Борьба с браконьерством.

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: ДЕ НАЙБІЛЬШЕ ЗУСТРІЧАЛИ СІТОК ТА БРАКОНєРІВ?

Непрочитане повідомлення Олександр »

В принципі різниці немає чим ловити павуком чи сіткою чи екраном все це є незаконно. Я рибалив на оз. Світязь і один рибалка з місцевого населення виходив на воду разом зі мною він ловив години дві але ловив набагато більше. До чого веду не вмрете деякий час якщо будете ловити на рівних умовах з міськими рибалками. Я думаю що в селі знайдеться і яйце і сальце, а посидіти з вудкою воно навіть цікавіше. Зате дітям через деякий час буде чим тішитись.
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: ДЕ НАЙБІЛЬШЕ ЗУСТРІЧАЛИ СІТОК ТА БРАКОНєРІВ?

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

Олександр писав: І не відписуйте мені без конкретних пропозицій з Вашої сторони.
Шановний, особисто Вам я жодних коментарів та повідомлень не надавав. Все, що я пишу на цьому форумі це мої особисті думки, які адресовані всім форумчанам і вказувати кому що писати мені ніхто не буде. Якщо комусь це не довподоби, то є адмін який може забанити ті чи інші повідомлення.

Як на мене у Вас є бачення суті роботи, але немає практичного застосування Ваших теоретичних доводів. Як це не банально звучить, але оцінюють людей не по розмовах, а по діях.

Стосовно роботи рибоохорони у Рівненській області старожили форуму і члени РОФРС, які працювали громадськими інспекторами можуть Вам дати вичерпні відповіді як було і як є.

Якщо маєте пропозиції і т.д. звертайтесь офіційно до керівництва Держрибоохорони у Рівненській області. Я є іхтіологом, а не інспектором рибоохорони, хоча іноді виконую такі функції.

Я за залучення громадськості до охорони рибних запасів, але це слід робити виважено і підбирати дійсно достойних людей.

От у мене виникло одне питання (до всіх) якщо можна дайте відповідь: Якщо Ви затримали брака, що з ним робити поки прибуде інспектор, міліція і т.д. і як зафіксувати проавопорушення?
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: ДЕ НАЙБІЛЬШЕ ЗУСТРІЧАЛИ СІТОК ТА БРАКОНєРІВ?

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

UR5TIG писав: Вкажіть будь ласка, на основі якого документа рибінспектор(як бойова одиниця) став неправомочний.
Рибінспектор є "бойовою" одиницею, але згідно із Порядком проведення рибоохоронних рейдів (внутрішня інструкція) не має права самостійно здійснювати рибоохоронну роботу задля забезпечення безпеки самого інспектора.
Востаннє редагувалось 08 травня 2010, 12:41 користувачем ihtiolog1, всього редагувалось 1 раз.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Олександр »

Я перепрошую я нехотів Вас засмутити чи образити, але на даний час об"єднання рибалок антибракон"єрів тільки формується. Нарахунок справ, подивимось , ну незнаю, краще моліть Бога щоб щось вишло путнє, бо через якийсь рік два три крім платних водойм небуде де і половити рибку. Громадськість більш культурних країн давно допомагає в таких питаннях. Якщо німець побачив сусіда з сіткою на водоймі то він дзвонить в поліцію, а та приймає дії. Нам дзвонити куди є а толку немає, бендзину немає, трьох інспекторів немає чи ще щось. А так приїхали хлопці взяли браків а далі робіть з ними що хочете, тільки робіть. А служба довіру в людей втратила, а заробити її Вам, вибачте , не вам а рибінспекції буде дуже важко.

p.s. Підтримку на даний момент маю приблизно чоловік сорок. Біда в тому, що підтримати одне, а взяти активну участь зовсім інше.
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Бабай »

Я +1
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Олександр »

Дякую :) . Потрібно більше БАБАЇВ щоб нас браки боялися :men: . Шановні рибалки підтримайте нас. А інакше непотрібно плакатись в хустинку, що приїхав природа клас, і тому подібне, і все булоб чудово якби не :cry_ing: ......
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Vetal »

Я теж тільки "За". Куди підходити, який план дій. Можна в лічку.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Олександр »

На даний час я хочу побачити скільки Вас буде багато а далі будемо збиратись обов"язков. В планах підключити риболовні організації існуючі підводних мисливців власників рибальскіх магазинів і тому подібне. Я думаю банда буде велика. На даний час Ваш план дій слідкуйте за темою і чекайте запрошення .
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Олександр писав:Дякую :) . Потрібно більше БАБАЇВ щоб нас браки боялися :men: . Шановні рибалки підтримайте нас. А інакше непотрібно плакатись в хустинку, що приїхав природа клас, і тому подібне, і все булоб чудово якби не :cry_ing: ......
Всегда готов - телефон кину в личку...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Олександр »

Всім небайдужим велике ДЯКУЮ від рибалок Рівненщини. І порада на майбутнє розповідайте про нас всім, навіть бракон"єрам. Чим більше гримить тим більше бояться.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Олександр »

Бачу тема глохне :men: . Може браконьєрськими гріхами й нормальні риболови займаються потроху, бо чому ж притихли :ny_tik: ? Шановна публіка форуму підтримуйте нас і приводьте з собою друзів. Для початку просто скажіть своє так :-ok-: , а коли нас назбирається достатньо ми будемо організовуватись по справжньому. Я записую телефони, візитки і тому подібне. Також запрошую і представників інших клубів будемо в цьому питанні організовуватись.
Аватар користувача
AnMyk
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 193
З нами з: 24 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення AnMyk »

Олександр писав:Бачу тема глохне :men: . Може браконьєрськими гріхами й нормальні риболови займаються потроху, бо чому ж притихли :ny_tik: ? Шановна публіка форуму підтримуйте нас і приводьте з собою друзів. Для початку просто скажіть своє так :-ok-: , а коли нас назбирається достатньо ми будемо організовуватись по справжньому. Я записую телефони, візитки і тому подібне. Також запрошую і представників інших клубів будемо в цьому питанні організовуватись.
З "браконьєрскими гріхами" це вже Ви занадто...
Тема глохне, притихли і не підтримують по простій причині - не переконали, не вірять що ідея буде реально працювати.
Ви розраховуєте на риболовів що мають транспорт, рибалять самі або в компанії яка в любий момент готова в лічені хвилини зірватись з місця і пожертвувати часом (як правило, вихідним днем) виділеним на улюблену справу на сумнівну боротьбу з браками чи то за допомогою корочок, чи то кількості. При цьому розуміється що рибінспекція і міліція фактично бездіють, а те що браки, як правило місцеві, можуть теж оперативно зібрати "групу підтримки" не враховується.
Вибачте, якщо несвідомо образив, але я висловив по крайній мірі свій сумнів.
Аватар користувача
SashulkaB3
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 305
З нами з: 09 липня 2009, 00:00
Звідки: с.Олександрія Рівненського р-ну
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення SashulkaB3 »

Тема глохне бо відписувачів тут тільки пару чоловік, решта гості і черпають лише корисну собі інформацію!!!
Про себе, так я номер телефону записав і при нагоді буду дзвонити і розказувати. З мене цього достатньо, а про зіпсований єдиний вихідний день, з автором посту повище згодний на всі 100%
Що зможу, те зроблю сам, звичайно оціню страх і ризик спочатку своєму здоровью, а там прийму рішення. :-ok-:
Жизнь - любить то что делаешь и делать то что любишь!!!
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Олександр »

Я не ображаюсь не діва. По друге це все неодному мені потрібно всі люблять рибку ловити . По третє Віхідний може й пропаде але брака хоч одного зловити і заставити порізати свої сітки це вже результат. По четверте сумніваюсь я що вони збираються в групи 5-10 чоловік і людям далеко їхати непотрібно 5-10 км.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством рыбаками (обсуждение методов)

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Идею Олександра можно на начальном этапе осуществить (к примеру) так:
1. Создать базу телефонов рыбаков которые согласны "не словом, а делом" поучаствовать в борьбе с браками
2. При обнаружении браков рыбак звонит координатору, который СМС рассылкой (массовой, скопом для всей группы созданой в телефоне) оповещает всех рыбаков о месте где браки орудуют.
3. Те кто находятся недалеко и имеют возможность подтянуться звонят координатору - уточняют место и сообщают ориентировочное время прибытия.
4. Координатор одновременно оповещает рыбохрану и милицию.
5. ........, а тут дальше не понятно как действовать, чтоб остаться в правовом поле и дело сделать?

Поправляйте, у кого какие мысли
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість