин

Непрочитане повідомлення Рома »

В компанії із шести чоловік побували у суботу на цій водоймі. Я мав на меті ловити вудкою, інші як удочками так і жерлицями. Вартість ловлі на жерлиці зменшилась з 10 до 8 грн. за одну штуку, ціна однієї вудки - 40 грн. Ловили в районі дамби. Стан льоду - нормальний. Єдине що заважало комфортно ловити, так це шалений вітер. Періодично він зривав жерлиці, а ловля вудками перетворювалась на гру нервів. Ще й риба практично не клювала. Знайшовши більш-менш затишне від вітру місце, я трошки "підлатався" невеличкими окунцями і плоточками. Декілька плотвиць попалися залікових. Така ж ситуація і у інших, хто ловив на мормишку. В уловах того дня на вудку, крім окуня і плотви були ще два залікових йоржі. Що стосуюєть жерлиць, то щука трохи покльовувала і за весь день на всіх було зловлено вісім стандартних екземплярів (розмір видно на відео). Найбільша активність щуки припала на першу половину дня. Ще із цікавого, це зріз щуки балансира у одного із рибалок. В цілому, риболовля видалась, як завжди, цікавою. :)
На сам кінець невеличке відео (дата вказана не правильно :nez-nayu: ) .

Зображення Romanmix2002
david 2o13
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 01 березня 2014, 09:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Корчин

Непрочитане повідомлення david 2o13 »

Прикольно. І я там був якто кажуть: горілку і пиво пив... Рибалка видалась екстрім на рахунок вітру але це незавадило чудовому відпочинку в чудовій компанії.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Корчин

Непрочитане повідомлення proteus »

Щось по відеосюжету (за який респект, приємно бачити у звітах вже відео матеріали) здається що лід не зовсім надійний, якось вже занадто прозорий ...
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Корчин

Непрочитане повідомлення Рома »

На момент нашої ловлі, стан льоду за 5-ти бально шкалою я б оцінив на оцінку "3+". В місцях, які найбільш підпадають під сонячні промені, лід був значно тонший, але доволі надійний. Також у таких місцях біля берегів утворювалися закраїни. Разом з тим, комфортно було переміщатися по всій водоймі. За моїми спостереженнями товщина льоду становила в межах 6-10 см.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Корчин

Непрочитане повідомлення Рома »

Сезон зимової риболовлі відкривали в Корчині (неділя 14.01.18р).
Напередодні зателефонували до сторожа стосовно міцності льоду, який повідомив, що ловля дозволена лише в декількох мілководних місцях (з міркувань безпеки). Зважаючи на це, ловили в верхній частині водойми в "пеньках". Виставили 15 жерлиць після чого пішли шукати окунів. Рибу знайшли доволі швидко, але її розмір був спортивним. З однієї ополонки можна було наловити чимало екземплярів, але, знову ж таки, розмір риби був невеликим. Проте, враховуючи те, що це перший лід, кожен отримав свою порцію адреналіну від такої ловлі.)) Якщо мормишка працювала, то блешні полосаті повністю ігнорували. Зменшення розмірів та типів приманок, спроба ловити на балду, не дали жодного результату. Жерлиці також мовчали. Пробували переставляти прапорці, але заробили лише одну нереалізовану покльовку. Поруч рибалили ще одні рибалки, яким вдалося на 25 жерлиць зловити дві невеликі щучки. Ще одна компанія рибалила в районі дамби - результати такі ж як і в нас (дрібнота). Разом з тим, відкриття вдалося, задоволення отримане ))
Тарифи на риболовлю:
- жерлиця - 10 грн.
- одна вудка - 50 грн.
Успіхів всім! :prapor:

ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей