с. Хотынь - старицы и карьеры

Звіти про спінінгову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

Забрался с туда летом. Доехал до подковообразной старицы. К слову довольно большой и относительно глубокой. Там надыбал пару-тройку поплавочников - ловили скорее всего красноперу или плотву.
Имеет соединение с Горынью. На 50% заросшая кувшинкой и выглядит довольно перспективно. Ширина метров 15-20 Правда кроме 2-х окуней на микроджиг ничего так и не поймал. Местечко глухое, думаю электрики там штырят по полной, но рыб там должен присутствовать.
Подходов к воде мало, лазил в заброднике. Думаю с лодки рзультат может быть лучше.
Думаю туда съездить, когда вода немного понимется.
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення pushustuy »

В неділю вдалося вирватись на Хотинь , чомусь відразу потягнуло на кар"єри і пішов на найбільший (третій), на косі вже сидів один рибалка(судячи з тракторця на якому він приїхав - місцевий) він ловив на живця. Я непоспішаючи зібрав снасті і почав бовтати воду любуючись на те як окунь ганяв малька на поверхні води. Десь на сьомому забросі щось відчув , але не зрозумів що це, щука не пручалась доти , доки не дотягнув її до берега. Взяла на падінні наживки на копито машинне масло. після зважування 800 грам
Зображення
Сонце підіймалось вище, активнісьть малька на поверхні припинилась, з"їхалось стільки рібаків що я був шоці ... напевно риба також ..., і я більше покльовок не бачив, як і небачив щоб ще хтось щось піймав. поїхав додому...
Зображення
таж щука після того як вона побувала, в золотих руках моєї дружини :roll:
вибачте за не якісь фото - телефоном
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення SPIN »

Мабуть більші щуки закінчились, бо я недавно точно таку зловив на білу вертушку з грузом у формі рибки на стержні.
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

Сегодня был на карьерах. Обследовал разлив Горыни за мостом слева - пара обрывов и все. В 11 утра перебрался на старицу справа от моста. На воблера и вертушки - ноль. На мкдж шнурок грамм на 250 и откушенный хвост на твистере (у товарища).
Было 3 или 4 машины, народ размахивал серьезным силиконом и спиннербейтами. На старице встретили двух спиннингистов, тоже ноль. Вода продолжает быть высокая, первый карьер размерзся на 70%, второй на 20% Старица почти полностью.
Либо руки у меня не достаточно прямые, либо рыб пасивный, либо его там нэту :roll:
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Аватар користувача
ИхтиофилРыбопедович
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 85
З нами з: 15 березня 2008, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення ИхтиофилРыбопедович »

Отец предложил поехать - поехали. 1-й карьер - ветер 3-4м/с и я с микроджигом нервно курю... А папик и говорит - "Дай мне спин такой, чтоб я мог колебаху грамм 20 бросить..." Дал... Он Бросил вертуху.. Поймал Щучку. Я обломан...
Поймал рыбу - отпусти. Поймал брака - опусти!
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Вчора (05.04.10) був в Хотині з батьком та другом. Були зліва від моста-обловлювали кар"єри, розлив річки і пішли далеко до стариць- Зображення
Ловили на силікон, вертушки меппс-результат нульовий, навіть жодного удару, риба навіть не "ходила", раза два, три плеснула і все. Але позитивний настрій та відпочинок отримали.
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Хотынь

Непрочитане повідомлення SPIN »

Перший виїзд (18.04) в цьому році був розвідкою. Вода вже спала, ловити можна. Оскільки виїхав пізно, то помітив, що мляву активність риба проявляла з 10 до 11,00. Ловив на залізо, з розрахунком на великі екземпляри, але крім одного тичка, після якого блешня перечепилась за жилку, нічого більше не було. Треба чекати активізації хижака, яка має початись пізніше, з кращим прогрівом води.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Хотынь

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

НЕ знаю, чи стане дана інформація в нагоді та все ж... В неділю був на пікніку в Хотині зліва від мосту по дорозі до карєрів на болотистих розливах Горині бачив 4 виходи якогось хижака, наймовірніше окунь, отаке.
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Хотынь

Непрочитане повідомлення KYM »

Значить пора обслідувати місцину :)
Не учи рыбу плавать!
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Хотынь

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

KYM писав:Значить пора обслідувати місцину :)
Даю тобі уточнену інфу. В понеділок я разом з Жекою їздили на стариці в Хотинь (з правого боку від моста) - на жовтий віброхвост 3 розміру на рівномірну проводку у Женьки був схід - щупакабри десь на 2 кіло :sh_ok: - у всьому виною флюр!!! ;;-)))
Потім ми разом з ним перейшли на старицю біля лісу - в мене 7 покльовок!!!!! :sh_ok: - і 7 сходів!!!! :cry_ing: :sh_ok: - судячи по всьому Дуже правильний окунь!!!!!, а у Женьки знову схіж зубатої - і ось як це назвать??????
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Хотынь

Непрочитане повідомлення SPIN »

Був на 1-ій стариці 03.05. недовго. Дві нереалізовані покльовки на кислотний віброхвіст довжиною 5-6 см, після яких залашились характерні сліди щучих зубів. Але тут зявляються два рибака, в одного з яких на жовтий віброхвіст бере щука біля 1 кг., але сходить біля самих ніг за рахунок "свічки". Цей рибак починає волати, що це вже друга щука зійшла за тиждень.
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Хотынь

Непрочитане повідомлення pushustuy »

Прогуляв я сьогодні парад :smu:sche_nie: , тай вирушив у Хотинь з ціллю помахати трохи спінінгом, щоб не забути, як це робиться :-) . Спочатку пішов на першу старицю, що праворуч від мосту, результат нульвий , був один гарний удар хижака на якийсь воблерок срібноно кольору. Спостерігав, як окунь ганяв малька, біля того місця де стариця з"єднується з Горинню - видовище просто супер, так як активнісь окуня дуже висока ::yaz-yk: .
Повертаючись по Горині назад до мосту наблюдав як під гіллям що схилялось над водою, біля протилежного берега бушували головні чи жерехи :bra_vo: , та на приманки не відповідали. Я вирішую спробувати на хруща, тоже нуль :cry_ing:.
Пішов на третій карєр покидав , ще там, під ногами нерестилась дрібна плотка.
Порадувало те що в воді дуже багато малька,дасть Бог виросте багатенько риби...
але з такими риболовами як я то не виросте :smu:sche_nie: :cry_ing:
ще такої великої риби я на спін ніколи не ловив :-)
Зображення
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Хотынь

Непрочитане повідомлення SPIN »

Цікава ідея для снасточки, тільки рибку треба на гак відповідно посадити
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Хотынь

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Вчора десь 18.30 виїхав в Хотинь, на стариці, що праворуч від моста. Був на самій дальній. Ціль - окунь на МДЖ. Прийшовши і зробивши перший закід отримав перший чіткий тичок, але "0", як говорить один мій колеги "атака - шухер - втікаю". Міняю кольори, але не сходжу з розміру твістера 1дюйм. І тут на фіолет отримую чітку покльовку - і є!!!!!! - окунець грам 70-80, але Ви не повірите ГОЛУБОГО КОЛЬОРУ!!!!! :sh_ok: вибачайте телефон залишив в авто, я чуть було невпав :-) Одним словом - окунь, як окунь тільки - всі плавники прозорі (не червоні), а туловище риби повністю голубого відтінку - може хтось вже ловив таких??? Я подумав - альбінос, а може він того ;;-))) ;;-))) ;;-))) :-)
Так от - починаю далі обловлювати акваторію, дно сильно заросле травою, тому проводку проводив в товщі води - але потім "0" щодного тичка. Думаю треба попробувати попер - ну при наймі вже сезон попера, хоч побачити вихід.... Закидаю під протилежний беріг - починаю робити проводку і тут...щось вискакує 2 рази, перший раз промах, а другий...Є!!!! - фрікцион починає миловати вухо, ох і якаж приємна ця музика :a_g_a: почалася боротьба. Тривало це недовго і я думаючи що це щупакабра, але виявилося що це досить приємний і правильний окунь, на око десь 700-800гр!!!! :sh_ok: перший в цьому сезоні такого розміру. Думаю ну все, зараз дам прикурить, ага як звичайно - хіба шо сам собі дав прикурить :-) Потім полощу вертушку Мепс аглія №2 з мушкою на трійнику - і як результат зловив 2 жерешків, які були відпущені додому. Почало потихому вже темніти, думаю ще я воблер не кидав - ставлю ю-зурі мінноу 46 золотистого кольору - закидаю - проводка - і Є!!!!! - і на цей раз ЩУКА - 700гр!!!!!
моїм ємоціям небуло меж!!!!! :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: :ya_hoo_oo: Ось такий в мене вийшов виїзд на Хотинську старицю - а риби в ній ой як багато....і сюрпризів я думаю...
Вісм НХНЧ!!!
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
SPIN
Герой
Герой
Повідомлень: 671
З нами з: 13 травня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Хотынь

Непрочитане повідомлення SPIN »

Дивно, що стільки часу ніхто нічого не пише про одне з найближчих і перспективних місць риболовлі.
В мене випав певний період рибалці, та от випала нагода. 08.07.2010 року при комфортній температурі повітря і некомфортному для риболовлі північному вітрові, хоч і не сильному, мав змогу половити на кар"єрах. Перших два кар"єри успіху не принесли, а от на третьому був результат. Силікон і вертушки, які раніше приносили улов в цей день були не ефективними. Близько 11,00 дійшла черга до недавно придбаних воблерів. Воблери використовував довжиною 6-7 см видовженої форми. Після декількох проводок засіклася щука, але погано, тому зійшла. Поміняв воблер на і практично відразу після його приводнення біля заростей очерету взяла щущка вагою 1 кг.
Зображення
Після цих двох покльовок, на цьому місці більше нічого не було. Перейшовши на метрів 20 після підведення приманки до берега, помітив що поряд з нею крунулась приблизно така як зловлена щука, але атаки не було. Після нових експериментів з приманками і зміною місця ловлі нового в покльвках нічого не відбулось. Не дивлячись на це, враження після риболовлі були хорошими.
10.07.2010 року знову виїхав на риболовлю і на тому самому місці, де зірвалась перша щука, знову був удар, засікання, супротив декілька секунд і схід. Після цього більше серйозних покльовок не було.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей