Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501

Увага!!! Вибираємо водойму та вид риби для зариблення!

Озеро "Басів кут"
60
42%
Гідропарк
8
6%
Річка "Устя"
5
3%
Карась
12
8%
Амур
3
2%
Щука
25
17%
Короп
24
17%
Судак
7
5%
 
Всього голосів: 144

AndreyK
Модератор
Модератор
Повідомлень: 849
З нами з: 13 вересня 2010, 23:20
Телефон: 0677966277
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення AndreyK »

stal1n писав:а чи реально запустити популяцію золотого карася?
і то так, щоб ця популяція там жила й розмножувалась
Нереально - где малька взять? Ни один из известных мне рыбхозов золотого карася не выращивает.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення stal1n »

os1 писав:Теж підтримую таку позицію. Боротись потрібно з браками. Знімати сітки. Цього достатньо для природнього відновлення риби.
Бо після зариблення дуже прикро читати ось такі звіти (в поплавочній темі по Басіку на 4 сторінці)
Вчора вийшли втрьох на озеро. Вітер не давав спокійно ловити. В мене слабо, а от у товаришів в загальному заліку: 4 коропа - невеличкі, краснопірки, мабуть не повірете 3 білих амурчика. Кожен мав по одній вудці. Наживка - опариш. Не завадила мабуть і прикормка. :sh_ok:
ось тут потрібно і працювати
через наш сайт пояснювати людям, як правильно ловити рибу, як до неї ставитись і коли обов'язково потрібно відпускати назад

не пропускати на сайт фотографії щук, ще їх тримають за очі
не допускати фотографій карпів, яких беруть за зябри

показувати відео, де рибку відпускають у водойму

якось так...
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення sancho »

То може для початку строрити відповідну тему і описати всі правела. Так само можна і зробити відповідні стенди в рибальських магазинах.
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення Bulick »

stal1n писав: через наш сайт пояснювати людям, як правильно ловити рибу, як до неї ставитись і коли обов'язково потрібно відпускати назад

не пропускати на сайт фотографії щук, ще їх тримають за очі
не допускати фотографій карпів, яких беруть за зябри

показувати відео, де рибку відпускають у водойму

якось так...
Цілком згідний з Віктором, що потрібно саме виховувати, пояснювати і популяризувати дбайливе та культурне ставлення до риби та риболовлі загалом. :smilefish:
І відповідно певні правила фотографування і розміщення фото на форумі можуть бути одним з кроків реалізації цих ідей.
Ось до прикладу, правила розміщення фотографій користувачами у наших львівських колег на active.lviv.ua. Зверніть увагу на пункт "d":
2.23. Вимоги та рекомендації до фото в повідомленнях форуму:
a.Заборонено розміщувати фото зроблені мобільними телефонами, нажаль якість таких фото в більшості випадків, м’яко кажучи, не задовільна. Неякісні фото дратують відвідувачів форуму які витрачають час та гроші на скачування таких зображень. Як виключення дозволяється публікувати світлини з унікальним сюжетом та якістю прийнятною для перегляду, перед розміщенням таких фото на форумі, будь ласка, проконсультуйтесь з модератором/адміністратором.
b.Намагайтесь не виставляти більше 3 фото в одному повідомленні. Вибирайте лише найкращі фото яки б ви хтіли бачити в своєму фотоальбомі. Надмірна кількість світлин (особливо якщо на них зображено один і той самий об’єкт) дратують відвідувачів форуму які витрачають свій час та гроші на них (як виключення дозволяється розміщувати більше світлин у звітах зі змагань, тривалих подорожей, статтях, описах водойм та мисливських угідь).
c.Використовуйте спеціальне програмне забезпечення для підготовки зображень перед розміщенням таким чином щоб розмір файлів був мінімальним при збереженні прийнятної якості зображення.
d.Заборонено викладати фото трофеїв в болоті, на траві, в тазиках, на вагах, у кульках, в ванні, дома, на столі, з предметами для масштабу (такими як пачки сигарет, риболовні снасті), рибу яку тримають за зябра, кучки трофеїв (як виключення дозволяється розміщувати фото риби на спеціальних матах призначених для збереження риби перед відпусканням, а також процес зважування у звітах до змагань), тварин які занесені до червоної книги чи ловлю або полювання на які заборонено (як виключення дозволено використання таких фото в статтях присвячених охороні цих тварин). Кожен відвідувач цього форуму знає як виглядає риба чи звір, цей форум призначений для дружнього спілкування а не хизування трофеями. Якщо ви маєте бажання розмістити фото свого трофея – виберіть найкращий і сфотографуйтеся з ним.
e.Модератори на свій розсуд визначають які світлини не відповідають цим вимогам і видаляють їх. Якщо ви сумніваєтесь чи відповідають фото вимогам – проконсультуйтесь з модератором/адміністратором перед тим як розміщувати такі фото на форумі. Доступ до форуму користувачам які неодноразово порушують ці вимоги буде закритий.
Після одного-двох зауважень до своїх фото, я, наприклад, почав задумуватись над тим, як фотографувати, як тримати і для чого я це роблю. І з впевненістю кажу - якщо людина хоч трішки задумується над тим, що вона любить та робить - то це працює! :a_g_a:

З повагою,
Bulick.
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

Довго думав що написати, збирався з думками...
1. Водойми зариблювати треба - ТАК!
2. Узгоджувати з інстанціями - теж однозначно - ТАК!
3. Свою скромну лепту обов'язково внесу!
4. Боротись із браконьєрами, без усвідомлення проблеми державою - марно. Активістів 100 чоловік, а бидла - мільйон! Для заспокоєння совісті нехай кожен хто хоче і може - вийме ворожу сітку і вчить свого сина бути людиною!
5. Повідомлення про Львівський форум - вважаю РЕКЛАМОЮ! Перегляньте, хто не лінивий, там кожен другий пост проти тих же правил і на траві, і сміття всі фоткають по берегах (екологи сра..і - хоч би один замість фоткання взяв та й позбирав), проте що звітів з риболовлі 0 я мовчу. Та й самі правила (що до фотографій) звучать якось лицемірно, " цей форум призначений для дружнього спілкування а не хизування трофеями", а більша частина форуму присвячена спортивній рибалці - що по суті і є хизування трофеями, або ще гірше кількістю дрібноти.... :facepalm:
П.С. Особисто проти того сайту і "рибалок" що там тусуються нічого не маю, там точно є багато корисної інфи, але теоретичної. Може Ви забули, риболовля це коли ти, річка, вудка і риба, все інше трьоп... ІМХО
І ще, таке явище як браконьєрство формувалось десятиліттями і дуже глибоко засіло в підсвідомості наших громадян(кажу як фахівець :-) ), тому ні стенди в магазинах, ні що інше нічого не змінить, аж доки... див. пункт 4
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення os1 »

Згоден в принципі, але послідовність інша, на мою думку.
Пункт 4 третє речення і останнє речення посту має бути пунктом №1.
Тому що, перефразовуючи відомий вислів, "зариблювати Басів кут означає віддавати ту рибу бракам і несвідомим "рибакам", це те ж саме, що виділяти водку на боротьбу з алкоголізмом"
Тобто, спочатку потрібно викорінити браконьєрство на Басіку, а тоді зариблювати. Я теж вніс би свою скромну лєпту. Але як на мене, і я вже про це писав, то ця водойма досить велика і риба може там сама відновлюватись при нормальних умовах.
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення МАК »

Вставлю і я своїх 5 копійок!! Потрібно діяти а не дескусії вести. Зробити якийсь план щоб правильно зарибити ту чи іншу водойму! Обговорити як боротися з браками. :smilefish:
Аватар користувача
Bulick
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 66
З нами з: 30 вересня 2010, 17:09
Звідки: Здолбунів-Львів
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення Bulick »

to kamennieshipy100

Дещо не згідний з тобою, Тарасе)

Так склалося життя, що виріс тут, а тепер живу і працюю у Львові, тому люблю і користуюся і нашим, і львівським форумом. :hi_hi_hi:
Ти багато в чому правий, проте і "бидлоти", і браконьєрів, і рибінспекторів-хабарників тут теж вистачаю(((
Хоча (суто моя думка), на сьогодні львівська спільнота є досить сильною в плані і громадської діяльності, і спорту, і клубних зустрічей, і фестів, і, що саме головне, зариблення !
І мені дуже приємно, що й наш рівненський форум активно розвивається, виникають чудові ідеї та ініціативи завдяки багатьом свідомим людя тут. :co_ol:

а відношення кожного до фото - це суто його думка)

ІМХО,
Bulick
"Предсказуемость результата убивает интригу. А именно благодаря интриге мы ценим нашу с вами рыбалку" К. Кузьмин
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення stal1n »

Макс, перестань вже друкувати великим шрифтом.
Не переживай, всі й так бачать твої букви

і я все ще чекаю відповідь на своє запитання: http://rivnefish.com/forum/viewtopic.ph ... 30#p203751
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення МАК »

stal1n писав:важливе питання:
під чиєю егідою ця акція з зариблення? чи не спроба це попіаритись за рахунок простих рибалок?
готовий закинути грошей, лише якщо це буде зроблено від імені простих громадян міста Рівне
Це ідея мого ліпшого друга Лопачука Димитра, давненько хотілось щось подібне зробити але ніяк руки не доходили, от і вирішили ми з ним зайнятися цим не легким ділом зробили ящики, розвезли по магазинам і на мою думку хоч якось намагаємся щось зробити, наголошую ініціатором виступив Лопачук Д. я підтримав і допомагаю що в моїх силах, тому і Вас рибацюг сильних прошу допомоги в цьому ділі тому що разом легше буде це зробити.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення stal1n »

Дмитро тут зареєстрований?
Чому не приймає участі в обговоренні?
Зробити якийсь план щоб правильно зарибити ту чи іншу водойму! Обговорити як боротися з браками.
Попередній результат голосування ти бачиш, можеш вже накидати план в чорновому варіанті і оприлюднити тут, на форумі. Всі гуртом доведемо до розуму.
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення МАК »

Дмитро тут зареєстрований?
Чому не приймає участі в обговоренні?
ні не зареєстрований, я за нього робота не позволяє йому на форумах частенько спілкуватись але я його зареєструю і пару копійок він вставить.
План у мене особисто вже вимальовується трошечки відредагую і оприлюдню! :ololo:
Аватар користувача
Kylibin
Абориген
Абориген
Повідомлень: 114
З нами з: 16 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення Kylibin »

Пробувати боротись з браками на басіку цілком реально .За декілька років регулярної рибалки досконально знаю місця постановки сіток в буденні дні і на вихідних. Тактика з роками незмінна. Це значить , що незначна втрата сіток їх влаштовує. Аякщо тролить сітки три рази в тиждень не менше за різними схемами то навряд чи зможуть накуплятись кожен раз нових сіток. Але це можна робити при наявності трьох човнів з моторами. Кожен має свою схему участка яку має поскородить. І реально один рейд трьома човнами можна виконать за 45хвилин.. Мабуть ця писанина у багатьох викличе посмішку.Хто цим буде займатись? Думаю варто спробувать,адже немало форумчан має човни з моторами. Давайте попробуєм в червні. Ана рахунок зариблення Басіка ЗА. Риби можна влити різних видів. І отаннє. Купуючи якись прибамбаси в магазинах завжди бажано не жлобиться ,азакинуть в корбку якусь десятку чи двадцятку по можливості.
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення Samuraj »

Тема про добровольное зарыбление водоемов, самостоятельную борьбу с браконьерстовом мусолилась не один раз и не только на нашем форуме. Дальше разговоров дело не идет. И не надо думать, что если я, Брюс ли, Джеки Чан и Шварц сядем в лодку, то сразу дадим всем мзды и избавим Басик от сеток и браков. Сетки, к вашему сведенью, ставятся не только хачиками, а в большинстве своем с ведома или по умолчанию с выше. Поэтому можно и собрать пару сетей, а можно и мзды получить от Ван Дама в ответ. Дельное предложение когда-то слышал от кого-то из форумчан - подключить к этому делу телевидение, снять цикл передач про Басик и браков. Когда такая информация становится достоянием общественности и получает резонанс, тогда, как правило, и следует хоть какая-то реакция со стороны власти, потому что власть не любит огласки проблем, которые ее дискредитируют и подрывают авторитет. Видеокамера хоть и не пистолет, но магическим образом действует на представителей власти, ответственных за экологию, рыбоохрану и город.
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення sancho »

Як вище було написано якшо за цікавити прессу то вона зробить свою справу це їхній хліб. Тоді буде толк.
Рівненський Карповий Клуб
Закрито

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 0 гостей