Краказябли - силіконові саморобки

Саморобні приманки та наживки
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Краказябли - силіконові саморобки

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Ось такі приманкі виготовляю сам. Окунь дуже їх полюбляє. Матеріал для виготовлення - убиті твістери. Розкраскі можна робити абсолютно любі.
Імітація рачків і личинки стрикози(бабка)
Зображення
Фото з телефону , обновлю на якісніше...
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Краказябли

Непрочитане повідомлення AndreyK »

А подробнее - как делать? :)
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Краказябли

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Цікавенна назва :-) , а приманочки виглядають супер. Терміново патентуй ідею :bra_vo:
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Краказябли

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Djab писав:Ось такі приманкі виготовляю сам. Окунь дуже їх полюбляє. Матеріал для виготовлення - убиті твістери. Розкраскі можна робити абсолютно любі.
Імітація рачків і личинки стрикози(бабка)
Коллега, а как бы можна было бы с Вами поговорить по-этому поводу и возможно заказать какое-то количество?
Вот тебе мой №моб.тел. (050)442-34-28 Юрий - у меня без лим, по-этому могу перезвонить или просьба написать в ЛС.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Vob Ler
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 312
З нами з: 14 жовтня 2008, 00:00
Телефон: 0679200934
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Краказябли

Непрочитане повідомлення Vob Ler »

А мне интересно кто форму приготовил? Или сам отливал на гипсе? Если не секрет технологию подкинь... :mi_ga_et: ( интересуюсь для личного использования)
После сезона остаётся немало безхвостіх твистеров, а зимой занятся изготовлением "Краказябли" будет в самій раз.
Уже идею запотентовал? :)
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Краказябли

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Зображення
Зображення
Зображення
Все просто. Виготовляється форма за допомогою різців та бормашинки(форма така як на фото) Матеріал для форми дюралемінева пластина .Заповнюю заглиблення кусочками силікону (безхвостими твістерами) і нагріваю саму форму поки силікон не розплвиться і не заповнить форму. Після чого охолоджую водою.
Востаннє редагувалось 12 грудня 2010, 21:48 користувачем Rostislavovich, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Краказябли

Непрочитане повідомлення proteus »

магазачет :co_ol: ... Это ты такой машинкой как у меня?
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Краказябли

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

тонкі деталі різцями а решту машинкою.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Краказябли

Непрочитане повідомлення trans »

Петя, просто клас. :co_ol:
Аватар користувача
Kylibin
Абориген
Абориген
Повідомлень: 114
З нами з: 16 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Краказябли

Непрочитане повідомлення Kylibin »

Можу підкинути цікаву ідею ,як виготовити матрицю любої форми. Саму букашку виготовляємо із звичайного пластиліну. Іпокриваємо лаком можна старим для нігтів яким вже не користується жінка. А для форми можна використати паперове коритце із коробки для сірників.Беремо зичайну епоксидну смолу ЕДП розводимо з отвердітелем, пемемішуєм ідодаємо наповнювача. В якості якого використовують сухі фарби чи сухий кварцовий пісок. Отримуємо густу масу. Накладаємо в сірникову коробочку на 3-4мм вище за висоту пластилінової форми. Сам пуансон (букаха)намазується акуратно вазелінчиком чи любою смазкою.Потім аккуратно пуансон випуклою стороною вдавлюємо в епоксидну масу в коробочці так Щоб низ букахи зрівнявся з площиною епоксидної маси.Після отвердіння смоли виколупуємо пластилін і отримуємо шикарну матрицю. ПРОСТО І ДЕШЕВО :-) ЦЕ дуже древня авіамодельна технологія. Аавіамоделізму я віддав вагато літ цікавої праці. Думаю ,що описав все докладно ,але якщо шось неясно дзвоніть 0974151040 буду радий допомогти. Вибачте ,щоо без малюнку ,але якщо народ буде наполягать то буду змушений якось викласти.
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Краказябли

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

А як поведе себе епоксидна смола ЕДП під дією темпиратури- все таки смола ? Чи не буде проблемо викулупати ,щоб не пошкодити саму букашку, як відставатиме від такої матриці? Просто і дешево не завжди добре.
Аватар користувача
Kylibin
Абориген
Абориген
Повідомлень: 114
З нами з: 16 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Краказябли

Непрочитане повідомлення Kylibin »

Формі від температури нічого не станеться так ,як силікон думаю має температуру розтікання трохи більше 100 градусів. Інапевно можна робити навпаки. Нагрівати форму до скажем 60 градусів ,а сам силікон брати скажем докучі різні кольори робити мікс ідобиватись той колір ,який запланували.Складаємо в поліетиленовий кульочокі варимо в кип,яточку поки він не почне розтікаться . Розмішуєм кашку (робим якесь г_мно - Фіолет чи якесь сіро _буро інакладаємо у підігріту форму з маленькою гірочкою.Ізверху прижимаємо якоюсь металічною пластинкою. Лишній силікон автоматично видавиться а сама форма плотно наповниться масою.Після застигання силікону повинна вийти класна букаха. Лишній силікон акуратно обрізать і знову на переплавку.Сам я ще нічого із силікону не відливав ,але спробуйте мусить все вийти на 100% по логіці. Думаю ,що цуй метод трохипростіший від запропонованого Петром тому що не потребує спеціального обладнання. Все що треба можна знайти в кожного вдома ,а смолу на базарі чи в господарському.Хлопці мусить вийти ,яж Кулібін :ya_hoo_oo:
Аватар користувача
Vik
Герой
Герой
Повідомлень: 542
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Краказябли

Непрочитане повідомлення Vik »

все набагато простіше, ніякої смоли, ніякого кипятіння,
форма відливається з гіпсу, силікон плавиться в мікрохвильовці (за мікрохвильовку жінка може вставити пістонів :-) )
провірено, працює
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Краказябли

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Розвивая тему...
А если добавить в этот плавленный силикончик,какой-нибудь аттрактант типа Бомикс и т п...Съедобка типу получится :nez-nayu:
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Краказябли

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Мій варіант простіший. Не потрібно нічого варити перемішувати. Уявляю ,взяв я до кучі різні кольори у кульочок , почав варити у куструльці . Далі заливати у форму,десь трошки розлив , накапав.,кульочок порвався... Прижимати щоб плотно наповнювалося якоюсь гироьочкою).Чекати поки застигне. Далі починаю викулупувати букашку. Потім знову все повторюю. Особливо варити силікон-дружина вижене з дому :) . А як же буде відставати краказябла від форми з епоксидної смоли? Думаю буде приклеюватися - лапки будуть відриватися :hi_hi_hi:
У мому варіанті ,можу зробити кожну лапку,очі :) букашки , різного кольору . З міксом ,щось сіро буре ,вирішується тим що кладу в форму дрібні шматочки силікону різного кольору які після розплавлення дають дуже цікаві кольори)
Kylibin ви ще щось придумайте ,напишіть бо дуже цікаво читати.
Відповісти

Повернутись до “Виготовлення приманок”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей