Обговорення

Правила форуму
Ми або винесемо даний розділ в зовсім окремий форум, або взагалі його видалимо. Про причини можете почитати тут: viewtopic.php?f=633&t=424844
дякуємо за розуміння
Semenchyk
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 04 липня 2011, 15:36
Контактна інформація:

Обговорення

Непрочитане повідомлення Semenchyk »

Добрий день користувачі форуму Рівненських рибалок!
Хочу висловии ідею(думку, не знаю як це назвати...), щодо створення такої ж гілки як "гриболов" для мисливців (планування поїздок на полювання, звітів з полювання, сілкування на теми повязані з полюванням, мисливськими собаками, і т.д).
Цікаво знати чи є серед користувачів сайту є також мисливці?
Якщо такі є - висловіть будь-ласка свої думк по цьому питанню (за чи проти),по підсумках обговорення буде вирішено бути чи ні цьому напрямку.
Дякую!
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення os1 »

Можна багато говорити і висловлювати думки з цього приводу.
Але я скажу коротко - я категоричний противник полювання. Тому вважаю, що на даному форумі створювати відповідні теми не потрібно. :ne_ne_ne: :ne_ne_ne: :ne_ne_ne:
igoroks
Ледар
Ледар
Повідомлень: 21
З нами з: 07 грудня 2011, 11:24
Телефон: 0503755813
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення igoroks »

Якщо виловлену рибу можна сфотографувати і відпустити, то впольовану тварину - на жаль, ні. Тому я також думаю, що не варто.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення stal1n »

кожному своє так було написано на воротах Бухенвальда
Тобто в кожного своє хобі, а риболовля від полювання не буде далеко знаходиться. Це також сурове чоловіче заняття :sparta:
А де в рівненських інтернетах можна ще обговорити полювання?
Тому я за
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
trans
Козак
Козак
Повідомлень: 463
З нами з: 05 листопада 2008, 01:00
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення trans »

Я також ЗА такий розділ.
Чисто чоловіче захоплення, і досить багато риболовів є водночас і мисливцями.
Аватар користувача
Рома
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 784
З нами з: 18 червня 2010, 14:36
Звідки: Костопіль
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення Рома »

trans писав:Я також ЗА такий розділ.....
+1
Зображення Romanmix2002
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

+1 :rules: :kav_boy:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення os1 »

Чекаємо звітів :facepalm: :facepalm: :facepalm:
ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення ЗображенняЗображення
"красота" бля :wall: :wall: :wall:
п.с. фото не моє. скачано із загальнодоступних ресурсів
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення stal1n »

Полювання це не тільки фоткання трупів тварин ;)
Ось мій тесть за весь минулий сезон застрілив аж дві лисухи (це така качка пташка схожа на качку), хоча виїздив на полювання раз на два тижні стабільно. І нічого, задоволений як слон. Задоволений від спілкування з природою.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Semenchyk
Перехожий
Перехожий
Повідомлень: 18
З нами з: 04 липня 2011, 15:36
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення Semenchyk »

Буду говорить за себе, для мене більше захвату і задоволення, від підготовки і самого полюванняне (а не заради того щоб кров пролити),бувало приходжу з рушницею і кошиком грибів. А вже вполюю я зайця чи ні…
Для мене полювання, так як і рибалка... АЛЕ, без браконєрства, без фанатизму, просто відпочить... Адже в більшостві випадків, як на полюванні, так і на рибалці 80% часу тратится на відпочинок, а саме: спілкування, байки, одним словом відпочинок, від повсякденного життя.
Проблема, мабуть, не у полюванні як такому, а у культурі наших мисливців, яка досить низька. На полюванні після того , як "культурно" відпочили, починають стріляти і досить багато звірів і птахів залишаються пораненими.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення os1 »

Semenchyk писав: досить багато звірів і птахів залишаються пораненими.
А ще багато птахів і звірів виходять, щоб принести їжу для своїх дітей, пташенят і звірят, а тут бац ...
Востаннє редагувалось 11 березня 2013, 21:38 користувачем os1, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення os1 »

Колишній енкаведист, який у формі бандерівця вбивав мирних людей в Галичині в 40-50-х роках перед смертю прийшов на сповідь до священника. Що сказав священник? Читайте і поширюйте!
СПОВІДЬ КОЛИШНЬОГО ПСЕВДОБАНДЕРІВЦЯ

На ім’я голови сільської ради села Н. Заліщицького району зі Східної України надійшов лист такого змісту: «Я - колишній солдат спецгрупи НКВД, яка під маркою бандерівців у 1944-1945 рр. проводила масові вбивства невинних людей на Тернопільщині. Наша група позбавила життя не один десяток людей, яких ми вбивали ніби за симпатії до совітської влади. І ось нині, на схилі літ, стоячи над могилою, хочу висповідатись, розповісти правду, хто насправді проводив оті криваві акції. Мені привиджуються ті нещасні, які просили в нас пощади, але пощади їм не було... Часто у снах чую крик чотирирічного хлопчика: «Не бий мого татка!!!». Він вирвався із рук нашого старшини, при тім укусив його за палець. Тоді старшина вхопив хлопчика за ніжки і з усього маху вдарив об стінку головою… Мозок із розбитої голови дитини бризнув по хаті - на нас, на наші руки, на обличчя. Я за той час розстріляв двох сестричок 10-ти і 12-ти років. Вони заціпеніли від жаху і навіть не розуміли, що відбувається. Батько і мати на колінах благали нас, щоб ми пощадили хоча б дітей і теж не розуміли, за що їм така кара - просили: «Хлопці, схаменіться, ми ж ні в чому не винні...» (вони думали, що ми - бандерівці). А ми звинувачували їх у тому, що їхні старші два сини пішли на фронт. Хоч ми добре знали, що людей призовного віку забирали силою, не питаючи, хоче хтось іти на війну чи ні. Таких випадків було багато, але мені запам’ятався особливо оцей. Голос того хлопчика: «Не бий мого татка!». Зойки нещасних сестричок та їхніх батьків останнім часом переслідують мене вдень і вночі. Пішов я у церкву і висповідався. Старенький священик зблідлими вустами прошепотів: «Сину, великі твої гріхи, але оскільки ти каєшся і тебе змушували скоїти такий гріх твої командири, я, як священик, можу дати тобі розгрішення. І дам, але тільки тоді, коли ти напишеш у ті села, де ви проливали невинну кров, та ще й під чужу марку». Я знаю, пане голово, що цього люди не простять мені ніколи - надія тільки на Бога. Адже ішов я убивати людей не сам від себе. Це вони, наші командири-чекісти, змушували нас. Завжди, коли ми, солдати, відмовлялися когось убивати, погрожували: «Хотітє бить чістєнькімі?!! Расстреляєм саміх как собак!!!». Ми боялися один одного і ніколи поміж собою не обговорювали свої вчинки, навіть під час пиятики. Але коли через якийсь час наш старшина по необережності сам у себе вистрелив з автомата і в муках помер, ми мовчки переглянулись, і я подумав: «Оце тобі, гаде, за тих невинних людей, за того хлопчика...». Хоч у самих теж руки були в крові. Розкажіть, пане голово, усім у селі про мого листа. Хай знають люди, хто насправді знищив їхніх сусідів. Не бандерівці, ні!!! Це ми, чекісти, так криваво провокували наших людей. А винна в тому сатанинська, кривава, совітська влада...

Р. S. І треба ж, головою сільської ради був якраз син одного із братів, що пішли 1944 року на фронт, батьків яких, сестричок і братика було знищено нелюдами-чекістами у березні 1945 року. Ридав, читаючи листа, голова, і в розпуці бив кулаками об стіл. У неділю пішов до церкви і на сповіді покаявся за свій гріх, що протягом багатьох років він і його родина носили в серці образу та гнів, що проклинали невинних героїв-повстанців, які полягли у боротьбі за волю України і до смерті їхньої родини, як нарешті з’ясувалося, не мали ніякого відношення. На сповіді ридали обидва - голова і священик.
Розповідь тернопільчанина опрацював
Левко ПАРАЩАК.
Часопис «Прикарпаття», 30 квітня 2005 р.
Слова не мої. Я нічого не додав і не відняв. Лише виділив жирним те, що напевно відчувають пташенята і звірята.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення Samuraj »

os1 писав:Можна багато говорити і висловлювати думки з цього приводу.
Але я скажу коротко - я категоричний противник полювання. Тому вважаю, що на даному форумі створювати відповідні теми не потрібно. :ne_ne_ne: :ne_ne_ne: :ne_ne_ne:
+100500. По своим внутренним убеждениям я тоже противник охоты. Хотя бы потому, что принцип поймал -отпусти и охота не совместимы. Создать на этом ресурсе тему об охоте - это все равно что создать тему про подводную охоту... Срача, флуда, раскола итд будет столько, что за махаетесь вытирать. Оно Вам надо ? Есть еще много нераскрытых тем в рыбалке, с помощью которых можно увеличить количество посещений(форумчан) на этом ресурсе, было бы желание. Так что мухи отдельно, котлеты отдельно. :pro_tiv:
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення os1 »

Samuraj писав:Срача, флуда, раскола итд будет столько, что за махаетесь вытирать. Оно Вам надо ? Есть еще много нераскрытых тем в рыбалке, с помощью которых можно увеличить количество посещений(форумчан) на этом ресурсе, было бы желание. :pro_tiv:
Так, до речі я теж хотів написАти щодо регулярних "дискусій" на форумі, а полювання привнесе ще більше сварок. Якось з горем по-полам сайти (форуми) почали об"єднуватись. І це добре.
За це Віктору Малафею "уважуха і респект без міри"
Driver
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 44
З нами з: 22 травня 2012, 19:47
Контактна інформація:

Обговорення

Непрочитане повідомлення Driver »

Я проти! Міняється сама суть "Форум Рівненських рибалок". Мисливство потрібно винести окремим форумом.
Закрито

Повернутись до “Загальне обговорення”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей