Борьба с браконьерством.

Правила форуму
Ініціатива Чиста Устя

Телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони 0(362) 63-39-32
email rivneryboohorona@gmail.com
"Телефон довіри" відділу запобігання та протидії корупції в органах рибоохорони 0(63) 982-24-62

Усіх небайдужих громадян просимо повідомляти журналістів телеканалу „Рівне1” про випадки браконьєрства за телефоном 0362-623-501
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

З метою інформування рибальської громадськості стосовно встановлення нерестової заборони на вилов риби Рівнерибоохороною розроблено Інформаційний буклет. Всім бажаючим дозволено розмножувати даний буклет у необмеженій кількості з метою проведення роз'яснювальної роботи.
З приводу отримання електронної версії буклету будь-ласка звертайтесь в особисті повідомлення.

З надією на співпрацю,
заступник начальника Рівнерибоохорони В. Мосніцький

p.s. телефон гарячої лінії Рівнерибоохорони (0362) 63-39-32
rivneruboohorona.io.ua
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення serzdubno »

А ось наша історія - http://robinzon.ucoz.ua/news/srani_brak ... 3-04-11-91
Ser.
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Посилання з текстом та фото http://forum.fishing-ua.com/posts/179114/
23-05-2013 Басівкут (річка зі сторони Нового Двора). Заїхав по дорозі на Рівне подивитись, що ловлять.
На березі лише одна вантажівка з водієм і три пасажира на березі грають в карти. Під вербою пришвартована гарненька синя пластикова лодка. Я вирішив що це рибоохорона, але все таки дзвоню на "базу" щоб перевірити 63-39-32. В Рівненській Рибоохороні мені повідомили, що в Новому Дворі лодка не їхня, але на жаль інспектори усі на виїзді. Роблю фото держномера вантажівки "рибаків"(7235РВО) і йду вздовж берега річки. Далі також цікаві знахідки:
1. Кульок риби на вигляд кілограм 10-15, гарно завязаний але вже смердить і весь в мухах (мабуть вночі забули "рибацюги").
2. Кілок з куском сітки-путанки (ймовірно ним припальовувалась сітка).
3. Підсака з деревяним держаком біля трьох метрів.
Поїхав у справах, через дві години заїхав знову у Новий Двір перевірити наявніст рибаків на лодці.
Вантажівка 7235РВО на тому ж місці, а хлопці лодкою бовтаються в камишах по річці. Знову телефоную в рибоохорону - обіцяють когось прислати.
Чекаю годину - ніхто з інспекторів так і не приїхав. По течії з річки почало виносити дохлу плотву і окунів. Може це і не повязано з плаванням "рибаків" по річці, однак такий збіг навидить на неприємні думки.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення Vetal »

яка модель вантажівки?
Аватар користувача
shalun_99
Повідомлень: 1614
З нами з: 12 квітня 2010, 20:08
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення shalun_99 »

Vetal писав:яка модель вантажівки?
по фото важко зрозуміти...як на мене "Бичок" :-(
Аватар користувача
proteus
Герой
Герой
Повідомлень: 674
З нами з: 12 вересня 2008, 00:00
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення proteus »

Vetal писав:яка модель вантажівки?
судя по колёсах - ГАЗ-53
Аватар користувача
RIPsys
Абориген
Абориген
Повідомлень: 113
З нами з: 03 червня 2011, 22:42
Телефон: 243623
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення RIPsys »

Сегодня после 17:30 ездили искали место ловли на выходные, так что б и шашлык пожарить и фидером побаловаться, там кругом мертвая рыба и на берегу и в воде.. кто то прошелся электроловом.. реально настроение пропало полностью..
Аватар користувача
Viktorovi4
Козак
Козак
Повідомлень: 464
З нами з: 13 січня 2009, 01:00
Телефон: 123456
Звідки: Ровно
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення Viktorovi4 »

shalun_99 писав:Посилання з текстом та фото http://forum.fishing-ua.com/posts/179114/
23-05-2013 Басівкут (річка зі сторони Нового Двора). Заїхав по дорозі на Рівне подивитись, що ловлять.
На березі лише одна вантажівка з водієм і три пасажира на березі грають в карти. Під вербою пришвартована гарненька синя пластикова лодка. Я вирішив що це рибоохорона, але все таки дзвоню на "базу" щоб перевірити 63-39-32. В Рівненській Рибоохороні мені повідомили, що в Новому Дворі лодка не їхня, але на жаль інспектори усі на виїзді. Роблю фото держномера вантажівки "рибаків"(7235РВО) і йду вздовж берега річки. Далі також цікаві знахідки:
1. Кульок риби на вигляд кілограм 10-15, гарно завязаний але вже смердить і весь в мухах (мабуть вночі забули "рибацюги").
2. Кілок з куском сітки-путанки (ймовірно ним припальовувалась сітка).
3. Підсака з деревяним держаком біля трьох метрів.
Поїхав у справах, через дві години заїхав знову у Новий Двір перевірити наявніст рибаків на лодці.
Вантажівка 7235РВО на тому ж місці, а хлопці лодкою бовтаються в камишах по річці. Знову телефоную в рибоохорону - обіцяють когось прислати.
Чекаю годину - ніхто з інспекторів так і не приїхав. По течії з річки почало виносити дохлу плотву і окунів. Може це і не повязано з плаванням "рибаків" по річці, однак такий збіг навидить на неприємні думки.
На фото номер машины, и модель - ЗИЛ. Палка, подсак - это электрики, и по этому и рыбка дохлая плыла. Всегда есть одно желания, поймать гада, захирячить ему в жопу электроды и нажать кнопку, я думаю что зрелище будет яркое.
РЫБАЛКА МОЯ - СТРАСТЬ!!!!!
Аватар користувача
Вова2008
Ледар
Ледар
Повідомлень: 31
З нами з: 19 лютого 2012, 20:15
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення Вова2008 »

І не тільки в сраку!І нажимати кнопку не один раз.
в рибалці як і в інтимному житті головне процессссс!!!!!
Voka
Ледар
Ледар
Повідомлень: 34
З нами з: 31 жовтня 2011, 16:59
Телефон: 0966690034
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення Voka »

Якщо не електроди то хоча б окуня чи йорша, теж не погано.
Аватар користувача
ihtiolog1
Дослідник
Дослідник
Повідомлень: 68
З нами з: 26 березня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення ihtiolog1 »

shalun_99 писав:Посилання з текстом та фото http://forum.fishing-ua.com/posts/179114/
23-05-2013 Басівкут (річка зі сторони Нового Двора). Заїхав по дорозі на Рівне подивитись, що ловлять.
На березі лише одна вантажівка з водієм і три пасажира на березі грають в карти. Під вербою пришвартована гарненька синя пластикова лодка. Я вирішив що це рибоохорона, але все таки дзвоню на "базу" щоб перевірити 63-39-32. В Рівненській Рибоохороні мені повідомили, що в Новому Дворі лодка не їхня, але на жаль інспектори усі на виїзді. Роблю фото держномера вантажівки "рибаків"(7235РВО) і йду вздовж берега річки. Далі також цікаві знахідки:
1. Кульок риби на вигляд кілограм 10-15, гарно завязаний але вже смердить і весь в мухах (мабуть вночі забули "рибацюги").
2. Кілок з куском сітки-путанки (ймовірно ним припальовувалась сітка).
3. Підсака з деревяним держаком біля трьох метрів.
Поїхав у справах, через дві години заїхав знову у Новий Двір перевірити наявніст рибаків на лодці.
Вантажівка 7235РВО на тому ж місці, а хлопці лодкою бовтаються в камишах по річці. Знову телефоную в рибоохорону - обіцяють когось прислати.
Чекаю годину - ніхто з інспекторів так і не приїхав. По течії з річки почало виносити дохлу плотву і окунів. Може це і не повязано з плаванням "рибаків" по річці, однак такий збіг навидить на неприємні думки.
22.05.2013 р. на ділянці р. Устя в районі Нового Двору Рівнерибоохороною зафіксовано масову загибель риби. Про даний факт повідомлено Держекоінспекцію та Держветслужбу в області для проведення відповідних аналізів води та загиблої риби та встановлення причин загибелі риби та обсягів нанесеної шкоди. Також було повідомлено Рівненську міську раду та Трест зеленого господарства, який здійснював збір загиблої риби та її утилізацію на Костопільському ветсанзаводі.
lank
Ледар
Ледар
Повідомлень: 24
З нами з: 10 квітня 2012, 22:23
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення lank »

Сьогодні після роботи заїхав в новий двір прогулятись!
Стояв на мосту а з під нього вилізло два чувака з товстуватим шнурком на кінці з грузом :du_ma_et: , сіли в машину розвернулись ще подивились на мене пару х в і поїхали!
Сіток і тд спустившись під міст я не побачив цікаво що вони там робили? :ne_vi_del:
Аватар користувача
kamennieshipy100
Місцевий
Місцевий
Повідомлень: 321
З нами з: 26 жовтня 2009, 01:00
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення kamennieshipy100 »

То був магніт, а не груз - шукали затонулий шмайсер :-) :-) :-) :-)
Ты у меня смотри, я где нормален, а где беспощаден.
Ловить рыбу на платнике = охотиться в коровнике!
Хенк
Аватар користувача
Rostislavovich
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 198
З нами з: 26 березня 2010, 01:00
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення Rostislavovich »

Ніхто не чув, лодочний сезон так і залишається з 20.06,2013р
BenichkaLaden
Бувалий
Бувалий
Повідомлень: 86
З нами з: 04 лютого 2012, 00:26
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: Борьба с браконьерством.

Непрочитане повідомлення BenichkaLaden »

Сьогодні на річках відкрився. :ya_hoo_oo: Завтра перший вихід на воду. :fishing:
Живу на рибалці, в Рівному проживаю.
Відповісти

Повернутись до “Екологія та Відновлення рибних запасів”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 4 гостей