Изготовление джиг-головок и чебурашек, отливочные формы...

Саморобні приманки та наживки
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Джиг-головки (пули и т.п.)

Непрочитане повідомлення Рома »

Народ, хто в домашніх умовах виливає (виливав) джиг-голівки. У кого є такий досвід :?:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Якщо проблема для маленьких дюймових твістерів наприклад, то можливо вирішити слідуючим чином.
Купуєте в магазині круглі грузки з прорізю на 3гр. наприклад і зажимаєте на гачку біля вушка плоскогубцями і все. Окунців можна ловити. Можливо зробити похожу на заводську джигголовку.
Відпускаєте гачок біля вушка відкритим вогнем, найлегше це зробити запальничкою і вигинати за своїм смаком.

На великі джиги продаються спеціальні форми, торік вони коштували 250 грн.
Аватар користувача
Shamik
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Джиг-головки

Непрочитане повідомлення Shamik »

ROMAnion писав:Народ, хто в домашніх умовах виливає (виливав) джиг-голівки. У кого є такий досвід :?:
Виливав джигголівки, вагою 12гр. В спадок від діда залишилась форма з алюмінійових пластин. Оливо з акумуляторних пластин на газу розтоплював і заливав. Неможу знайти ніде матеріал щоб зробити анологічну тільки трошкі меншу. 6-8 грам. кого цікавить можу скинуть фото форм!
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pushustuy »

давай фото :lol:
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Джиг-головки

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Маю дві форми заводських.Американських :co_ol:
На 5-10гр.
Хто має бажання може собі налити джиг-головок, потрібний тільки гачок джиговий.
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Джиг-головки

Непрочитане повідомлення Vik »

EXPERT писав:Маю дві форми заводських.Американських :co_ol:
На 5-10гр.
Хто має бажання може собі налити джиг-головок, потрібний тільки гачок джиговий.
Ваня, а з цього місця детальніше, де можна купити джигові гачки???
Аватар користувача
БОБР
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 88
З нами з: 30 серпня 2008, 00:00
Телефон: 0993355115
Звідки: ФРСВО г.Луцк
Контактна інформація:

Re: Свинцеві роздуми

Непрочитане повідомлення БОБР »

Молодец. Слов нет. Труд оправдан. Внешне вроде всё неплохо получилось.
Если по качеству будут схожи на Технокарп, то будующее большое.
Есть несколько но:
Во- первых надо проверить.
Во- вторых ты не первый кто занимается изготовлением грузов.
У нас в городе в одном из магазинов давно продают груза собственного производства.
Но проблема этих грузов это некачественная покраска и сильная деформация. При падении с высоты 1-м полностью терял форму и приходил в негодность.
По моим личным наблюдениям (сразу оговорюсь не сильно шарю в металлах) свинец свинцу рознь.
По грузам с впаянным вертлюгом:
Для себя сделал однозначный вывод не использовать.
В варианте не карповых грузов с малым весом вполне норм.
ЗЫ Удачи в начинаниях.
ЗЫЫ Готовы приобрести 100-115 гр. На тест.
Аватар користувача
БОБР
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 88
З нами з: 30 серпня 2008, 00:00
Телефон: 0993355115
Звідки: ФРСВО г.Луцк
Контактна інформація:

Re: Свинцеві роздуми

Непрочитане повідомлення БОБР »

По сему могу только сказать БРАВО.
С удовольствием приму в подарок для тестов.
ЗЫ Дешевые (доступные) груза в массы.
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Свинцеві роздуми

Непрочитане повідомлення Душман »

Господа! Для недальних дистанций,и отстрела груза ваши грузы можно использовать.Не хочу никого обидеть,раскажу не большую история о людях которые предложили мне протестировать грузы изготовленные таким жэ способом.В прошлом году на выставке я общался с карпятниками других регионов и предложил им дешевые грузы вылитые часником с помощью компьютерных технологий, сделав рекламу привез изготовителям образцы (Фоксовских грузов Горизонт,Гриппа,Бомба),мне начали звонить спортсмены ну когда грузы у меня будут.
Зная что я человек слова ждали пока часники сделают формы и отольют пробные образцы.Вы не можите себе представить мое разочерование когда я начал тестировать изготовленные образцы(меня уверяли изготовители что формы делались в Луцке на авиа заводе,и цена формы стоит бешенных денег).На Шепле установил маркер на 120метров и начал тестировать гркузы(изготовили только пулю т.карп и фокс бомб) заброс пули в маркер дал информацию что грузы не отцентрованы, с 10 забросов в маркер 125гр пуля ни разу в него не попал.разбежность + - 10 метров в правую и левую сторону,дальность заброса не более 110метров,бомбы под Фокс улетали на 100м с разбросом 15-20метров в сторону от маркера.По этому пользуюсь только ФОКСОВСКИМИ грузами.
С Уважением Душман.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Джиг-головки

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Gab Дуже гарно зроблено :co_ol:
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: Свинцеві роздуми

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

Душман писав:Господа! Для недальних дистанций,и отстрела груза ваши грузы можно использовать.Не хочу никого обидеть,раскажу не большую история о людях которые предложили мне протестировать грузы изготовленные таким жэ способом.В прошлом году на выставке я общался с карпятниками других регионов и предложил им дешевые грузы вылитые часником с помощью компьютерных технологий, сделав рекламу привез изготовителям образцы (Фоксовских грузов Горизонт,Гриппа,Бомба),мне начали звонить спортсмены ну когда грузы у меня будут.
Зная что я человек слова ждали пока часники сделают формы и отольют пробные образцы.Вы не можите себе представить мое разочерование когда я начал тестировать изготовленные образцы(меня уверяли изготовители что формы делались в Луцке на авиа заводе,и цена формы стоит бешенных денег).На Шепле установил маркер на 120метров и начал тестировать гркузы(изготовили только пулю т.карп и фокс бомб) заброс пули в маркер дал информацию что грузы не отцентрованы, с 10 забросов в маркер 125гр пуля ни разу в него не попал.разбежность + - 10 метров в правую и левую сторону,дальность заброса не более 110метров,бомбы под Фокс улетали на 100м с разбросом 15-20метров в сторону от маркера.По этому пользуюсь только ФОКСОВСКИМИ грузами.
С Уважением Душман.
Ув.,Душман!
Взагалі-то я не маю відношення до ловлі карпа, але не зміг втриматися, щоб не прокоментувати Ваші тестування.
Знаючи фізику і математику (за освітою) можу стверджувати, що стосується точності попадання грузів (уточню, що маю на увазі попадання саме вудлищем, а не зі ствола вогнепальної зброї), то ніякої різниці між Фоксом-шмоксом і саморобним грузом аналогічної форми НЕ БУДЕ! Не буду пояснювати з точки зору законів фізики про початкову швидкість, масу і об"єм груза, але різнобій у попаданні у Вашому випадку логічно пояснити лише різною вагою грузів. Відцентрованість груза, з урахуванням його об"єму і незначної початкової швидкості, відіграватиме другорядну незначну роль
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Свинцеві роздуми

Непрочитане повідомлення stal1n »

якщо на грузі буде одне криве крило дійсно груз буде летіти не туди куди кидаєш :)
але для пана Душмана все, що не FOX - не кошерно :-)

поки сам не попробую кинути підряд саморобний і фірмовий груз - неповірю, що саморобний настільки поганий.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Свинцеві роздуми

Непрочитане повідомлення trans »

Остап писав: Взагалі-то я не маю відношення до ловлі карпа, але не зміг втриматися, щоб не прокоментувати Ваші тестування.
Знаючи фізику і математику (за освітою) можу стверджувати, що стосується точності попадання грузів (уточню, що маю на увазі попадання саме вудлищем, а не зі ствола вогнепальної зброї), то ніякої різниці між Фоксом-шмоксом і саморобним грузом аналогічної форми НЕ БУДЕ! Не буду пояснювати з точки зору законів фізики про початкову швидкість, масу і об"єм груза, але різнобій у попаданні у Вашому випадку логічно пояснити лише різною вагою грузів. Відцентрованість груза, з урахуванням його об"єму і незначної початкової швидкості, відіграватиме другорядну незначну роль
Згоден на всі 100%.
Тепер до Душмана, Вася, ти ж знаєш калібр 5,45 АК74 (пулі зі зміщеним центром, але летять рівно).
Тепер з точки зору фізики - умовна вісь польоту вантажу формується його віссю ваги, і коли форма буде трошечки "крива", траєкторію формує умовна вісь кривого вантажу. Через це може збільшитись обтічність вантажу і груз полетить трошечки ближче.
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Свинцеві роздуми

Непрочитане повідомлення Душман »

Господин stal1n !Я привожу факты, и хочу повторить что есть много фирм изготовителей грузов.В моем арсенале грузов есть гр.технокарп(пуля) 115,125,135 для забросов на простых рыбалках где не знаеш водоем, есть гр.джексон, но на соревнованиях я пользуюсь только фоксовскими грузами, и я в них уверен что при забросах на 100 140 метров они меня не подведут.По грузам которые льют в домашних условиях,повторюсь для тех кто далек от карповых мероприятий.Для ловли на БЛИЖНИЕ дистанции они ПОДХОДЯТ, для ДАЛЬНИХ забросов НЕТ, и хочу добавить если у Вас нет правильных карповых прутов и Вы не не используете грузы весом от 115гр до 145гр,не надо передергивать по поводу ФОКСА.
С Уважением Душман.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Свинцеві роздуми

Непрочитане повідомлення Душман »

На щет пуль,в 1986 году, за речкой применяли пули со смещенным центром, но пожже от них отказались это связано с обатной реакцией на соприкосновение с каким либо предметом,кустом,камнем, и т.д., пуля при полете задевала предмет и летела в любую другую сторону, только не в противника.
С Уважением Душман.(Старшина Разведывательной роты ВДВ в запасе).
Рыба не еда, рыба - друг!
Відповісти

Повернутись до “Виготовлення приманок”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість