Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501

Увага!!! Вибираємо водойму та вид риби для зариблення!

Озеро "Басів кут"
60
42%
Гідропарк
8
6%
Річка "Устя"
5
3%
Карась
12
8%
Амур
3
2%
Щука
25
17%
Короп
24
17%
Судак
7
5%
 
Всього голосів: 144

Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Samuraj писав:можно и мзды получить от Ван Дама в ответ
А якщо нарватися на Чака Норіса то всзагалі буде не до рибалкі :smilefish:
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення sancho »

А якщо нарватись на Шварца то взагалі могила.
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
sancho
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 80
З нами з: 12 березня 2013, 16:07
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення sancho »

Правильно, хлопці, сидіть дома і радуйтесь, що не зустрінете усіляких каратистів, і все буде добре, а браки, як виловлювали рибу, так і будуть це робити. А знаєте таку приказку: "Гуртом і батька легше бити"????
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

sancho писав:Правильно, хлопці, сидіть дома і радуйтесь, що не зустрінете усіляких каратистів, і все буде добре, а браки, як виловлювали рибу, так і будуть це робити. А знаєте таку приказку: "Гуртом і батька легше бити"????
Батька - так. А Чак Норріса - фігушки :-)
Прийде весна, можна згуртуватись у відповідній темі. І далі вже вирішувати проблему з браками. Чи бити, чи сітки різати, чи човни дірявити...та інше.
Я завжди готовий!
Аватар користувача
Samuraj
Козак
Козак
Повідомлень: 352
З нами з: 26 квітня 2010, 15:09
Телефон: 321123
Звідки: г.Ровно
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення Samuraj »

sancho писав:Правильно, хлопці, сидіть дома і радуйтесь, що не зустрінете усіляких каратистів, і все буде добре, а браки, як виловлювали рибу, так і будуть це робити. А знаєте таку приказку: "Гуртом і батька легше бити"????
Конечно, сидя дома за клавиатурой - мы все Клички. :-) Или вы думаете что 5-10 человек могут победить систему? :fishing: Не смешите. Вот вам три ярких примера по нашей области - если в Хренниках между собой устраивают разборки рыбинспекция и природоохранная прокуратура по этому поводу; если в Нетишине, почти закрытом водоеме, стоят сотни метров сеток, где по периметру Вохр, ничего не может сделать атомка, а у нее, поверьте, побольше вашего будет средств и сил с этим бороться; Басик - сколько от озера до здания рыбоохраны? метров пятьсот?! Потому что там где есть бабосы, там есть сфера чьих-то интересов, и явно не ваших . Так что весь этот флудежь закончится одной, максимум двумя вылазками и весь ваш юношеский энтузиазм быстро улетучится.
А вот подключив СМИ, есть шанс локально навести порядок, показать по местному, а лучше по центральным каналам, плюс в интернет - и "люба" звезда ютюба, миллион просмотров за январь. А пока максимум что вы можете это потрындеть в нете и порезать пару сеток...что я со своими друзьями и коллегами, при случае, успешно делаю( режу). Так что, интернет-качки, :hi_hi_hi: без обид, ищите контакты с телевизионщиками, у меня их к сожалению нет.
Востаннє редагувалось 23 березня 2013, 23:31 користувачем Samuraj, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
Kylibin
Абориген
Абориген
Повідомлень: 114
З нами з: 16 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення Kylibin »

Сергій згоден з тобою на всі 100 . Я не Герой але втіхую постійно полосую сітки..А всіх басівкутскіх браків знаю в лице ,адже з ними ходив на танці в класні 80... Непогані дость люди ,але наше сьгодення довело багатьох до алкоголізма ідеяких до злиднів шо .як говориться Бог їм суддя.. Але в житті ми знайомі ,а на водоймі не дуже . і не раз мені пропонували не різати сітки взамін на спущені колеса. Адже я майже кожен день на воді. ікожен знає де залишаю авто. Але я за те ,щоб пару раз поспіль потралить Басік спозаранку. Давайте всетаки спробуємо в червні втіхую :a_g_a: :a_g_a: :a_g_a:
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення Vetal »

Народ скажу і свої "5 копійок" орудують там не тільки браки з лодками, павуками і тому подібним. Усі місцеві вважають озеро своєю власністью закидають сітки, павуки і заодно виливають помиї та сміття в озеро. Сам неодноразово стикався з місцевими жителями і на мої зауваження щодо сіток реакції нуль, а дзвінки в рибохорону нічим не увінчались. На річках ситуація ще плачевніша в минулому році рибалив з другом в с. Івання що за Дубно, в період нересту 1 вудкою, зате місцеві жителі сумками носили плотву, лящів "ТОРБАМИ" дали по лобі одному місцевому, бо вже геть знахабнів кидав павука нам біля поплавків, то він замість того щоб зробити висновки місцеву "бидлоту" привів, довелось "мотати вудки". Ехх....
Аватар користувача
ANDROID
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 328
З нами з: 11 січня 2008, 01:00
Телефон: 098-061-63-37
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення ANDROID »

Пропоную по Басіку пару варіантів:
1. Коли буде контроль по берегу і на лодках, то домовлятись з колегами підводниками і вони явно покажуть де стоїть сітка і таким чином знайти їх буде набагато легше;
2. Записати активних рибаків(яким виходить в певні дні) на список і скласти графік чергувань на березі і воді;
3. Провести обов"язковий "суботник" по вичещенню берега від мусора;
4. Провести зариблення з усіма інстанціями;
Аватар користувача
МАК
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 96
З нами з: 11 червня 2012, 08:58
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення МАК »

Станом на 16.04 учасники акції активно підтримують даний захід, по мірі наповнення скриньок в магазинах буде проводитись публічне вилучення коштів. На даний момент скриньки опечатані, зариблення планується проводитись на жовтень 2013 року мирною рибою, та травень 2014 хижаком. Нагадую що скриньки для пожертв находяться в магазинах:
*ФЛАГМАН*, Окуньок, САПСАН, Поплавок, Рибалка, Риболовні снасті у Феді !
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення stal1n »

МАК писав:
stal1n писав:важливе питання:
під чиєю егідою ця акція з зариблення? чи не спроба це попіаритись за рахунок простих рибалок?
готовий закинути грошей, лише якщо це буде зроблено від імені простих громадян міста Рівне
Це ідея мого ліпшого друга Лопачука Димитра, давненько хотілось щось подібне зробити але ніяк руки не доходили, от і вирішили ми з ним зайнятися цим не легким ділом зробили ящики, розвезли по магазинам і на мою думку хоч якось намагаємся щось зробити, наголошую ініціатором виступив Лопачук Д. я підтримав і допомагаю що в моїх силах, тому і Вас рибацюг сильних прошу допомоги в цьому ділі тому що разом легше буде це зробити.
Максим, ви робите однозначно правильно діло, молодці.

Але скажіть мені, чому я вчора зайшов в Сапсан, а там стоїть ящичок для пожертв під цю акцію, а на ній якийсь зловмисник крім тексту самої акції розмістив ще й логотип і посилання на сайт fishing.rovno.ua?
Ви ж писали, що це буде зроблено від імені простих громадян міста Рівне, а не піар-акція сайту?

якщо й так, то чому було б не розмістити на ящику ще й адресу сайту http://rivnefish.com/ ?
я негодую
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення os1 »

stal1n писав:а на ній якийсь зловмисник крім тексту самої акції розмістив ще й логотип і посилання на сайт fishing.rovno.ua?
Ви ж писали, що це буде зроблено від імені простих громадян міста Рівне, а не піар-акція сайту?

якщо й так, то чому було б не розмістити на ящику ще й адресу сайту http://rivnefish.com/ ?
я негодую
Треба набратись мужності і об"єднуватись.
п.с. Там ще зверху написано Рівненська обласна федерація риболовного спорту.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення stal1n »

os1 писав: Треба набратись мужності і об"єднуватись.
п.с. Там ще зверху написано Рівненська обласна федерація риболовного спорту.
на паркані теж багато що написано

Я не проти об'єднання якщо чесно, лише є пару умов. Готовий відкрито все обговорити
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

stal1n писав:
os1 писав: Треба набратись мужності і об"єднуватись.
п.с. Там ще зверху написано Рівненська обласна федерація риболовного спорту.
на паркані теж багато що написано

Я не проти об'єднання якщо чесно, лише є пару умов. Готовий відкрито все обговорити
Об'єднались, за неділю всіх забанять...ну і знову все спочатку :bra_vo:
Аватар користувача
os1
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 309
З нами з: 10 грудня 2009, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Добровільні пожертви на зариблення Рівненських водойм

Непрочитане повідомлення os1 »

Якщо ВІктор буде "у руля", то думаю все буде ОК.
Закрито

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей