Грушвица

Звіти про фідерну рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Николай33 писав:наверное лавочку зимнюю прикроет, всё таки народ у нас жадный .
Два варіанти, як на мою думку: або прикрить, або брати відповідну плату - гривень з 30, а не 10, як ввели з сьогоднішнього дня. Літом квиток був 100 грн.
Третій варіант - запропонований Олегом - викупати упійманих карпиків за ціною по домовленості рибаки не сприйняли...
Аватар користувача
Бабай
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 76
З нами з: 22 серпня 2009, 00:00
Телефон: 0976716672
Звідки: с. Велика Омеляна
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Бабай »

Знайомий з Грушвицы розповыдав. що в неділю нарахував 180 рибалок на ставу, на рахунок кльову незнаю. Розповідав що в пятницю чи в суботу якийсь дурень пяний машиною по ставу їздив :lol:
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Душман »

Господа!
10 апреля еду на став тестировать бойлы накатанные для Грушвицы и планирую сыпнуть кг.5 динамита с ричвардом хай жре.
С увжением Душман.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Душман писав: планирую сыпнуть кг.5 динамита с ричвардом ...
Не втримався - дехто може зрозуміти як "5 кеге динаміта з бікфордом..." :D :D :D

Нагадаю, що командою "Валта" по останньому льду на мормишку необережно було виловлено дві зеркальні самочки - одну 5,6 кеге через "травми несумісні з життям" було забрано, а дещо меншу... приблизно 5 кеге благополучно відпущено.... Так що для короповиків там є що ловити... :wink:

Директор ставу Олег живе (поки що) на цьому сайті - http://forum.fishing-ua.com/showthread. ... #post69730
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Душман »

Бодя! Динамит и Ричворд это есть протеиновые шарики типа бойли размером 18мм, и 20мм которыми я кормил Вашу самочку.
О рыбалке:
Клев карася отменный на опарыш фидерной снастью каждых 5 минут поклевка, но мне кажется что рыба не активная исходя по поклевкам все были на опускание (в берег).
Карась клевал от 150 до 350гр.
Теперь о главном КАРП еще не активен, но у меня была одна потяжка, 2 пика сигнализаторов, и паровоз в берег.
Итог 1 карпик гр.700 на БОЙЛИ.
Горох,кукурузу,опарыш на карповые пруты не ставил.
Так что Господа Карпятники на БОЙЛИ в Грушвице КЛЮЕТ.

С Уважением Душман.

Билет 100гр, все РИБИ выпущены в родную стихию.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Душман писав: Бодя! Динамит и Ричворд это есть протеиновые шарики типа бойли размером 18мм, и 20мм которыми я кормил Вашу самочку.
:D :D :D :D :D
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Душман »

Я никогда и ни от кго, не скрываю на что ловлю.
Проблема в том, что я испытывал самокаты которые катает мой напарник по команде (ОДИССЕЙ), которые приготовлены для соревнования в Маклашеве, сотав я незнаю, на запах похоже что они сделаны на СОУРСЕ, время растворения в холодной воде с 20мм до 10мм -4часа,
и они показали что после заброса 20 штук бойлов в зону ловли карп ими начал интерисоватся, при этом никогда в этот став я не бросал скажу больше что растворимые самокаты не подходят на все водоемы из за разной кислотности воды, по этому нужно проверять и эксперементировать.
В продаже этих бойлов нет (их сибистоимость при изготовлении получается в раене 300гр. за 1кг. удовольствие не из дорогих.
В прошлом году в Маклашеве 20 октября поймал в пределах ста кг рыбов, приэтом еще успевал судить и взвешивать рыбу у спортсменов.
Я думаю на Грушивецу будет достаточно четырех видов два мясо и два сладких из линейки ДИНАМИТ, я часто кормил этими бойлами когда приезжал сюда с семьей в прошлом году.
Могу дать на пробу несколько штук, но ими нужно кормить чтобы рыба распробовала, в чем прикол этих самокатов если карп попробовал этот бойл то он как торпеда будет летать по ставу искать еще.В прошлом году Молдоване продавали чтот похожее в пределах 900гр.-1200гр. за 1 кило.
В прошлом сезоне на Ч.У в Каменке у меня был прикол с самокатами.
Дружбан дал мне полтора килограма самокатов для проверки, на МОСОРЕ ничего, Шепель тоже ноль,Барабой тоже ноль.
Осталось грам триста 15мм растворяшек, решил попробовать на вторые сутки в Каменке Офигел сам, выезжало по 4 прута сразу, поймал 148 кг на 300гр самокатов,когда стали заканчиваться ставил половину самоката половину СОУРС Динамит и поклевки были тоже.
Если своей писаниной что то подсказал буду рад.
С Уважением Душман.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Душман »

Всегда рад буду помочь, и кому будет интересно поделюсь своим опытом
в спортивной ловле карпа.
С Уважением Душман.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення Vetal »

Звіт про першотравневу рибалку на даній водоймі. Бригада в чисельності 4 рибацюги, маршруткою з ЖД вокзалу, вирушила в Грушвицю. :bra_vo: На ставку біля 7 ранку. Взяв 3 снасті, поплавчанку, фідер, і китайський телескоп замучений під фідер. Прибувши на місце стало зрозуміло, що карась пішов на нерест, плавав і плюскався під самим берегом. Прикормив місця, розмотав снасті і в бій. Наживкою слугували: опариш, червяк, мастирка, манка, горох, кукуруза. Чекаємо годину нуль, чекаємо другу нуль. Сонечко пригріло, пташечки співають, кльову немає :sh_ok: настрій всерівно суперрррр. Приліг трішки вздрімнути, тут мій товариш кричить: "Веталь поплавочна"!!! зриваюсь на рівні ноги і роблю підсічку, секунда, дві і фрикціон починає працювати, відчуваю приємну важкість але не схожу на карпову, хвилина боротьби і бачу у воді красеня амура, товарши бере його в підсак є, руки трусяться хвилювання... Фууу. є. Вперше в житті піймав цю рибу, чесно кажучи вражень купа, супер. (наживкою слугувала манка). Ну думаю зараз попре..Не тут то було. І прикормлював, і в манку меду йому нічого, горох задіпований і горох звичайний. НУль.. Біля 11 години один з учасників риболовлі витягує залікового карася на кукурудзу. Чекаєм далі, тиша. Бачу кінчик мого фідера захитався, потяжка, підсічка, відчуваю єєєє. Витягую карпик до кілограма, взяв на мастирку, закидаю, чекаєм далі, тишаа. Було спіймано ще 4 карпика за цілий день рибалки. У друзів результат ще гірше: один з нульом в графі улов, двоє інших по одному карасю. У мене улов 3 кг. Колеги в той день сказали шо я певно чимось цікавим снідав ;;-))) На ставку було ще 3 рибалки, і по нашим спостереженням рибалили краще нас. Підходив до нас також власник ставка Олег, розповів що цього року запустили 130 солідних екземплярів коропа і що цього року буде "рвать снасті як треба" :co_ol: Розповів також, що треба було брати мотиля, тоді б карасів спіймали багато :-ok-: а так.... Висновок хлопці залишились з нульом, тому що снасті занадто літні, діаметр поводків 0,18 в той час як у мене 0,12. Рибалкою залишився задоволений. Буде змога (гроші) вирвусь ще якось на цю водойму.
Аватар користувача
bag25
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 74
З нами з: 12 травня 2008, 00:00
Телефон: 0504438557
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення bag25 »

Доброго дня. Мав нагоду 18.05.2010р. порибалити в Грушвиці. В цьому році це перша рибалка (відкриття сезону). Плата за риболовлю залишилась стара, з'явилась нова умова: на одного рибалку - max. 5 вудок.
Тепер до ловлі: активно клює карась - опариш, мастирка....
меньш активно: карп - кукурудза, бойли, горох....
За 07:30 до 18:00 мною було зловлено (та забрано до дому) 6кг. риби, з них карпа 4шт. -500-600гр.
Ну і саме цікаве - задоволення. В зв'язку з обмеженням, карпова вудка була одна на бойли (торішні) "скопекс". Сигналізатори запищали двічі.
Перший був результативним (витягував без поспіху хвилин 15.) :
Зображення
карпік близько 4кг.
Зображення
ну і прощання з красенем:
Зображення

Через 20хв. неочікувано знову пі.пі.пі.пі підбігаю . ліску не мотає, тільки присів подивитись знову пі.пі.пі.пі - я підсікаю Є :sh_ok: щось більше, впирається сильно (думаю- відпущу трішкі більше фрекціон) так і зробив да за сильно :smu:sche_nie: карп цим і скористався :cry_ing: зхід .
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення Likar »

Був 16.05 - зранку непогана погода була, взяв дзеркального "стандарт" потім здійнявся шалений вітер і дощ, під час якого взяли ще 2 тузіка.
Схоже, що в Грушвиці отакий стандарт риби - тузіки 500-600г та дзеркальні приблизно 4 кг... Більших не видно на фото. Якщо вірити тому, що "запустили кілька більших", то, напевне їх там з десяток-другий. Охоронець розказував про карпів 19 кг - але я чомусь не вірю в ці казочки.
Зображення
PS процес відпускання риби виявився кумедним. відео http://www.youtube.com/watch?v=qP871u8zgt8" onclick="window.open(this.href);return false;
SAZAN
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 50
З нами з: 25 квітня 2010, 22:26
Телефон: 12345678
Контактна інформація:

Re:

Непрочитане повідомлення SAZAN »

Душман писав:Я никогда и ни от кго, не скрываю на что ловлю.
Проблема в том, что я испытывал самокаты которые катает мой напарник по команде (ОДИССЕЙ), которые приготовлены для соревнования в Маклашеве, сотав я незнаю, на запах похоже что они сделаны на СОУРСЕ, время растворения в холодной воде с 20мм до 10мм -4часа,
и они показали что после заброса 20 штук бойлов в зону ловли карп ими начал интерисоватся, при этом никогда в этот став я не бросал скажу больше что растворимые самокаты не подходят на все водоемы из за разной кислотности воды, по этому нужно проверять и эксперементировать.
В продаже этих бойлов нет (их сибистоимость при изготовлении получается в раене 300гр. за 1кг. удовольствие не из дорогих.
В прошлом году в Маклашеве 20 октября поймал в пределах ста кг рыбов, приэтом еще успевал судить и взвешивать рыбу у спортсменов.
Я думаю на Грушивецу будет достаточно четырех видов два мясо и два сладких из линейки ДИНАМИТ, я часто кормил этими бойлами когда приезжал сюда с семьей в прошлом году.
Могу дать на пробу несколько штук, но ими нужно кормить чтобы рыба распробовала, в чем прикол этих самокатов если карп попробовал этот бойл то он как торпеда будет летать по ставу искать еще.В прошлом году Молдоване продавали чтот похожее в пределах 900гр.-1200гр. за 1 кило.
С Уважением Душман.
з повагою sazan, але чомусь пан expert не нагадує про рекламу всім відомим самокатам, щодо ціни на молдавські не правда не лякай людей десь в районі-150-350гр. за 1 кг. що до Грушвиці це один із улюблених моііх водойомів.так треба дописати що я ніякого відношення до водойми не маю. в прошлому році дуже гарно там рибачив і брало як на дешеве так і на дороге тільки правильно підібрати там багато джерел з ранку на одне з 10 ще на друге з 12 ще на інше.
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення Likar »

а по розмірах виловленої риби зорієнтуєте?
Аватар користувача
Душман
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 315
З нами з: 26 квітня 2008, 00:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення Душман »

Вова! Я думаю в Грушвице карп будет клевать на любой бойл,который прийдется ему по вкусу, вообще имею в виду системную ловлю какрпа при большем количестве поклевок ее добится можно и в Грушвице.
О румынских растворимых бойлах, 2 года назад молдоване испробовали на наших водоемах, и когда еще в продаже их не было цена у людей которые завозили их в Украину достигала от 900 до 1200гр, это не я придумал.На отборочном команда СОЛО на них ловила и про цену сказали мне они, так как покупали у молдован растворяшки.Я незнаю назывались они цензар или как то еще.Я не верю что с помощью этих бойлов можно обловить бойли Любомира (смотри соревнование М.К Радута).
С Уважением Душман.
Рыба не еда, рыба - друг!
Аватар користувача
Likar
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 65
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Грушвица

Непрочитане повідомлення Likar »

я в Одесі купив на Київському ринку самокати місцевого умільця на пробу. теж темні. штук 15 за 12 грн. в Грушвиці була одна покльовка. бойл на час покльовки наполовину розчинився.
Доречі, кажуть, що в Барабоях ціна зараз - космос. та й на всіх ближніх ставах попіднімали ціни до 300 грн. Народ тепер їздить за сотні кілометрів на рибалку :sh_ok: . ... це я про Одещину, де я зараз знаходжуся. Якщо буде вилазка Душмана і компаніі в Барабої - відпишіться в ЛС - може приєднаюся.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 2 гостей