Виставка

Тут пишемо про все, що душа забажає.
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Виставка

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

"22-я специализированная выставка принадлежностей, аксессуаров и снастей для охоты и рыбной ловли ОХОТА И РЫБАЛКА" пройде в Києві з 23 по 26 лютого 2012.
Останні три весняні виставки не пропускав і хоча ціни на них (з Київським еквівалентом) :D захмарні,але є можливість потримати, поміряти,покрутити в руках багато
речей,що може здорово зорінтувати на ту чи іншу покупку :!: :!: :!:
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DimonSp87
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 62
З нами з: 17 квітня 2011, 21:48
Контактна інформація:

Re: Виставка

Непрочитане повідомлення DimonSp87 »

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення


Вгадайте хто?????

Зображення
Аватар користувача
николай
Козак
Козак
Повідомлень: 418
З нами з: 28 серпня 2011, 21:30
Телефон: 0682301099
Контактна інформація:

Re: Виставка

Непрочитане повідомлення николай »

Вгадайте хто?????

хто хто ....ЮРА зашився :D
Рибалка-Басів кут,відпочинок в Прилбичах:)
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
nazrik
Козак
Козак
Повідомлень: 370
З нами з: 29 січня 2010, 01:00
Телефон: 0505733236
Контактна інформація:

Re: Виставка

Непрочитане повідомлення nazrik »

Видно що пива було ого-ого :lol: :lol: :lol:
Рибак
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Виставка

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

З 28.02 по 03.03 в виставковому центрі в м.Києві проходить 24 спеціалізована виставка Охота і рибалка 2013. Вже традиційно я з Олександром(Вдала рибалка) Дмитром (Скольмакс)братами Павлом і Кирилом (Форестер) відвідали дане дійство і як на мене хоч якось розвіяли карпфішінгове міжсезоння! Виставка пройшла як завжди багатолюдно,нічого радикальнно не змінилось,але все ж таки деякі новинки в карповій індустрії вдалось потримати в руках ,покрутити понюхати,зробити першопочаткові висновки,а далі як кажуть буде новий сезон-новий полігон для експериментів.
Пешим стендом на якому ми загострили свою увагу був стенд чеської фірми LK Baits.
ЗображенняЗображення
Проходячи повз торговий стенд "Рокета" кинулись в очі кілька новинок особливо серія GRUNGE
ЗображенняЗображення
Дуже як на мене потужно і з великим вибором товарів для карпфішінгу починаючи від розходників для монтажів і гачків і закінчуючи кормами та карповими меблями презентував себе вже досить відомий і перевірений сезоном 2012 CARP ZOOM. Попри свою бюджетність товари бренду 100% -но являються лідерами в співвідношенні "ціна-якість" і займають достойне місце в арсеналі Українських рибалок! Крім цього на стенді CARP ZOOM познайомились з неодноразовим призером карпових турнірів,чемпіоном України 2012, учасником чемпіонату світу з карпішінгу 2012 Олексійом Поцелуйко(Одеський Карповий Клуб)(на фото зліва)
ЗображенняЗображення
Нажаль фотограф з мене не ахті тому багато цікавих стендів залишились поза кадром серед яких хочу відмітити ТМ "ТРОФЕЙ" з цікавим новим спектром запахів і представника польського бренду "ADDER"

Крім цього виставка -це не лише можливість познайомитись з новинками на новий сезон,а і можливість зустрітись з хорошими знайомими з різних регіонів України об"єднаних одним спільним захопленням в нашому випадку це "КАРПФІШІНГ"
На фото призери фіналу Чемпіонату України 2012(лічка)(на фото Дмитро "Скольмакс" Павло"Кальвадос" Михайло"Берег-Уж") ну і Ваш покірний слуга з ними :-) :-) :-)
ЗображенняЗображення
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Виставка мисливство та рибальство

Непрочитане повідомлення stal1n »

Ну і як там, хтось новий виходить на український ринок?
Є якісь дійсно цікаві новинки, що варті уваги?
Ви нормально затарились? :mi_ga_et:
я два роки тому поїхав на виставку купити гачків, то так і не зміг знайти тих, якими ловлю.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
PAVEL
Абориген
Абориген
Повідомлень: 137
З нами з: 12 листопада 2011, 19:13
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Виставка

Непрочитане повідомлення PAVEL »

Новинок... скорее всего улучшенное старое ! Поразил новый запах от Рокета - чеснок (вонь жуть ) ! Бойлы и химия от LK Baits ! кстати на стенде этой фирмы Тарас увидел интересное карповое удилище . Предложили ему его протестировать " согнуть на излом " и когда палка согнулась проктически в букву О Тарас спросил о цене... 4.600 ручная робота(они кстати принимают заказы на изготовление персональных палок!!!) ! желание потестить ее дальше отпало сразу ! :-) Также "ТМ Трофей " новые запахи бойлов "молодой горох",клюква+кальмар(синего цвета),ультра специи , специи +ананас и представили свои расходники . Неплохими , были запахи от Мегамикса ; тути-фрути,универсал . Поразили новые катушки SHIMANO ! одна из них которую удалось покрутиь( вот теперь и задумался хочу себе )Big Baitruner CI4 XTR-A LC
3200_0.jpg
ну и конечно просто " бульдозер" предел мечтаний Ultegra CI4 XT-A
2474_0.jpg
Очень широко представлен спининг ну просто РАЙ для спинингиста...
Цены Киевские + % накрутки на некоторые вещи цена непонятно убийственная :sh_ok: ! Кстати крючки которые тоже хотел купить не нашел !
А так прошло все класно, продуктивно сьездили, уже начинаю задумываться о программе на соревнования :hi_hi_hi:
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Ровенский Карповый Клуб
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Виставка мисливство та рибальство

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

stal1n писав:Ну і як там, хтось новий виходить на український ринок?
Є якісь дійсно цікаві новинки, що варті уваги?
Ви нормально затарились? :mi_ga_et:
я два роки тому поїхав на виставку купити гачків, то так і не зміг знайти тих, якими ловлю.
По карповій ловлі як я казав раніше не так виходить, а закріпить свої позиції як народний бренд -CARP ZOOM. По інших напрямках я особливо не звертав уваги! На рахунок затарки :-) :-) :-) то Діма (Скольмакс) прикупив карбонову кобру(в районі 900грн.),я покищо на неї облизався і збираю гроші :-) :-) :-) ,а щось інше нема резону купляти,оскільки все ходове для нашого регіону буде замовляти Саша і в "ВДАЛІЙ РИБАЛЦІ" все можна буде придбати!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Відповісти

Повернутись до “Флуд”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість