Велика Омеляна

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Краем уха, на рыбалке слыхивал, что есть там рыбалка.
Уточните, пожалуйста, как оно там?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення stal1n »

aleksey_gregul писав:Краем уха, на рыбалке слыхивал, что есть там рыбалка.
Уточните, пожалуйста, как оно там?
ітак уточнюю:
08.05.2010
виїхали з дому о 3.15 щоб зайняти місце, ледве ми засіли на дамбі як відразу почали підтягуватись інші рибалки і досить скоро, ще до сходу сонця на озері був аншлаг

ще в темноті у мене на фідері гарна, впевнена карасьова покльовка - і перший красунчик у садку, майже відразу після цього - клювання у дружбана Макса на сусідньому ставку на мастирку, перезакид і знову клювання.
Все, після цього зміна насадок, мудрування з прикормкою, експеременти з довжиною повідків - нічого не допомагало, карась відпочивав.
Наш компанйон Ярослав пристосувався до ловлі маленької плотви на фідер на перловку - як справжній спортсмен реагував на ледь пімітні тички кінчика. Більша частина рибалок на ставках десь о 8.30 зібрались і ні з чим прибрались геть.

В один момент часу десь о годині 9 у всіх рибалок з нашої компанії одночасно відбулось клювання карася - ми вже зраділи, що ось почалось! А не тут то було.. Знову почалось глухе мовчання
Поряд з нам рибалив дідусь на спутніки, розповів, що карась тут є(хто б сумнівався) пострібно лише потрапити на кльов. Ще один мужик який рибалив з сином повідам нам, що неділю назад взяв 5 кг карасів.

Снасть з горохом промовчала цілий день, також пробував ловити на так звану перловицю(равлик у панцирі який живе у воді) теж безрезультатно

Як виявилось поряд ставок на якому з однієї росте якийсь мілкий камиш - платний, риболовля коштує 25 грн. Там ловив один мужик на поплавчанку і донку, все на хробака. На відміну від рибалок на безкоштовних ставках у нього постійно були покльовки, але діставав він карасиків розміром менше мізинчика.

Загалом рибалка сподобалась

мінуси рибалки в Омеляні:
- дамба на якій ми влаштувались і яка розділяє два ставки одночасно є і дорогою мало не міжсільского значення - по ній постійно гонять худобу, їздять бричками, тракторами і ми навіть нарахували два таксі
- чайки в кількості over9000 штук, і хоча вони були досить далеко від нас(на тій стороні ставка де ростуть кущі) постійно чути цей страшенний пташиний галас, який порушує рибальску ідилію, одна чайка навтіь умудрилась запупатись у лесці спінінга нашого сусіда
- мало місць на ставку де можна ловити рибку

плюси:
- рибалити безкоштовно
- 11 км від рівного
- карась заліковий, є ймовірність вполювати на карпа
:co_ol:

трішки фоток:

ставок де ми ловили:
Зображення

тамтешній місцевий мешканець:
Зображення

мисливець і його здобич:
Зображення

на фото видно дамбу-дорогу і другий ставок:
Зображення

тисяча білих цяточок - це все галасливі чайки:
Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення stal1n »

сьогодні рибалили з 4.30 до 9.30
попався один карась і п'ятірка плотвиць, ситуація у сусідніх рибацюх приблизно така ж
рівень води нищий за минулий на сантиметрів 20, місцеві розповіли, що хазяєва платних ставків забирають воду з безкоштовних ставочків відкривши дамби

кльову немає :(
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення stal1n »

оперативна інформація:
з суботи на неділю на даній водоймі рибалили мої друзі

результат за добу ловлі - приблизно 20 карасів на двох
зранку в неділю рівень води понизився відносно вечора на 15 см
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Troyan
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 29 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення Troyan »

Коротко розповім про сьогоднішню рибалку (18.09.2011)!
З самого ранку був на роботі, тільки в обід звільнився і вирішив кудись поїхати на риболовлю, адже діло до зими, з кожним днем стає все холодніше і не загорами той час коли снасті прийдеться ховати на зимівлю! Тому гріх було не скористатися таким днем, хоч і не повним. І так після аналізу водойм вирішили (я і ще 2 колеги) поїхати в омеляну, адже пригадую колись там не погано клював карась, іноді навіть попадався карп. і от ми о 14 годині вже на ставку! забігаючи наперед скажу там їх три, перший від села знаю що платний, і тому вирішуємо йти на останній так як хотілося не так наловити риби як просто посидіти і відпочити в очікуванні кльову. по підїзду до ставка бачимо що він весь заселений рибаками, принаймні чоловік 20 я нарахував. пройшовшись по березі і розпитавши у людей отримали інформацію, що клює карась, але сьогодні не дуже (ну як завжди: клює вчора або завтра). і от у важкому пошуці знаходимо таки декілька метрів вільного місця на якому і розмістилися. я закинув 3 фідера, колеги майже так само. Карась довго чекати себе не дав, і майже одразу почав клювати, причому із всього різноманніття наживки брав найкраще на опариш. до годин 18 я принраймні вже добряче натішився, адже і так рідко доводиться вирватись на риболовлю останнім часом, а тут так не далеко і так гарно все вийшло! і тільки я про то подумав як до нас підходить хлопчина який запитав: "ну що клює?" у відповідь "та так, карасик покльовує"! хлопець пішов і за хвилину прибігає якийсь обморок (як вкінці виявилось "ХАЗЯЇН") із нецензурною лайкою і криками типу "хто такі і хто дозволив ловити і це мій город а ви прилізли" (зрозуміло що більшість "ввічливих" слів я пропускаю)... на запитання хто він і чому прийшов саме до нас (адже на березі сиділи таких як ми з десятка 2 і були й такі що приїхали ще і після нас) він ще більше розкричався, мотивуючи тим що він "хазяїн" запустив "малька" (як потім зясувалось під мальком він розумів карася!!!) і що тут рибалка платна! ну раз платна то платна які проблеми давай заплатимо у відповідь знову лайка і вже погрози типу "забирайтесь не треба ваші гроші"! Горе "хозяін" був щей й під "мухою" і мої доводи про то, що якщо це платний став то де таблички про "забороно ловлі" чи типу того, чому сторож (якщо він є) не підійшов, адже у пошуку місця ми обійшли цілий став і у всіх питали, ніхто навіть не натякнув про то тай побачити нас не важко да і ховатись ми не збирались, оскільки знаємо що став безкоштовний і спеціально туди прийшли! це ще більше розізлило "хозяїна ", який у бєшєнстві прибіг до мого садка і висипав усю рибу з криками "що ти переводиш мені малька *(мальок - карась на лодонь!!)" ну це вже був край, не через випущену рибу (риба для мене давно не їжа, а так гарно проведений час, відпочинок), а через таке БИДЛОВСЬКЕ відношення, інше слово підібрати не можу! Врезультаті словесної перепалки вирішуємо таки піти звідти, адже настрій остаточно був зіпсований (а все так гарно починалося)!
П.С. Така тенденція останнім часом проявляється на багатьох водоймах! ну добре взяв ти той ставок в оренду (хоча він мене таки не переконав, що то так) ну то якось зроби щоб було зрозхуміло що він в оренді, а то прийшов на водойму ніякого розпізнавального знаку, ніякого сторожа, ніякої сторожки; закормив на пару сотень, а тут нарисувався хтось і починає тебе "вчити"!
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення proteus »

Troyan писав:Коротко розповім про сьогоднішню рибалку (18.09.2011)
чего то ты как то легко с ним повелся :-( Я б за садок ... тоже не из за рыбы .. а из за того что к вещам МОИМ лезет ... Ведь действительно не факт что рыба ЕГО ... А чего не спросил соседей ... прям по факту ... Платный? Не? ... Сегодня такое быдло тебя на озеро не пустит ... завтра в лес ... а послезавтра на реку ...
У каждого орендатора есть определенные условия ... которые он ДОЛЖЕН выполнять ... надо было подрасказать быдлану .. и послать кое куда что б подучил ...
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення Юра »

Там такі приколи можуть бути запросто. Я також був нарвався, хоча до того рибачив там багато разів. Не рекомендую лізти в перепалку чи, тим більше, в потасовку із місцевими. Багато відсидівших відморозків, тому ви їм нічого не доведете, у них своє бачення ситуації і на вас ім начхати. За пляшку із вас група підмоги зробить паштет. До речі, з браками там також поводяться дуже жорстоко. Якщо бачите, що така халепа і відпочинок зіпсовано, то навіщо продовжувати ескалацію - шукайте інше місце де нема такого бидла.
Аватар користувача
Troyan
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 29 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення Troyan »

proteus писав:
Troyan писав:Коротко розповім про сьогоднішню рибалку (18.09.2011)! ...
Важко дураку обясняти, що він дурак! але мені здається це таки в мене вийшло, бо він бігав біля мене і аж пінився зі злості!!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Велика Омеляна

Непрочитане повідомлення stal1n »

на якому ставку відбувалась рибалка? той що поросший кущами?

Зображення
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 5 гостей