Млинівське водосховище

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Да,Димча!Може б і пощастило.
Бо ми все таки були сьогодні в Млинові.
Результат 1счучка грам на 800 і з десяток окунів,не менше 150 гр кожен.Працювало майже все,воблер,силікон,вертушка.
А от місцеві пацанчігі провели майстер клас по вилову відбірного окуня на воблерки.
Саме головне,що на водоймі була помічена банда львівян,в складі трьох човнів в числі 5-ти чоловік.Досить активно косили млинівського окуня.
Готуйтеся!
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Може то пора вийнімати свою коробочку з воблерами :?: :D
Хоча скажу, що есі правильно підібрати метод проводочкі і т.п., то і силікончег також підрулює, перевіряв вчора, але звісно в певних моментах гума всеж таки поступалася твердим приманкам.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Jigmen
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 93
З нами з: 07 квітня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Jigmen »

Хоча скажу, що есі правильно підібрати метод проводочкі і т.п., то і силікончег також підрулює
Дуже доречна цитата!...Я ловив на силікон,і результатами дуже задоволений.В суботу була піймана щучка на 2100, і злив окуня біля 1кг.(не хотів заходити в підсак).А в неділю дуже добре відловились по окуню.Екземпляри були різні:від80до350-400гр.А Юра взяв одного грам на 800!Хоча і пробували різні приманки(попери,мінохи,кренки),на мою думку силікон процював краще всього. :!:
Рыба-ДРУГ,а не ЕДА!!!
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

to Jigman.
Та я бачив як ви там підбривали млинівських окунят і окунищ.
Біля 1 кг це той:
"- И так будет с каждим!!"?
Я на вашому хворумі читав,що у вас берег намічається? :twisted:
Чекаємо на запрошення. :roll:
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
Jigmen
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 93
З нами з: 07 квітня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Jigmen »

to tohin
Досадний схід був у суботу. А той "монстр",якого ти бачив,був десь 350-400гр.
На рахунок нашого берегового спінінга...Завжди раді бачити достойних супротивників.Ви в нас ще не були,так що "милости просим",рееструйте команду(...ди).З повагою...
Рыба-ДРУГ,а не ЕДА!!!
Аватар користувача
tohin
Козак
Козак
Повідомлень: 484
З нами з: 19 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення tohin »

Дуже вдячний!
Бум збирати колективи(я так гадаю)!
Чекайте!!!
...вона чистила рибу,а він її жарив!
Аватар користувача
EXPERT
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 746
З нами з: 23 листопада 2007, 01:00
Звідки: г.Ровно РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення EXPERT »

Сьогодні на Млинівському водосховищі наблюдалась активізація браків.
Риболови - спортсмени випадково якорями зацепили більше п'яти сіток, що давно не траплялоь.
Видно браки просікли, що інспекторів прокуратура трусить за протоколи минувших років.
На сьогодняшній день уже півмісяця рибоохорону лихорадить, інспекторів робота паралізована, чим і користуються браки.
В мене виникає питання до народних депутатів Озімковського та Данілова, які так боролись за зміну керівництва Рівненської рибоохорони.
Де їх обіцянимй порядок? Доки бачимо розгул браконьєрства.
Аватар користувача
vvi
Боєць
Боєць
Повідомлень: 241
З нами з: 14 липня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення vvi »

Більш чим переконаний, що на форумі вони Ваше запитання не прочитають.

Ак альтернатива , може бути фото звернення до них листом як до депкутатів , як наслідок обовязкова відповідь н апротязі 30 днів може бути звернення в рибінеспекцію і т.д.

Адже РОФРС має офіційний стату, і це більш ніж просто рибак напише і т.д.
"... А в это время сейчас кто то на рыбалке..."
Аватар користувача
Dimon999
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Dimon999 »

в воскресенье плавали с Бодей на хранилище в районе пляжа.так же приехали Палыч,Вован иВася. плавали и млыновские спинингисты. скажу на перед,что без рыбы не остался ни кто.даже Михуй иванович поймал щупачка и пяток окунцов.
мы с Бодей ловили только микрухой,на щуку не расчитывали.однако у меня в прилове была щучка 700-800гр. вообще было поймано по 30 окуней. мои весили чуть больше 6кг.штук 5-6 от 400 до 550гр.


Зображення
вот такие окуни
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

ААААА... 8O нимагууууву... на шо брали?
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
bogdan
Герой
Герой
Повідомлень: 574
З нами з: 19 грудня 2007, 01:00
Звідки: РО ФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення bogdan »

Мій найбільший окуняра заважив 690 грамов 8O
А 5 найбільших - 1, 850 кеге. неслабо...

Повторюсь ще раз -

... зібралися несподівано в суботу з Дімоном на Млинів... Моя "Уфімка" - в аварійному стані. не від старості - а від пройденого за 5 сезонів кілометражу. Резина- ж не железо, вона ж треться
Зрештою, човна після кількох обдзвонів чампіону так ніхто і не позичив - ( будемо приймати каральні спецзасоби ) довелося вночі латати свій і... вперед. В обід щілина між чорною гумою уключини і латкою під веслом (протерлося) дала 7-ми сантиметрову прореху!!! прямо не руслі!!!
До нештатної ситуації був готовий - тільки дірку очікував не в тому місці... Маякую Дімону,який завжди поруч , а сам рукою - благо тканиняна гума "Уфімки" мяка - зажимаю діряху, іншою рукою підєдную насос до катастрофічно спускаючого балона і "отчаяно" качаю... Помагає...
Дімон забирає з човна все спорядження і навіть окунів, які ще не потрапили на кукан (все трапилося якраз на закінченні котла) і намагається мене транспортувати до берега... Палки і купа речей заважають... На допомогу приходить Володя Зозуля, який скромно підловлювався рядом. Він героїчно буксирує мене до найближчого меляка... під крики "Швидше! Тону!!!" зрештою на півметровій глибині вода заливає "Уфімку" з лівого борту...
Висновок -"Уфімка"- малопотопляємий човен. Навіть при здутті одного борта я міг зберегти все спорядженння.. якийсь час... при певному вітрі... ну при штормі і один балон за щастя
Зрештою Михайло Сміян перевозить мене і мій змотаний човен на Млинівський пляж, де вже чекає Дімон зі всім спорядженням. Маленька перстановка - і ми з Дімоном удвох на його перевіреній штормами "Уфімці" продовжуємо в вітрюган і дощару пошук млинівських окунів... А найшли їх на руслі... Клас
Аватар користувача
Dimon999
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Dimon999 »

KYM писав:ААААА... 8O нимагууууву... на шо брали?
Серега,не поверишь,брали на твистер... :evil: :twisted: :evil:
Аватар користувача
Dimon999
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Dimon999 »

вчера с Василием и Шишиком опять ездили на Млынов.
пока мы с Васей разминались перед выходом на воду , Шишик уже выплыл и минут 20 полоскал в воде силиконовую рыбку.я подплыл к ниму и посмотрев на это дело, сказал ,чтоб он прицепил твистер.
результат был на лицо. первый заброс и щучка грам 700 уже у него в лодке.однако активного клева не наблюдалось.котлов почти не было. встречались выходы единичного окуня.после 12.00 поднялся бодрый ветруган и на открытом плесе ловить было очень не комфортно. в заливах окуня не было, поплыли к мосту,но и там болт. после 18.00 ветер наконец утих и смогли до 20.00 нормально порыбачить. окуня нашли на русле и поймали штук по 5.
основная масса окуня 150-250гр пару окуней грам по400
:evil: :twisted: :evil:
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

gor писав:
Пожалуйста подскажите ещё разок номер телефона байдарочной базы в Млынове, а то я посеял ((
Можливо є у когось № тел. на байдарочну станцію? Дає його Іванович взагалі? Дайте відповідь плз людині.
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Dimon999
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 64
З нами з: 24 лютого 2009, 01:00
Звідки: м.Рівне РОФРС
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Dimon999 »

в воскресенье с Григоровичем плавали и на против пляжа, и к мосту ,
и в траве. клев ни в п...ду. поймал 25 шт. самые крупные 480 и 420 гр. щука сьела один твистер . у Боди 20 шт. но мелкие.
плавал так же Черный фельшер с батей. говорил , что батя поймал щуку на5 кг
видел бригаду со Львова,плавали суботу и воскресенье. поймали щуку за 2кг с окунем слабо.я думаю отчет напишут,если захотят
:evil: :twisted: :evil:
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей