Спінінгова ловля - загальний "трьоп"

Снасть для лову риби на штучні або природні приманки за допомогою спінінга.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Хотілося б почути думку досвідчених спінінгістів про ціленаправлену ловлю щуки на мікроджиг.
Моделюю ситуацію: є водойма де є окунь і де є багато дрібної щуки (наприклад той же Страшів). Яким чином ловити щуку на такій водоймі саме на мікроджиг?
Бажання зловити щуку заставляло мене змінювати місце (по принципу- раз клює окунь. значить щуки там немає). Другий варіант - ставити більші твістери чи віброхвости, таким чином спокусити більшу рибину.
При обох варінтах спроб, я відходив від кльову окуня, але і щуки не ловив.
Хочу почути Ваші роздуми по цьому питанню.
Аватар користувача
Konstantin
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 186
З нами з: 30 червня 2008, 00:00
Телефон: 777-777
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Konstantin »

Микроджиг является одним из моих любимых способов ловли.
Целенаправленно щуку не ловил,но иногда попадается.Как не странно,еще не разу не откусывала мне леску..видно везло.

Тут принцип,что и у более крупного джига,расцветки,проводка и т.п.предпочтительнее ставить якие цвета приманок.

Еще однин вопрос :"Стоил ли вообще ловить целенаправленно мелкую щуку?"
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Konstantin писав:....Как не странно,еще не разу не откусывала мне леску..видно везло....
Можливо це випадковість, але в мене така ж сама ситуація. На основі впійманих мною щук на мікроджиг склалося таке враження, що чим менша приманка, тим щука бере її більш делікатно (тонко). :?:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Konstantin писав: Целенаправленно щуку не ловил,но иногда попадается.
Про що і мова. В мене також "деколи попадається". Тому і питання - що робити для очікованої цілеспрямованої ловлі щуки?
Konstantin писав: Еще однин вопрос :"Стоил ли вообще ловить целенаправленно мелкую щуку?"
Мова йде не про дрібну щуку, це просто приклад про Страшів. (я писав звіт про оз. Залив). Водойма славиться великою кількістю щуки (правда більше дрібної). Я зловив 47 окунів, але щуки жодної (навіть не було покльовки). Як виправити ситуацію? :).
Аватар користувача
UR5TIG
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 106
З нами з: 28 травня 2008, 00:00
Телефон: 0673838772
Звідки: Нетішин
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення UR5TIG »

Доброго часу доби, панове! З Новим роком!!!
Не люблю я ловити щуку мікроджигом, але це не означає що спосіб немає права на життя. При великій зарибленості водойми дрібнотою важко заставити щуку хапанути дрібну наживку (я не притендую на оригінальність) поцьому ставиться наживка яка своїми колінами і завалами зводить з розуму зубату і кличе її на обід за десятки метрів від місця стоянки - при наявності оної, результат не заставить себе довго ждати.
В свій час я спромагався на 4х. сантиметровий віброхвіст витягував до 5-ти.кг. особини, але це настільки кропітка робота....В основному впирається в знання водойми, бачення того де може стояти щука в засідці(це часто відіграє ключову роль) якщо положити на "голову" - атака миттєва. Так-що при бажанні і правильній проводці можна і на мікроджиг, але для реультату(трофейного лову, якщо ти не спортсмен) краще примінити більш ефективні методи лову і збільшити розміри наживки, велика щука дуже рідко тратить енергію атакуючи (доганяючи) маленьлу рибку (це не рекомендація, а моя особиста думка).
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення trans »

Дякую, Сергій, за щиру і відверту відповідь. Мабудь, все-таки, мої роздуми підтверджуються - щука на мікроджиг - випадковість.
Аватар користувача
kurs
Нуб
Нуб
Повідомлень: 8
З нами з: 06 жовтня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення kurs »

Наткнувся на 2 по-моєму класних обзора. Проводка різних вобів на щуку - http://fion.ru/obzor/256/ проводка різних вобів на окуня - http://fion.ru/obzor/254/. Коротко і ясно з практичної точки зору. Можливо когось зацікавить.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vetal »

Дякую, досить корисна інформація. Перед початком нового риболовного сезону... :lol:
stim

Непрочитане повідомлення stim »

Взагалі-то дрібну щуку положено відпускати.А калічити рибу заради кайфу від виважування це садизм.
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Спінінгова ловля - загальний "трьоп"

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Шановні колеги!
В мене виникла одна думка, а давайте створемо взагалі Рівненську СПІННІНГОВУ ЛІГУ!!!!

Що скаже громада спіннінгістів? Прошу викладайте думки. :)
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Jigmen
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 93
З нами з: 07 квітня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Спінінгова ловля - загальний "трьоп"

Непрочитане повідомлення Jigmen »

Viktorovi4 писав:Шановні колеги!В мене виникла одна думка, а давайте створемо взагалі Рівненську СПІННІНГОВУ ЛІГУ!!!!
Не впевнений на всі 100,але вроді би в минулому році Віталік ВВВ пропонував стварити щось тіпа ЗахідноУкраїнської Спінінгової Ліги.Правда,ідея не знайшла підтримки :-( ...Чомусь...
Рыба-ДРУГ,а не ЕДА!!!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Спінінгова ловля - загальний "трьоп"

Непрочитане повідомлення KYM »

Є дві думки:
1. Клуб спінінгістів під певною назвою.
2. Спінінгова ліга.

Спінінгова ліга - може заголосно сказано, тут треба подумати, а ось Клуб спінінгістів - це вже більш реальніше.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Спінінгова ловля - загальний "трьоп"

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Колеги - так що вирішуємо із створенням спіннінгової ліги? чи спіннінговим клубом? А то так всі різко відписали і на цьому кінець....дивно якось. Чи можливо просто наші спіннінгісти нехочуть бути в лізі чи клубі :-) ? Нуж бо панове!!!!!!!!
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Спінінгова ловля - загальний "трьоп"

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Viktorovi4 писав:Колеги - так що вирішуємо із створенням спіннінгової ліги? чи спіннінговим клубом? А то так всі різко відписали і на цьому кінець....дивно якось. Чи можливо просто наші спіннінгісти нехочуть бути в лізі чи клубі :-) ? Нуж бо панове!!!!!!!!
Я согласен :-ok-: ! Значки, атрибутика, пивко на заседаниях, совместные рыбалки :-)
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Спінінгова ловля - загальний "трьоп"

Непрочитане повідомлення KYM »

Викторович, не торопись, думаю всё у нас впереди! Дай разобраться с наболевшим, а там здыбаемся и будем решать. :a_g_a:
Не учи рыбу плавать!
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей