р. Горинь

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Starter
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 98
З нами з: 10 лютого 2008, 01:00
Телефон: +380673627707
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Starter »

На мене теж можете розраховувати.
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Горыныч решай дату виїзду, ми з собою рибінспектора захватимо.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

EXPERT писав:Горыныч решай дату виїзду, ми з собою рибінспектора захватимо.
Дата зависит от "мордатого" :) - когда он новые сети купит и решит их поставить, и от швагра - как он сможет выскочить на рыбалку и мне отзвониться...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
-Fys-
Споглядаючий
Споглядаючий
Повідомлень: 3
З нами з: 23 квітня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення -Fys- »

Я новачок в цьому :)
18.04.2009 19:20
р.Горинь
с.Вельгір
1 удар 1 щука .
Заважила на 1.2 кг
Снасть воблер плаваючий жовтий.
Після цього навіть ударів не було.
Бачив місцевого монстра(щука приблизно кг.5 ) но мій воблер монстру по ходу не довподоби.
Зображення
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

artcool писав:.....
P.S. Так все ж таки куди поїхати на вихідних на хижака????????????? :?:
Рекомендувати не буду, проте спробував би половити на Горині. Там завжди є шанс щось впіймати. Тим більше, що зараз рівень води якщо не в нормі, то майже, тай хижак вже активізувався. На які приманки ловити, тактика лову - включай фантазію :lol:
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Рома »

Неділя, 26.04.09.
Сьома година ранку. Сонце вже світить, морозець (приморозок) ніби починає спадати. Сумка на плече, спінінг в руки і вперед на Горинь. Йти не далеко – 10 хв. По дорозі трохи мерзнуть руки й вуха, а в голові рояться думки де і на що Не доходячи до річки бачу над нею туман, а вже майже біля річки і мороз на траві.
Зображення
Прийшовши, відмічаю низьку воду і повну відсутність активності риби. Довго розказувати не буду – ОП. За майже дві години лову не було ні однієї покльовки. Вже коли йшов назад, то помітив, що риба (верхоплавки) потрохи почала виходити на поверхню. Можливо доцільніше було йти на риболовлю після обіду? Незважаючи на від"ємний результатт лову, ранковий заряд бодрості отриманий. :) Отаке.
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

В субботу отпросился у семьи опробовать приобретенные Понтунчики по голавлю на Горыни в Александрии.
Встретились с Олегом-Ровно около 6 часов и пошли по Горыни. На грунте иней, руки мерзнут, на Горыни сильный туман, но с восходом солнца сразу потеплело, а потом стало даже жарко в свитере…
Мне понравились место на Горыни к которому мы сразу подошли (на фото с мобилки),
Зображення
и я остался, а Олег пошел дальше. И не даром остался… Как только солнце осветило этот участок речки заметил, что малька на обратке возле струи гоняет хищник (я сначала подумал, что щука), но потом прямо под ногами через поляризационные очки увидал красавца красноперого :). Этот был думаю около 1 кг, забегая вперед напишу что в этот день я видал полностью (от носа до хвоста) 5 голавлей, весом от 1 до 1,5 кг – знал, что есть голавль на Горыни, но не думал, что увижу на одной рыбалке столько…
Короче как увидал – чуть сердце не стало :), адреналин зашкаливает, интересно словить аж жуть…
Выходов голавля за мальком было еще много на аналогичных местах - струя по соседству с обраткой, но опыта ловли голавля нет, хотя и подначитался…
Олег звонит и подгоняет – двигайся, а я не могу оторваться от мест где есть выходы голавля… В результате пройду по Горыни с километр и тянет назад – где выходы были, и так 2 раза :lol: …
Олег таки словил своего голавлика грамм на 300, может немного больше (по голавлю глаз не набитый) и его батя обрыбился щучкой с пол кило. А я остался «незайманым» :), хотя то, что видел немаленьких голавлей воочию, меня сильно вдохновило…
Позже, анализируя, я пришел к выводу, что видимо в тех местах, где я его видел, наверно, и он меня прекрасно рассмотрел и вряд ли взял бы приманку «в ногах» или немногим далее – надо подавать приманку в ЭТО место но из далека (что в проблематично из за кустов) или искать его в других местах – как нашел его Олег…
Короче вывод – и в Горыни голавля ловить можно (поскольку он есть), надо только научиться…

ЗЫ. Забыл написать, что второй раз искупался в этом году - за воблером, слава Богу, что плавающий – зацепился за коряжку, сплавал – достал…
А Олегу пришлось лазить за на дерево нависающее над водой – тоже спас дорогой понтунчик :)
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

р.Горинь, р-н с.Олександрія

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

В неділю зранку вийшов до обіду, правда в напрямку, протилежному , що були з Гориничем в суботу.
Цікавий поворот, обратка, крутий берег висотою 2-2,5м, але кілька спусків до води рибачкі зробили. Якщо напередодні я робив дві-три проводки і переходив на іньше місце, то цей раз вибрав наступну тактику: вирішив причесати метрів триста поворота от і до двумя-тримя видами воблерів (салмо тіні, понтун та джаксон стрибунець, всі плаваючи), тим більше, що головень видав себе пару раз висунув морду з води за комахами. Як пишуть, щука і головень погані сусіди, тому поставив моно 0,2 без поводка. Проводка повільна, монотонна, з паузами. На одну із таких затяжних пауз хапнув головень, другій, кстаті мій.
Раніше я і гадки не мав, що це такє...
Але завдяки наближаючийся зустрічи в млинові, потихеньку набераюсь досвіду, а в млинові надіюсь почути і побачити поради досвідчених колег!
Зображення
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

01.05.2009 ОЛЕКСАНДРІЯ

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

З Днем Солидарности Трудящихся, колегі!

перед демостраціею вирішив навести целкость за допомогою спінінга.
За моїми спостереженнями головень починає проявляти себе з 8-9.00, коли сонце вже високо, тепліє, над водою починають літати комахи, що не є секретом, кругом в літературі наголошують про традиційний моціон головня. але погодьтесь, колегі, власні висновки та досвід завжди приємніший!

незважаючи на "багатий власний" досвід, все ж таки вийшов в 6.00, з запасом часу, бо вирішив розвідати нові місця. в результаті, заліз в такі хащі, що був не радий! мав два явних но пустих тичка, і один результативний, лобатий грам 300, щось більші мені не попадаються.
бідолаха засмоктав вобчика по самі гланди, як я не старався витянути обережно, але кровушку чуваку пустив, нажаль - без варіантів...

Зображення
Аватар користувача
larry
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 01 листопада 2008, 01:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення larry »

Трошки більший попався

Зображення
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

02/05

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

потренувався перед млиновом :wink:

Зображення
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Как говориться, представители нашей нации и в праздник не дремлют, кому праздник, а кому нехватка рыбы.
На р.Горынь около кошары с Михаилом вчера попытались словить рыбы на ушонку - не получилось, зато потренировались в очистке родной речки:




Вода упала на сантиметров 30-40, при чём, судя по всему где-то за сутки.
У Миши была поклёвка мелкого щурёнка + 1 мелкий окунь в активе.
У меня с дальней бровки - поклёвка на выбросе и сразу сход. Вот и усё :(
Востаннє редагувалось 05 травня 2009, 08:49 користувачем KYM, всього редагувалось 1 раз.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Niko
Абориген
Абориген
Повідомлень: 142
З нами з: 06 березня 2009, 01:00
Телефон: 0677713151
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Niko »

Мав нагоду порибалити вчора у вечері та сьогодні ранком на Горині в районі Бугрина. На рибалку їхав цілеспрямовано на головеника. В неділю у вечері з 18 години та в понеділок в 6 ранку на місці, перевірка спорядження (ловив на спінінг). Риба з вечора нелякана - підходить під ноги, таким чином понад самим берегом було взято два красені (ніколи не думав, що головеник такий проворний). Було кілька виходів трофейних екземплярів, але бракнуло досвіду і життя крепкої рибини не обірвалося. Ранком - тільки одна покльовка, вона результативна
Зображення
В годині восьмій підійшли друзі, кажуть в ночі працювали електрики. Настрій зіпсований, але рибалка - ні. Маю бажання ще поборотися із міцною рибиною, проте снасті необхідно підбирати ретельно. Хто не пробувавловити головеника раджу спробувати - повен бак адреналіну.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Горыныч »

Суббота, 09.05.09

В Деражно с семьей в р-не обеда, с/х работы и около 5 вечера выезжаю на Горынь попробовать словить голавлика. Пробовал словить в р-не понтонного моста (говорят, что браки там не бьют током – некуда убежать по реке…) – места очень интересные, закоряженные, течение из-за поваленных деревьев поворачивает то к одному берегу, то к другому, обратки…, т.е. теоретически он там должен быть, но я его не нашел, хотя и пробовал даже на майского жука.
После переехал на старицу (где «мордатый» сети ставил), очень мало воды, да и поднялась трава, но все ж решил попробовать на попер (Страйк Про) и буквально с первых забросов начались выходы маленькой щучки – потрясающее зрелище, азарт капец…
Зображення
Не сколько словить, потому, что видно – мелкая (надо сказать ни одна не засеклась – и слава Богу!), сколько выманить – спровоцировать на атаку… Побаловался минут 40 и перешел на Горынь – пробовал воблеры по свалу и обратке – ноль
Зображення Зображення
, стал джиговать – словился окушок и около 20 часов поехал домой…
Зображення
Продолжение в теме Корчин…
[/b]
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
larry
Ледар
Ледар
Повідомлень: 29
З нами з: 01 листопада 2008, 01:00
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення larry »

половил на спиннинг в р.Горинь ниже шлюза 16.05.09
вот результат:

Зображення
жерех 2,1кг

когда вытащил жереха, а сним прищлось немножко повозиться бо тянул на моно 0,16мм (само собой без подсака), увидел темный пучок водорослей возе морды внимания особого не обратил.

Зображення

когда позже рассмотрел... окалось кусок браковской сетки или экрана
Зображення

вот с какой раной в пасти плавала рыба и продолжала кормиться иначе погибла бы голодной смертью
Зображення

когда я увидел что это браковская сеть, рыба уже погибла и отпустить я уже ее не мог. Просто как-то после этого стало неприятно на душе рыба столько намучилась плавала с обрывком сети и я ее поймал. хоть и честно на спиннинг но всетаки убил а не освободил и не отпустил на волю.
:oops:
абидна
:cry:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість