ОСНАСТКА ПОПЛАВОЧНОЙ УДОЧКИ

Вудки, поплавки. жилка, повідки...
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ОСНАСТКА ПОПЛАВОЧНОЙ УДОЧКИ

Непрочитане повідомлення stal1n »

juice писав:Хлопці, не тільки вітер грає на тоність закидання, а всаму першу чергу довжина вудлища та вага поплавка.Наприклад 6м мах, поплав до 1 гр. закидає , але дуже неточно і з великими зусиллями. А от коли ловиш з дна вага поплава не має бути легкою, тому що наживка має досягати дна швидко і нижній підпасок має показувати положення дна яке повино бути видно по вершинці поплава, вага якого залежить від глубини водойми від 2 до 10 гр.
10 грам на маховій вудочці ще не бачив в житті :wo_ol:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Serhij
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 17 червня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ОСНАСТКА ПОПЛАВОЧНОЙ УДОЧКИ

Непрочитане повідомлення Serhij »

Зі свого досвіду можу сказати таке -- на закидання маховою вудочкою впливає товщина основної лєски, вага поплавка, саме вудилище і майстерність риболова.
Я ще небачив такого, щоб грамовий поплавок неможна було закинути при любій погоді. 1 грам для махової вудочки при стоячій воді -- це вже багато.
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: ОСНАСТКА ПОПЛАВОЧНОЙ УДОЧКИ

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Serhij писав:1 грам для махової вудочки при стоячій воді -- це вже багато.
Звісно, багато. Тому використовую "Konger" 0,4 грам.
Закинути можна, але багато залежить від сили вітру.
Аватар користувача
Serhij
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 17 червня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ОСНАСТКА ПОПЛАВОЧНОЙ УДОЧКИ

Непрочитане повідомлення Serhij »

При вітрі вже починають відігравати більшу роль вищенаведені моною фактори, а особливо саме вудилище.
При використанні 5 метрового маху з поплавками 0,4 грами, саме вудилище можна використовувати і бюджетне, але чим довше вудилище тим більша різниця відчувається при забросі. Особливо це все відчутно при використанні 7-8 метрового маху.
Аватар користувача
gor
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ОСНАСТКА ПОПЛАВОЧНОЙ УДОЧКИ

Непрочитане повідомлення gor »

Скажем так вся оснастка играет великую роль) вот был на озере ,полный штиль 6м удилище флагман скорпио,поплавок 1.25г колмик ну заброс как когда :smu:sche_nie:строй будто бы и гуд ,но тяжеловато его бросать .По этому меняю строй ::yaz-yk: купил 2 кончика с разным тестом ,собрал в месте :)-(: получился китовый ус почти :-) щя про тестирую будем видеть,какой будет эфект :ni_zia:
Аватар користувача
gor
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 12
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: ОСНАСТКА ПОПЛАВОЧНОЙ УДОЧКИ

Непрочитане повідомлення gor »

По поводу удилища есть у меня и 7м тот же флагман експерт,так вот удилище ну очень лёгкое но при лобовом ветре оно как парус :nez-nayu: в штиль одной рукой забрасываю,при ветре с двух тяжеловато, вот вам и лёгкость удилища :ps_ih:
Аватар користувача
Serhij
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 17 червня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ОСНАСТКА ПОПЛАВОЧНОЙ УДОЧКИ

Непрочитане повідомлення Serhij »

gor писав:По поводу удилища есть у меня и 7м тот же флагман експерт,так вот удилище ну очень лёгкое но при лобовом ветре оно как парус :nez-nayu: в штиль одной рукой забрасываю,при ветре с двух тяжеловато, вот вам и лёгкость удилища :ps_ih:
Це вже скоріше від строю вудилища залежить чим від легкості. Вот тримав в руках 6-ку експерт і, як на мене, досить пристойне вудилище в своєму класі. 7-ми метровою не ловив, тільки бачив процес, як на мене -- трохи зам'ягке, хоча так тяжко щось сказати.
Я своєю 7-ю фалконом дві рибалки тільки вчився правильно закидати поплавками різної ваги (від 0,3 до 1 гр.). Китовий вус присутній. І при тому всьому намагався ловити в середній вітер (2-4 м/с). Ці дві рибалки дали можливість підібрати оптимальну оснастку.
Нічого, навчився і загалом задоволений. До любої палки ще і звикнути треба.
Аватар користувача
serseruy
Боєць
Боєць
Повідомлень: 201
З нами з: 15 червня 2008, 00:00
Телефон: 0509802583
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ОСНАСТКА ПОПЛАВОЧНОЙ УДОЧКИ

Непрочитане повідомлення serseruy »

gor писав:По поводу удилища есть у меня и 7м тот же флагман експерт,так вот удилище ну очень лёгкое но при лобовом ветре оно как парус :nez-nayu: в штиль одной рукой забрасываю,при ветре с двух тяжеловато, вот вам и лёгкость удилища :ps_ih:
Маю таке удилище тільки 6м мені дуже подобается :co_ol:дійсно дуже легке но в сильний вітер якщо відпустить то може и в космос залетіть :-)
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Re: ОСНАСТКА ПОПЛАВОЧНОЙ УДОЧКИ

Непрочитане повідомлення juice »

stal1n писав:
juice писав:Хлопці, не тільки вітер грає на тоність закидання, а всаму першу чергу довжина вудлища та вага поплавка.Наприклад 6м мах, поплав до 1 гр. закидає , але дуже неточно і з великими зусиллями. А от коли ловиш з дна вага поплава не має бути легкою, тому що наживка має досягати дна швидко і нижній підпасок має показувати положення дна яке повино бути видно по вершинці поплава, вага якого залежить від глубини водойми від 2 до 10 гр.
10 грам на маховій вудочці ще не бачив в житті :wo_ol:
Доречі на річках можливо використовувати плоскі поплави , які і мають вагу від 2 - 16 гр. Але це залежить від специфіки лову.
Востаннє редагувалось 05 червня 2010, 07:11 користувачем juice, всього редагувалось 1 раз.
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Re: ОСНАСТКА ПОПЛАВОЧНОЙ УДОЧКИ

Непрочитане повідомлення juice »

gor писав:По поводу удилища есть у меня и 7м тот же флагман експерт,так вот удилище ну очень лёгкое но при лобовом ветре оно как парус :nez-nayu: в штиль одной рукой забрасываю,при ветре с двух тяжеловато, вот вам и лёгкость удилища :ps_ih:
Можу порадити краще замість кита поставити амортизатора. Не переживайте що зменьшиться довжина , зате закид буде точним а виважування приємнішим.
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Re: ОСНАСТКА ПОПЛАВОЧНОЙ УДОЧКИ

Непрочитане повідомлення juice »

gor писав:По поводу удилища есть у меня и 7м тот же флагман експерт,так вот удилище ну очень лёгкое но при лобовом ветре оно как парус :nez-nayu: в штиль одной рукой забрасываю,при ветре с двух тяжеловато, вот вам и лёгкость удилища :ps_ih:
Я в магазинах та на виставці тримав її вруках . На мою думку КИТАЙСЬКА ЛАПША 5 М, ПЕРЕТВОРЕНА В 7 М , АЛЕ із брендом. Хоча можливо і бюджетна.
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Аватар користувача
Serhij
Ледар
Ледар
Повідомлень: 33
З нами з: 17 червня 2009, 00:00
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: ОСНАСТКА ПОПЛАВОЧНОЙ УДОЧКИ

Непрочитане повідомлення Serhij »

Використання амортизатора замість китового вуса, не зовсім правильно. Коли я ловлю плотву чи карасика, то навіщо мені амортизатор....
Є різні умови лову, і кожна з вищезгаданих речей служить виключно під шось конкретне.
В більшій мірі, універсального чогось нема.
Аватар користувача
sportfishing
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 28 травня 2010, 20:20
Телефон: 380931227557
Звідки: Житомир
Контактна інформація:

Re: ОСНАСТКА ПОПЛАВОЧНОЙ УДОЧКИ

Непрочитане повідомлення sportfishing »

Serhij писав:Використання амортизатора замість китового вуса, не зовсім правильно. Коли я ловлю плотву чи карасика, то навіщо мені амортизатор....
Є різні умови лову, і кожна з вищезгаданих речей служить виключно під шось конкретне.
В більшій мірі, універсального чогось нема.
Было у меня 5 лет назад удилище скорпиус 7 метров и ставил на него амортизатор, удовольствия много получил, а так же китовый ус туда вставлял, подлещиков в 700 грамм выводить огромное удовольствие, ставил поплавок от 1.7 до 3-х грамм. Есть 6-ка /
Зображення
Аватар користувача
sportfishing
Ледар
Ледар
Повідомлень: 22
З нами з: 28 травня 2010, 20:20
Телефон: 380931227557
Звідки: Житомир
Контактна інформація:

Re: ОСНАСТКА ПОПЛАВОЧНОЙ УДОЧКИ

Непрочитане повідомлення sportfishing »

Serhij писав:Використання амортизатора замість китового вуса, не зовсім правильно. Коли я ловлю плотву чи карасика, то навіщо мені амортизатор....
Є різні умови лову, і кожна з вищезгаданих речей служить виключно під шось конкретне.
В більшій мірі, універсального чогось нема.
Было у меня 5 лет назад удилище скорпиус 7 метров и ставил на него амортизатор, удовольствия много получил, а так же китовый ус туда вставлял, подлещиков в 700 грамм выводить огромное удовольствие, ставил поплавок от 1.7 до 3-х грамм. Есть 6-ка colmic eXtreame на нее поплавок ставлю от 0.7 до 2.5 грамм все зависит от места ловли и от активности рыбы - чем сильнее клёв, тем тяжелее поплавок
Зображення
Аватар користувача
juice
Боєць
Боєць
Повідомлень: 262
З нами з: 17 грудня 2008, 01:00
Звідки: Квасилів
Контактна інформація:

Re: ОСНАСТКА ПОПЛАВОЧНОЙ УДОЧКИ

Непрочитане повідомлення juice »

вірю залижить від водойми.
Кнопка с крестиком в правом верхнем углу экрана - шлюз в реальный мир.
Відповісти

Повернутись до “Загальний форум”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей