Это не кто-то. Это мы.

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

MAXIMUS, перевищення "норми" вилову - є в два рази, я часом і в 22 рази її перевищую, і що зловиш мене за руку??? :-)
Чи робити так як Ви "Шпортшмени" - зловив, помучив, відпустив?? Знущатись над кимось за для розваги великий гріх.
Піти і купити "силіконового" карпа в супермаркеті я не хочу і не маю грошей :nez-nayu:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

kamennieshipy100 писав:MAXIMUS, перевищення "норми" вилову - є в два рази, я часом і в 22 рази її перевищую, і що зловиш мене за руку??? :-)
Чи робити так як Ви "Шпортшмени" - зловив, помучив, відпустив?? Знущатись над кимось за для розваги великий гріх.
Піти і купити "силіконового" карпа в супермаркеті я не хочу і не маю грошей :nez-nayu:
Ноу комент! Дивись не вдавися тою рибою!!!!
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення stal1n »

kamennieshipy100 писав:MAXIMUS, перевищення "норми" вилову - є в два рази, я часом і в 22 рази її перевищую, і що зловиш мене за руку??? :-)
Чи робити так як Ви "Шпортшмени" - зловив, помучив, відпустив?? Знущатись над кимось за для розваги великий гріх.
Піти і купити "силіконового" карпа в супермаркеті я не хочу і не маю грошей :nez-nayu:
Тарас, припиняй. Ні до чого доброго це не приведе.
Хлопці професійно ловлять карпів і випускають їх назад.
В тебе інше бачення зовсім рибалки, ніж у них.
Якщо і далі будете доказувати один одному свою правоту постираю всі повідомлення, щоб не розпалювати ворожнечу
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення AndreyK »

kamennieshipy100 писав:MAXIMUS, перевищення "норми" вилову - є в два рази, я часом і в 22 рази її перевищую, і що зловиш мене за руку??? :-)
Тарас, если ты по глупости думаешь, что поймав честным способом 66 кг рыбы (норма умноженная в 22 раза), ты будешь чем-то отличаться от брака-сеточника, поймавшего те же 66 кг рыбы сеткой - то ты сильно ошибаешься, вы ОБА будете одинаковыми браками, заслуживающими получить в дыню за свои подвиги. И хвалиться тут совершенно нечем. Надеюсь, что когда повзрослеешь - ты это поймёшь.
Чи робити так як Ви "Шпортшмени" - зловив, помучив, відпустив?? Знущатись над кимось за для розваги великий гріх.
А ты идёшь на рыбалку исключительно ЗА МЯСОМ, и совсем НЕ для развлечения?? Может рыбалка это единственное, что тебя кормит, и без неё ты умрёшь с голода?? Не надо врать, даже самому себе, и лицемерить.
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення proteus »

AndreyK писав: А ты идёшь на рыбалку исключительно ЗА МЯСОМ, и совсем НЕ для развлечения??
Так он же написал
kamennieshipy100 писав:Не знаю як для інших, але для мене рибалка - це в першу чергу - добича риби.
Зображення
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення stal1n »

Все, крапка.
Кожен мабуть залишиться при своїй точці зору, припиняємо флудити. Далі буду терти
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення Voka »

500 метрів від шлюза вниз по течії лов заборонено.
Юра, а звідки така інформація? Ти бачив на власні очі це положення, де???? і коли?! Просвіти.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення Олександр »

3.15. Забороняється лов водних живих ресурсів:
із застосуванням вибухових і отруйних речовин, електроструму, колючих знарядь лову, вогнепальної та пневматичної зброї (за винятком гарпунних рушниць для підводного полювання), промислових та інших знарядь лову, виготовлених із сіткоснастових чи інших матеріалів усіх видів і найменувань, а також способом багріння, спорудження гаток, запруд та спускання води з рибогосподарських водойм;
у каналах теплоенергоцентралі, підвідних та скидних каналах електростанцій;
у підвідних і магістральних каналах, відводах рибогосподарських та меліоративних систем, в шлюзових каналах тощо;
у новостворених водосховищах (до особливого розпорядження);
з незареєстрованих плавзасобів, або таких, що не мають на корпусі чіткого реєстраційного номера (за винятком веслових човнів);
з човнів або інших плавзасобів на промислових ділянках, закріплених за користувачами водних живих ресурсів, а також на відстані від берега більш як 3 км в Чорному морі і 1,5 км - в Азовському морі;
у верхніх б'єфах гребель на відстані ближче ніж за 500 метрів, а в нижніх - на відстані в межах, встановлених п. 4.13 цих Правил рибальства;
поблизу мостів, які охороняються, в межах режимних зон охорони;
у радіусі 500 метрів навколо риборозплідних господарств;
у водоймах риборозплідних і товарних рибних господарств;
на водоймах, що розташовані в зоні евакуації (відчуження) на територіях, радіоактивне забруднених внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС;
на зимувальних ямах;
з криги на ділянках водойм, закріплених за рибодобувними організаціями - на відстані більш як за 500 метрів від берега;
на водоймах, що не визначені органами рибоохорони як такі, на яких дозволене любительське рибальство.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення Олександр »

у верхніх б'єфах гребель на відстані ближче ніж за 500 метрів, а в нижніх - на відстані в межах, встановлених п. 4.13 цих Правил рибальства;
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Олександр писав:3.15. Забороняється лов водних живих ресурсів...
...
...6.4. Незаконно виловлені водні живі ресурси підлягають вилученню в установленому законодавством порядку.
"многа букаф. нєасіліл"
навряд чи хто його дочитає хоч до 3-го абзацу...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення Олександр »

Для того нижче і зроблена додаткова вставка з правил. Лежні
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення AndreyK »

Олександр писав:у верхніх б'єфах гребель на відстані ближче ніж за 500 метрів, а в нижніх - на відстані в межах, встановлених п. 4.13 цих Правил рибальства;
Во-первых, гидротехнические сооружения возле Азота и в Воскодавах являются шлюзами-регуляторами, а не плотинами - так как отсутствует подпираемое плотиной водохранилище.
Во-вторых, верхний бьеф - это то, что находится ПЕРЕД плотиной, то есть водохранилище. А после плотины находится нижний бьеф.
В-третьих, в вышеупомянутом пункте 4.13 действующих Правил рыболовства запрещённые для ловли зоны на р.Горынь НЕ регламентированы, то есть отсутствуют.

Таким образом, информация о запрете ловли на 500 м ниже шлюза - неверная.
Олександр
Абориген
Абориген
Повідомлень: 149
З нами з: 03 травня 2010, 21:09
Контактна інформація:

Re: Это не кто-то. Это мы.

Непрочитане повідомлення Олександр »

Краще нехай буде заборонена бо по результатам рибалок в тій зоні найбільше скупчення риби. Тому якщо під час нересту там ніхто ловити не буде від цього виграємо тільки ми в майбутньому. :prapor:
ehnaton
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 16 липня 2009, 00:00
Звідки: м.Рівне
Контактна інформація:

Re: Великий Олексин(цегляний завод)

Непрочитане повідомлення ehnaton »

Власник з сьогоднішнього дня заборонив ловити на резинку.
А чому тільки сьогодні заборонив ? Хтось відміняв заборону в нерестовий період, тим більше на ТАКУ снасть ? Одна снасть, один гачок... На резинці ж явно не один гачок :men: Хочемо щось змінити - почнімо з себе...
Si vis pacem, para bellum ("хочеш миру - готуйся до війни")
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Великий Олексин(цегляний завод)

Непрочитане повідомлення ANDROID »

[b]Шановний, ehnaton! Згідно наказу від

20 березня 2014 року м. Київ № 35[/b]

Про заходи з забезпечення охорони
водних біоресурсів у період нересту

З метою охорони водних біоресурсів у період їх природного відтворення в рибогосподарських водних об’єктах, підконтрольних Київрибоохороні, та на виконання вимог Правил промислового рибальства в рибогосподарських водних об’єктах України, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 18.03.1999 № 33, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25.05.1999 за № 326/3619 і Правил любительського і спортивного рибальства, затверджених наказом Державного комітету рибного господарства України від 15.03.1999 № 19, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28.03.1999 за № 269/3562, Закону України «Про рибне господарство промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» від 08.07.2011 № 3677-VI (ст. 10), з урахуванням погодження Інституту рибного господарства НААН України, а також керуючись наданими повноваженнями

НАКАЗУЮ:

1. Встановити терміни заборони на лов (добування) риби (за винятком науково-дослідного, меліоративного та науково-промислового, які проводяться за спеціальними дозволами під контролем органів рибоохорони) у весняно – літній період їхнього природного відтворення (нересту) в 2014 році на водних об’єктах в зоні контролю Київрибоохорони:
на Київському та Канівському водосховищах із затоками і протоками, включаючи зону підтоплення, -[b] з 1 квітня по 9 червня (включно);[/b]
на озерах і водосховищах зарегульованих річок, що впадають у Київське та Канівське водосховища, - [b]з 1 квітня по 9 червня (включно);[/b]
на незарегульованих річках, що впадають у Київське та Канівське водосховища, - [b]з 1 квітня по 20 травня (включно)[/b]
у новостворених водних об’єктах, а також у придатковій системі річок та інших водних об’єктів, - [b]з 1 квітня по 20 травня (включно).[/b]
2. Встановити терміни заборони на лов (добування) раків в весняно – літній період виношування ними ікри, личинок, першої і другої линьок в 2014 році – з 1 квітня по 13 червня і з 15 липня по 1 вересня.
3. У термін заборони на лов (добування) водних біоресурсів на рибогосподарських водоймах забороняється:
1) використання плавзасобів на водних об’єктах у визначених місцях нересту за винятком суден зазначених в додатку 1;
2) проведення днопоглиблювальних, вибухових та інших робіт, добування будівельних матеріалів у місцях нересту риби;
3) проведення змагань із спортивного рибальства;
4) проведення підводного полювання.
4. Місцями (нерестовищами), на яких забороняється лов (добування) водних біоресурсів, визначити відповідно додатку 2:
5. На період заборони дозволити любительський і спортивний лов до 3 (трьох) кг риби за світловий день однією поплавковою або донною вудкою з одним гачком і спінінгом з берегової смуги водойм і річок, зазначених в додатку 3.
6. Начальникам територіальних відділів:
1) вжити заходів щодо зняття користувачами знарядь лову з промислу;
2) через засоби масової інформації забезпечити оповіщення населення та зацікавлених підприємств, установ і організацій та інших юридичних і фізичних осіб про терміни заборони на лов (добування) риби в весняно – літній період їхнього природного відтворення (нересту) в 2014 році;
3) посилити охорону водойм, особливо нерестовищ і шляхів підходу до них плідників риб. Залучити до охорони водойм користувачів, громадськість, підприємства, установи, організації;
Осіб, які порушують правила рибальства про заборону вилову риби у нерестовий період, притягувати до відповідальності згідно чинного законодавства.
7. Відділу іхтіології та регулювання рибальства:
1) спільно з науково – дослідними установами та рибогосподарськими підприємствами організувати іхтіологічні спостереження за ходом нересту риби;
2) посилити контроль за роботою водозабірних споруд, що здійснюють забір води із рибогосподарських водойм та обладнання їх ефективними рибозахисними пристроями;
Щодекадно доповідати про хід нересту та подавати відповідну інформацію за належністю (відділ іхтіології та керівники рибоохоронних підрозділів).
8. Головному спеціалісту Птушкіній К.В. даний наказ довести до працівників Київрибоохорони в частині, що їх стосується.
9. Головному спеціалісту Кришталю О.Ю. розмістити даний наказ в засобах масової інформації та в мережі Інтернету.
10. Контроль виконання цього наказу залишаю за собою.


Начальник В.І. Лебідь
[b]Тому ловив я згідно правил. [/b]
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей