Наживка та насадка.

Обговорення прикормки, ароматизаторів, повідків та ін.
Аватар користувача
Вова2008
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 19 лютого 2012, 20:15
Контактна інформація:

Re: Наживка та насадка.

Непрочитане повідомлення Вова2008 »

Kolyan i syn писав:Хотілось би всеж дізнатись від когось із форумчан відповіді на питання , які підняв Саша (kolesdoc),а саме:
1.Як і де восени миється подьонка?
2.Як правильно її наживляти на гачок і якого розміру він (гачок)має бути?
Бо справді,на оту позичену(живеньку)подьонку покльовок було більше ніж на опариш з мотилем.
Подьонка миється ковшом ,або спеціально переробленною лопатою.Місця де мить,шукати потрібно літом ,коли можна пірнути і її пошукати.Ізадоволення і найкраща наживка!Пірнаєш,загрібаєш руками муляку з глиною,викидаєш на берег.Вибираєш та що зверху, а потім ,поливаєш водою і розмиваєш муляку. ЇЇ видно ,вона ворушиться.Гачок підбираєш по розміру.Наживляєш як хробака.
в рибалці як і в інтимному житті головне процессссс!!!!!
Аватар користувача
Вова2008
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 19 лютого 2012, 20:15
Контактна інформація:

Re: Наживка та насадка.

Непрочитане повідомлення Вова2008 »

пітон писав:Поділюся своїм досвідом зберігання опариша на довгій риболовлі (5-10 днів). Неодноразово траплялося виїзджати на таку довго тривалу риболовлю, в основному на Дністер (Бакота) і в літню жару зберігання опариша являлося великою проблемою, за 3-4 день він окуклювався. В один з таких виїздів я вирішив зробити експеримент, половину ємкості термоса заповнив льодом, попередньо давши йому почати танути так як боявся що в термосі може створитися занаддто низька температура. На верх льоду положив шматок тканини і після цього положив опариш порційно розфасований в герметичні пакети. На 5 день рибалки, після закінчення звичайного опариша я вскрив термос і :ny_tik: настрій в мене пропав, так як весь опариш виглядав вялим, мягким, не живим. Ну так як діватись нікуди висипав порцію в коробку з залишками живого опариша, буду ловити на те що є. А через 15 хвилин моїй радості не було меж :ya_hoo_oo: , в коробці опариші відігрівшись пригали як коні ! ! !

P.S. Можливо хтось підскаже інші методи зберігання опариша на довгій рибалцію
Не зню як опариша,а хробака, тару обмотую вологою шматою,або закопую в землю.
в рибалці як і в інтимному житті головне процессссс!!!!!
Pank
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 60
З нами з: 20 лютого 2012, 18:00
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Наживка та насадка.

Непрочитане повідомлення Pank »

Хотілось би всеж дізнатись від когось із форумчан відповіді на питання , які підняв Саша (kolesdoc),а саме:
1.Як і де восени миється подьонка?
2.Як правильно її наживляти на гачок і якого розміру він (гачок)має бути?
Бо справді,на оту позичену(живеньку)подьонку покльовок було більше ніж на опариш з мотилем.
Падьонку потрібно шукати в обривистих місцях! Вона може бути під самим верхом(пару см у воді) зазвичай маленькі личинки, так і на глибині. Коли вода тепла її можна копати лопатою зайшовши по пояс у воду і копати в берег. Можна копати ковшом, але найкраще "трубою"(відрізок бляшаної труби сантиметрів 30-40 і діаметром 15-20 см до якої кріпиться за допомогою звареної триноги тичка, чим довша тим краща) Коли копаєш трубою то пхаєш її в мул і відчуваєш коли труба ріже нори падьонки, прокручуєш тичка в руках, щоб відірвати від дна мул і піднімаєш його на бере і витрушуєш(мул виїжжає з труби) Коли мягкий мул то він часто виїжжає з труби коли ти його хочеш підняти, то потрібно сильніше запихати трубу в дно))) А осінню коли скидають рівень води на півтора два метри то її можна копати просто на березі лопатою чи навіть палкою. через те що скидають рівень води в осени зарез тяжко нарити падьонки бо вона вимерзає в березі((( Раніше можна було зайшовши по пояс в воду копнути два-три рази заступом і 100-150 особин є))) на одну рибалку якраз)))
на рахунок гачка, то треба підбирати бо вона різних розмірів в різний період! Я надіваю її через голову аж до хвоста!
Якщо хтось ловить в с. Воскодави там де гребля чи в с.Мнишин(село навпроти) можу поділитися трубою і досвідом, показати місця до рию падьонку я!!! Пишіть в лічку)))
Аватар користувача
Россо-Неро
Козак
Козак
Повідомлень: 472
З нами з: 23 квітня 2008, 00:00
Звідки: город-герой
Контактна інформація:

Re: Наживка та насадка.

Непрочитане повідомлення Россо-Неро »

Нещодавно придбав міні-бойли 10мм. Слива та речной рак. Буду пробувати на карпіка та ляща відповідно)
Сьогодні тестував їх в акваріумі на своїх анциструсах (соміках)
Спочатку кинув з запахом "слива". Кидав в акваріум спеціально так щоб сомік не побачів. Відразу коли бойл приземлився на дно від нього почало відділятись маслянисте таке пятно...і секунд через 5 сомік з одного кінця акваріума (150 літрів ) підплив до нього і почав гризти))))
Через півгодини - та сама процедура з бойлом "речной рак"
тих самих 5 сек - і знову на інстинкті ))) сомік починає його їсти - через сек 10 ще каже - мінуточку....це якась бєєєєка....і пливе подалі

Тигровим горіхом вирішив його вже не травмувати на сьогодні)
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Наживка та насадка.

Непрочитане повідомлення stal1n »

Россо-Неро писав:Нещодавно придбав міні-бойли 10мм. Слива та речной рак. Буду пробувати на карпіка та ляща відповідно)
а який виробник та яка ціна?
цікаво було б провести такий експеримент на справжньому лящику чи коропчику :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Наживка та насадка.

Непрочитане повідомлення Юра »

Підгледів прикольний метод висічки насадки із хліба.
http://www.youtube.com/watch?v=ZMfsk2-RE3w

Треба буде якось спробувати.
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Наживка та насадка.

Непрочитане повідомлення Юра »

У цьому відео показаний швидкий і елементарний метод приготування прикормки для метода чи "пробки".
Можна прямо на водоймі.
Чим він підкупає, так це швидкістю і тим, що можна використовувати покупні прикормки, які для метода зовсім не пристосовані.
Розхід прикормки для метода невеликий, можна і на Сенсасі замутити і як другий фідерок підсунути рибці у кормовому сліду першого фідера.
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 8HA01n_Y0U
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Наживка та насадка.

Непрочитане повідомлення Юра »

Рецепт мінібойлів елементарно.

http://www.youtube.com/watch?v=Dbo5MlhVg_w
Аватар користувача
Юра
Боєць
Боєць
Повідомлень: 225
З нами з: 04 червня 2009, 00:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Наживка та насадка.

Непрочитане повідомлення Юра »

Ще один із методів приготування горохової мастирки.

http://www.youtube.com/watch?v=iCJ5ioeBmzY
Аватар користувача
ilya
Абориген
Абориген
Повідомлень: 116
З нами з: 30 травня 2010, 10:12
Телефон: 0964558202
Контактна інформація:

Re: Наживка та насадка.

Непрочитане повідомлення ilya »

Доброго вечора! Кого цікавить виповзок (росянка) на завтрашню рибалку, раджу зараз вийти на двір і пошукати, зараз його дуже багато! А от минулої суботи ледве двох впіймав! Сам вже трохи затарився ними біля під"їзду!
Аватар користувача
Rybik
Ледар
Ледар
Повідомлень: 27
З нами з: 18 червня 2014, 10:17
Контактна інформація:

Re: Наживка та насадка.

Непрочитане повідомлення Rybik »

Kolyan i syn писав:Хотілось би всеж дізнатись від когось із форумчан відповіді на питання , які підняв Саша (kolesdoc),а саме:
1.Як і де восени миється подьонка?
2.Як правильно її наживляти на гачок і якого розміру він (гачок)має бути?
Бо справді,на оту позичену(живеньку)подьонку покльовок було більше ніж на опариш з мотилем.
Замітив що кожен по різному шукає подьонку, але при її пошуках є одна тенденція що вона скупчується там де обривистий берег, і якщо черпнути ковшем і там буде синя глина то в цьому район обовязково є подьонка, кожного разу коли мию неважливо де то обовязково є синя глина!
З приводу того як наживити щоб залишалась живою то я надіваю особисто просовуючи гачок під передніми лапками трішки ( там дуже міцно вона сидить і залишається живою) а потім також трішки заципляється з хвоста, в мене такій спосіб доволі дієвий і подьонка залишаєься живою!
Аватар користувача
kolesdoc
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 71
З нами з: 11 червня 2010, 23:26
Звідки: Рівне,БК
Контактна інформація:

Re: Наживка та насадка.

Непрочитане повідомлення kolesdoc »

Випадково натрапив, можливо комусь буде цікаво:https://www.youtube.com/watch?v=Yqx5gutjb74
david 2o13
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 01 березня 2014, 09:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення david 2o13 »

Добрий день. Який горох використовуєте в якості наживки (твердий чи мягкий як пластилін).ЯК його насаджувати на гачок щоб при закиданні не злітав? Буду вдячний за відповідь.
Аватар користувача
antosik
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 11
З нами з: 17 квітня 2015, 04:51
Телефон: 0973165155
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення antosik »

Використовую звичайний варений горох (мягкий).
Насаджую так, щоб жало гачка було зовні.
david 2o13
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 01 березня 2014, 09:46
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: р.Горинь

Непрочитане повідомлення david 2o13 »

Я теж використовую мягкий але у мене майже завжди він спадає. Яка причина? Невже замягкий.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей