Прихована водойма

Звіти про поплавкову рибалку. Вісті з водойм
Аватар користувача
Николай33
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 108
З нами з: 17 березня 2008, 01:00
Звідки: Ровенский район
Контактна інформація:

Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Николай33 »

був сьогодні на гарній секретній водоймі, приїхали о восьмій годині, правда пока добрались до водойми прошло майже пів години, ловив на дві поплавочні, і одну кивочну.
відразу був кльов як на чорних каменях, клювали на переміш карп, карась, плотва та гарний окунь (правда окунь лише один грам 150, але на мотиля)
з товаришем упіймали 7 кг карпіків, було зловлено 4 карася найменший 300гр, а найбільший 600гр , і близько 20 плотвичок різнокаліберних,і один підлящик 100грамовий.
Рибалка дуже сподобалась, біля обіду погода почала портитись і ми поїхали додому.
Зображення
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення os1 »

.
Востаннє редагувалось 20 квітня 2015, 11:40 користувачем os1, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
KYM
Бро
Бро
Повідомлень: 1706
З нами з: 17 листопада 2007, 01:00
Телефон: 067-360-88-01
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення KYM »

Грация, Николай!
Не учи рыбу плавать!
Waska80
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 01 листопада 2009, 01:00
Телефон: 0505210770
Звідки: Ровно Рофрс
Контактна інформація:

Непрочитане повідомлення Waska80 »

Николай а сколько билет то стоит????? :wink:
Аватар користувача
Jorjuk
Ледар
Ледар
Повідомлень: 30
З нами з: 07 квітня 2010, 00:00
Телефон: 0679460460
Звідки: Костопіль

Непрочитане повідомлення Jorjuk »

Так де ж ВОНА????????????????????????? :P
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Vetal »

Трохи запізнілий звіт, про риболовлю 29 травня. Отже я, батько і ще один колега, товариш батька. На водойму прибули біля 5 ранку. Прикормив місце лову (вирішив ловити лише поплавочними вудками, всі фідери і спутнікі були залишені вдома :-) ) Перші закидання принесли гарну плотву, і пішло поїхало, попадались зрідка карасики. Наживкою слугували мастирка, тісто, пшениця, перловка. Найкраще ловилось на мастирку з додаванням конопляного ароматизатора, карась брав краще мастирку взагалі без ароматизатора. Біля 15 години риболовлю було завершено (чекала дома розлючена дружина :-) ) Гуляння коропа не було, карась ще з ікрою, не весь віднерестився. Загальний улов на двох з батьком біля 5 кг. Риболовлею дуже задоволений, загорів, відпочив, набрався сил. Чого і всім бажаю.

Накінець звіт з фото :ya_hoo_oo:
Зображення

а це улов
Зображення

батько в очікуванні клювання
Зображення
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

Vetal писав:Трохи запізнілий звіт, про риболовлю 29 травня. Отже я, батько і ще один колега, товариш батька. На водойму прибули біля 5 ранку. Прикормив місце лову (вирішив ловити лише поплавочними вудками, всі фідери і спутнікі були залишені вдома :-) ) Перші закидання принесли гарну плотву, і пішло поїхало, попадались зрідка карасики. Наживкою слугували мастирка, тісто, пшениця, перловка. Найкраще ловилось на мастирку з додаванням конопляного ароматизатора, карась брав краще мастирку взагалі без ароматизатора. Біля 15 години риболовлю було завершено (чекала дома розлючена дружина :-) ) Гуляння коропа не було, карась ще з ікрою, не весь віднерестився. Загальний улов на двох з батьком біля 5 кг. Риболовлею дуже задоволений, загорів, відпочив, набрався сил. Чого і всім бажаю.
А хижа риба там є?
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Vetal »

Є окунь, і доволі солідних розмірів. Ганяв малька майже цілий день, але спінінг був залишений дома :-)
Аватар користувача
Igor09
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 67
З нами з: 27 лютого 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: КОРОТКІ звіти про риболовлю

Непрочитане повідомлення Igor09 »

Нещодавно повернувся до-дому. Їздив до брата в гості у село, що знаходиться аж у чернівецькій обл. Провів там місяць липень. Природа там дуже гарна,видно навіть Румунські Карпати-
Зображення Зображення
Я третій рік підряд туди їзджу і само-собою без рибалкі ніяк :). Є там один ставочок який орендують і запускають туди кожен рік коропа та білого амура, а восени спускають. Домовились аби можна було ловити рибу щей безкоштовно :ya_hoo_oo:. Від ставка до кордону приблизно сто метрів. Того року був короп до кілограма, а цьго- до трьохсот грам, зате амур- рвав волосінь 0,24 зразу після декількох секунд як підсікав :cry_ing: . Волосінь правда дешева, яле рибка була мабудь більше кілограма, навіть чути було як вона в камишах ходила- аж камиш хрустів :sh_ok: . Я особисто витягував амура близько одного кілограма. Ловив на поплавок, наживка- звичайний свіжий хліб, який був вдома. Рибалка просто супер :ya_hoo_oo:. Ну і ось фото:
Зображення Зображення
Зображення Зображення

Ось така рибалка вийшла. Доречі, більшу кількість риби, незалежно від розміру, було випущено.
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Был в субботу на моем любимом водоеме. Клев немножко подупал.
Ловил на одну маховую удочку. За день 3.5кг карася плюс около килограмма подарил соседней компании для ухи (у них что-то "не клеилось" с рыбалкой).
Но вот одно любопытное наблюдение:
Как в той байке про раков...
Две недели назад клев был значительно лучше. Зато карась помельче и карпик поклевывал. В этот раз в улове половина карася
уже в полторы-две ладошки. И практически весь карась с икрой, хотя еще не созревшей. Две недели назад весь улов был без икры.
За две недели - забеременили... Видать похолодание готовит карася к весеннему нересту...
Карпик клевать не хотит... Пол ночи просидел в жуткий холод. Бесполезно. На часок вздремнул. Оторвало поводок.
Он, паразит, как знал, что я в это время "кимарю"...
Вторая ночь уже немножко потеплей... Но ни одной клеваки. :-(
Утром решил разведать новый для себя водоемчик. Соседи по рыбалке поведали... Мол линок там водится.
Сорвался с места еще затемна. Переехал. Местный рыбак подтвердил наличие линка. Но у него еще не было поклевок.
Не было их и у меня за всю половину проведенного там дня. Шумные и очень говорливые местные рыбаки жаловались друг другу, что ни у кого на всем водоеме ни единой поклевки. Сильно попахивает "закрытием сезона" :-(
Аватар користувача
aleksey_gregul
Боєць
Боєць
Повідомлень: 243
З нами з: 08 січня 2008, 01:00
Телефон: 0973449063
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення aleksey_gregul »

Опять тот же водоем.
Опять около двух кило карася отдал какой-то женщине, у которой не складывалось с клевом...
Карпик 1.650кг. Как и караси, уже тоже с икрой. Осень... :-(
Зображення
Ночь с пятницы на субботу - просто великолепна! Три карповых поклевки, теплынь... Просто лето!
А с субботы на воскресенье - глухо... Ни одной карповой поклевки...
Заморозок! Лодка покрыта льдом. Сфоткал мобилой под фонарик...
Зображення
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Voka »

Суботу й неділю провів на рибалці. Приїхав на ставок годин в 8,закинув 1 спінінг з пружиною, на повідках пінопласт,кукурудза,горох. Толку ніякого. За всю рибалку карасик та декілька карпиків,я вже потім і перестав перезаряжати пружину. Другого закидав на товстолоба. Пробував і на мормишку, але з трудом виманивши пару карасиків,змотав. Поплавчанку спочатку ставив на кукурурзку, горох, в карася не впирався. Перша покльовка на горох,не засікся. Потім почався дощ, а плаща я не взяв, приходилось відходити ховатись під накриття. Коли пережидав дощ, було 2 покльовки на горох,але добігти не встигав. Більше на горох не брало,як і на кукурузку .Заколотив манку і став ловити карасиків, попадали і карпикі,які всі відпускались підростати. Погода наладилась, була надія половити вночі,але просидівши до 2х кльову практично не бачив. Зловив пару карасиків, карпенят і амурчика 700-800г,якого також відпустив. Перекімаривши 2.5 години продовжив рибалку. Ранок мене порадував покльовкою гарного товстолоба,яких я ще ніколи не ловив,хоча намагався ще з минулого сезону. Взяв в 6.00 рибалок по сусідству ще не було, тож міг спокійно тягнути не опасаючись за запутування снастей. Адреналіну я вам скажу отримав...Заважив 7.240. Карасів 4кг. На вечір задоволений з приємною тяжістю в руках повернувся додому.
Зображення
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення proteus »

Озеро не скрытое, просто не доступно для числа рыбаков, поэтому смысла создавать тему не вижу. Рыбалка запрещена полностью, даже за деньги. Рыба на продажу только там, на базар. По знакомству попасть каким то образом можно, так и попал туда я! :ya_hoo_oo: Был в прошлом году, но рыбалку пришлось прервать, так как стало жене неважно дома, пришлось срочно ехать обратно. Хотя и погода тогда была ужасной, ветер чуть ли деревья с корнем не вырывал. В этот раз с погодой повезло, жарковато, но купание никто не отменял по ходу рыбалки! :-ok-:
Итак приехал с кумом. Он поплавочник, а я решил поупираться в щуку, которой по словам хозяина там много. В принципе верю, так как подогнали и тогда щуку и в этот раз бонусом нам :-)
Итак долго ждал этого дня, так как говорил что есть крупная щука что рвет сети взял свой джерковый комплект. Да и заскучал уже за джеркбейтом! :-( Так и пошел с утра на джерк ... Кум сел на поплавок. Штиль, волн нет, бастеры плавающие делают прекрасно заметные на поверхности волнообразующие глайды, птички поют, впереди не "паханое поле" мест! :ya_hoo_oo:

Зображення

Зображення

Зображення

Проходит один час - 0, второй час - 0, на третьем часу такой глухарь начинает уже подхаривать :za_da_va_la: Активности хищника на поверхности вовсе нет ... Только окунек ганяет одинокого мальца нервно кидающиегося на поверхности. Решил перебазироваться на дамбу (думаю по глубине пройдусь, может жарко ей хз) тоже ноль .. Четвертый час - О. Короче прощай джеркбейт, так дела не пойдут сегодня.

Зображення

Возвращаюсь назад. Кум вовсю тягает плотву. Ну сажусь я рядом. Закидую одну закидуху - кукурузу, не успел на "рогатку" выставить и колокольчик подвесить, уже бъет по палке. :-) Пару раз так помахавшись решил что запарюсь я с этими кормушками - спиннингами играться откинул в сторону, и принялся ловить на поплавок. Закидаю кукурузу, сразу поклевка и довольно неплохих размеров плоточка на берегу :co_ol: хммм. .. нормальный размер.. И пошло поехало. Подкормил забросил поклевка есть, подкормил забросил поклевка есть. Супер думаю. Как раз хотел форумчан спрашивать где так поехать что б тупо плотвы набить ... уж больно хорошая к пивку таранька с нее! :co_ol:
И вот так вот в какой то момент, приятная и привыкшая мной ранее небольшая тяжесть после очередной поклевки заменяется огромным сопротивлением на конце. :sh_ok: Рыб тупо давит в глубину водя то влево то вправо ... аааа какой это кайфффф Зображення Начинаю переживать .. основная 0,20 поводок 0,12 :du_ma_et: Удочка маховая без катухи, так и держу его как собаку на поводке :-) туда сюда :-) Наконец то рыб поддается и выходит на поверхность, смотрю - карась :sh_ok: нифига себе ... "блин подсак в машине, так и не раскладывал!" "как же брать как же брать? Как?" :du_ma_et: Ну карась успокоился и я выволок его на глину, осталось поднять и на берег с ним вылезти, только доторкнулся :-) короче еле словил его в воде уже без крючка во рту :-)
Достаю весы и с радостью для себя констатирую что свой 300 грамовый рекорд побит 830 граммовым карасем :ya_hoo_oo:

Зображення

Вот он лежит красавец рядом с 10 сантиметровым Strike Pro Baby Buster.

Зображення

В итоге за рыбалку словлено 4,7 кг рыбы (3,8 кг отличной плотвы и 0,83 кг карась). Отдых и рыбалка удалась. Хотелось бы еще туда попасть! :du_ma_et:

ПС. Извиняюсь за много букаФФ :smu:sche_nie:
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення Voka »

Минулі вихідні провів на рибалці. З погодою не повезло, постійно йшов дощ, плаща практично не знімав. З ранку на поплавчанку трошкі покльовував карасик та невеличкий карпик (не довго) потім, як обрізало. Спінінг з пружиною також майже нічого не дав. Наживляв кукурузку, горох-0, були зрідка покльовки на пінопласт. Закидав оснастку на товстолоба, на неї зловив мабуть більшу частину карасів та 2 амурчика700-800гр. Вночі на поплавчанку такий же амурчик і глухо...Поспав пару годин і з надією на ранішній кльов до води, та нічого не змінилось. В 11 годин дочекався товстолоба. До берега підвів нормально, а потім прийшлось повозитись,ніяк не хотів підходити до підсака. Коли спробували взяти підсаком, він увернувся і другим гачком зачепився за сітку. Ще одного ривка було б достатньо, щоб з ним розпрощатись, але обійшлось. Гачок тримався за шкіру верхньої губи" на чесному слові" з наружі. Улов 2кг. карасиків, та товстолоб 11кг.,карпикі з амурчиками лишились підростати.

Зображення
Аватар користувача
xxOZ
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 181
З нами з: 24 травня 2013, 23:10
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Прихована водойма

Непрочитане повідомлення xxOZ »

Недели две назад(когда были первые жаркие дни) думали съездить на реку, но все по дороге переигралось и поехали на место, где всегда "клёв как у черных камней!". Глубина водоема в самом глубоком месте едва доходит до полтора метра. По заявлениям местных есть карпы, но как показывает практика больше ладони там ничего не ловится, но зато часто. Как говорится будем брать количеством, а не качеством. Тем более, что это отдых, а не добыча пропитания.
Просидели с 10 утра и до 8 вечера. Все ловили 5-6м от берега и 0-5см от дна, я же не взяв с собой ничего для поплавка, снял с 3,2м фидера оснастку, вцепил найденое недалеко перо от гуся и ловил в 3-4 метрах от берега в 5-10см от дна. глубина в том месте - 0,5м :-) :facepalm: Водоем изрядно заросший так что выбор был небольшой всего то 0,5м2 свободного места перед мной. Время от времени подкармливал мелкими шариками смешаной прикормки ФД"Лещ" и ФД"Карп". Примерно до 13.00 все уже имели пару мелких карасей в своем зачете я же сидел и ждал... после обеда начал тянуть...карась, окунь, верховодка, красноперка, подлящик... Вобщем только мне удалось в этот день вытянуть все виды рыб которые в этом водоеме обитают, все остальные довольствовались карасями. После 16 остальные начали нервничать, так как клев прекратился, я же исправно тянул практически на каждом забросе эту мелочь. С 18, уже заметно как начали нервничать на том берегу рыбаки, которые за несколько часов смогли вытянуть 2-3 карася меньше ладони.
Апофеозом всему стало то, что в итоге минут 10 до сбора домой всей компанией ловили в этом месте, стоя рядом друг с другом, закидывая в одно и тоже окно(часто поплавки оказывались в 2-3см друг от друга) и с интервалом 30-40сек кто-то что-то вытягивал. :-) :-) :-)
Итого улов коллег - 1кг на двоих. Мой - ок 2кг. Что б было понятно, бигфиш который ушел в мой зачет - ок80г. :facepalm: :-) :-) Все словлено на опарыш.

Зображення
Відповісти

Повернутись до “Звіти”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Google [Bot] і 3 гостей