Чемпіонат області з берег.спіна (Панталія)

фестивалі та різного роду тусовки
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Чемпіонат області з берег.спіна (Панталія)

Непрочитане повідомлення bogdan »

Хочу нагадати, що за календарним планом РО ФРС 17-18 травня в с. Панталія Дубенського району на водоймі клубу "Робінзон" відбудеться відкритий чемпіонат області з берегового спінінга :!: :!: :!:

Зараз вирішується скільки зон робити - 2 чи 3, адже кількість кладок, як стверджує Олег Гнатюк, збільшилася з 90 до 170 :!: :!: :!: Відповідно і кількість людей в команді - 2 чи 3.
Три - воно якось число привабливіше :oops: 8O :D
Аватар користувача
Starter
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 98
З нами з: 10 лютого 2008, 01:00
Телефон: +380673627707
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Starter »

Як на мене якщо 3 зони, то й робити 3 тури - як в Вінниці,
а три тури ще більш приваблиші :D :D :D
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

А что на счёт Винницкой системі подсчёта баллов? =)
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

KYM писав:А что на счёт Винницкой системі подсчёта баллов? =)
Ти хочеш щоб шановний Михайло Іванович зі своєю стабільною монстр-щукою програв вінницьким екстраультралайтщикам, які луплять 16-грамових щупаків :?: :?: :?: 8O
Востаннє редагувалось 16 квітня 2008, 14:19 користувачем bogdan, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

starter писав:Як на мене якщо 3 зони, то й робити 3 тури - як в Вінниці, а три тури ще більш приваблиші :D :D :D
Вони міняли водойму, а нам діватись нікуди. До того ж це в них були відбіркові змагання - три тури потрібні точного рейтингу, а в нас особливої конкуренції серед бажаючих їхати на ЧУ я не спостерігав... В третю команду запрошували ледь не всіх бажаючих...
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Є думка поміняти дату проведення ЧО з поплавка (10-11.05) і спінінга (17-18.05) місцями, бо по спінінгу з середини травня починаються накладки з ЧО інших областей... Що скажете, шановні???
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

bogdan писав:Є думка поміняти дату проведення ЧО з поплавка (10-11.05) і спінінга (17-18.05) місцями, бо по спінінгу з середини травня починаються накладки з ЧО інших областей... Що скажете, шановні???
Богдан Григорич, як говорить наш коллега по Федерації Петя Фічук - ...я не пи*ар, но я тя люблю =)
Я за!!!
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Прошу бажаючих реєструватись:
1. Крот Михайло Володимирович
2. Фесянов Олег Олександрович
3. Щевич Іван Павлович
4. Степчук Петро Антонович
5. Фічук Петро Феодосійович
6. Сміян Михайло Іванович
7. Ніколаєв Дмитро Юрійович
8. Дем'янчук Богдан Григорович
9. Лисиця Антон Ігоревич
11. Тарасюк Роман Ярославович
12. Дзінзірук Руслан Васильович
13. Степанюк Василь Миколайович
14. Свірик Микола Володимирович
15. Мельник Ярослав Федорович
16. Косой Василь Олеександрович
17. Форманюк Віктор Володимирович
18.Красовский Павло Володимирович
19. Кощук Сергій Володимирович
20. Потапов Олександр Анатолійович
21. Зозуля Володимир Володимирович
22. Єфіменко Володимир Володимирович
23. Ясінський Віктор Антонович
24. Лукащук Роман Віталійович
25. Жушман Олександр Володимирович
26. Либак Сергій Сергійович
27. Литвинюк Ігор Євгенович
28. Федюкович Микола Миколайович
29. Півень Юрій Миколайович
30. Ясінський Олег Антонович
31. Синяк Василь Дмитрович
32. Новосад Олександр ..
33. Павлюк Володимир Володимирович
34. Кузьмицький Ігор ...
35. Стрільчук Олег Петрович
36. Стрільчук Олег Олегович
37.Мельник Юрій Вікторович
38. Овелько Антон
39. Овелько Тимофій
40. Прокопчук Олександр
41. Ворковенко Валерій
42. Шанюкевич Віктор
43. Белоцький Андрій
44. Блащук Олександр
45. Машенцев Сергій
46. Бучка Руслан?
47. Гушеватий Євгеній
48. Черепок Олександр Михайлович
49. Вишинський Олег Олексійович
50. Муха Андрій Миколайович
51. Гнатюк Олег Антонович
52. Дідух Віталій Георгійович
53. Новіков Віктор Євгенович
54. Джисюк Віктор Володимирович
55. Данилко Олег Валерійович
56...
Востаннє редагувалось 07 травня 2008, 15:47 користувачем EXPERT, всього редагувалось 13 разів.
Аватар користувача
МихаилКрот
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 21 квітня 2008, 00:00
Звідки: г. Сарны
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення МихаилКрот »

Подкажите пожалуйста (если можно подробно) как добраться до с. Панталия и проехать Деу Сенс реально??? :) И если можно №2 Феснов Олег Олександрович фамилию исправить на Фесянов))
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Вибачте вже виправив. :oops:с. Панталія знаходиться перед самим м.Дубно, недоїзжаючи метрів 300 до р. Іква є поворот направо по грунтовці, проїхавши 100 м побачите став. Збір з правої сторони ставу біля сторожів. Проїхати можна любою легковою машиною.
Аватар користувача
Toha
Ледар
Ледар
Повідомлень: 25
З нами з: 21 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Toha »

Черновцы будут ехать примерно человек 6-ть. Скажите сколько человек в команде? Какой регламет? Точную дату проведение? Карта проезда от нас? Поменялось ли что-то с прошлих соревнований? Разрешины ли тренировки????
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Дата не помінялась 17-18 травня. Вчора на президії назначений відповідальний по спінінгу Лисиця Антон Ігорович тел.8(097)786-17-77.
Сьогодні передаєм йому всі справи. Вирішено зробити три зони, і відповідно склад команди 3 чол. По тренуванням виложим сьогодні трішки пізніше. З картою теж постараємся допомогти. Заявки по тел 8(097)786-17-77, 8(097) 212-59-40, або за факсом 8(0362) 690419. Заявки приймаються також на сайті. Реєструємся. :!:
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Реєстрація команд:
1. Команда "Пукась"
Ясінський Віктор
Ясінський Олег
Лукащук Роман

2.Команда" Сапсан"
Лисиця Антон
Форманюк Віктор
Свірик Микола

3. Команда "Дінаміт"
Кощук Сергій
Потапов Олександр
Сміян Михайло

4. Команда " Три Кума"
Павлюк Володимир
Кузмицький Ігор
Блащук Олександр

5. Команда "Карась"
Король Олександр
Степчук Петро
Фічук Петро

6. Команда "Крокодил - А"
Ніколаєв Дмитро
Степанюк Василь
Дем'янчук Богдан

7. Команда "Чорний фельдшер"
Тарасюк Роман
Щевич Іван
Півень Юрій

8. Команда"..
Мельник Ярослав
Косой Василь
Зозуля Володимир

9. Команда "Посягва"
Литвинюк Ігор
Федюкович Микола
Приходько Валерій

10.Команда "Милове"
Синяк Василь
Новосад Олександр
Крук Вячеслав

11. Команда "Рівне-1"
Стрільчук Олег Петрович
Стрільчук Олег Олегович
Мельник Юрій

12. Команда " Буковинскиє щукари" м. Чернівці
Овелько Антон
Овелько Тимофій
Прокопчук Олександр

13. Команда м. Луцька
Ворковенко Валерій
Шанюкевич Віктор
Белоцький Андрій

14. Команда "Sacura_style "м. Чернівці
Машенцев Сергій
Бучка Руслан
Гушеватий Євгеній

15. Команда "Три Окуні" м. Дубно
Черепок Олександр
Вишинський Олег
Муха Андрій

16. Команда " Робінзон" м. Дубно
Гнатюк Олег
Дідух Віталій
Новіков Віктор

17. Команда " Островок" м. Дубно
Джисюк Віктор
Данилко Олег
Карачук Леонід

18. Команда"....
Крот Михайло
Фесянов Олег
...

19. Команда " Світ Рибалки"
Пінчук Володимир
Костенко Ігор
Бичіхін Юрій

20. Команда " Карасік" смт.Млинів
Курицький Борис
Кондратенко Віктор
Бусь Богдан

21. Команда " Пастюга" м. Дубно
Зарубець Володимир
Подсада Валерій
Светчиков Роман

22. Команда "Укртелесат"
Парфенюк Роман
Катреча Олександр
Черпак Олександр

23.....
Востаннє редагувалось 15 травня 2008, 11:00 користувачем EXPERT, всього редагувалось 27 разів.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Хоть и ехать всю дорогу прямо, всё же выкладываем небольшую схемку проезда:

Зображення

Со стороны г.Ровно едем в направлении г.Львова, через 37 км Дубенский пост ГАИ, за постом 1 км, недоезжая около 100м до кольца поворачиваем направо - водоём виден с трассы.

Со стороны г.Львов и Тернополя едем до г. Дубно, на выезде с города в направлении г.Ровно - круг с истрибителем - проезжаем около 100м и поворачиваем налево.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

26 квітня ми з Богданом відправились подивитись, скільки кладок після зими на Панталійському ставу осталось в живих, і скільки добавилось. Приїхавши на став, ми застали одного з членів клубу " Робінзон" м.Дубно, за охотою за великим сазаном, який зайшов з річки в шлюз ставу. За його словами сазан не менше 5кг. декілька раз пробував перестрибнути доски на шлюзі, але це йому не вдавалось. Було вирішено допомогти цьому сазану добратись до ставу з допомогою підсака. Зловити ми його так і не змогли, зате після практично кожного підйому в підсаку залишалось по декілька підлящиків і карасиків. За весь час охоти за сазаном в став перекочувало близько 30 підлящиків 100-300гр, і біля 5 карасів. Після обходу става ми вияснили, що після зими надійними залишається 140 кладок, ще думаєм кладок мінімум 10-20 добавиться. Раз ми на ставу то попросили дозволу протестувати став на рахунок кльову. Богдан пішов в сторону доміка сторожів, я в інший бік. Вийшовши на першу кладку, я побачив масу малої риби верховодки, підлящиків, та красноперок. Риба займалась своїми справами і на мене не звертала уваги. Милування рибою обірвав вигук Богдана в якого буквально під ногами пропливла стая лящів, а трішки згодом стая карасів біля 70 шт. Видно він їх добре розгледів в своїх нових "Полароїдах". Закинувши декілька раз спінінг, я відправився на другу сторону става. По дорозі зустрів все тогож " охотніка на сазанів", який чекав свого моменту. За метрів 50 від шлюзу я знову вийшов на кладку, одразу побачив стаю риб, подумав що це коропи, придивившись дуже здивувався. Повільно пливло три карася, кожен більше кілограма. Картина мене зачарувала, на став я дивився вже як на акваріум, то тут то там виверталась крупна риба, скоріше за все коропи. Минувши кут ставу, на слідуючу кладку я вже виходив дуже повільно. Зліва від кладки я побачив на відстані 10 м красеня коропа 3-4 кг., справа ще одного приблизно такогож. Побачивши мене коропи повільно потали і поплили по своїх справах. Осталась тільки відносно мала рибка. При кожному забросі спінінга красноперка різних розмірів не давала спокою моєму твістеру, весь час смикаючи за кончик твістера. Переходячи з місця на місце, я наблюдав всплески риби не менше кг. Від берега зривались рибини від півкіло до кіло, як згодом вияснилось це щука грілась на мілині. Деколи по одній, а деколи й по дві відходили від берега. Скільки я не закидав спінінг в район ходу щуки все безрезультатно, перепробував практично весь свій асортимент. Далі метрів 100 зовсім рибачити неможливо, зайшов грітись толстолоб. Спини виднілись скрізь, толстолоб приблизно 3-5кг, а то і більший. Минувши цей район, вийшов на більш глибокі місця, вода стала мутною і водоростей менше, получалось вже джигувати. Також нічого не клювало, тільки щучки стали мені попадатись на очі. Замітивши щучку гр100, я вирішив поцепити найменший твістер свого асортименту, і підвести під «ніс». Водив туда-сюда раз 10, реакції 0000000000. Підвів прямо до рота, і тоді тільки злякавшись бистренько попливла в глибину става. Цей експеримент, провів ще з одною щучкою реакція та же. Стало скучно і я помаленьку пішов до Богдана. Зустрівшись Богдан розповів, що зловив щучку гр 200, на другій кладці, остальне все як у мене. Отримавши масу задоволення ми поїхали, наш настрій не зіпсував даже бензин, який закінчився напівдороги. Будем надіятись, що щука до 17-18 травня буде вже активна.
Востаннє редагувалось 28 квітня 2008, 12:50 користувачем EXPERT, всього редагувалось 2 разів.
Відповісти

Повернутись до “ЗМАГАННЯ та ФЕСТИВАЛІ”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість