Груз

Монтаж, комплектуючі...
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Груз

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

avtoelectrik писав:літають вони думаю не гірше фоксів ,сам такими користуюсь
Ну тут можна і посперечатися...матеріальчик не той і ще є нюанси. Поки неспробую їх в дії, буду фоксами жбурляти. Що не кажіть, але прицільність у Фоксовських - краща!
Цікаво тестанути їх...
ttearjerker
Повідомлень: 1032
З нами з: 16 вересня 2010, 00:57
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Груз

Непрочитане повідомлення ttearjerker »

Користуюсь вищевказаними грузами! Груз,як груз летить собі тай усе. Фоксовські по балістиці кращі,але і дорожчі!
Мінусом в даних грузах є маленький діаметр впаяного вертлюга,і на деяких кліпсах з грубим вушком груз стає на перекосяк!
Чтобы победить искушение, ему надо поддаться. О.Уайлд
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Груз

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Ось знайшов цікаве фото, як можна догрузити бекліди, якщо наприклад придбав менші за вагою ніж потрібно. На прикладі фоксовського бекліда, по принципу "ін лайн"
Зображення
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

форма для отливки карповых грузов

Непрочитане повідомлення DerSieger »

а ось шо у мене є

ЗображенняЗображення

нехай трохи потепліє, треба заправляти балона і в гараж...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
Valldemar
Рідненький
Рідненький
Повідомлень: 812
З нами з: 13 лютого 2010, 01:00
Звідки: Рівненський Карповий Клуб
Контактна інформація:

Re: Груз

Непрочитане повідомлення Valldemar »

Я так зрозумів по весні відкриваєм літєйний цех ;) :D
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Груз

Непрочитане повідомлення DerSieger »

вчора була годинка вільного часу, то спробували з швагром протестити форми.
зробили тільки одну відливку на три груза. получилось шикарно, без будь-яких ускладнень. від магазинних не відрізниш. фотки викладу трохи піздніше.
із поганого - акумуляторний свинець не дуже зручний для цього діла. під час розтоплювання утворюється багато шлаку з домішок. перед заливкою в форму шлак потрібно відсипати. це часу займає 15 секунд, але зайва процедура буде напрягати.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Груз

Непрочитане повідомлення DerSieger »

робочий процес

Зображення

результат

ЗображенняЗображення

фотки з мобільного, тому не передають всю повноту відчуттів...
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Груз

Непрочитане повідомлення DerSieger »

привіт, колеги. трохи похвалюсь.
продовжуєм експеременти з формами.

Зображення

температура форми трохи впливає на кінцевий результат. якщо заливати 2-3 форми по черзі і не зразу ж доставати грузи, температура стабільно якраз така як треба. грузи виходять ну, майже ідеальні.
так як мною була нагло провтикана можливіть разом с формами отримати декілька тисяч заводських петель, приходиться вигинати їх самому з ортодонтичного дроту. з кожною петелькою приходиться довго гратися, щоб дотриматись розмірів та пропорцій.
сьогодні вирішив навигинати трохи петель на наступну велику відливку. так як одна людина мене підвела і не була присутня, прийшлось випити її дозу пива.
але після цього я "винайшов" приспособу, яка дозволяє за 15 хвилин накрутити до холєри цих петель без особливих трудозатрат.

ще раз стосовно акумуляторного свинцю. якшо вже нічого чистішого немає, то краще всього його плавити у великій посудині і відливати чистий свинець кудись в інше місце, а потім розігрівати і заливати у форми. ну дуже дохолєри домішок, які заважають нормально відливати.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Груз

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Як не крути, мудрість приходить тільки з роками і з набутим досвідом. І чим більше натовчеш шишок на лобі, тим краще. Така ж ситуація і з саморобними грузилами. Після використання на протязі сезону того, що було «наліплено» можна робити вже деякі висновки.

Перш за все мова піде про сам свинець. Неодноразово звучали думки про чарівний склад свинцю в фірмових грузилах, зокрема у «Фоксах» і що цей склад не аби як впливає на балістику. В розрізі питання щодо виготовлення грузил свинець можна розділити на два види – м’який та твердий. М’який свинець – це чистий свинець, без будь-яких домішок. Враховуючи той факт, що для «самопалу» використовується свинцевий лом (тобто що було знайдено), чистий свинець рідкість, так як він майже завжди використовується з добавлянням якихось компонентів. Та і використання чистого, м’якого свинцю у виготовленні грузил не зовсім доцільно. Воно може просто випасли у вас з рук і розплющитись об підлогу. Тому для виготовлення грузил потрібно використовувати другий вид – твердий свинець....

продовження тут
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Груз

Непрочитане повідомлення DerSieger »

В більшості людей, при згадці якихось нещасних випадків, в голові завжди існує думка: «таке зі мною ніколи не відбудеться… я не такий дурний… я ж акуратно…». Відганяйте зразу ж від себе цю думку, коли починаєте будь-що робити. Правила техніки безпеки написані кров’ю, ціною життя, ціною втраченого здоров’я та отриманих травм. І всі жертви думали так само – «нічого зі мною не станеться». Тому далі буде викладено декілька порад по організації процесу відливки грузил та забезпеченню безпеки здоров’ю....

далі тут
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Груз

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Вчора провів експеримент і відлив декілька грузил з чистого типографського шрифту. (Це такі буквочки, якими типографії набирають штампи для друку) Типографські сплави за різними даними складаються з 2,5-12% олова, 2,5-25% сурми, решта свинець. Це необхідно для підвищення твердості сплаву, покращення формувальних властивостей та зменшення усадки при охолодженні. Але, як було описано в статті вище, такий сплав має меншу питому вагу, що може негативно сказатись на номінальну вагу грузила. Хочу зауважити, що під час розплавлення сплаву деяка частина домішок в твердому та напіврідкому агрегатному стані відокремилась від свинцю, тому пропорції сплаву дещо змінились відносно початкового.
Так от, дослідним шляхом виявлено, що грузила з такого сплаву дійсно дуже тверді. Переносно кажучи – ними можна пробивати стіни. При вільному падінні з висоти 2-х метрів на бетонну підлогу на грузилах були помітні незначні, точніше буде сказано майже НЕ помітні вм’ятинки, які ніяким чином не вплинуть на аеродинаміку та балістику. Для порівняння, декілька років тому я купив в магазині парочку фірмових грузил (фірму не пам’ятаю, боюсь помилитись). Так от одне грузило випало в мене з руки прямо в магазині на тверду підлогу з висоти напівзігнутих рук середньостатистичного чоловіка, десь +/- 1 метр. На ньому була добряча вм’ятина. Тому твердість типографських сплавів можна вважати суттєвою перевагою.
А тепер про недоліки. По-перше, така твердість сплаву значно ускладнює обробку вилитих грузил. Для того, щоб відрізати зайвий свинець заливної горловини приходиться докладати неймовірних зусиль. Щоб не зіпсувати «звичайний» домашній інструмент необхідно застосовувати спецзасоби. По-друге, і саме головне, фактична вага грузил на 11-14% менша за номінальну. Зважування показало, що грузила номіналом 130 грам фактично важать 112-113 грам, 120 – біля 106 грам та 110 – приблизно 98 грам. Різниця суттєва.
Можна вважати, що теоретичне припущення доказано на практиці. Тому використання твердих сплавів для відливання грузил не доцільне! Можливе їх добавляння до м’яких сплавів в межах 5-10% для надання більшої твердості кінцевому сплаву.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Груз

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

DerSieger писав: Для порівняння, декілька років тому я купив в магазині парочку фірмових грузил (фірму не пам’ятаю, боюсь помилитись). Так от одне грузило випало в мене з руки прямо в магазині на тверду підлогу з висоти напівзігнутих рук середньостатистичного чоловіка, десь +/- 1 метр. На ньому була добряча вм’ятина. Тому твердість типографських сплавів можна вважати суттєвою перевагою.
Груза "Технокарп" особливою міцністю ніколи не відрізнялись. Ще багато чого залежить від форми самого грузу...але як показала практика - деформувались грузила після декількох рибалок. Що в свою чергу негативно впливало на аеродинамічні властивості сабжу.
Вітя, а фото???
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Груз

Непрочитане повідомлення DerSieger »

shalun_99 писав:...Вітя, а фото???
ось типографський шрифт

Зображення

ось фактична вага 130-го грузила

Зображення

а ось результат падіння з 2-х метрвої висоти. трохи погано видно, але вмятинка дуже маленька

Зображення
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
DerSieger
Бро
Бро
Повідомлень: 1583
З нами з: 06 лютого 2008, 01:00
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Груз

Непрочитане повідомлення DerSieger »

Порошкове фарбування грузил

Одним з найоптимальніших способів фарбування саморобних грузил, як уже я говорив раніше, являється порошкове фарбування. Ця фарба має відмінну атмосферну стійкість, хороший протикорозійний захист, механічну міцність, підвищену стійкість до стирання, відсутність запаху, екологічно чиста, відносно дешева, легко роздобути в будь-якій фірмі, що займається полімерним фарбуванням, головне вгадати з кольором. Мені вигоріло не дорого придбати «спеціальну» трьох основних кольорів. З нею і будемо бавитись.

Все що треба для порошкового фарбування в домашніх умовах.

Зображення

Саме важке в порошковому фарбуванні, це домовитись з дружиною, щоб підпустила до плити. Хоча там страшного нічого немає, але специфічній жіночій логіці зрозуміти це важко. Тому шоколадка в наборі необхідних інструментів присутня не дарма.
Робота починається з того, що необхідно розігріти грузила. Дехто практикує нагрівання грузила над відкритим полум’ям, але мені зручніше і швидше це робити в духовці при температурі 150-200 градусів. На всякий випадок необхідно духовку застелити папером. У випадку «перебору» з порошком фарба може скапувати з грузила, тому краще перестрахуватись.

Зображення

Тепер про саму фарбу. Порошкова фарба дуже дрібно фракційна. Навіть при наглухо закритих вікнах та дверях якась невідома сила заставляє її літати. Тому бажано застелити папером трохи більшу площу, ніж в зоні самої роботи. І не дай бог вам чхнути біля порошкової фарби. Незабутні враження гарантовані. Також порошок не любить вологи, тому всі предмети повинні бути сухі.

Плоскогубцями достаємо по черзі грузила і за допомогою ситечка посипаємо порошком з усіх сторін.

Зображення

Якщо не вдалось з першого разу повністю обсипати все грузило – не страшно. Його можна помістити в духовку і через деякий час знову підсипати порошку в не зафарбоване місце.

Зображення

Головне не переборщити. Через занадто грубий шар фарба може відколотись, вплинути на баланс грузила, зрештою просто зіпсувати зовнішній вигляд. Чим тонший шар фарби – тим краще.

При наявних декількох кольорів фарби, їх можна змішувати в різних пропорціях і отримувати необхідний для конкретного дна колір.

Зображення

Як на мене, найкращий колір вийшов вже в процесі прибирання, коли я змітав з паперу залишки різних кольорів і міксів в одну кучку. Вийшов колір геть як вода в нашому гідропарку.

Полімеризація фарби проходить не довго, 4-6 хвилин і грузило можна діставати для корекції фарбування або для охолодження. До речі, слід не забувати що грузила гарячі, тому потрібно бути обережним. Для охолодження грузила слід так само підвішувати на будь-чому на декілька хвилин.

Зображення

Ось так за годину часу, з 6:20 до 7:20 ранку, поки кохана додивлялась солодкі сни використовуючи законний вихідний і не бачила цей весь розгардіяж, попиваючи каву та одним оком поглядаючи як «гонять» ведучі топ-жиру, було пофарбовано декілька грузил в різні кольори. Нажаль старенькій мильниці не вдалося передати всю повноту кольорів, але в загальному зрозуміло.

Зображення

Тепер потрібно готувати сніданок, та в такий чудовий, весняний, сонячний день можна йти відкопувати з-під снігу гараж та доставати машину…

52 лютого… ой… 24 березня 2013 року.

Зображення

Стаття написана на основі власного досвіду. Не копіпаст і не дешевий плагіат, як на деяких риболовних форумах.
Зображення
"...Да не коснётся вас своею поганой метлой танцующий бес, бес паники!"
Рівненський Карповий Клуб
Аватар користувача
SHELBY
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 151
З нами з: 24 жовтня 2010, 20:23
Звідки: МІСЦЕВИЙ
Контактна інформація:

Re: Груз

Непрочитане повідомлення SHELBY »

Та ну, який плагіат, ета сільниє "карпятнікі-спартцмени " :facepalm:

Цікаво описуєш процес роботи, завжди із задоволенням перечитую. :co_ol:
Плохой день на рыбалке лучше, чем хороший день на работе.
КРЕДО РЫБОЛОВА-дайте опоры хоть чуточку, я там размещу свою удочку !
Відповісти

Повернутись до “Оснастки”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 2 гостей