ПОЛЯНИ

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Waska80
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 01 листопада 2009, 01:00
Телефон: 0505210770
Звідки: Ровно Рофрс
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Waska80 »

Недавно ко мне позвонил товарищ и сказал что сегодня его знакомые на четверых взяли 25 щук.Завтра еду проверю инфу да и посмотрю на состояние ставков после зимы.Отчет позже.....
Аватар користувача
SKIPERUN4IC
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 48
З нами з: 22 листопада 2009, 01:00

Непрочитане повідомлення SKIPERUN4IC »

Дохлих назбирали 25 :D
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Таки затхнулися ставки в Полянах????
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pushustuy »

Waska80 писав:Недавно ко мне позвонил товарищ и сказал что сегодня его знакомые на четверых взяли 25 щук.Завтра еду проверю инфу да и посмотрю на состояние ставков после зимы.Отчет позже.....
може й для мене місце в машині знайдеться?
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Viktorovi4 писав:Таки затхнулися ставки в Полянах????
По доходящей информации да, но это не значит, что на всех ставках - их же там куча...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
shalun_99

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Waska80 писав:Недавно ко мне позвонил товарищ и сказал что сегодня его знакомые на четверых взяли 25 щук.Завтра еду проверю инфу да и посмотрю на состояние ставков после зимы.Отчет позже.....
Уточнив - їх було троє і щук було 18ть...
Хоча...
Waska80
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 01 листопада 2009, 01:00
Телефон: 0505210770
Звідки: Ровно Рофрс
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Waska80 »

Ребята не гадайте,читайте отчет! Ставы в Полянах живы,не знаю как по мирной рыбе но большей части популяции щуки удалось перезимовать,в этом лично сегодня убедился!!!То что уже на протяжении недели там рыбаки ловят по 20-30 щук за день правда.Сегодня брало слабовато,я бы даже сказал неуверенно в результате куча откушенных хвостов и в итоге на нашу компанию из трех человек 9 щук.Щучка небольшая от 300гр.до 1 кг. Приманка дня-копыто2"кислота". Самые "рабочие" ставы это- "центральный" "г-образный" "качатник". Погибшую рыбу видел,в основном карп и окунь,щука "среди мертвых" не попадалась. Оплата как и втом году 30 грн.
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pushustuy »

В суботу вдалось мені виїхати в Поляни. Читаючи звіти дивувався ловить кожен по 20 - 30 щук. 8O Ну думаю і я спробую - результат нульовий. Не буди спирати все на погоду , видно руки не звідти ростуть :? , але по інших рибацюгах бачив, що й вони не особливо обловились, шнурки по 300 грам максимум, щей не по 20 штук у кожного , а швидше 20 разом взятих у всіх рибаків зі всіх озер. Були там і іще наші форумчани, але судячи з того, що вони навіть звітик не виложують результат такий же як у мене. Респект їм за те що повипускали пійманих шнурків, ато якийсь чувак ловив на мормишку карася , і спіймав маленьку щечку грам на 50 (карасі піймані ним були за щучку більші), запитую - відпустиш???. Каже - "тож за все уплочано" :roll:
Тож не думаю, що варто вірити тому що там на спін можна мішок риби зловити!!!!
Аватар користувача
Jorjuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 07 квітня 2010, 00:00
Телефон: 0679460460
Звідки: Костопіль

Непрочитане повідомлення Jorjuk »

Є інфа від знайомих,що там не всі ставки платні....а десь поряд є безконтрольний....і на ньому навіть краще клює...
Хтось знає?????
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення stal1n »

на ХАЛЯВУ лише сир в мишеловці :)

мабуть мається на увазі ГОРГАЗівський ставок, на якому завжди гарно клює на хробака і на якому ловити взагалі заборонено :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

pushustuy писав:В суботу вдалось мені виїхати в Поляни. Читаючи звіти дивувався ловить кожен по 20 - 30 щук. 8O Ну думаю і я спробую - результат нульовий. Не буди спирати все на погоду , видно руки не звідти ростуть :? , але по інших рибацюгах бачив, що й вони не особливо обловились, шнурки по 300 грам максимум, щей не по 20 штук у кожного , а швидше 20 разом взятих у всіх рибаків зі всіх озер. Були там і іще наші форумчани, але судячи з того, що вони навіть звітик не виложують результат такий же як у мене. Респект їм за те що повипускали пійманих шнурків, ато якийсь чувак ловив на мормишку карася , і спіймав маленьку щечку грам на 50 (карасі піймані ним були за щучку більші), запитую - відпустиш???. Каже - "тож за все уплочано" :roll:
Тож не думаю, що варто вірити тому що там на спін можна мішок риби зловити!!!!
Таки да - были. Несколько форумчан+их оварищи и друзья. Всего 9 человек. Ловили на Г-образном - дальше не поехали. Скажу про себя - расчитывал на большее (осенью взял 11 щук от 600гр до 2100гр+ десятка полтора окуней от 200гр). В этот раз - глухо. Первый тычок спустя час-полтора полоскания приманок. Твистерок дюйм масло - 200гр шнурок. Отпущен. Дальше на тонущий воблерок "непомнючтозавоблерникогданеловившийрыбу" еще один шнурок того же формата и под занавес третий такой же.
Тут мой товарищ Андрюха отличился - тело около кг повисло на Ю-зурике типа пинс минноу - взяла оч агресивно из камыша. Надежды вспыхнули поновой. Но быстро утихли. Под конец Андрюха поймал еще 4 шнурка - все амнистированы.
Юра Викторович - имел в активе 1 шнурок. Остальные ЗЕРО.
Выводы: думаю, что когда в воду одновременно летят 25 силиконов размером от 9см на голове 10гр - вся щука зарывается в ил аки вьюн и ждет пока не закончится бомбардировка. Ловить можно но толку мало...
Хотя наверное кто умеет тот ловит...
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Аватар користувача
Jorjuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 07 квітня 2010, 00:00
Телефон: 0679460460
Звідки: Костопіль

Непрочитане повідомлення Jorjuk »

А чому ж всі 25 ловили на 1 ставку?????
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Jorjuk писав:А чому ж всі 25 ловили на 1 ставку?????
просто удобно вокруг него ходить + от берега до берега можна перекинуть, так и удобно общаться :lol: :lol: :lol: так же на этом озере наблюдался "бой" хищника.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Jorjuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 07 квітня 2010, 00:00
Телефон: 0679460460
Звідки: Костопіль

Непрочитане повідомлення Jorjuk »

В неділю планую приїхати, побачити як ловиться риба в кг.... :P
Пляшку на зустріч брати????????????????? 8O
Аватар користувача
Jorjuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 07 квітня 2010, 00:00
Телефон: 0679460460
Звідки: Костопіль

Непрочитане повідомлення Jorjuk »

Зображення
може таке чудо попаде?
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Semrush [Bot] і 2 гостей