Столик

Все для зручності
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Столик

Непрочитане повідомлення DerSieger »

столик на рибалці дуже важлива річ. без нього в основному на березі бардак, мєлочовку завжди шукаєш в траві і готуєш монтажі на коліні.
тому я активно цікавився столиками в магазинах і в неті але прийшов до висновку що ше не родився той дизайнер, який розробить столик щоб мені підійшов. то маленький, то високий, то незручний, то ненадійний. да і бабулєсов ті дечки з ножками коштують не хіло. от і вирішив я собі зварганити столика сам, тскць під свої вимоги і своїми руцями. довго думав, шоб це таке придумати, шоб було просто у виготовленні, не вимагало використання спецінструменту, зручне у використанні та транспортуванні і недороге по собівартості. аж поки якимось дивом не забрів на один російський форум, де такий же як я вже все придумав і мені потрібно було просто запозичити його ідею і трішки змінити конструкцію під наявні матеріали. (земний уклін братському російському народу за розробку).
виявилось, зробити хорошого монтажного столика дуже просто і банально. потрібно всього то алюмінієвий профіль, листовий пластік (я використав 5-мм. ПВХ) парочка метиз, простий інструмент і правильний напрямок росту рук.
і ось шо в мене вийшло в результаті "клопіткої праці":

столик в транспортному вигляді.
Зображення
розміри - шир. 60 см., дов. 40 см. товщ. 4 см. загальна вага 4 кг. спокійно влазить в сумку з кріслом тому додаткового місця при транспортуванні не вимагає.

в робочій позі
Зображення
в для використання в наявності дві столєшні внутрішнім розміром 54см.х38см. + поличка для мобільного, пейджера і т.д. місця шоб розкластися більш ніж предостатньо і нічого не треба тримати в зубах чи шукати в траві.
регулювання по висоті кожної ножки дає можливість справитись з нерівностями берега. бортики з профіля запобігають паданню з стола предметів. завдяки можливості пониження центру ваги не схильний до перекидання.
я нічого не маю проти брендових фірм і не хочу нікого образити, але мені здається шо така пі...дюлінка розміром 30х40 да за 500 чи 600 гривень (на яку поставиш 5 баночок з бойлами і всерівно все робиш на коліні) по функціональності і близько не стоїть біля мого столика.

також є можливість застосування такої чик-собі-штучки з гачечками для діпування бойлів і тимчасового зберігання готових поводків
Зображення
з другої сторони така ж тільки без гачків - для рушника.

ось ще один варіант використання
Зображення

або ось такий варіант
Зображення

чи такий
Зображення

та накрайняк такий
Зображення

в комплекті 2 столєшні, поличка, 2 чік-собі-штучки, 8 ножок.
при транспортуванні столєшні стають пеналом в який складаються всі частини
Зображення

хочу ще тюнінгувати болти - зробити барашки щоб було зручніше їх крутити.
колір трохи засвітлий. подумую, можливо пофарбувати в хакі. а може і не буду, побачу.
ще потрібні загрушки на ножки щоб не забивалось в середину болото. в нас в рівному бачив такі по 26 здається грн. за 4 шт. а треба 8 (ну його нах). знаю магазинчик в києві де вони по 90 коп. за шт. тому прошу всіх хто буде в києві по справах маякнуть, дам адресок магазину. (а то вони покупку на 8 грн. не хочуть відправляти курєрами на рівне)
цей сезон поюзаю, на наступний планую за зиму зварганити більш досконалішу модель.
доречі, алюм.профіль теж замовляв в києві. в нас в 3 рази!!! дорожче.

по інструментам потрібно всього лиш ножовка по металу, дрель (наявність такої штуки значно полегшує роботу, але можна і без неї потужитись), свердла, мєтчик, бажано наждак, круглий напильник, ключ для закльопок (позичив), молоток. тобто те шо є в кожного нормального чоловіка і ніякого спецінструменту.

собівартість всіх матеріалів ~250 грн. вартість докуплених потрібного розміру свердл і мітчиків до собівартості не включав. послуг сторонніх організацій не використовував. нєфіг там його робить самому.
посилання на прототип перший, другий

да й таке...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Столик

Непрочитане повідомлення Valldemar »

DerSieger писав: колір трохи засвітлий. подумую, можливо пофарбувати в хакі. а може і не буду, побачу.
На рахунок зміни кольору, то з тобою не згідний. Уяви собі що ти на змаганнях або просто рибалка, і як завжди яким би ти охайним не був, на столику барда :!: :lol: к, і спробуй серед цього бардаку знайти гачок чи вертлюжок, чи шматок флюрика на столєшниці в колір хакі. Білий чи сірий колір столєшниці найкращий варіант, дуже добре видно всю "мєлочовку" на столику, а особливо вночі сонним поглядом все дуже добре буде проглядатись...
Прикольно дивилося б коли ти розмістив би емблему своєї команди на верхній столєшниці, своєрідний бренд (хоча не ти його придумав, але з нас перший використав)
А так молодець станція прикольна вийшла.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Столик

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Я б порадив якщо з часом переробиш болти на барашки і вкоротиш їх то на кожен болт надіти пружинку з нержавійки
(можна купити на продринку і кусачками розділити на кілька штучок) в мене такі на Нешовському родподі,вона навіть в послабленому положенні тримає болт в натяжці,і не дає розкрутитись при транспортуванні.
А заглушки в ножки я купляв по 6 грн. в "метизах" навпроти Вопака на 12 школі. Я такі заглушки брав в 15 мм-й релінг
який використав як ребро жорсткості в холдалі(щоб цю кишеню в холдалі не рвати відрізаною трубою).
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Столик

Непрочитане повідомлення DerSieger »

ttearjerker писав:...А заглушки в ножки я купляв по 6 грн. в "метизах" навпроти Вопака на 12 школі...
це дорого як за таку фігню. я краще все-таки попрошу когось їх купити в києві по 90 копійок.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Столик

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

[off]То втебе бачу ще коньячок в гаражі залишився!!! :D :D[/off]
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Столик

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

maximus писав:[off]То втебе бачу ще коньячок в гаражі залишився!!! :D :D[/off]
[off]то на завтра, на вечернюю встречу[/off]
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Столик

Непрочитане повідомлення nazrik »

Просто Бомба)))
Рибак
карп
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 25 квітня 2010, 11:54
Контактна інформація:

Re: Столик

Непрочитане повідомлення карп »

Прикольний столик головне,що все зроблено своїми руками і кайфу від нього отримаєш вдвічі більше,що скажеш молодець :ugeek:
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Столик

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Став на конвеєр :D
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Столик

Непрочитане повідомлення DerSieger »

за сезон поюзаю свій столик, врахую всі плюси та мінуси і з вересня почну робити дрібнооптову партію на замовлення.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Столик

Непрочитане повідомлення николай »

просто ,надійно,та зручно...супер!! :)
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Столик

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Використовували даний столик на Кубку Львова - бомба. Досить швидко збирається , дуже функціональний, багато місця для розстановки різних прибамбасів. Подумую, може то його назад не віддавати! :D :D :D
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Столик

Непрочитане повідомлення DerSieger »

дозвольте представити черговий продукт фірми "Garage" - "Столик бомбіческій, модель №2 удосконалений"
три години як з конвеєра, ледь встиг до нового року.

Зображення

весь функціонал аналогічний моделі №1, тому фоткати в усіх варіантах інсталяції не буду.
коротко опишу удосконалення:
на столєшню замість ПВХ була взята алюмінієва композитна панель товщиною 3 мм. на відміну від ПВХ набагато міцніший матеріал, не боїться води (ПВХ трохи повздувався, хоча і не сильно намокав), правда важчий за пластик. кажуть, матеріал невбиваємий, але акуратне поводження продовжить термін служби.
в конструкції кріплення ножок замість важких гайок, слєсарь виготовив невеличкі стальні пластини з різьбою товщиною 4мм, що в порівнянні з гаками з моделі №1 полегшує столик.
також, для кріплення ножок замість звичайних болтів використані зручні гвинти-барашки.
всі зайві отвори були закриті пластмасовими заглушками - в ножках, в столешнях і поличках.
в комплект ввійшла ще одна поличка, яка ще збільшила і без того великий оперативний простір стола. з одної сторони можуть бути діпи, а з другої мобільний, пейджер, пиво накрайняк. а от від вішачка для рушника відмовився. в 1-ій версії за сезон тільки 1 раз вішав туди рушник, як для мене трохи не зручно було.
так само як і в моделі №1 присутні гачечки для розвішування повідків, кожна ножка окремо регулюється по висоті, що виключає будь-які проблеми з нерівністю берега. всього є 5 варіантів інсталяції стола - в 2 поверхи, в довжину, в ширину, під кутом і оркемо як два стола.
в комплекті 2 столєшні, 2 полички, 8 ножок, приспособа для вішання поводків та сумка з липучкою.

Зображення

правда, не знаю чим закінчилась епопея з камуфляжем. може ця сумка вже незаконна...
загальна вага всього комплекту 5 кг. 200 гр. може трохи і занадто, але ж не на спині його носити, да і за рахунок маси та заниженого центру ваги столик дуже стійкий до перекидання і не чутливий до поривів вітру.

із усіх плюсів є один суттєвий мінус. використання покращених та додаткових матеріалів, платні послуги сторонніх людей, подорожчення алюмінієвого профілю - це все дуже сильно вплинуло на собівартість і столик вийшов трохи дорогуватий. але і сам карпфішинг задоволення не з дешевих.
да й таке...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Столик

Непрочитане повідомлення николай »

DerSieger писав: "Garage" - "Столик бомбіческій, модель №2 удосконалений"
.
"Garage"СБ-2У :D
ШИКАРНО :shock:
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Столик

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Монтажний столик "Garage" СБ-3M



Монтажный столик
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Побут та обладнання”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей