Обговорення

Правила форуму
Ми або винесемо даний розділ в зовсім окремий форум, або взагалі його видалимо. Про причини можете почитати тут: viewtopic.php?f=633&t=424844
дякуємо за розуміння
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення proteus »

ВікторGVS писав: Особенно веселит иезуитская "аргументация" тех "мясоедов", для которых свинья -только лишь выращенная пища, а дикий кабан - невинная жертва :).
Весельчак? Охотничая отмазка, мол рыбаки и охотники срадня - не канает ... Популяция рыб намного больше диких зверей в лесах, и не смотря на это, как сказано выше, много рыбаков уже прикладывают усилия что б долго не мучать рыбу перед фотоапаратом, и быстрее ее отпустить ...
Насчет иезуитской аргументации, вы прекрасно все поняли, только осознать не захотели .. Да, аргумент возможно тоже не совсем подходящий, всё таки как никак тоже живые существа, но покрайней мере люди их покупают, люди их кормят, лечат, строят "крышу" у них над головами ... А тут пришел в лес, нашёл, замочил, и даже не паришься что возможно оно бешало к ним -
Зображення
или к ним -
Зображення
или к ним -
Зображення

и т.д.
Аватар користувача
oleg-rivne
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 190
З нами з: 09 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення oleg-rivne »

и даже не паришься что возможно оно бешало к ним -....
не зовсім корректне посилання: в полюванні теж є свої "нерестові періоди" та норми добування дичини мисливцем...
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення os1 »

Semenchyk писав: На приклад я ходжу на полювання на качку, а хтось спонсорує чийсь карман і щоб він убив курку, гуску...., чи іншу тварину яку мучать спочатку уколами і різними преміксами, а потім ріжуть... Раз є попит, значить буде і пропозиція... І ставлячи мисливця і того хто купує м’ясо, для мене вони на одному рівні... Якби один сам добуває м’ясо, а інший за свої гроші купує вже готову тушку, тоїсть по суті убиває ту курку грошима, купує її смерть. Різниці ніякаї...
ВікторGVS писав:Особенно веселит иезуитская "аргументация" тех "мясоедов", для которых свинья -только лишь выращенная пища, а дикий кабан - невинная жертва :).
Обіцяв не писати більше тут нічого, але не можу втриматись.
Від цих порівнянь тошнить.
Ви заїдьте в будь-яке село і знайдіть господарство, в якому не вирощують курей, гусей, качок, індиків, свиней, телят і т.д.
Чи всі люди ходять на полювання і добувають собі качок і диких кабанів, за рахунок цього і живуть?
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення os1 »

os1 писав:
Semenchyk писав: На приклад я ходжу на полювання на качку, а хтось спонсорує чийсь карман і щоб він убив курку, гуску...., чи іншу тварину яку мучать спочатку уколами і різними преміксами, а потім ріжуть... Раз є попит, значить буде і пропозиція... І ставлячи мисливця і того хто купує м’ясо, для мене вони на одному рівні... Якби один сам добуває м’ясо, а інший за свої гроші купує вже готову тушку, тоїсть по суті убиває ту курку грошима, купує її смерть. Різниці ніякаї...
ВікторGVS писав:Особенно веселит иезуитская "аргументация" тех "мясоедов", для которых свинья -только лишь выращенная пища, а дикий кабан - невинная жертва :).
Від цих порівнянь тошнить.
Вже не тошнить - пішов поблював.
Але виникла інша проблема - розворот мозгу на 100500 градусів у різні сторони.
Якщо для рибацюг ви вимагаєте принцип впіймав-відпусти, а якщо хочеш риби, то йди в магазин і купи, то тут все навпаки, якщо хочеш мяса, то йди застрель когось, а в магазині купляти "нє магі".
Знову ж таки "залізна" логіка.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення os1 »

Вікторе, видаляй цю тему нах.
На форумі 1451 заресєстрований учасник, 660 переглядів цієї теми і всім пох.
Для чого це?
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення stal1n »

перестаньте вже нарешті вказувати мені що тут робити
я ж вам не вказую як ваших дітей виховувати :)
форум моє дітище, захочу — завтра витру весь форум, захочу — запущу ще одну гілку для автомобілістів
звісно, я дуже дякую вам за вашу думку, я її обов'язково врахую, коли буду приймати рішення
будьте спокійнішими, обіцяю, що все буде добре :a_g_a:
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
ВікторGVS
Абориген
Абориген
Повідомлень: 148
З нами з: 17 квітня 2010, 18:51
Телефон: 234567
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення ВікторGVS »

proteus писав: Насчет иезуитской аргументации, вы прекрасно все поняли, только осознать не захотели .. Да, аргумент возможно тоже не совсем подходящий, всё таки как никак тоже живые существа, но покрайней мере люди их покупают, люди их кормят, лечат, строят "крышу" у них над головами ... А тут пришел в лес, нашёл, замочил, и даже не паришься что возможно оно бешало к ним -
Все правильно - кормят, лечат, даже больше - имена дают! Они на эти имена отзываются! Они лащатся и любят своего хозяина! А когда их выводят во двор в последний путь - истошно орут! Страх в глазах! Слезы! (Вы видели корову или лошадь на бойне?) Они ЧУВСТВУЮТ приближение СМЕРТИ, но не понимаю ЗА ЧТО!....
Это так к слову - обрисовал лирику двойной морали тех, кто выковыривая зубочисткой мясо между зубов, пытается что-то "гуманизировать" по поводу душегубов-охотников
ПС. И причем здесь фото детей животных? Вот как раз настоящий охотник, в отличии от рыболова, от которого не зависит, кто клюнет, никогда не выстрелит в самку косули или свиноматку. А детей в принципе не стреляют, ибо охотничьи правила значительно строже рыболовных и в период вынашивания потомства и роста молодняка - охота запрещена. А если еще глубже, то вообще-то охотничье традиции заложены еще в давние времена, в их основе - сплошное благородство и бережное отношение к природе!
А если речь о браконьерах, то среди рыболовов их не меньше, это во-первых, а во-вторых, - здесь им просто не место!
Для os1
"Невежество порождает ересь"... или блювотный рефлекс? :)
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення os1 »

oleg-rivne писав: не зовсім корректне посилання: в полюванні теж є свої "нерестові періоди" та норми добування дичини мисливцем...
Які нах "нерестові періоди" в полюванні?
В полюванні є лише дозвіл на вбивство.
Всі ми дорослі люди і думаю, що всі все розуміють, але лукавлять. А якщо не лукавлять тоді пояснюю, розжовую.
1. Риби.
Лише у риб бувають нерестові періоди і полягають вони у тому, що риба нереститься, відкладуючи 100500 ікринок (як яка), і на цьому процес закінчується. Більшість ікринок не виживають, хто виживе, хто не виживе - це лише залежить від різноманітних обставин. І риби своє потомство не кормлять.

2.Тварини і птахи
Народжують 1-2-3-5-10 звірят або пташенят, яких потім доглядають, кормлять і т.д.

Якщо ви впіймаєте рибу, то для її потомства нічого не зміниться, не залежно від того, чи ви її відпустите чи ні.
Якщо ви застрелите звіра, то ви, по-перше відпустити його не зможете, а по-друге його дітей з"їдять інші звірі або вони здохнуть з голоду.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення os1 »

stal1n писав:перестаньте вже нарешті вказувати мені що тут робити
Я не вказую, а об"єктивно.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення os1 »

А дітей не чіпай. Ми всі любимо своїх дітей.
Аватар користувача
KESHA
Абориген
Абориген
Повідомлень: 147
З нами з: 07 вересня 2009, 00:00
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення KESHA »

форум моє дітище, захочу — завтра витру весь форум, захочу — запущу ще одну гілку для автомобілістів
і підпис СТАЛІН.
Десь я вже таке бачив.
Dum spiro, spero...
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення stal1n »

KESHA писав:
форум моє дітище, захочу — завтра витру весь форум, захочу — запущу ще одну гілку для автомобілістів
і підпис СТАЛІН.
Десь я вже таке бачив.
привіт Кеша! Давненько ви тут нічого не писали, приємно, що ви слідкуєте за подіями на нашому ресурсі :)
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення os1 »

Да що ж за непруха. Кеша, тобі на інший форум, який майорить лише рекламою 3-4 хвірм.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

os1 писав:Да що ж за непруха. Кеша, тобі на інший форум.
А на даному ресурсі всі рибку чмокають і випускають? То най ще і тваринок полюють. Погортаємо, почитаємо...головне щоб там коропа за зябри не тримали на фотках ;;-)))
А якщо серйозно, є адмін... А чи є мисливці, що бажають щось писати :ni_zia:
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Обговорення

Непрочитане повідомлення os1 »

stal1n писав: захочу — запущу ще одну гілку для автомобілістів
І ще про секс, будь-ласка. Ми ж це любимо?
Закрито

Повернутись до “Загальне обговорення”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей