оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Звіти про рибалку. Вісті з водойм
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення AndreyK »

В воскресенье 27 числа был на озере с обеда и до вечера. Пригревало солнышко и мороз около 15 градусов не так чувствовался. Далеко не ходил - сел возле вышки. Не смотря на мороз отлично клевала верховодка с полводы, поклёвки были почти на каждой проводке, правда подсечь удавалось через раз. Что удивило - помимо верховоды попалась одна краснопёрка, тоже с полводы. :sh_ok:
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

AndreyK писав: Что удивило - помимо верховоды попалась одна краснопёрка, тоже с полводы. :sh_ok:
В більшост випадків краснопірка так і бере - в пів води і на опучкання. Так, що нічого дивного.
AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення AndreyK »

ВікторGVS писав:
AndreyK писав: Что удивило - помимо верховоды попалась одна краснопёрка, тоже с полводы. :sh_ok:
В більшост випадків краснопірка так і бере - в пів води і на опучкання. Так, що нічого дивного.
Удивил сам факт - никогда раньше на Басике краснопёру зимой не ловил. Это же не Млынов. :)
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення МАК »

Был на треньке, немножко половил, рыбка пасивная но поклёвует потехоньку))

Зображення
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення stal1n »

Був на водоймі вчора з сином
Ловилась майже виключно плотва і дуже нехотя. При чому зміна місць лову на результат не впливала.
Можна навіть написати, що кльов був відсутнім. Можливо виною тому була різка зміна погоди та противний північний вітер.
Незважаючи на майже безклів'я ми чудово відпочили, погуляли і зробили класні фотографії.
Також на водоймі я познайомився з прекрасним рибалкою Володимиром, що має нікнейм chinta. Сподіваюсь він колись буде писати свої гарні статті/звіти і на нашому сайті
У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
ventel
Повідомлень: 329
З нами з: 20 листопада 2007, 01:00
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення ventel »

03.03. Неділя
Домовились з кумом Тарасом що підемо на рибу, зранку зустрілись і вирушили на Басів кут. Приємний західний вітер 8-10 м/с. :-) змушує нас йти за поворот з сторони басіка в районі кладовища. Біля 8.30 почали рибалити, роблю сім лунок і на першій лунці на дотику мормишки дна, покльовка :sh_ok: окунець грам 30-40, друге опускання знову покльовка плотвичка 20-30 гр., третє ще плотвичка ( сам собі не вірю зазвичай перша лунка не робоча хоч пропускай) роблю ще п'ять проводок 0,нормально. З першого кола по лунках не спрацювала тільки третя ( -Куме клює?! Впіймав три шт. -а я вже 8 шт. ::yaz-yk: ) Пропоную для Тараса розбуритися в районі кльових лунок, Рибалим, покльовує як для безкльов'я може бути, але дуже примхливо.
Біля 13 години вирішили закруглятись,попили гарячого чаю, підбили підсумок 34 шт. в мене, кум 16шт.(вага риби 15-50 грам), і додому.

P.S. Риба клювала на дрібну мормишку д. 2,2; 2; 1,8 мм., (капля, дробинка; колір золото,мідь), жилка 0,65; 0,58; 0,53 мм.

Зображення


Вибачайте за якість,фото з телефона.
Public organization "RIVNE FISHING CLUB"
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення МАК »

12.03 Розпочну звіт!!

Доброго вечора шановні! Випросивши вихідний було бажання вибратись на риболовлю, но насамперед це для мене тренування щоб більше набратися досвіду, покращити техніку,тактику в пошуку риби,швидкість і тому подібне!!! Прибув на водойму десь о дев'ятій годині так як на передодні святкував Масляницю, з чим Вас всіх і вітаю! Поволі ішов до місця лову я прокручував у голові на що ловить в плані мормишки який розмір,колір,леску яку використовувать схилявся на те що вітру практично не було вирішив працювати з леской 0,052 Sunline Powerd Ayu Vip Plus і мормишкой 1,5 вагою 0,12г, колір мідь,золото,сталь! Рибка спочатку була пасивною до неї треба було підібрати ключик( про ключик пізніше).
В улові була плотва,краснопірка,підлящик і супер бонус Линок вагою 600г., клювало практично тільки на опускання плавне рідколи на підйом! З линком боровся довго брав його на леску 0,058 Sunline Powerd Ayu Vip Plus так як порвав половину мормишок на 0,052 і мормишка кольору мідь, колега який був разом зі мною допомагав виважувати затемняв то прочищав лунку рибка була просто непідйомна матюків було багато но і емоцій також в досталь адреналін зашкалював!!! Почну з місця лову думаю неварто називати конкретно де але факт рибка клювала всюди а ключиком був до неї це кормовий мотиль 1кг и база з 10 лунок яка при кожному обході підкормлювалась а плотва то просто випльовувала мотиль коли в руки брав! От така була трудова рибалка! НХНЧ!!!

P.S. Отримавши зауваження на сусідньому форумі хочу попросити вибачення у риболовів за привишення норм вилову, нині проходить добровільна акція по зарибленню Рівненських водойм до якої я і мій напарник організатор приложемо масу зусиль щоб зарибити наші водойми, відновити рибні запаси, і саме головне приложити масу зусиль і з допомогою Вас РИБАКІВ витіснути Браків з наших водойм, робити рейди робити щось а не тільки говорити!!! Отож не будьте байдужими подумайте про майбутнє, про підростающе покоління яке зохоче колись взяти вудку і зловити хоч карася!!

Зображення

Зображення

Вибачте за якість фото , фотоапарата забув дома довелось на тел.

Звіт на конкурс 2013!
Востаннє редагувалось 13 березня 2013, 22:42 користувачем МАК, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення stal1n »

Прекрасний результат, ще й з линком!! Вітаю!
Але кілька коментів написати все ж варто, яка наживка, яка проводка.
А то виходить, що "ось дивіться як я Д'артаньян, а всі інші ... " :-)
Макс, давай-но, ділись секретами свого успіху :ni_zia:
Може ти б прийняв участь в конкурсі на кращий звіт з рибалки? В нас там тепер кожного місяця невеличкі подарунки будуть роздаватися.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення os1 »

Це інша справа. Дякую.
Щодо норми вилову, то всі ми знаємо, що Закони пишуться для народа, а не для вождів, тому на мою думку тут потрібно дотримуватись лише здорового глузду. Кожен нормальний рибацюга це розуміє.
І ще одне прохання Максиме, не прошу здавати місце, але хотілося б бачити загальну картину водойми (на вході або на виході, або по дорозі).
Пиши ще :co_ol:
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення МАК »

Напроти вітряка но треба пошукати ту рибку!!!
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення os1 »

Проходив сьогодні біля Басіка. Біля вишки - аншлаг. Сам не ловив, а зі слів рибацюг кльов майже 0.
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
ЗображенняЗображення
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Кінець зими

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

От нарешті і я можу похвалитись гарним зимовим уловом, та про все по-порядку. Вчора, 30 березня випав вільний деньок і я весь ранок провів в муках, бо... не міг визначитись куди вирушити на риболовлю :ololo: Проте годині об 11 додзвонившись до товариша (який ніколи в житті не виходив на лід) і скориставшись своїм талантом переконувати вмовив його. Вибір пав на басік.
ЗображенняЗображення
За чутками тут непогано ловилась верховодка біля вишки, що ж туди й вирушаємо!!!Вже на підході розумію що ми не одні :-)
ЗображенняЗображення
Я практикувався у безмотильній ловлі, а товаришу наколотив манки і він на дві поплавцеві вудки просто не встигав - клювала відбірна верховода і між нею проскакувала дрібна плоточка.
ЗображенняЗображення
От він в розпалі процесу :happy:
А на наступному фото перший в його житті зимовий риб:
ЗображенняЗображення
Ви тільки погляньте в ці щасливі очі!!!
Проте, час йшов. В післяобідню пору товариш, не зважаючи на приємні емоції, все ж умудрився промочити ноги і змушений був піти додому, я ж залишився на вечірній кльов. Одноманітні верховодячі клювання мені набридли і я вирішую йти шукати рибацьке щастя далі. Відійшов від вишки метрів 500 за поворот в бік лодочної станції, знайшов лунку неподалік очерету (бура нема:)), роблю дві проводки і на другій бац - зацеп (а мормишка у мене крута вольфрамова відривати ой як шкода), проте ці думки були швидко розвіяні потужними ривками риби на тому кінці снасті. Повинен зізнатись і віддати хвалу своєму покійному дідові (рибалив на вудку що дістав у спадок), так от звичайна пластмасова вудка-балалайка, в якій він щось там підпиляв, щось вставив і вийшов відмінний фрикціон, якби не цей хитрий механізм я б оцього:
ЗображенняЗображення
півкілограмового горбача ніза що не розвернув.
Після тривалої боротьби в ході якої то я то рибина відбирали сантиметри жилки вся інша живність у цій лунці була розлякана, що довели зо пять наступних порожніх проводок. Я перемістився далі вздовж очерету, знову знайшов луночку, в якій отримав шість клювань підряд з яких реалізував рівно половину:
ЗображенняЗображення
Була звичайно в ході риболовлі ще й дрібнота проте я її не фоткав.
Ще декілька фактів:
- лід на басіку сантиметрів сорок - тобто цілком надійний, зверху правда трошки каші з снігу та води але досить комфортно;
- лунок немеряно, вночі морозу нема, тому бур можна не брати;
- купа рибаків жлобів пакетами винищують судачка довжиною в два пальці, я за час риболовлі 3-ом зробив зауваження і в одного виміняв судачка на дві плотки, щоб потім відпустити;
- якщо в лунці на перших двох-трьох проводках нема клювань - змінювати лунку, або кормити!
- весна не за горами ::yaz-yk: ::yaz-yk: ::yaz-yk:
На конкурс 2013 :men:
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Ribac2012
Ледар
Ледар
Повідомлень: 20
З нами з: 15 грудня 2011, 01:30
Телефон: 0978759007
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення Ribac2012 »

був вчора на БК рибаків повно й трохи даже ловлять хто вміє))
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: оз.БАСІВКУТСЬКЕ

Непрочитане повідомлення stal1n »

Ribac2012 писав:був вчора на БК рибаків повно й трохи даже ловлять хто вміє))
Який лід? Де ловлять? На що?
Що в прилові?
Фотки є?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Ahrefs [Bot] і 4 гостей