Прилбичі(Львівщина)

Тут пишемо звіти про рибалку
Правила форуму
Правила форуму
Перше, вонож і останнє

1. Дописувач форуму повинен дотримуватися норм поведінки в цивілізованому громадському місті. Не хамити. Не смітити
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Прилбичі (Львівщина)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Думаю, що прийшов час створити дану тему. Незабаром(сподіваюсь)будуть суперзвіти...
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Отже випала нагода порибалити на даній водоймі.
Декілька фото, звіт пізніше...
Зображення
Зображення
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

По спецдомовленості вирушили на дану водойму з товаришем(Віталій) в п'ятницю. Відверто кажучи, розпочав приготування ще в неділю і включно до четверга робилися лідкори, повідки, перемотувалася жилка на катухах та інше...
Отже, прикормка скуплена машина завантажена і в дорогу. Через Львів нас провів мій КУМ(за що йому окреме ДЯКУЮ), а далі вже по прямій і ми на суперовій водоймі. Як видно на фото, зустріла вона нас чорними хмаринками та вітром, але...не даремно ми проїхали 260 км. щоб щось нас налякало.
Щоправда, довго визначалися з місцем розташування табору. Десь стирчать камиші, десь недуже приємний підхід до води та інші нюанси. Але, з місцем визначилися і в бій.
Маркування показувало або зацепи або траву або 1,6м. Причому 1,6м. були між травою, камишем та ще якоюсь рослинністю на 40-50 від берега. Перекидувати ту рослинність, сенсу не було. Все вирішено та закинуто + закормлено. Віталій скептично віднісся до ретельного закорму місця ловлі з допомогою "апельсинів", але на основі прикормки "Карп-Сазан" у воду полетіла кукурудза, бойли, пєлетс та ще купа різних домішок. В свою чергу я скептично віднісся до "Карп-Сазан", оскільки маю деякі думки, щодо позитивнішого використання "Карп-Карась" в даних умовах. Але...закормилися і почалися цікаві історії та купа кави з чайом. Ніч принесла купу сирості та холоду і ми вирішили передрімнути. В мене як завжди заведений будильник на 1,5 год. вперед і тепленька "разкрівушка" допомагає задрімати. Але вже о 02:47 мене будить шалений крик сигналізатора. Вилітаю з палатки та беру до рук палку і відразу відчуваю, що супротивник не здасться без бою. Фрикцион вищить, Віталій похрапує, а палка гнеться. Вирішую набрати товариша на мобільний - за декілька секунд Віталій вже з підсаком поруч. Але не так все просто...через 15хв. я реально втомлююсь і передаю палку напарнику. За 10 хв. знову палка в мене в руках і в мене в голові виникає думка, що цього супротивника МИ будемо тягати до ранку. Але, нажаль, риб зачепив сусідню палку ти вибив крючок в себе з роту. Це СТАЛОСЯ о 03:55. Я був в ШОЦІ. Отакої, жилку змінив, лідкори поставив міцні, повідок теж свіженький та дуже міцний і...прикрий схід після майже ГОДИННОЇ боротьби. Але менше з тим, риболовля триває.
Зауважую на що було клювання риби, перезаряжаємо два прута - кава - чай - знову на бокову.
Але в 06:00 знову писк сигналізатора, Віталій розпочинає виважування і я розумію, що :
1. Риба тут надзвичайно сильна
2. Виважування на прути з 3,0 Lbs це кайфово
Декілька миттєвостей і короп близько 4,5 кг. вже на фотосесії.
Зображення
Знову перезакидуємося на робочу комбінацію і вже не до сну. Ідуть приготування різних сумішей для вранішнього закорму. Сніданок, кава...І нарешті чарівний писк сигналізатора. 09:00 дістаємо коропця на 3,2 кг.
Зображення
Зображення
Вже помічаю, що тенденція до клювання іде в тому напрямку, що ми вгадали та починаю підбирати ще якусь комбінацію але з пилящими бойлами. Тобто 2*2. Знову влучаю в ціль. В 10:50 виймаємо красеня на 6 кг.
Зображення
Це вже цікаво - працює як пилюка так і тверді бойли... Але всі ті самі працюючі бойли мовчать, 12:00 мовчать, 13:00 - мовчать. Є два варіанти - або риб пішов з мілини, або потрібно змінювати бойли(смаки). Починаю підбір, але два прути залишаю на результативних. Віталій каже, що кльов триватиме, а я(бажаючи позитиву) кажу, що до вечора клювання затихне.
Далі буде...
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Але довго чекати не довелося 15:15 і виймаємо коропа на 4кг.
Зображення
Знову перекидаємо прути і о 17:00 знову короп - близько 3кг.
Далі викатка "апельсинів" та закорм. Хоча з Віталієм трішки посперечалися стосовно к-ті прикормки, але все-таки у воду полетіла максимальна к-ть корму(близько 10кг.). Відразу хочу показати в яких умовах нам довелося перебувати, але виніс з цього перебування тільки позитив - тренування по витривалості та вміння працювати в будь-яких умовах.
Зображення
Вирішили повечеряти і тут на горизонті з'являється автівка Андрія Кравцова. А далі приємне спілкування з провідними Львівськими карпятниками - Павлом та Андрієм. Коли спілкуєшся з такими людьми то реально відчуваєш себе першокласником в карповій тусовці. Пригостили гостей нашим Рівненським-поліським шедевром - мациком. Отримав від короткого спілкування масу позитивної інформації, особливо, що стосується даної водойми.
Вирішили з напарником, що до опівночі очікувати клювання не варто отже варто той час, що в нас залишається використати з максимальною користю - СОН.
З часом ми трішки не вгадали - покльовка відбулася о 00:50 - 3кг.
Зображення Далі о 01:20 - 4кг. Наступний короп о 01:30 - 4кг.Зображення Наступний о 02:38 - 6кг. Далі 04:00 - 4кг.Зображення Знову о 04:10 - 5кг. ЗображенняДалі 05:10 - 5 кг.
Знову клювання 05:40 - і розпочинає боротьбу Віталій з чимось ну дуже хорошим. Відразу читаю записи - покльовка на вже працюючу комбінацію. Беру підсак та іду на виважування. Коли побачив коропа, зрозумів, що Віталій буде надзвичайно здивований своїм результатом. У підсаці лежав короп, ну мінімум на 10 кг. Зображення
ЗображенняПісля зважування вітаю товариша з коропом який заважив понад 11кг. Ледь встигаємо випустити красеня і звучить нестримне піщання та вимотування жилки. Підсікаю :shock: та пригадую як вчорашні гості(Андрій та Павло)розповідали про "чорну гвардію"(близько 30шт. коропів від 5-8кг.)які виробляють чудо-біду. Реально спостерігаю як валить дим з шпулі, а вона вимотується. Стримувати фрікцион я не захотів, але потрішки затискав щоб призупинити того красунчика. Боротьба виявилася доволі таки тривалою, але перемога була на моєму боці. І зважування показало 7кг. Нажаль вже вмерли акумулятори фотоапарата і фото довелося робити за допомогою мобільного(Віталій з тебе фотки).
За декілька хв., а якщо точніше о 06:45 знову клювання і короп заважує 5 кг. Знову відбувається клювання (09:20) і виважуємо красеня на 8кг.
Зважаючи на те, що мали вже їхати з водойми в 11:00, вирішили не годуватися. Але водойма тримала своєю магнітичною силою і відїзд відбувся тільки в 13:00.
Дякую Львівському короповому клубові за таку водойму, дякую єгерям за нічні рейди. Дякую! Нарешті коропова суперводойма з'явилася неподалік Рівного. І як кажуть - ХОЧУ ЩЕ ;)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Незагорами новий виїзд на водойму. Сподіваюсь, що хлопаки прозвітуються ;)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Свіженька інфа з водойми - не встигли братушки приїхати і вже взяли двох карпів. Один на 1,8 кг. і другий на 4,9кг. Окрім цього адреналіну - були присутніми на випусканні монстрика...всіх секретів відкривати не буду, приїдуть та відпишуться.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Хлопаки ловлять нон-стоп, навіть по два прути вискакує... :shock: Але поки монстри їх ігнорують :roll:
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення DerSieger »

і так. приїхали з Віталіком на водойму в пятницю біля 17 години. йшов рясний дощик. вирішили перш за все поставити палатку і розвантажитись. між секторами було метрів 100-120, тому лагер поставили посередині. враження по водоймі - круть. велика, гарна водойма, але має один мінусок. берег весь в воді, сплошне місиво, ноги вгрузають вище кісточок. без чобіт там робити немає шо. поки туди-сюди, дощ вщух, розбіглись по сєкторах і гайда закидатись. десь в половину сьомої я позакидався і присів біля род-пода налаштовувати свінгера, бейтранери. дивлюсь - один свінгер провіс (сигналки ще не включені), поправив його, далі собі займаюсь а свінгер піднявся. я собі без задньої мислі знову його поправив а він знову піднявся і почав стравлювати бейтранер. і тут мене накінець то осінило - це ж покльовка! підсікаю - є! свищу Віталіку. він вгрузаючи по вуха в болото примчав з підсаком. виважили рибку на 1,8 кг. початок покладено. трохи заспокоївшись, примостився біля род-пода готувати прикорм. хвилинок так через п'ять як не ввалить паравозіще, аж пейджер підскочив. в результаті на березі карпуша на 5,9 кг. фотосесія, і назад в воду. далі почалося бурне затишшя. виявилось, шо в моєму фотіку сіли акамулятори і він помахав ручкою. на другий день, правда, позичив батарейки, але їх вистачило тільки на одну фотку. але тут в гру вступає віталік з своїм фотоапаратом і з гучною заявою, що його дочка спеціально для цієї рибалки зарядила акамулятор, тільки фотік чомусь не включається. виявилось, що акум заряжений, але лежить десь вдома... добре хоч телефони заряджені.
вже як було геть темно, як до нас зателефонував власник водойми і повідомив що везе 18-тку і чи не маємо ми бажання допомогти її запустити в водойму. звісно маємо. такого теляти в живу я ще не бачив!
ніч була глуха, тому виспались ми нормально, хоч трохи було холоднувато. на протязі дня мав 6 покльовок. було виловлено 1,5 кг., 5,9 кг., 4,4 кг., 2,1 кг., 2,3 кг., 3,7 кг. біля 16-ї години задовбавшись чекати покльовки, почвакав до табору готувати їсти. тільки поставив сковордку з зажаркою на газ - паравоз. "на крильях любві" шмаляю 50 метрів по болоту до род-пода чуть не гублячи чоботи по дорозі. тільки палку в руки - другий паравоз. дякую Віталіку, попік руки але зняв сковородку, яку я в паніці залишив на вогні, і погнав на поміч. витягли зразу 2 рибини. подвійний паравоз - це адреналін!
монстр-карпи чомусь не підходили, а у Віталі взагалі туго було з покльовками. на другу ніч я топив в палатці газом і Віталік пішов спати до машини. за ніч було 2 паравози. йо-майо. який торч під нерозривний віск пейджера з просоння шукати чоботи і летіти цих же 50 метрів топкого місива до род-пода і при цьому не загубити чоботи і правильно взяти напрямок, бо можна прибігти мяко кажучи трохи не туди.
Віталік і другу ніч спав як немовля, а я зранку мав паравоза але риба зійшла і в мене почався глушняк. зате у Віталі прорвало. паравоз за паравозом. і шо саме смішо, що він майже при всіх паравозах був біля табору. Віталік так мабуть в школі стометровку швидко не бігав, як тут. аж спина була вся в болоті. бризговиків то нема :D але про свої риби Віталя розкаже сам.
в результаті, я мав 11 покльовок. з них 9 риб загальною вагою 31 кг., одна покльовка прой...бана і один зхід. дуже багато зацепів. мав 8 обривів. закінчилось все - шоклідери, лідкори і т.п. тому цей сезон закриваю.
водойма цікава, я на ній перший раз, тому не зміг підібрати ключик на велику рибу. враховуючи особливості рельєфа і погодні умови рибалка була екстремальна, тому запамятається на довго. вражень маса. дякую власникам за надану нагоду в них порибачити.
вже як ми виїжали львівський рибалка, в секторі де були "скольмомакси" на змаганнях, дістав з відстані 40 метрів рибу на 18 кіл. мабуть ту шо ми запускали :evil: . погутарили трохи, львівяка дав нам декілька порад щодо рибалки в прилбичах, провів маленький майстер-клас по підготовці оснастки. щира і відкрита людина.
да й таке...
пи.си. фотки будуть пізніше.
пи.си.си. Дімон, дайош кнопочки.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення DerSieger »

ось три фотки, що встиг зробити мій фотік:
Зображення перша покльовка, без сигналізатора - 1,8 кг.

Зображення друга покльовка, паравоз на 5,9 кг.

Зображення в такій багнюці був наш табір. і це саме сухе місце на підвищенні

решта фоток у Віталіка на мобільному.
да й таке...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Незабаром чергова поїздка на Прилбичі(ну дуже хочеться поборотися з моцними корописьками)! Друзі, можемо поїхати разом.
Чекаю на Ваші повідомлення...Або реєструйтеся та відписуйтеся або зареєстровані учасники форуму відписуйтеся. Шара тільки цього року!!! Щоправда - під пильним наглядом ;)
Андрій Вікторович
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 30 вересня 2010, 20:35
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення Андрій Вікторович »

shalun_99, я би хотів поїхати з вами. напиши свою контактну інформацію мені в повідомлення.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

shalun_99, я би хотів поїхати з вами. напиши свою контактну інформацію мені в повідомлення.
Розкажіть трішки про себе...де рибалите, чи давно в короповій рибалці та інше.
Андрій Вікторович
Той, що в джунглях сидить
Той, що в джунглях сидить
Повідомлень: 2
З нами з: 30 вересня 2010, 20:35
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення Андрій Вікторович »

Я любитель, маю мало досвіду в карповій риболовлі.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення DerSieger »

ще парочка фото з водойми. перша фотка це 18-тка, яку ми допомагали запускати

Зображення Зображення Зображення
Зображення Зображення Зображення
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Прилбичі(Львівщина)

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Останні новини зводойми:
1. Здається на водоймі був наш форумчанин Ігор УЖ - кажуть досить добре відловився - чекаємо на звіт!!!
2. Одна із Львівських команд за добу зловила біля 300 кг риби :shock: :shock: :shock: - найменший 6 кг - а найбільший 14,7кг :o !
Кажуть що температура води значно піднялась і карп став дуже активним - УРРРААА!!!
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість