БОГДАШІВ, Здолбунівський район

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Roma
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 55
З нами з: 19 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Roma »

вибачаюсь знову за оффтоп, але користуючись нагодою...)))
Богдащиі і Новомалин - поясни різницю. І як наз. озеро біля дороги, за заводом. як їхати на Здолбунів з Рівного. Там бачив клбьові карасі є. І кар"єр один, чи на ціх всіхводомах біля кар"єру можна ловити?
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Здолбунівський карє'р

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Богдашів і Новормалин різниця кілометрів 50 ))))
Богдашів - це кілометр за Здолбуновом. Новомалин - біля Острога

І як наз. озеро біля дороги, за заводом. як їхати на Здолбунів з Рівного. ОЗЕРО НАЗИВАЄТЬСЯ В НАРОДІ "КІРПІЧНИЙ" - там вроді би можна ловити 25 грн. Отам якраз качки дохлі і збирали!!!

На карьєрі - ловити можна. Глубини до 25-30 метрів. Дно заросше водорослями. Риба є. І карьєр він не один, там багато зер. Але говорячи "карьер" мається на увазі саме велике озеро з островом. Окунь там якийсь дивний, видно стоїть на дні-тягав повз нього все що можна ))) - не цікаво йому)
Roma
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 55
З нами з: 19 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Roma »

Я колись там катався(кірпіч), питав - казали безкоштовно, бачив є непоганий карась. Що там крім карася?
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

БОГДАШІВ, Здолбунівський район

Непрочитане повідомлення Vetal »

Ставки знаходяться над дорогою, заросли по краях берега камишом. Риболовля коштує 30 грн з носа, можна домовитись про 40 грн за двох. Є два ставки той, що "Г" подібний не спускали 5 років, той що трохи далі 3 роки не спускали. Види риб, що населяють водойму: карась до 500 грам, окунь, щука, карп до 5 кг. Тепер про саму риболовлю: рибалили мій батько, та мій друг в середу 14 квітня, прибули на став об 11 годині. Незважаючи на розповіді риболовів про "сумашедший кльов" в неділю і про улови по 6 кг, впіймано було лише 6 карасів, від 150 грам до 250 грам, і один окунець. Вся риба зловлена на фідер, наживкою служив пучок мотиля, або ж опариш. Набивали кормушки (фіш дрім карась, конопля і макуха). Пробували на мастирку і манку (рідку) карась не реагував.
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: БОГДАШІВ, Здолбунівський район

Непрочитане повідомлення nazrik »

де саме знаходиться даний ставок????
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: БОГДАШІВ, Здолбунівський район

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Vetal писав:Ставки знаходяться над дорогою, заросли по краях берега камишом. Риболовля коштує 30 грн з носа, можна домовитись про 40 грн за двох. Є два ставки той, що "Г" подібний не спускали 5 років, той що трохи далі 3 роки не спускали. Види риб, що населяють водойму: карась до 500 грам, окунь, щука, карп до 5 кг. Тепер про саму риболовлю: рибалили мій батько, та мій друг в середу 14 квітня, прибули на став об 11 годині. Незважаючи на розповіді риболовів про "сумашедший кльов" в неділю і про улови по 6 кг, впіймано було лише 6 карасів, від 150 грам до 250 грам, і один окунець. Вся риба зловлена на фідер, наживкою служив пучок мотиля, або ж опариш. Набивали кормушки (фіш дрім карась, конопля і макуха). Пробували на мастирку і манку (рідку) карась не реагував.
ну що сказать.....карась точно є. але мало. окунь маленькій. щукі там нема на скільки я знаю. риболовля там нормальна буде ще від сили тиждень-два. потім дуже багато кропивкі підіймається і все. глубина 2 метри, метр від дна кропивка росте. фідер відпочиває. дуже заросший і запущений ставочок. як один так і другий. нарахунок 40 грн на двох - це не межа). 15 на одного саме воно). Да, ще одне - чайкі плавають по воді...дохлі правда)), але то таке).
Народу як в кінотеатрі. Вітер зі всіх сторон продуває. Чайок літающих живих - тисяч пять. І всі репетують))). Не подобається мені там. Це не відпочинок).... От в самому селі Богдашів "кажуть" вже дозволятимуть ловити. 50 грн. В тому році не давали, в позатому-спускали. Що там осталось не знаю. Побачім....
Flagman
Carpfisher
Повідомлень: 76
З нами з: 30 березня 2010, 00:00
Телефон: 11111111
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: БОГДАШІВ, Здолбунівський район

Непрочитане повідомлення Flagman »

Привіт усім!!! Напишу Вам все що знаю про ці водойми. На меньших водоймах, що знаходяться біля дороги білети коштують - 30 грн., обмежень в кількості вудилищ і улову немає. Риба в водоймах не виловлювалась 3 роки.Є карась 150-500 гр., короп до 5 кг, щука, окунь. Великий став, що знаходиться в самому селі минулого року виловлювався і вилов був заборонений. Цього року ловля буде дозволена і буде зариблена водойма коропом і можливо товстолобом і білим амуром. Білет буде коштувати в два рази дорожче ніж позатого року-50 грн. Ця інформація є правдивою тому, що була розмова з працівниками Богдашівського рибгоспу. Ось деякі фото з цих водойм.Великий став
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Малі водойми
Зображення
Зображення
Страшна картина-обезводнені і обезриблені маточники біля рибгоспу
Зображення
Зображення
Річка Устя в с.Богдашів
Зображення
Злюки бобри на р.Устя
Зображення
Востаннє редагувалось 24 квітня 2010, 21:28 користувачем Flagman, всього редагувалось 1 раз.
Рыбалка - это не увлечение, а искусство!В котором каждый рыбак по-своему МАСТЕР, со своими секретами и загадками!!!!
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: БОГДАШІВ, Здолбунівський район

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Тобто Богдашевській став спускався минулого року і цього року буде дозволено ловити (ЩО???) за 50 грн?
З якого числа дозволятимуть ловити і коли планують зариблення щоб було що ловити?
Flagman
Carpfisher
Повідомлень: 76
З нами з: 30 березня 2010, 00:00
Телефон: 11111111
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: БОГДАШІВ, Здолбунівський район

Непрочитане повідомлення Flagman »

Нажаль цього сказати не можу. Як тільки дізнаюся, зразу дам всім знати.
Рыбалка - это не увлечение, а искусство!В котором каждый рыбак по-своему МАСТЕР, со своими секретами и загадками!!!!
Аватар користувача
slavik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 38
З нами з: 09 березня 2009, 01:00
Телефон: 267276
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: БОГДАШІВ, Здолбунівський район

Непрочитане повідомлення slavik »

Сейчас на малых ставах разрешают ловить?
Flagman
Carpfisher
Повідомлень: 76
З нами з: 30 березня 2010, 00:00
Телефон: 11111111
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: БОГДАШІВ, Здолбунівський район

Непрочитане повідомлення Flagman »

Так. Ціна квитка 30грн. Але, можна присісти на вуха охоронцю, і ловити дешевше.
Рыбалка - это не увлечение, а искусство!В котором каждый рыбак по-своему МАСТЕР, со своими секретами и загадками!!!!
Аватар користувача
slavik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 38
З нами з: 09 березня 2009, 01:00
Телефон: 267276
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: БОГДАШІВ, Здолбунівський район

Непрочитане повідомлення slavik »

02.05.10г.был совершон выезд первый раз на данный водоем,приехали рановато было еще темно,ставы видно небыло,и в их поисках,как оказалось позже, мы кружляли волруг их.В конце концов встретили месного и он подсказал что с трасы есть заезд прямо к ставкам.Начало немного светать, когда мы повернули в етот поворот ,но еще слабовато видно,решивши поставить машину и пройтись в разведку ,медлено останавливаясь оказались в огромной яме, которую выкопали дабы машинами не заезжали, и стал мой москалык мордой вниз а задом к небу.Слава богу все обошлось хорошо,сын выскочил из машины пулей а мы с товарищем позже когда пришли в себя.Ну дальше было принято решение идти ловить рыбу так как в 5.00 ничего не решиш.Рыбаков было уже немеренно и чаек тоже,но место всетаки нашли,закинувши по второму фидеру и сразу поклевка результатная карась у товарища гр.300 на мотыля через пару минут поклевка у меня,результат тотже,и дальше понеслась... на все подряд,опарыш,перловка,червь,на поплавок еще на мастырку брал,но гдето через два часа как обрезало, но были слабые единоразовые поклевки и изредка удавалось засеч карася.Стояла одна удочка на карпа,и так себе простаяла до конца рыбалки не шевелясь.В результате около 4-х кг карасей на двоих.
Около 10.00 приехал товарищ с квасилова и вытянул машину из ямы,погнут был только один отбойник на переднем бампере! :bra_vo: (я представляю есле ето была бы иномарка с пласмасовым бампером :cry_ing: )попалбы я в копеечку,так что глядите в оба иле оставляйте машину на трасе есле решите посетить сие место.В итоге рыбалка считаю удалась,хоть и с приключением! :co_ol:
Аватар користувача
slavik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 38
З нами з: 09 березня 2009, 01:00
Телефон: 267276
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: БОГДАШІВ, Здолбунівський район

Непрочитане повідомлення slavik »

09/05/10г повторный выезд ,цель карп и карась. Клева как ожидали небыло,изредка клювал карасик,видимо погода повлеяла,настроение нулевое,еще и дождь моросить начал.Дождь долго не затянулся и вскоре вышло солнце и принесло за собой слабый клев,и приблезительно в 11.00 поклевка на карповой палке и в зачете первый карпик с етого водоема 1,2 кг Зображення
больше поклевок карпа небыло,как впрочем и карася.
Flagman
Carpfisher
Повідомлень: 76
З нами з: 30 березня 2010, 00:00
Телефон: 11111111
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: БОГДАШІВ, Здолбунівський район

Непрочитане повідомлення Flagman »

Славік БРАВО!!!! Це звичайно круто! А на що спіймав??? Бо я сьогодні зібрався на цей водойом, але перебив охоту дощ, тому не поїхав. Проте, дізнався ,що на великому ставку запустили коропа,і ,з 1травня дозволена ловля. Ціна також30грн.
Рыбалка - это не увлечение, а искусство!В котором каждый рыбак по-своему МАСТЕР, со своими секретами и загадками!!!!
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: БОГДАШІВ, Здолбунівський район

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Flagman писав:Славік БРАВО!!!! Це звичайно круто! А на що спіймав??? Бо я сьогодні зібрався на цей водойом, але перебив охоту дощ, тому не поїхав. Проте, дізнався ,що на великому ставку запустили коропа,і ,з 1травня дозволена ловля. Ціна також30грн.
Ви точно знаєте що з 1 травня? Бо щось там рибаків не видно було сьогодні і вчора також...
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей