Гідропарк

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Вчора в неділю вийшов на гідропарк біля 10:00 і був десь до 16 : 00. Рибаків звісно було багато але більшість сиділа біля дикого моста і до вечора підходили все блище і блище до нього, а друга половина біля фонтана і трішки далі. Середина була практично пуста ну і я вирішив там примоститися, тим більше бура собою не брав а там лунки були готові, тільки ногою збив лід який взявся за ніч. Вийняв свою улюблену бойову вудку яка називається (ХАЛЯВА), ще колись дід мені її подарував і поставив одну поплавочну. Зображення
Трішки сипнув мотиля в лунку і з бадьорим настроєм вперед, перша покльовка довго себе не примусила чекати відбулась на поплавок, потім пішли покльовкі і на (ХАЛЯВУ) коли я зрозумів принцип, знайшов частоту з якою повинна бути гра, ось тільки тоді і розпочалось цікаве. Багато покльовок було після того як два рази роблю гру до верху і з грою опускаю донизу і ложу почті на саме дно і після цього зразу відбувалась покльовка. Але кльов був цікавий такими набігами, я так зрозумів плотва активно переміщалась, на хвили 10 тишина а потім повалило “Гідропарко-плотвицьке-іго” :ps_ih: тільки встигай чіпляють мотиляЗображення
В кінці коли вдома зважив сам здивувався 1кг 200гр. Ось так відпочив :ti_pa: .
Зображення
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Гидропарк

Непрочитане повідомлення proteus »

охохо ... :sh_ok: дуже непоганий улов пристойнох плоточки .. яка зараз там товщина льоду?
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Voka »

Сьогодня пІсля роботи зайшов на гідропарк з надією зловити щось для котика,скінчились запаси,а він так рибкі просить....З собою взяв одну вудочку,ловив на чорта.Ловити дуже заважав вітер,як не старався прикриватись від нього,але 5шт.таки зловив.
Зображення
Зображення
Зображення
Востаннє редагувалось 29 лютого 2012, 18:56 користувачем Voka, всього редагувалось 6 разів.
Аватар користувача
Серж-ядовитий
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 22 лютого 2010, 01:00
Телефон: 0965706360
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Серж-ядовитий »

Теж в неділю був на гідропарку, після суботи журналістського змагання залишилось трішкі мотилів. В годин десь біля 9:00 розбурився почті біля фонтану на островку і вперед :dan_ser: народу десь до 50 чоловік було більшість сиділи до базару. Одну лунку прокормив сухим кормом та мотилем так і з цієї лунки нічого і невиудив :ze_va_et: попробував на бровках на перепадах з островка один окунь :) і все, розпочав знову з того місця , що і спочатку, знайшо приямок в 10 сантиметрів перепад і тоді розпочалося пару окунів і пару плоток одна заважила 110 грам красава ще подумав чого вчора така непопалась. Далі прийшов брат Зображення походив на судака з блешнями нічого :ne_ne_ne: . присів біля мене і теж зловив пару плоток. Десь в 14:40 зібрались, кльов ставав все хуже і хуже да і вітер , сніг пролітав общем підмерзли трохи, але рибалкой був задоволений пару фоток:Зображення Зображення Весь вилов заважив 700 грам Зображення
Аватар користувача
pushustuy
Абориген
Абориген
Повідомлень: 135
З нами з: 15 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0974626847
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення pushustuy »

Був також на даній водоймі 22.02.2012 року в перідд часу з 13:00 по 16:00 год особливої активності не наблюдали, на дрох спіймали 2 окунці ти 3 плоточки, одна з яких досить пристойна. В основному риба трималась берега. :men:
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Voka »

Вчора по дорозі з роботи зайшов на годинку (з 17 до18-Ї) на гідропарк. Улов хоч і не великий, але вся риба приємних розмірів. Ловив на чортика.
Зображення
Сьогодні вирвався раніше й довше ловив, та результат неважний,хоч і починалось ніби цікаво. Після судачка грам під 150 Зображення
Плотва ігнорувала мого чортика, тільки в кінці вимучив парочку не величких +окунчик.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Володя, можна детальніше про чортика?? Фото крупним планом, опис, проводка???
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Voka »

Якосьті фото кращої не добився, знімав мобілкою. Чортик з однієї сторони латунь - інша припой пофарбований. Раніше ловив з облущеною фарбою, різниці не помітив. На лєску поставив жовту бісеринку. Проводку пробую на підйом з різною ігрою, міняю частоту коливань, амплітуду (на скільки це в мене виходить). На опускання не ловлю, пробував не клювало. Ігру чередую з плавним підйомом без ігри. Підлящик зловився саме на підйом без ігри, буває покльовка слідує саме при зміні ігри. Якось так...
Зображення
Зображення
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Voka »

В понеділок закрив сезон зимової рибалки.Виходив на гідропарк з 13-ї і до вечора. Ловив на чортика, спочатку попадала лише краснопір, пізніше й плотва більша половина якої дрібнувата. Кращий результат давали плавні, повільні покачування. Рибалка сподобалась, після багатьох невдачних виїздів по різних водоймах, я дійсно отримав задоволення від гідропарку.Хотілось би ще вийти, але рішив не ризикувати. Лід ніби й грубий, але більша половина це замерзший мокрий сніг, чистого ж льоду місцями зовсім мало. Біля берегів вода Зображення
на льоду місцями повідкривались промоїни (на місці джерел).
Мій улов Зображення
більша половина краснопір.
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Ха-ха, я перший пишу звіт із зимової риболовлі.
ЗображенняЗображення
Отже, сьогодні з 12:25-14:50 рибалив на гідрику. Товщина льоду нерівномірна, місцями 2-3см., а місцями і 6см. Там де рибалив я було близько 4.5см., лід потріскує, проте тримає надійно. Рибалив на міляку і глибше 1 метра не ходив. В улові у мене виключно окунята.
Крім мене на льоду були ще рибаки, коли йшов на риболовлю бачив лише 4-ох, коли йшов назад - сиділо близько 10.
ЗображенняЗображення
Ловив на мотиля і безмотилку, краще клювало на мотиля, проте на стоячу снасть покльовки були неактивні, доводилось постійно підігрувати.
Ось і перший улов з льоду. Крім цих ще відпустив штук 30 дрібних. Всіх щиро вітаю із першим льодом і відкриттям
пінгвінячого сезону!!!
ЗображенняЗображення
НХНЛ! На конкурс :men:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Був сьогодні на озері з 10:00 до 13:00 в улові аж 5 окунців (4 на палець) і один горбач грам 200, ще штук 5 нереалізованих клювань. Ловив на безмотилку. Лід - товстелезний, (задовдався довбати пешнею), на око сантиметрів 15-20, прозорий такий, що видно дно, (риби не видно). Інші рибаки відловились не набагато краще. Взавтра раненько вирушаю на басік, сподіваюсь там справи кращі...
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Orbit
Абориген
Абориген
Повідомлень: 124
З нами з: 05 листопада 2013, 20:31
Звідки: м. Рівне
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення Orbit »

Був сьогодні на даній водоймі з 12:30 до 16:30.
ЗображенняЗображення
Спочатку пробував ловити на мормишку з мотилем на гру, але обійшовши приблизно 40 лунок результату не було. Тоді вирішую спробувати половити на поплавочну удочку(на даній водоймі завжди виручала). Тількі поставив 2 вудки, як відразу покльвка і плотвичка на льоду :ya_hoo_oo:
ЗображенняЗображення
Далі перехожу з лункі на лунку і тут покльовка, чую спротив непоганої рибки, перша думка що це плотва але виявилося , що це окунь :happy:
ЗображенняЗображення
Ось результат рибалкі
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: Гідропарк

Непрочитане повідомлення ventel »

"Перший раз на лід" 03.01.17.
...Вдома перевязую мормишку на вудочці, син бавиться неподалік і питає :
-Коли я піду з тобою на зимову риболовлю ?!
...мене довго вмовляти не прийшлось...
Хвилин за 30-40 і ми на місцевому гідропарку, лід близько 10см., отож з сином стали вперше на лід разом, і точно не востаннє... Пробиваю пешнею 3 лунки, підгодовую по 10-15 мотильків в кожну, розмотую вудку з 0,069 волосінню та мормихою 2,5 сталь. Перше опускання мормишки і біля дна випрямляє ківок, -тягни, і перший окунчик в руках радісного "пінгвінчика" , радощам немає меж...

ЗображенняЗображення

ЗображенняЗображення

...Далі були покльовки, сходи, але відбувалося це вже більш буденно, ніж емоції від того першого...
P.S. Рибка покльовує, але дуже прошена.
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Bing [Bot] і 1 гість