Для не байдужих ...

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Chedenis
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 23 червня 2012, 10:24
Контактна інформація:

Для не байдужих ...

Непрочитане повідомлення Chedenis »

Натрапив на статтю http://4vlada.com/investigations/20889 Почав замислюватись чи не може рибацька спільнота чимось зарадити даній проблемі. Закликаю обєднатись в громадське обєднання щоб допомогти вирішити екологічні проблеми міста, і не тільки міста. Першочергово можна зайнятись нашими водоймами. Думайте.
petr0v1ch
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 12 вересня 2010, 22:21
Контактна інформація:

Re: Для не байдужих ...

Непрочитане повідомлення petr0v1ch »

здається на основі цієї статті, можна відправляти інфозапити. Аби хтось грамотно написав, а далі "небайдужі" відправляють від свого імені. Чмирить всіх інфозапросами, скаргами, дзвінками на гарячу лінію секритаріату "гаранта" за тупі відписки... якось так...
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Для не байдужих ...

Непрочитане повідомлення stal1n »

Chedenis писав:Натрапив на статтю http://4vlada.com/investigations/20889 Почав замислюватись чи не може рибацька спільнота чимось зарадити даній проблемі. Закликаю обєднатись в громадське обєднання щоб допомогти вирішити екологічні проблеми міста, і не тільки міста. Першочергово можна зайнятись нашими водоймами. Думайте.
Напишіть конкретно, що потрібно зробити?
А рибальських об'єднань в нашому місті й так є. Зустріньтесь з їхніми керівниками, побалакайте.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Chedenis
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 23 червня 2012, 10:24
Контактна інформація:

Re: Для не байдужих ...

Непрочитане повідомлення Chedenis »

Я взагалі не про суто рибацькі обєднання. А про обєднання навколо проблем екології Рівного. Тут можуть брати всі не байдужі. Я сам ніколи такими організаційними питаннями не займався, і практики в цьому не маю, але ось ідея в голові така сидить.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Для не байдужих ...

Непрочитане повідомлення stal1n »

Chedenis писав:Я взагалі не про суто рибацькі обєднання. А про обєднання навколо проблем екології Рівного. Тут можуть брати всі не байдужі. Я сам ніколи такими організаційними питаннями не займався, і практики в цьому не маю, але ось ідея в голові така сидить.
Ну от, займіться.
Створіть кружок, чи якийсь комітет. Наберіть підписів, роздрукуйте агіт-інформацію, замовте інтернет сайтик простенький.
Запишіть на прийому до міського якогось начальника, виступіть по телевізорі.
Ідеї потрібно втілювати в життя, а не загрібати жар чужими руками
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Delife
Боєць
Боєць
Повідомлень: 202
З нами з: 12 січня 2012, 19:23
Контактна інформація:

Re: Для не байдужих ...

Непрочитане повідомлення Delife »

Виявили понад 50 несанкціонованих врізок-скидів нечистот, спрямованих у водойми від приватного сектора
методи прості - балончик з будівельною піною + пітарда, засунули і навічно.
Chedenis
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 23 червня 2012, 10:24
Контактна інформація:

Re: Для не байдужих ...

Непрочитане повідомлення Chedenis »

stal1n писав:
Chedenis писав:Я взагалі не про суто рибацькі обєднання. А про обєднання навколо проблем екології Рівного. Тут можуть брати всі не байдужі. Я сам ніколи такими організаційними питаннями не займався, і практики в цьому не маю, але ось ідея в голові така сидить.
Ну от, займіться.
Створіть кружок, чи якийсь комітет. Наберіть підписів, роздрукуйте агіт-інформацію, замовте інтернет сайтик простенький.
Запишіть на прийому до міського якогось начальника, виступіть по телевізорі.
Ідеї потрібно втілювати в життя, а не загрібати жар чужими руками
Я жар чужими руками ніколи не загребав і загрібати не збираюсь. Мені як пересічному жителю міста аж ніяк не подобається що наша єдина річка в місті перетворюється на болото. Проблема є, і обговорювати її треба. Я сам рибак, і в дитинстві ловив в Усті рибу. Зараз не те що ловити, а навіть прогулятись з дитиною вздовж берега не завжди приємно. Одними балончиками з піною тут не обійтись. Річка потребує "капітального ремонту". Владі наша річка "не цікава", а більшість цю проблему обмусолює на побутовому рівні. І все. От і шукаю однодумців. Разом як відомо і...)))
petr0v1ch
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 16
З нами з: 12 вересня 2010, 22:21
Контактна інформація:

Re: Для не байдужих ...

Непрочитане повідомлення petr0v1ch »

Chedenis писав: От і шукаю однодумців. Разом як відомо і...)))
є якийсь план дій? якими методами збираєтесь впливати на ситуацію?
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Для не байдужих ...

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

stal1n точно не хотів Вас образити, він скоріше всього мав на увазі, що якщо вже Ви підняли таку тему, то потрібно брати на себе відповідальність та ініціативу і починати наступне своє повідомлення словами:
"Я створив громадське обєднання .... сьогодні о 13:00 пройде акція "Чиста Устя", всіх не байдужех прохання зібратись на 12:30 біля кафе Ла-ріва , що на вул. Набережна, з собою мати відро, віник, граблі і т. д. і т. п." попутно розклеївши оголошення по місту та зробивши дзвінок на "рівне 1", а однодумців, тут 3000 штук, тих же хто реально візьме на себе цю почесну але й важку справу - 0. :ny_tik:
Вже піднімались подібні теми про боротьбу з браконьєрством - далі ніж просто до балачок справа не пішла і у Вашому випадку не піде. Треба робити перший крок саме Вам, а там народ підтягнеться прийде чоловік 50 здасть по 5 грн., а це гроші і на пакети для сміття, і на агітацію, і на інші витрати, можете створити фонд спільно із якимось місцевим депутатом. Вони, особливо напередодні виборів, дуже охоче підтримують підібні проекти аби запіаритись. :ti_pa:
Ви зараз, скоріше всього, напишете, що "я мовляв зроблю все так, але народ не прийде і ідея провалиться", доведіть мені що я не правий.
Якщо буде йти мова про якісь реальні дії що до порятунку Усті - я перший записуюсь!
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Chedenis
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 23 червня 2012, 10:24
Контактна інформація:

Re: Для не байдужих ...

Непрочитане повідомлення Chedenis »

Ок.
Створюється інціативна група "Чиста Устя". Мета: відновити екобаланс в водоймах Рівного. Засоби: за допомогою ініціативної групи дати запрос на імя міського голови про екологічний стан Рівненських водойм, які кошти виділяються на підтримання водойм в належному стані, і яким чином ці роботи фактично проводяться. Далі: несеться проба води і грунту з Усті і і Басивкута в санстанцію на лабораторний аналіз. Далі на основі відписок з міської управи, даних санстанції робляться відповідні висновки і ... Попутно підключаємо на добровільних засадах ще ряд громадських організацій, таких як УТМР і т.п.
Добровольців які хочуть ввійти в ініціативну групу "Чиста Устя" і на далі бути задіяними в цій акції прошу телефонувати 067 781 95 86 . Червоний Денис
P.S. Ця акція не є політично вмотивована, і не є піаром та якоюсь саморекламою. Кожен член групи має право на особисту думку і пропозицію, всі дії будуть прийматись колегіально.
Chedenis
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 23 червня 2012, 10:24
Контактна інформація:

Re: Для не байдужих ...

Непрочитане повідомлення Chedenis »

Ось нарив: http://www.kmu.gov.ua/control/publish/a ... =245898673

Треба писати Берташу. Нехай звітує про план дій.
Chedenis
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 23 червня 2012, 10:24
Контактна інформація:

Re: Для не байдужих ...

Непрочитане повідомлення Chedenis »

Зображення
Написав заяву такого змісту. Зараз збираю підписи. Є думка залучити пресу. Всім кому цікаво прошу долучатись до цієї справи. Тут ніякої політики. Добровольців прошу долучатись. Контакти вказані в заяві. Обговорення, пропозиції, критика... пишіть в цій темі, або на контактний телефон.
P.S. За вчора зібрано поки тринадцять підписів.
Аватар користувача
MAXIMUS
Бро
Бро
Повідомлень: 1710
З нами з: 14 березня 2009, 01:00
Звідки: http://rivnefish.com/rcc/
Контактна інформація:

Re: Для не байдужих ...

Непрочитане повідомлення MAXIMUS »

Можете занести копію листа по риболовним магазинам і підписів буде дуже багато!
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Для не байдужих ...

Непрочитане повідомлення МАК »

MAXIMUS писав:Можете занести копію листа по риболовним магазинам і підписів буде дуже багато!
Згідний :co_ol:
Chedenis
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 23 червня 2012, 10:24
Контактна інформація:

Re: Для не байдужих ...

Непрочитане повідомлення Chedenis »

Всі кому не байдужа доля нашої річки можуть поставити свій підпис під заявою до Облдержадміністрації в рибацьких магазинах "Окуньок" що знаходиться в ТЦ "Скеля" по вул. Корольова 23 (біля авторинку "Динамо"),та магазині "Флагман" що біля газотрону. За що хочу подякувати працівникам цих магазинів за підтримку!!!
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 6 гостей