Коропові палки!

Палки, катушки, сигналки...
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

На сезон 2012 прикупив на робочі bruce ashby perimetr 13/3.5lb. Палки виходячи з осіннього тестування бомброві,єдиний дискомфорт,що вони з повністю корковою ручкою і прийшлось добирати спеціалізовані задніки на родпод,але це пусте :D :D :D На фото періметр по центру
Зображення
Зображення
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Нещодавно Кузьма став володарем цікавих прутів від "Pelzer" - "MTX 2"3,9м. на 3Lbs. Ну і звичайно втриматись від спокуси похитати дані палки було дуже тяжко. Для порівняння вирішили взяти ще Тандемівські прути.
Запаслися грузами різної ваги та на Басівкут.
Спочатку на "MTX 2"(матриця2 :P :D ) поставили катухи від "Корморан" із шнуром. Дальність не особливо вражала з грузом 90гр. Переставили на 125гр. Полетіло цікавіше, але потрібно було докладати максимум зусиль. Вирішили спробувати поставити на "Pelzer" катухи "Шимано". І з грузом 100гр., вони показали майже рівний результат, що і "Тандемівські" палки. Добряче похитавши прут, прийшли до висновку, що палки відмінно відпрацьовуватимуть дальність на понад 100м. + влучність на високому рівні + кайфу від виважування риби буде дууууже багато.
Сподіваюсь, що Кузьма виставить фото прутів. На одному з фото гарно видно на скільки мякенька дана палка ;)
Аватар користувача
_magic
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 271
З нами з: 14 квітня 2010, 11:25
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення _magic »

shalun_99 писав:
Сподіваюсь, що Кузьма виставить фото прутів. На одному з фото гарно видно на скільки мякенька дана палка ;)
Добавлю несколько слов от себя...
Удочки выбирались исключительно для получения максимального удовольствия от вываживания рыбы...,
уж никак не для достижения экстра дальних забросов...и то ,что ими легко можно швырять за сотню метров...
-приятный бонус...
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Не слушаю что говорят,смотрю что делают.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Коропові палки!

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Фото я здер з Спортфішінга,але на Київській виставці мав можливість так само тестувати палку ручної роботи від LK Baits. Прут ручної роботи заявлений 3лб на закидання і 2.75 на виважування. Враження від нагрузки лише позитивні,але під час тестування коли мені сказали ціну 4600грн,то я акуратно віддав палку представнику LK Baits і сказав щоб вони її гнули а я на криву палки подивлюсь з сторони :-) :-) :-)
Зображення
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Kashon/USA
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 03 лютого 2014, 01:47
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Kashon/USA »

Доброго, дня всім!
Я на цьому сайті новачок, оскільки цікавлюсь рибалкою перечитав майже все про "Спінінг". Зрозумів що і як називають на цьому сайті. Палка для вилову карпа має бути не менше 3-х метрів і легенька вагою, про котушки зрозумів все, маже нічого.
Чому не описують на яку вагу повинен бути розрахований Спінінг, щоб витягнути рибу. На вудилищах є написано на що розрахований. Скажімо вудилище такої кампанії SHIMANO (LENGTH: 12'6fit) LINE4-8 lb. LURE WT:1/32-5/16oz. Таким вудилищем, чи спінінгом якої ваги можна витягти рибу. Буду вдячний за будь яку відповідь.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Якщо є голова на плечах, то кілограм 100 :ti_pa:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Kashon/USA
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 03 лютого 2014, 01:47
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Kashon/USA »

kamennieshipy100 писав:Якщо є голова на плечах, то кілограм 100 :ti_pa:
Вдячний за відповідь :a_g_a: , хотілося б, більш детальніше...... почути в коментарях хто якої думки про виробника "SHIMANO"
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Shimano - насамперед катушечна фірма. Вони винайшли систему бейтранер. Стосовно прутиків...все залежить від цілі. Якщо для задоволення - одні вимоги. Для змагань - інші.
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Kashon/USA писав:Доброго, дня всім!
Я на цьому сайті новачок, оскільки цікавлюсь рибалкою перечитав майже все про "Спінінг". Зрозумів що і як називають на цьому сайті. Палка для вилову карпа має бути не менше 3-х метрів і легенька вагою, про котушки зрозумів все, маже нічого.
Чому не описують на яку вагу повинен бути розрахований Спінінг, щоб витягнути рибу. На вудилищах є написано на що розрахований. Скажімо вудилище такої кампанії SHIMANO (LENGTH: 12'6fit) LINE4-8 lb. LURE WT:1/32-5/16oz. Таким вудилищем, чи спінінгом якої ваги можна витягти рибу. Буду вдячний за будь яку відповідь.
ну, по-перше, якщо обговорювати коропові палки, то для цього є спеціальний розділ КАРПФІШИНГ
по-друге, вудилище Shimano Convergence, CVS-L126L-2A, 4-8 lb, 12'6" не є карповим, а для рибалки на лосося і форель. тим більше такої палки немає на ринку України, тому навряд чи хтось щось порадить.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Kashon/USA
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 03 лютого 2014, 01:47
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення Kashon/USA »

Дуже вдячний за ,вадповідь,Я таким ведилищем в,США,ловив лосося, спосіб лову як ,на Україні щуку ловлять,....цікавить мене вудилище на коропа ,скажімо середньої якості ,чи всередньому яку ціну коштуе,наприклад для спорт лову.Також є,можливість придбати ,катушки для рибалки фірми.... ШИМАНО....яку модель ви запропонувалиб.Щиро дякую.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Kashon/USA писав:Дуже вдячний за ,вадповідь,Я таким ведилищем в,США,ловив лосося, спосіб лову як ,на Україні щуку ловлять,....цікавить мене вудилище на коропа ,скажімо середньої якості ,чи всередньому яку ціну коштуе,наприклад для спорт лову.Також є,можливість придбати ,катушки для рибалки фірми.... ШИМАНО....яку модель ви запропонувалиб.Щиро дякую.
Щоб "злий" модер не сварився :
тема про карпові прути - http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 88#p203188
тема про катушки - http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 66#p205666
раджу перечитати і тоді продовжимо дискусію в темі
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Спінінг. Який кращий?Поради.

Непрочитане повідомлення stal1n »

Kashon/USA писав:Дуже вдячний за ,вадповідь,Я таким ведилищем в,США,ловив лосося, спосіб лову як ,на Україні щуку ловлять,....цікавить мене вудилище на коропа ,скажімо середньої якості ,чи всередньому яку ціну коштуе,наприклад для спорт лову.Також є,можливість придбати ,катушки для рибалки фірми.... ШИМАНО....яку модель ви запропонувалиб.Щиро дякую.
Як там рибалка в об'єднаних штатах америки?
Поділитесь з нами якимись розповідями, байками і фотками?
Давайте в окремій темі це зробимо, впевнений, що всім тутешнім мешканцям буде цікаво про це почитати :prapor:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Снасті”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [Bot] і 0 гостей