Допомога в створенні Рибацького Обєднання

Спілкування про рибалку, рибну ловлю і вилов риби
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

Привіт. всім рибалкам.
Зібрались ми сьогодні обговорили статут, все ОК.Але вперлись в певні юридичні питання, хто знає підскажіть
-рахунок в банку( вродь все ясно .може є які нюанси) :?:
- печатка організації( чи потрібна її десь реєструвать, брати дозволи, скільки коштує її виготовлення)
- податки. що сплачує організація( чи є вони взагалі хоч і неприбуткова, алеж членські внески теж гроші, яка звітність та інша бюрохрень нас чекає)
Це реально людей лякає. і я по своїй неопитності боюсь вляпатись вщось неприємне. Підскажіть куди звернутись .дайте чийсь телефончик, порадьте хто з цим мав справу.
Ждем!!!
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

рахунок в банку - орієнтовно 100 грн.
печатка треба. дозвіл треба-вроді безкоштовно дають
виготовлення печатки - гривень 250 сама проста з простими шрифтами без малюнків.
звітність здавати прийдеться навіть якщо немає діяльності. пусті бланки здавать будете. які саме звіти - точно не скажу-поцікавтесь в податковій.
як зареєструєте в нотаріуса статут - один аркуш 10 грн орієнтовно - берете статут і в податкову у відділ реєстрації юрид.осіб. там підкажуть
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vetal »

[quote="Vetal"]Рахунок в банку, лише після реєстрації в органах (податкова, і т.д). Коштує рахунок не 100 грн. Є дешевше в залежності від тарифів. Аваль 300 грн, Приват 100 грн, ВТБ була акція 1 грн (незнаю чи ще триває), Форум 50 грн. Вибір за вами. Варто також ознайомитись з цим документом: Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців ".

Щодо печатки: Треба звернутись до відділу дозвільної системи УМВС. Треба принести затверджений макет печатки, керівником юр. особи, і сплатити послугу (81 грн).
Якщо звертатись до фірм по виготовленню печаток, то для виготовлення печатки необхідно надати наступні документи:

- оригінал та нотаріально посвідчену копію свідоцтва про державну реєстрацію;
- копію статуту юридичної особи;
- копію довідки з ЄДРПОУ (Головного управління статистики);
- наказ про призначення керівника та протокол про створення юридичної особи;
- копію паспорту та ідентифікаційного номеру керівника юридичної особи.
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

в авалі відкривав тиждень назад
100
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vetal »

Вибачаюсь це я сказав про "Мультивалютний".... :oops:
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pushustuy »

Бабай в лс заглянь :lol:
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

Привіт, дякую всім хто відгукнувся. :D
Якщо я правильно зрозумів алгоритм такий.


1.Створення інціативної групи (мін. 3 чоловік)
2. Розробка статуту.
3. Збори інціативної групи, затвердження статуту, затвердження керівника організації.
4. Подання статуту в реєструючий орган.
5. отриманя затвердженого статуту та свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи.
7. Свореня банківського рахунку, з внесенням на нього членських коштів.
8.Затвердження печатки, та в дозвільну УМВС, вони дають дозвіл з дозволом на виготовлення.

Виправте, якщо нетак зрозумів, буду зарез закон читать.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vetal »

Ну здається, що все правильно. Будуть питання пишіть.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vetal »

Як там справи з товариством, щось все затихло чи як? Які новини, які проблеми??? 8O
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

Привіт. Та незатихло , а скоро вибухне.Статут готовий , після свят йде на редекцію нач.юстицій.Трохи впирається в кошти :oops:
Розумію що наші люди тільки язиками добре. працюють.опустились руки, кажуть що нічого невийде, мол морду набють недадуть :x
Хотіли по ставочку по хорошому але мабудь невийде.Сіл.голова нехоче віддавать його нікому, щось мутить , каже що він створив клуб якийбере його в оренду. але прицьому там будуть лише Дядьківці.Слухи йдуть що ми хочем захватить став. 8O
Допоможіть з назвою поки зупинився на "клуб рибалок"ПЕРЕСОПНИЦЯ""
можливо є пропозиції.
Та хочу емблему клубу , скиньте варіанти.
Аватар користувача
Demi_DM
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 21 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Demi_DM »

Бабай писав:Привіт! Дякую за підтримку, за клуб нехвилюйтесь - створим, запрошую всіх бажаючих. Сьогодні мені майже стороння людина висловила бажання вступити в клуб і навіть пообіцяв віддати свою лодку.Приємно!
От з ставочком проблемка. Дядьківська громада навчившись гіркого досвіду Омелянців які профукали свої ставки. недуже хоче віддавати його в оренду. Тому ми хочем щоб дядьківські рибалки та небайдужі клопотали перед сільрадою про передачу його в оренду. Посуті самій громаді села.
Будем сподіватись що нас підтримають. є ж внас ще розсудливі люди.
Даний став на ці села один безкоштовний в публічному пользуванні. тому якщо ви хочите взяти його в оренду то скажіть будь-ласка які пільги будуть для місцевого населення? При цьому місцевим жителям навряд чи сподобається платити за те що в них відібрали. Так як цей став доглядається самими місцевими рибалками (робляться продихи, ганяються браки) (сам там місцевий). Хотілося б детально та відкрито взнати політику вашої майбутьньої організації. Якщо це на користь природі то я обома руками за і на допомогу можете розраховувати (в тому числі деякою мірою по юридичній справі)
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Vetal »

Ну на рахунок охорони від браків у мене є сумніви. Не думаю що товариство зіпсує там риболовлю, хазяйський підхід і все буде гаразд, а то і краще. Якщо з коштами проблема можу членський внесок сплатити на перед якщо це якось підштовхне справу. По юр і фін питаннях також можу допомогти.
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

Demi_DM писав:
Бабай писав:Привіт! Дякую за підтримку, за клуб нехвилюйтесь - створим, запрошую всіх бажаючих. Сьогодні мені майже стороння людина висловила бажання вступити в клуб і навіть пообіцяв віддати свою лодку.Приємно!
От з ставочком проблемка. Дядьківська громада навчившись гіркого досвіду Омелянців які профукали свої ставки. недуже хоче віддавати його в оренду. Тому ми хочем щоб дядьківські рибалки та небайдужі клопотали перед сільрадою про передачу його в оренду. Посуті самій громаді села.
Будем сподіватись що нас підтримають. є ж внас ще розсудливі люди.
Даний став на ці села один безкоштовний в публічному пользуванні. тому якщо ви хочите взяти його в оренду то скажіть будь-ласка які пільги будуть для місцевого населення? При цьому місцевим жителям навряд чи сподобається платити за те що в них відібрали. Так як цей став доглядається самими місцевими рибалками (робляться продихи, ганяються браки) (сам там місцевий). Хотілося б детально та відкрито взнати політику вашої майбутьньої організації. Якщо це на користь природі то я обома руками за і на допомогу можете розраховувати (в тому числі деякою мірою по юридичній справі)
Які питання,я також місцевий з Омеляни, Олексій Музика. 80976716672, дзвони , нам потрібні активісти, по Дядьковичам звертайся до Віті Нестерука. Для своїх ціна планується чисто символічна., я б непроти взагалі безкоштовно але на мою думку буде несправедливо коли приміром хтось з односельців прийде прибрати на став а інший неприйде . і обидва будуть ловить безкоштовно.Для сіл Омеляна , Дядьковичі ,Верхівськ ,Вересневе все буде дешевше.
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

Vetal писав:Ну на рахунок охорони від браків у мене є сумніви. Не думаю що товариство зіпсує там риболовлю, хазяйський підхід і все буде гаразд, а то і краще. Якщо з коштами проблема можу членський внесок сплатити на перед якщо це якось підштовхне справу. По юр і фін питаннях також можу допомогти.
Веталь. ти мужик, респект!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

ХРИСТОС ВОСКРЕС!!!
Відповісти

Повернутись до “Загальне”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей