Відкр.Чемпіонат Рівнен.обл.2010 р. з лову КОРОПА, с.Маклашев

Всі тусовки по Карпфішингу
з часів rybalka.rovno.ua
Аватар користувача
БОБР
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 88
З нами з: 30 серпня 2008, 00:00
Телефон: 0993355115
Звідки: ФРСВО г.Луцк
Контактна інформація:

Re: Відкр.Чемпіонат Рівнен.обл.2010 р. з лову КОРОПА, с.Макл

Непрочитане повідомлення БОБР »

У Васи 23 рыба
Денир 10 шт
Братфишинг тоже около 10 рыб

У всех есть тяжёлая рыба
Аватар користувача
БОБР
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 88
З нами з: 30 серпня 2008, 00:00
Телефон: 0993355115
Звідки: ФРСВО г.Луцк
Контактна інформація:

Re: Відкр.Чемпіонат Рівнен.обл.2010 р. з лову КОРОПА, с.Макл

Непрочитане повідомлення БОБР »

Телефонная вытяжка итога 1-х суток

1. Одисей 92,9 кг. (Крайний сектор)
2. БРАТФИШИНГ 36 кг.
3. Скольмо 32
4. Зе Бест 29,6 (Крайний сектор)
5. Максимус 29,240
6. Денир 24,7 (Крайний сектор)
9. Горизонт 17,4
10. ШЕЛА 16,660 кг.
15. Басив кут 7,820 (Крайний сектор)
Аватар користувача
БОБР
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 88
З нами з: 30 серпня 2008, 00:00
Телефон: 0993355115
Звідки: ФРСВО г.Луцк
Контактна інформація:

Re: Відкр.Чемпіонат Рівнен.обл.2010 р. з лову КОРОПА, с.Макл

Непрочитане повідомлення БОБР »

От имени команды "БОБРЫ" Искренне поздравляем (но не удивляемся) Василия Брагина и команду "Одиссей" С занятым 1-м местом.
200кг - это сильно.
Также Поздравляем Команду "Денир" с занятым 3-м.
ЗЫ Иван Павлович Есть ли хотя бы один вид рыболовного спорта где вы не сильны?
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Відкр.Чемпіонат Рівнен.обл.2010 р. з лову КОРОПА, с.Макл

Непрочитане повідомлення Valldemar »

БОБР писав:От имени команды "БОБРЫ" Искренне поздравляем (но не удивляемся) Василия Брагина и команду "Одиссей" С занятым 1-м местом.
200кг - это сильно.
Шановний БОБР з яких джерел ви берете таку інформацію ??? Вася Брагін вже після другої доби мав в своєму заліку близько 195кг., а по закінченню змагань побив рекорд водойми і встановив новий близько 290 кг.
offtopic
Аватар користувача
volvo
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 1
З нами з: 08 травня 2010, 16:20
Телефон: +380951454001
Контактна інформація:

Re: Відкр.Чемпіонат Рівнен.обл.2010 р. з лову КОРОПА, с.Макл

Непрочитане повідомлення volvo »

Де можна почитати остаточні результати по змаганням?
Востаннє редагувалось 09 травня 2010, 21:33 користувачем volvo, всього редагувалось 1 раз.
Зображення
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Відкр.Чемпіонат Рівнен.обл.2010 р. з лову КОРОПА, с.Макл

Непрочитане повідомлення Душман »

Господа! Результаты будут 10 мая.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Відкр.Чемпіонат Рівнен.обл.2010 р. з лову КОРОПА, с.Макл

Непрочитане повідомлення ventel »

Офіційний протокол змагань.

Зображення


Фотозвіт пізніше :du_ma_et:
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Відкр.Чемпіонат Рівнен.обл.2010 р. з лову КОРОПА, с.Макл

Непрочитане повідомлення EXPERT »

БОБР писав:Телефонная вытяжка итога 1-х суток

1. Одисей 92,9 кг. (Крайний сектор)
2. БРАТФИШИНГ 36 кг.
3. Скольмо 32
4. Зе Бест 29,6 (Крайний сектор)
5. Максимус 29,240
6. Денир 24,7 (Крайний сектор)
9. Горизонт 17,4
10. ШЕЛА 16,660 кг.
15. Басив кут 7,820 (Крайний сектор)
Нарешті добрався до нету.
Нажаль Саша помилився в мене крайній сектор не був, а хотілось його зайняти і не тільки мені.
В мене був передостанній сектор, на крайньому команда СКОЛЬМО.
Мені можна сказати повезло, що на цей сектор не попали львівяне або більш досвідчена команда, а то курив би бамбук як Саніформ біля Брагіна.
Тим не менше команда Скольмо бистро навчається і дуже нас піджимала, ще трішки досвіду і Скольмо було на другому місці.
Команді Одісей випав один з найкращих секторів,чим вони і скористались показавши майстер клас скоросної рибалки.
За 2-3 місця йшла запекла боротьба між командами Скольмо,Зе Бест, Брат-Фіш,Шела,Денір,Горизонт.
За період змагань команди постійно мінялись місцями, і до останнього не знали хто займе призові місця.
Нашій команді допомогла тактика підсказана Василем Брагіним, ще на тренуванні, і ми свої сили на всі дні змагань рівномірно.
Ми кормили Dynamite baits атрактанти теж Dynamite baits насадочні бойли "САМОКАТИ" з різними комбінаціями від Любомира м.Вінниця.
Активно приміняли СТІКИ, в день ставили поводки з флюрокарбону і це давало свій позитивний результат.
Дякую командам за запеклу боротьбу, було дуже цікаво і повчально. Я особисто отримав масу задоволення від змагань.
Шкода , що в нашій області поки що не має такого спортивної водойми по коропу, але надіємось, що і в нас з часом з'явиться.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Відкр.Чемпіонат Рівнен.обл.2010 р. з лову КОРОПА, с.Макл

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Да, змагання видалися на славу!!! Після жеребкування ми трохи засмутились,але нічого - не буває безвихідних ситуацій!!! Звичайно хотілося витягнути один із країніх секторів - тим більше,що ми перший раз приймаємо участь в змаганнях і в принципі ловимо карпа такими снастями. Перший карп зловлений на змаганнях був наш і мав масу 5,460!!! Це дуже підняло настрій, тим більше, що через певний час ми отримали ще декілька "паровозів" і до кінця вечора були лідерами! Але ось після закорму - справи помінялися. Тепер аналізуючи, розумію, що закормилися трохи не тим складом прикормки,що призвело до зменшення покльовок і після вранішнього закорму до їх припинення!!! Після першої доби ми були 5-тими!!! Почали щось вигадувати,підбирати,але нічого не допомагало - просто не вистачило досвіду!!! 2-а доба - ми на сьомому місці. І після вдало підібраної прикормки на другу добу - нам вдалось поправити ситуацію і трохи набрати темп!!! Але все ж таки часу трохи не вистачило, як і робочих бойлів та й досвіду при підсічці і виважуванні,які приводили до сходів риби!!! Але в цілому 8 місце для таких новачків як ми - серед таких сильних команд,які приймали участь і змаганнях, і в такому секторі як наш - це дуже пристойний результат, на мою думку!!! Звичайно були і деякі неприємні моменти,але про них говорити не буду. Загалом, задоволення отримане!!! Буду продовжувати тренування на диких водоймах Рівненщини!!! А тренуватися треба!!!
ЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Відкр.Чемпіонат Рівнен.обл.2010 р. з лову КОРОПА, с.Макл

Непрочитане повідомлення EXPERT »

БОБР писав:От имени команды "БОБРЫ" Искренне поздравляем (но не удивляемся) Василия Брагина и команду "Одиссей" С занятым 1-м местом.
200кг - это сильно.
Также Поздравляем Команду "Денир" с занятым 3-м.
ЗЫ Иван Павлович Есть ли хотя бы один вид рыболовного спорта где вы не сильны?
Дякую за поздоровлення, ми старались. :smu:sche_nie:
А щоб бути сильним спортсменом, потрібно постійно вчитись та наполегливо працювати на підвищення майстерності.
Ще потрібно серйозно готуватись та ставитись до змагань відповідально, а так в цілому я такий же рибалка як і всі наші спортсмени.
Аватар користувача
zerich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 163
З нами з: 11 червня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Відкр.Чемпіонат Рівнен.обл.2010 р. з лову КОРОПА, с.Макл

Непрочитане повідомлення zerich »

EXPERT писав:
БОБР писав:Телефонная вытяжка итога 1-х суток

1. Одисей 92,9 кг. (Крайний сектор)
2. БРАТФИШИНГ 36 кг.
3. Скольмо 32
4. Зе Бест 29,6 (Крайний сектор)
5. Максимус 29,240
6. Денир 24,7 (Крайний сектор)
9. Горизонт 17,4
10. ШЕЛА 16,660 кг.
15. Басив кут 7,820 (Крайний сектор)
Нарешті добрався до нету.
Нажаль Саша помилився в мене крайній сектор не був, а хотілось його зайняти і не тільки мені.
В мене був передостанній сектор, на крайньому команда СКОЛЬМО.
Мені можна сказати повезло, що на цей сектор не попали львівяне або більш досвідчена команда, а то курив би бамбук як Саніформ біля Брагіна.
Тим не менше команда Скольмо бистро навчається і дуже нас піджимала, ще трішки досвіду і Скольмо було на другому місці.
Команді Одісей випав один з найкращих секторів,чим вони і скористались показавши майстер клас скоросної рибалки.
За 2-3 місця йшла запекла боротьба між командами Скольмо,Зе Бест, Брат-Фіш,Шела,Денір,Горизонт.
За період змагань команди постійно мінялись місцями, і до останнього не знали хто займе призові місця.
Нашій команді допомогла тактика підсказана Василем Брагіним, ще на тренуванні, і ми свої сили на всі дні змагань рівномірно.
Ми кормили Dynamite baits атрактанти теж Dynamite baits насадочні бойли "САМОКАТИ" з різними комбінаціями від Любомира м.Вінниця.
Активно приміняли СТІКИ, в день ставили поводки з флюрокарбону і це давало свій позитивний результат.
Дякую командам за запеклу боротьбу, було дуже цікаво і повчально. Я особисто отримав масу задоволення від змагань.
Шкода , що в нашій області поки що не має такого спортивної водойми по коропу, але надіємось, що і в нас з часом з'явиться.
Повністю з Вами згідний, наша команда була не готова до змагань , думаю як і всі решту команд з Рівного які не були на тренуванні тижнем раніше, не знання водойми це вже завчасний програш навіть якщо попадеться добрий сектор, всі наші намагання утримати рибу були не ефективними, по причині не правильно підібраних бойлів та прикормки (при такій густоті риби требуло брати як мінімум в 2 а той в 3 рази більше). 80% нашої риби була зловлена в ночі в той час коли риба просто верталась в сектор. Також дуже великий + те, що у Вас були саме "Васіні" бойли і 2 місце "ШЕЛИ" також завдяки їм, хоча чесно кажучи я дивуюсь Вашій витримки та бажанню до перемоги , ви дійсно - СПОРТСМЕН, що і довели. Хоча чесно кажучи мені були дивні слова Вашого напарника після змагань щодо "спеціально витягування мого маркера" , надіюсь , що це було не так, тому що я не разу з 4 випадків не робив вам зауваження та не подавав протести схиляючись на те, що це було не спеціально.
На наступних змаганнях ви побачите вже зовсім другу команду =)
З повагою Дмитро "Скольмо"
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Re: Відкр.Чемпіонат Рівнен.обл.2010 р. з лову КОРОПА, с.Макл

Непрочитане повідомлення EXPERT »

zerich писав: На наступних змаганнях ви побачите вже зовсім другу команду =)
З повагою Дмитро "Скольмо"
Дякую за добрі слова. Надіюсь ви на наступних змаганнях покажете достойний результат.
Слова мого напарника як і вам теж здались дивними, це майбуть емоційне висловлювання.
Вам потрібно краще готуватись, та справлятись з емоційним перенавантаження під час змагань, було дуже помітно особливо на початку змагання.
Востаннє редагувалось 12 травня 2010, 08:57 користувачем EXPERT, всього редагувалось 1 раз.
fevast
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 4
З нами з: 11 січня 2009, 01:00
Телефон: 80968627339
Контактна інформація:

Re: Відкр.Чемпіонат Рівнен.обл.2010 р. з лову КОРОПА, с.Макл

Непрочитане повідомлення fevast »

А команда " максімус" Молодці!!!Все у вас попереду...... :bra_vo: Мої вітання!!!!!!! :co_ol:
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Відкр.Чемпіонат Рівнен.обл.2010 р. з лову КОРОПА, с.Макл

Непрочитане повідомлення Душман »

Господа! Пришло время написать маленький отчет о проделанной работе.Если честно к крайнему сектору я готов не был, то количество прикормки которой я взял с собой было мало но ничего не поделаеш, задача была не из легких держать рыбу в крайнем секторе и не дать ловить соседям.Очень важную роль сыграл правильно выставленный маркер заброшенный на ближнюю часть русла, и заставив рыбу остаться в секторе приступил к ее ловле. Со старта начал просыпать весь сектор РИЧВАРДОМ примерно килограмм 5 выкинул с помощью кобры на расстояние 50-80 метров,пока кормился команды начали ловить карпов, я начал сомневаться правильно ли делаю закорм но при первом паровозе успокоился подошел амур и первая рыба завесила около 4кг.
Дальше было дело техники и слаженной работы команды, мой напарник первый раз был на соревнованиях и мне нужно было продумать стратегию и тактику до мелочей, чтобы не тратить драгоценное время на разные мелочи, хотя с этим я не справился. В целом за сутки терялось около 3часов на не нужные движения в секторе, это привело к 18 сходам за все соревнование результат был бы за 300кг, но это в прошлом.
Растворяшки начали работать при растворении с 20мм до 18мм,использовал шапочку делая бойл нейтральной плавучести бывали паровозы со старта не успевал ставить прут на род-под, пришлось убрать полностью звук сигнализаторов и ловить по кончикам удилищ, так как ждать паровоза не было времени.
Каждая поклевка крайнего левого удилища происходила в 1метре от троса, приходилось хитростью вываживать карпов не давая им перепрыгнуть трос, на это уходило много времени.
Команда САНИФОРМ постоянно перекидывала мой маркер и частенько удилища, это мешало ловле но поймав за 1 сутки 92кг, я понял что с этой проблемой справлюсь.
Когда команды кормились маркер убирал, давая возможность зайти не колотым карпам с других секторов, сам кормился за 15-20 минут до завершения командами.После каждой поклевки подбрасывал по 5-10 бойлов коброй,это держоло рыбу в секторе.Большая проблема была в том что самокаты были сделаны на холодную воду до 14градусов, время растворения до15 3-4часа, вода потеплела и приходилось перебрасывать пруты каждые 2часа,что сказывалось на усталости.Когда начала проклевываться крупная рыба кормился динамитом бойлами 20мм,делал полосы на расстоянии 100-80метров,всего за трое суток выкинул в сектор 30кг бойлов и 15кг пелеса, 4 бутылки атрактанта динамит,и 2 бутылки рыбного дипа SBS, все это сработало.
Выезжало по 3 прута одновременно с разных точек заброса, я понял что рыба держится во всем секторе и сместил пруты правее от каната чтобы увеличить скорость вываживания рыбы,это сработало.
Растворимые бойли начал подбрасывать на вторые сутки,былислучаи когда бойл падал в воду а рыба его брала с верху выпрыгивая из воды.Понимая что в секторе появилась тяжелая рыба, после поклевки не менял растворяшку а обмазывал пастой изготовленной под эти бойли, не угадал с волосом на 10 поклевок 8 сходов, начал нервничать, но удлинив волос сходы прекратились хотя килограмм 60-70 не вернуть.Дальше оставалось применить стойкость и упорство в борьбе со сном в среднем за 4 суток спал 10часов,спасало кофе и адреналин выделявшийся с организма при увеличении клева.
В целом результатом доволен,я думаю что наши Ровенские команды поняли что тренироваться надо не на диких ставах имея 1 поклевку за трое суток,а на зарыбленных водоемах чтоб увеличивать свое мастерство.
Команда ДЕНИР показала свое упорство и волю к победе,интересно было наблюдать за действиями И.Щевича в свободное от поклевок время.
Команде СКОЛЬМО советую чаще выезжать на тренировки, чтоб повысить мастерство, Дима молодец сработал правильно и показал что может.
Команде ЯГДТАШ советую поменять тренера, что то не сложилось в следующий раз результат будет достойней.
Жаль что на соревнования не приехал шалун, последнее место было бы его.
С Уважением Душман.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Відкр.Чемпіонат Рівнен.обл.2010 р. з лову КОРОПА, с.Макл

Непрочитане повідомлення ventel »

Фотозвіт В.Марчука

команда "Одіссей"
Зображення

Зображення

Зображення
"Одіссей" & "Саніформ"
Зображення
команда "Ягдташ"
Зображення

Невтомний В.Брагін
Зображення
Сазан під 10кг.
Зображення
Поклич "діда або бабу"
Зображення
III місце команда "Денір" Рівне
Зображення
II місце команда "Шела" Луцьк
Зображення
I місце команда "Одіссей" Рівне
Зображення
команда "Bratfishing" (Самий крупний риб-короп 11,740)
Зображення
загальне фото
Зображення
призери
Зображення

Невеличка "англійська" водойма в с.Миклашів

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Закрито

Повернутись до “Змагання та Фестивалі”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 0 гостей