ставки с. Мокре

Даний розділ форуму створений для збору інформації про водойми Рівненської області
Правила форуму
Даний розділ форуму створений для збору інформації про водойми, для того, щоб додати їх на головну мапу сайту

Перед створенням нової теми обов'язково спочатку скористайтесь пошуком, як на сайті так і на цьому форумі — можливо водойма вже існує.
Коли пишете нове повідомлення в тему, то пишіть щось корисне, а не: "як кльов?"
Якщо ви вже наважились створити тему, то величезне прохання описати все згідно правил: вартість риболовлі, стан доріг, конкретні місця ловлі, час коли можна ловити, снасті, прикормка, наживка. І фотографії, побільше якісних фотографій :)

Рибалки будуть вам дуже вдячні!
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

ставки с. Мокре

Непрочитане повідомлення Vetal »

Хотів би додати водойму, а заодно дізнатись можливо у когось є свіжа інформація щодо риболовлі на даних водоймах у нинішній час. Коротко про водойму: знаходиться в селі Мокре, ставки нікому неналежали, рибалив я там певно десь у 1997 -2000 роках. В улові були карасі, плотка, карпа в ставку не було, за словами місцевих заморило зимою. Карасі траплялись більше кілограма, глибина сягала іноді 3 метрів, хоча самі ставки невеликого розміру, наживку ви використовували мастирку та перловку. Яке це задоволення боротися з карасем 800 грамів на бамбукову поплавчанку, були випадки коли карасі крали вудки. Цікаво чи знає хто що там зараз яка ситуація, чи браки як завжди взяли гору і вичувпли всю рибу (часто з Дубно приїзажи служителі Феміди (міліція) і чувпли рибу сітками, а згодом і електрикою), через що і їздити перестали. Кординати водойми (50.441655,25.942969).
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ставки с. Мокре

Непрочитане повідомлення serzdubno »

На даний час це пожарна водойма (ну якось так зветься) ,тобто ні продати ,ні в оренду не можна. Самі місцеві рибаки ,знаю що в минулому році скидались фінансами та запускали рибу,самі ж доглядають за нею і так далі, така ж ситуація в сусідньому селі Костянець. Ця інформація від батька,він тільки туди і їздить на риболовлю.
Ser.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ставки с. Мокре

Непрочитане повідомлення stal1n »

serzdubno писав:На даний час це пожарна водойма (ну якось так зветься) ,тобто ні продати ,ні в оренду не можна. Самі місцеві рибаки ,знаю що в минулому році скидались фінансами та запускали рибу,самі ж доглядають за нею і так далі, така ж ситуація в сусідньому селі Костянець. Ця інформація від батька,він тільки туди і їздить на риболовлю.
Сергій, а фотографій звідти немає?
чи можна просто так туди приїхати і половити риби? чи потрібно щось комусь заплатити?
що там ловиться й на що?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
Vetal
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 199
З нами з: 01 лютого 2010, 01:00
Телефон: 097-854-00-54
Звідки: Рівне
Контактна інформація:

Re: ставки с. Мокре

Непрочитане повідомлення Vetal »

Ловився карась на мастирку- дрібний і великий, на опариша в більшості крупніший брав. Плотка на мастирку траплялась. Самі ставки в полі і якщо іде дощ виїхати від ставка машиною нереально. Дно тверде і чисте. Глибина в більшості від 1 метра і більше (до 3м.) Ще цікавий факт село називається Мокре, і чесно кажучи десь за 20 рибалок певно 1 чи 2 рази було так що дощу не було. Хоча виїхавши від села навколо нього дощу не було.
Аватар користувача
stal1n
Бро
Бро
Повідомлень: 2162
З нами з: 19 березня 2008, 01:00
Хто: Карасятник
Звідки: Йорк
Контактна інформація:

Re: ставки с. Мокре

Непрочитане повідомлення stal1n »

спасибі за доповнення
хоч хтось має якісь фотографії тих місць?
Рибу потрібно ловити там, де вона є.
Рибу потрібно ловити тоді, коли вона клює.
Рибу потрібно ловити на те, що вона зараз хоче їсти.
Аватар користувача
serzdubno
Балакучий
Балакучий
Повідомлень: 184
З нами з: 26 вересня 2009, 00:00
Телефон: 0509129975
Звідки: ДУБНО
Контактна інформація:

Re: ставки с. Мокре

Непрочитане повідомлення serzdubno »

stal1n писав:
serzdubno писав:На даний час це пожарна водойма (ну якось так зветься) ,тобто ні продати ,ні в оренду не можна. Самі місцеві рибаки ,знаю що в минулому році скидались фінансами та запускали рибу,самі ж доглядають за нею і так далі, така ж ситуація в сусідньому селі Костянець. Ця інформація від батька,він тільки туди і їздить на риболовлю.
Сергій, а фотографій звідти немає?
чи можна просто так туди приїхати і половити риби? чи потрібно щось комусь заплатити?
що там ловиться й на що?
Я в основному катаюсь в сусіднє с.Костянець,спінінгом -побавитись з окунем. Там створена якби громада рибалок з навколишніх сіл,вони скидаються фінасами на зариблення і чужинців не полюбляють (мій батько в тій громаді)а окуня дають ловити без проблем і без обмежень). Саме в Костянці і карпики попадають знаю що до 4 кг.,ловили. Тільки з"являється чужинець -одразу хтось з місцевих підтягується - якщо чимось будеш внушати довір"я-то буде все добре, а ні то будуть просити покинути водойму. В Костянці навіть є декілька пірсів,мають свої витоптані місця-ходять кормлять. Но ловля на човні заборонена,навіть окуня,вони донки або закидають ,або вплав. Карасів батько ловить в основному на саморобну мастирку,а так як я не по мирній рибі -то такими питаннями і не цікавився. Фото з Костянця десь були,як знайду -розміщу.
Ser.
Відповісти

Повернутись до “Рівненщина”

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 3 гостей