р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Вчора після роботи пішов прогулятися біля нашої річки Замчисько, прихвативши із собою спінінг. Напередодні знайомий казав, що бачив невелику активність окуня, тому це і було причиною мого походу. Рибаків було чимало, в основному всі сиділи на линя. І зазначу що не дарма. Кльов не був дуже активним, але періодично народ витягував линів різної величини, також попадплися невеликі окунці та щучки (все на хробака). Знайомий при мені впіймав і відразуж відпустив невеликого линочка.
Зображення
У мене ж справи були не ахті. За весь час лову (18.15-19.45) я не заробив жодного удару. Активності хижака також не було помічено.
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько та водойми на ній

Непрочитане повідомлення juice »

Скинь силочку на гуглє де ця місцина.
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Аватар користувача
Горыныч
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 885
З нами з: 13 грудня 2007, 01:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Горыныч »

juice писав:Скинь силочку на гуглє де ця місцина.
Чего там скидывать - через Костополь течет...
Улыбайтесь, господа! Во весь улыбальник улыбайтесь :)))) ...
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Вчора ввечері (06.05.) вирішив перевірити одне болотце на наявність риби, а точніше хижака з метою перевірити в роботі новий спінінг (Кінгфішер Тиса). Називаю його болотцем, тому що при своєму доволі великому розмірі воно має глибину не більше 1 м і влітку дуже сильно заростає водоростями. За різними непідтвердженими даними в водоймі водиться карась, лин, окунь, щука, плотва. Болотом водойму ще можна назвати із-за великої кількості сміття біля неї залишеного "допропорядними" костопільчанами... Отже 10 хв неспішної ходи і я вже обловлюю водойму. Джига вагою 3 гр чепляла зілля на дні водойми. Поставив 2 гр - не набагато краще, але все ж таки можна було здійснити більш-менш нормальну проводку. Половивши хв. 20 помітив в стороні, де було затишно, активність якоїсь риби, не хижака. Підійшовши ближче, побачив, що це гуляла скоріш за все невеличка плотва. А де мальок там і хижак.. Враховуючи те, що рибка плюхалась в зарослій зіллям частині водойми вирішив поставити попера :du_ma_et: . Кілька надцять проводок результату не дали. Далі в хід пішов рапаловський (не пам"ятаю назви) мінноу. На першій же проводці при доволі таки активному твіччингу приманку атакував невеликий окунець - поплив звати батька. Потім тишина. Спробував мепс №1 - ОП. Знову причепивши мінноу впіймав ще одного невеличкого матроса - поплив за першим. Час збігав і треба було вже йти додому. Отже водойму трошки дослідив, новий спінінг обловив :co_ol: , буде час приділю більше уваги. :-ok-:

ЗображенняЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Другий раз побував на водоймі (див. попередній звіт) - вечір 17.05.10. Цього разу результат був успішніший за попередній. За півтори години ловлі вдалося впіймати 7 полосатих, заробити 3 сходи риби і побачити супровід окунем приманки до берега. Хоч риба і невелика, але задоволення отримане, чого і всім бажаю :) .

ПС. Спосіб ловлі
- 90%- твіччинг (впіймана вся риба, зходи і супровід..) :-ok-: ;
- 5% - джиг - повне ігнорування рибою :nez-nayu: ;
- 5% - ловля блешнями - повне ігнорування рибою :du_ma_et: .

ЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

ROMAnion писав:Другий раз побував на водоймі (див. попередній звіт) - вечір 17.05.10. Цього разу результат був успішніший за попередній. За півтори години ловлі вдалося впіймати 7 полосатих, заробити 3 сходи риби і побачити супровід окунем приманки до берега. Хоч риба і невелика, але задоволення отримане, чого і всім бажаю :) .

ПС. Спосіб ловлі
- 90%- твіччинг (впіймана вся риба, зходи і супровід..) :-ok-: ;
- 5% - джиг - повне ігнорування рибою :nez-nayu: ;
- 5% - ловля блешнями - повне ігнорування рибою :du_ma_et: .
ловив ти я так розумію на воблери, а на 2 фотці випадково не Rapala Husky Jerk 05?????
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Viktorovi4 писав: ловив ти я так розумію на воблери, а на 2 фотці випадково не Rapala Husky Jerk 05?????
Саме так :a_g_a: .
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Вчора під вечір трохи прогулявся зі спінінгом в руках. Як результат одна невеличка, але дуже зла :mi_ga_et: щучка.
ЗображенняЗображенняЗображення
Зображення Romanmix2002
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення DBK »

Давно ніхто невідпусував про дану водойму тому скажу що щука є і немало але на рахунок великої то незнаю бо на власні очі бачив як мужик зловив на 1,5 кг я йому особисто помагав з виважуванням бо внього зламалася катушка ,але казали що зловили на 7 кг незнаю чи то правда чи ні. Був сьогодні практично по всій річці стояв лід тому доводилося шукати місця де можна було би зробити .Ловив за стадіоном за 2,5 години спіймав 4 щуки від 200 гр сама менша 650 гр це мій рекорд на цій водоймі.Цієї осені був 5 разів мною було зловлено 10 щук того року взагалі був повний нуль. Ловлю тількі на віброхвости Relax Kopyto переважно білого кольору ,щось дорожче типу воблера і блесни непробував , дуже багато зацепів можна обірвати.Дуже багато рибаків тієї неділі було чол 50 небуло де кидати , незнаю чим це зумовлено мабуть пішли слухи що риба є.бо тими роками рибаків можна було перелічити на пальцях однієї руки.Фотографій немає, телефон погано фоткає а цифровиком пока нерозжився, прийдеться вірити на слово....
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення DBK »

Відпрацювавши сьогодні до 14-00 вирішив вийти пополоскать спінінга і нові приманки куплені взимку перший раз в цьому році. В 15-00 я вже був на водоймі , побачив знайомого в нього в заліку виловленої риби небуло було тількі 2 удари. Річка повноводна ще стількі води в своєму житті я небачив вибравши більш-менш нормальне місце , начинаю з Pontoon 21 Greedy Guts 65 SR , в цього воблера особо невірив і в разі зацепу небуло б жалко розпрощатися, так як в мене в коробці він вже цілий рік так нерозловився.
Отже перший заброс, м'ягкий твічінг і під самим берегом покльовка і щучка 250 гр на березі на таке я відверто неочікував , був приємно здивований а особливо воблером. Далі хв 30 холостих і знову покльовка під самим берегом на той самий воблер, декілька сек боротьби і щука 1200 гр на березі. Обидві щуки були в п'явках, але вже віднерестилася. Потім ще був прикрий схід незнаю чого , вчепилося на кілька сек .
Отакий виявився початок сезону :-( :-( :-(
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Сьогодні вирішив згадати як закидати спінінг. Давнекько вже "цим ділом" не займався. Як завжди, часу для риболовлі обмаль, тому вийшов на найближчу "урбаністичну" водойму. Водойма специфічна, так як джигувати там неможливо - все дно дуже замулене і у водорослях. Як це не дивно, рибка покльовувала. Значить ловити спіном ще не розучився. Першим спокусився окунець:
ЗображенняЗображення
Після деякої тиші клюнула щучка:
ЗображенняЗображення
Потім влетіло два окунці. Слід зазначити, що на цій водоймі рибачинить неабиякий супротив, тому витягувати її було дуже цікаво.
ЗображенняЗображення
І в кінці-кінців, коли перейшов на обертову блешню, спокусися ще один окунець. Так що впіймав більше ніж розраховував - риболовля вдалась.
ЗображенняЗображенняЗображенняЗображення
ПС. Сиділи рибалки, ловлячи на вудки. В улові плотва, червонопірки, лини. Водойма ще живе. :co_ol:
ПСС. В кінці риболовлі, все-таки, віддав дань водоймі - відірвав робочий воблер. :men:
ПССС. Щучка не постраждала :mi_ga_et: .
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення SPIN »

відірвав робочий воблер
яка модель воблера?
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

Бюджетний Rapala Husky Jerk 05. Показував непогані результати на цій і інших водоймах.
Зображення Romanmix2002
DBK
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 24 жовтня 2010, 21:27
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення DBK »

Був сьогодні на річці в центрі міста після 18-00 год на успіх особливо ненадіявся але дві покльовкі реалізував щука одна 300 а друга 550 гр. Витянув дві підряд з одного і того самого місця на віброхвост Relax. Риба на річці є був би час її ловити.....
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р. Замчисько (Костопіль) та водойми на ній

Непрочитане повідомлення Рома »

DBK писав:Був сьогодні на річці в центрі міста . ...
Також там був декілька днів тому. Дійшли чутки, що почала попадатися залікова щука, тому вирішив їх перевірити. Почав з віброхвостів Релакс - нуль. Перейшовши на твістер кислотного кольору - заробив схід одного екземпляра в районі 0,5 кг. І в кінці-кінців відійшов від нуля щучкою вагою біля 150 гр. :smu:sche_nie: (відразу ж втоплена). Спокусилася на 80 Орбіт.
DBK писав:... Риба на річці є був би час її ловити..
Підтверджую.
Зображення Romanmix2002
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 5 гостей