Маркерування

Палки, катушки, сигналки...
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Kamarik писав: Так само і у нас , особливо в ночі - при забросі рука повинна сама зальмувати лєсу через деякий час,перед тим як маркерна нитка почне "стучати" по кільцях.
Дійсно деякі речі описати тяжко, все іде на рівні підсвідомості. Скажімо - як пояснити людині, в який момент відпускати палець при закиданні прута. Ну особисто мені, пояснити це тяжко.
Але ідея з ниткою мені сподобалася, дякую Комарік. Хоча вісімкою над патиками крутитися не буду. Пожбурляю все на маркер і замаркерю основну жилку ниткою. Доречі, а як той вузлик з нитки себе поводить? На основну жилку несильно впливає(в плані укладки та інше)???
В Ігора теж класна рацуха із стіком - респект!
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Для чого щось вязати на леску, якщо те саме можна зробити водостійким маркером.
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення _magic »

shalun_99 писав:
Kamarik писав: Так само і у нас , особливо в ночі - при забросі рука повинна сама зальмувати лєсу через деякий час,перед тим як маркерна нитка почне "стучати" по кільцях.
Але ідея з ниткою мені сподобалася, дякую Комарік. Хоча вісімкою над патиками крутитися не буду. Пожбурляю все на маркер і замаркерю основну жилку ниткою. Доречі, а як той вузлик з нитки себе поводить? На основну жилку несильно впливає(в плані укладки та інше)???
В Ігора теж класна рацуха із стіком - респект!
Нитку завязывай... развязать вообще - трабл...
я пользовал обыкновенные ценники оранжевого или зеленого цвета и пенку или кукурузную палочку на крючок.Если пербросил, - по шурику подтянул
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Igor UZ писав:Для чого щось вязати на леску, якщо те саме можна зробити водостійким маркером.
Цілком погоджуюсь, але як вночі...Вже краще нищевказаний метод :arrow:
_magic писав:
shalun_99 писав:
Kamarik писав: Так само і у нас , особливо в ночі - при забросі рука повинна сама зальмувати лєсу через деякий час,перед тим як маркерна нитка почне "стучати" по кільцях.
Але ідея з ниткою мені сподобалася, дякую Комарік. Хоча вісімкою над патиками крутитися не буду. Пожбурляю все на маркер і замаркерю основну жилку ниткою. Доречі, а як той вузлик з нитки себе поводить? На основну жилку несильно впливає(в плані укладки та інше)???
В Ігора теж класна рацуха із стіком - респект!
Нитку завязывай... развязать вообще - трабл...
я пользовал обыкновенные ценники оранжевого или зеленого цвета и пенку или кукурузную палочку на крючок.Если пербросил, - по шурику подтянул
Але от з тими речами на гачок...як на мене трохи більш стрьомно аніж із стіком, хоча...все майже і однаково, головне якісний ПВА матеріал.
Доречі сьогодні приїхала ПВА тунелька від "Тандема" для товариша...ммм, замовлю і собі. Хоча сам запасся "ESP_ішними" в суботу буду випробовувати!
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Вночі все видно, в тебе ж звезда во лбу :D . Варіант з цінниками супер, випробую.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Igor UZ писав:Вночі все видно, в тебе ж звезда во лбу :D . Варіант з цінниками супер, випробую.
"Звєзда " конкретна, але...ладно.
Варіант з цінниками пробував, але кращий з гумкою. Ну це якщо не стрьомно...
Аватар користувача
Kamarik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 08 березня 2011, 13:16
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення Kamarik »

Igor UZ писав:Камарик Ви мене не зрозуміли, поясню детальніше. Після маркерування, по маркеру кліпсуєм робочі, і маркер витягуєм, він на березі. Тепер щодо стіку, ваш спосіб передбачає, орієнтування по маркерній нитці, отже зупинка оснастки в польоті буде відбуватись вручну, в мене це робить кліпса. При зупинці вручну велика вірогідність перельоту, особливо вночі, ось тут і потрібен стік. Тому що під час коригування (підтягування) оснастки до запланованого місця, без стіку на гачок може зачепитися все що завгодно, і повністю виведе з ладу оснастку, а стік її захищає від цього.
Добре, мінуси приймаються, але:
1. Що Ви робитимете вночи при відстрілу, як відбити наступний прут
2. Як не нашуміти у секторі відбиваючи чотири основних і два запасних прути
3. (Дуже важливе и повторне) бросок при сильному боковому вітрі
4. Скільки зробите зайвих забросів протягом 3-х діб, і скільки сил на це піде
5. Скільки прутів можно загубити при істерічних карпятах
Доречі, я ловлю з кліпсою, але винятково тоді, коли дуже близько протележний берег.
Все написане - моя думка, яка сформувалася після пройденного невеличкого шляху, нікому її не нав'язую. Якщо хтось скористаеться - значить недараемно писав ;)
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Але теж мотивовані, спробую і так і так...Дякую за поради, для себе багато чого відклав у голову.
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Обовязково скористаюсь, адже - в споре рождается истина :D . А якщо по поставленому питанні то в моєму першому пості є відповіді на поставлені Вами запитання. Додам тільки по кількості холостих забросів - їх буде стільки, скільки спіймано хвостів. Підозрюю якщо Ви задаєте ці питання, то не дуже уважно прочитали мій першопост. Наш діалог з Вами розглядаю як пошук оптимального варіанту, і ні в якому разі як навязування комусь, чиєїсь думки. P.S. Der Sieger, добав смайлика де хлопці пиво пють :D .
Аватар користувача
Kamarik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 08 березня 2011, 13:16
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення Kamarik »

Igor UZ писав:Обовязково скористаюсь, адже - в споре рождается истина :D . А якщо по поставленому питанні то в моєму першому пості є відповіді на поставлені Вами запитання. Додам тільки по кількості холостих забросів - їх буде стільки, скільки спіймано хвостів. Підозрюю якщо Ви задаєте ці питання, то не дуже уважно прочитали мій першопост. Наш діалог з Вами розглядаю як пошук оптимального варіанту, і ні в якому разі як навязування комусь, чиєїсь думки. P.S. Der Sieger, добав смайлика де хлопці пиво пють :D .
Вибачте, але у мене показує перший пост: shalun_99 » Сер травня 12, 2010 9:46 pm
В попередньому сезоні почали ловити на "пылики", тому кількість забросів значно більше покльовок.
Igor UZ писав:Наш діалог з Вами розглядаю як пошук оптимального варіанту
Усі діалоги були б такими виваженими, без зайвих емоцій.
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Igor UZ писав:Маркеруємся і на самому маркері обовязково лишаєм шнур в кліпсі. Мітимо водостійким маркером волосінь на робочій палці , кліпсуем, закидуєм, знімаєм з кліпси. Для перезабросу (якщо не було покльовки) знову вставляємо в кліпсу і вимотуєм, якщо була покльовка просто робимо один холостий заброс до мітки, кліпсуєм, вимотуєм і робим уже заброс з насадкою. На випадок обриву вночі, розмотуєм маркер на березі до кліпси і біля нього робочу палку, кліпсуєм, все готово, і навіть вночі оснастка буде лежати там де потрібно, звичайно якщо був вибраний орієнтир на протилежному березі.
При ловлі з пилящими нічого не міняється.
Аватар користувача
Kamarik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 17
З нами з: 08 березня 2011, 13:16
Звідки: Харкiв
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення Kamarik »

Пропоную новий напрямок дескусії - заброс вночі.
Перший спосіб, на мій погляд неточний - це установка род пода за напрямком. Коли вночі три вудочки на род поді, відображають напрямок, четверту потрібно кидати паралельно.
Другий спосіб складніший (перші броски). При класичній стійці, ліва нога видвинута вперед, права трохи вправо і назад. При цьому сонечне сплетіння дивиться в напрямок забросу. Підкладаемо під ноги камінець (любий оріентир), налаштовуємся на бросок у першу точку и фіксуем положення, напарник тим тим часом навпроти свису ложить оріентир - виходить заброс по трьом направляющим. Зному трудновато уявити, але повірте все не так складно. Ногами стаєте на ориєнтири, готуєтесь, напарник коригує - трохи вправо, трохи вліво - тільки зрівнялось грузило з відміткою - заброс.
Можно кидати з завьязаними очима.
Востаннє редагувалось 14 квітня 2011, 22:16 користувачем Гість, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Завжди закидаюсь по береговим орієнтирам, але 4ри прута вкласти тяжко. А оце прикол з камінцями тощо - буду пробувати в суботу!
Аватар користувача
Igor UZ
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 09 березня 2011, 19:22
Звідки: Ужгород
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення Igor UZ »

Вибираю орієнтир на протилежному березі і вивожу на одну пряму з ним ліву і праву руку, а також тюльпан. Якщо орієнтиру не видно йду до столу бо вже всі чекають. Блін смайлика нема.
AlexCV
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 13
З нами з: 24 квітня 2011, 12:16
Контактна інформація:

Re: Маркерування

Непрочитане повідомлення AlexCV »

Kamarik
Андрей, а как вы кормитесь, если маркер вытащили?
Спод заклипсован?

По поводу клипсования-- в прошлом сезоне пробовал, вроде нормально, но нужно научиться приводнять груз с оснасткой, притормаживать основную, у меня через раз получается.
А.Колесников (Носорог) где-то писал или рассказывал--отходим от стоек или родпода метра три, ставим черту на земле. Это место заброса, а расстояние (3м) это как раз на паровоз. Клипсуемся и работаем на точку.Главное при этом не ходить к соседям на чай или на доп.напитки.
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість